Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

maverick

Cytuj wiadomość#6814428 wtorek, 12 październik 2021, 10:42:11
stokrotka238 napisał(a):

Ile płaciliście średnio za olej Wielkopolski na loterię? 

Po 6.89zł w Carrefour z aplikacją, ale majonez jest tańszy emotka

Olej Wielkopolski:
ALDI,Auchan,Carrefour,DINO,Intermarche,MAKRO Cash andCarry,Netto,Leclerc, Tesco Polska, Wafelek,Selgros,POLOmarket,Kaufland, Żabka Polska SP Z OO

Majonez Wielkopolski:
Auchan,Carrefour, Dino, Intermarche Netto,Leclerc, Selgros, POLOmarket, Kaufland

zubi

Cytuj wiadomość#6814429 wtorek, 12 październik 2021, 10:44:50
Gdzie można kupić batony Magija?
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6814437 wtorek, 12 październik 2021, 10:59:33
zubi napisał(a):

Gdzie można kupić batony Magija?

ja kupuje w Auchan

maverick napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Olej Wielkopolski:
ALDI,Auchan,Carrefour,DINO,Intermarche,MAKRO Cash andCarry,Netto,Leclerc, Tesco Polska, Wafelek,Selgros,POLOmarket,Kaufland, Żabka Polska SP Z OO

Majonez Wielkopolski:
Auchan,Carrefour, Dino, Intermarche Netto,Leclerc, Selgros, POLOmarket, Kaufland

W kauflandzie olej za 6,49zł.

mariolakal

Cytuj wiadomość#6814443 wtorek, 12 październik 2021, 11:31:08
koniczynka123 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś pamięta do kiedy są ważne e-karty do ceneo za 100 zł. z listopadowej loterii KNORR ?

https://www.smolar.pl/sites/default/files/regulamin_loterii_knorr_czas_na_grillowane_przyjemnosci.pdf
Jeśli to z wiosennego konkursu to kartę należy zrealizować najpóźniej do dnia 30.11.2021 r

Dzięki, ale to nie to, tamten trwał w listopadzie 2020 roku.
0 0

sabanerro

Cytuj wiadomość#6814445 wtorek, 12 październik 2021, 11:38:13
maverick napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Olej Wielkopolski:

Majonez Wielkopolski:

Potwierdzam majonez tańszy. 4,78 zł w Auchan za słoik chyba 310ml
0 0

sabanerro

Cytuj wiadomość#6814451 wtorek, 12 październik 2021, 11:49:57
Szukam konkursu, gdzie można wygrać parasolkę. 
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6814452 wtorek, 12 październik 2021, 11:51:26
sabanerro napisał(a):

Szukam konkursu, gdzie można wygrać parasolkę. 

https://www.e-kon...la.html#.YWVai7jW1oc

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6814454 wtorek, 12 październik 2021, 11:56:36
mariolakal napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś pamięta do kiedy są ważne e-karty do ceneo za 100 zł. z listopadowej loterii KNORR ?

https://www.smolar.pl/sites/default/files/regulamin_loterii_knorr_czas_na_grillowane_przyjemnosci.pdf
Jeśli to z wiosennego konkursu to kartę należy zrealizować najpóźniej do dnia 30.11.2021 r

Dzięki, ale to nie to, tamten trwał w listopadzie 2020 roku.

https://www.smola...in_loterii_knorr.pdf
W tym nie grałam ale wg regulaminu ważne były tylko do 30 czerwca 2021 (pkt 14. 2)

sabanerro

Cytuj wiadomość#6814553 wtorek, 12 październik 2021, 18:18:41
A wie ktoś może, czy w Auchan znajdę likier biały bocian? Jestem słaba w alkohole
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6814555 wtorek, 12 październik 2021, 18:58:21
sabanerro napisał(a):

A wie ktoś może, czy w Auchan znajdę likier biały bocian? Jestem słaba w alkohole

produkty bociana mają, więc możliwe ze likier też będzie.

toka

Cytuj wiadomość#6814588 wtorek, 12 październik 2021, 22:08:51
Szukam do kiedy są ważne kody do media expert z poprzedniego konkursu Wakacje z orange 
0 0

sabanerro

Cytuj wiadomość#6814687 środa, 13 październik 2021, 13:33:04
halliday napisał(a):

sabanerro napisał(a):

Nie ma w Auchan niestety u mnie. Czy ktoś wie gdzie można kupić?
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6814688 środa, 13 październik 2021, 13:35:34
sabanerro napisał(a):

halliday napisał(a):

sabanerro napisał(a):

Nie ma w Auchan niestety u mnie. Czy ktoś wie gdzie można kupić?

Latem, na poprzedni konkurs widziałam w Dino, jeśli chodzi o sieciówki.
I u mnie było ich pod dostatkiem w osiedlowych, małych sklepach typu OdiDo.
Lewiatan też miał!
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6814691 środa, 13 październik 2021, 13:41:04
Czy robił już ktoś zakupy na iwsłodycze.pl  i korzystał z vouchera z loterii https://www.e-kon...a-naleczowska.html  ?
Interesuje mnie czy płaci się za wysyłkę, czy darmowa? 
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6814693 środa, 13 październik 2021, 13:43:47
toka napisał(a):

Szukam do kiedy są ważne kody do media expert z poprzedniego konkursu Wakacje z orange 

mój miał ważność: 25.02.2024  emotka
toka 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6814750 środa, 13 październik 2021, 17:33:51
Chciałam wziąć udział w szkoleniu bieronki , ale po jego ukończeniu nie można wysłać zgłoszenia. Pokazuje się komunikat: "Nie można połączyć się z usługą reCAPTCHA.Sprawdź połączenie z internetem i załaduj ponownie zadanie reCAPTCHA".
Internet mam dobry, captcha odświeżyć się nie da, a reset strony powoduje powrót do początu szkolenia. 
Czy komuś udało się dzisiaj wysłać zgłoszenie ?
 PS. Nadmieniam tylko, że pomocy żadnej nie potrzebuję, chciałam się pobawić dla zabicia czasu w szpitalnych murach...
0 0

mampytanie

Cytuj wiadomość#6814752 środa, 13 październik 2021, 17:41:29
mariolakal napisał(a):

Chciałam wziąć udział w szkoleniu bieronki , ale po jego ukończeniu nie można wysłać zgłoszenia. Pokazuje się komunikat: "Nie można połączyć się z usługą reCAPTCHA.Sprawdź połączenie z internetem i załaduj ponownie zadanie reCAPTCHA".
Internet mam dobry, captcha odświeżyć się nie da, a reset strony powoduje powrót do początu szkolenia. 
 PS. Nadmieniam tylko, że pomocy żadnej nie potrzebuję, chciałam się pobawić dla zabicia czasu w szpitalnych murach...

U mnie poprzednim razem był ten problem. Rozwiązaniem okazało się wypełnienie szkolenia w trybie incognito / prywatnym:)
0 0

sabanerro

Cytuj wiadomość#6814754 środa, 13 październik 2021, 17:55:17
mariolakal napisał(a):

Może masz Adblockera jakiegoś włączonego
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6814782 środa, 13 październik 2021, 19:18:53
sabanerro napisał(a):

mariolakal napisał(a):

adblockers nie przeszkadza w tej ankiecie.
0 0

sabanerro

Cytuj wiadomość#6814792 środa, 13 październik 2021, 19:39:13
halliday napisał(a):

sabanerro napisał(a):

mariolakal napisał(a):

adblockers nie przeszkadza w tej ankiecie.

Mój Adblocker blokuje captche
0 0