Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

Gość

Cytuj wiadomość#5985894 niedziela, 1 marzec 2015, 09:05:34
Kochani,gdzie kupie w KRAKOWIE Make Szymanowska????? emotka  Nie jestem w stanie jej namierzyc w zadnym sklepie emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#5985896 niedziela, 1 marzec 2015, 09:10:16
polec napisał(a):

Kochani,gdzie kupie w KRAKOWIE Make Szymanowska????? emotka  Nie jestem w stanie jej namierzyc w zadnym sklepie emotka

Podbijam - a gdzie kupię we Wrocławiu? Jakiś psotnik emotka  przeczesał mi wszystkie mąki szymanowskie w Auchan na Bielanach i bieda... emotka
0 0

amif

Cytuj wiadomość#5985903 niedziela, 1 marzec 2015, 10:11:27
edzia21 napisał(a):

polec napisał(a):

Podbijam - a gdzie kupię we Wrocławiu? Jakiś psotnik emotka  przeczesał mi wszystkie mąki szymanowskie w Auchan na Bielanach i bieda... emotka

Tylko w Macro na zakopiance .
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5985949 niedziela, 1 marzec 2015, 13:42:42
amif napisał(a):

edzia21 napisał(a):

polec napisał(a):Kochani,gdzie kupie w KRAKOWIE Make Szymanowska????? emotka  Nie jestem w stanie jej namierzyc w zadnym sklepie emotka

Amif dziękuję emotka najwyżej się tam przejadę emotka
0 0

rogaliczek

Cytuj wiadomość#5985950 niedziela, 1 marzec 2015, 13:45:21
Kodu zniżkowego do sklepu JUKA
0 0

amif

Cytuj wiadomość#5985961 niedziela, 1 marzec 2015, 14:26:12
polec napisał(a):

amif napisał(a):

edzia21 napisał(a):

napisał(a):polec napisał(a):Kochani,gdzie kupie w KRAKOWIE Make Szymanowska????? emotka  Nie jestem w stanie jej namierzyc w zadnym sklepie emotka

Amif dziękuję emotka najwyżej się tam przejadę :*

od wtorku promocja cenowa na mąkę
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#5985965 niedziela, 1 marzec 2015, 14:31:38
a u mnie w makro mąki szymanowskiej nie ma  emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5985966 niedziela, 1 marzec 2015, 14:36:00
Poszukuję:
płyty z muzyką z filmu 50 twarzy greya
garnków na indukcję
0 0

ewunia

Cytuj wiadomość#5985982 niedziela, 1 marzec 2015, 16:23:00
Czy były już wyniki konkursu "Sushi"?
https://www.e-kon...hi.html#.VPMuXuGoM8s
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#5985997 niedziela, 1 marzec 2015, 17:27:33
ziolko napisał(a):

a u mnie w makro mąki szymanowskiej nie ma  emotka

A u mnie w MAKRO jest pełno szymanowskiej...tylko bez promocyjnych opakowanian... emotka
0 0

zuzola

Cytuj wiadomość#5985999 niedziela, 1 marzec 2015, 17:38:52
szukam kogoś kto ma mop parowy i mi doradzi czy to dobra inwestycja emotka
0 0

aneta19790411

Cytuj wiadomość#5986012 niedziela, 1 marzec 2015, 18:27:33
zuzola napisał(a):

Ja nie polecam. U mnie to wyrzucenie pieniędzy. Mop tylko przez chwilę myje parą, później cieknie woda. Gdybyś zmieniała ściereczki co ruch mopem - byłoby może ok. Do dużych powierzchni nie sprawdza się głownie ze względu na to, że jest dość ciężki - no i ten przewód... Dla mnie lepszą inwestycją okazał się mop obrotowy. Podłogi są czyste, nie zalane i myje się nim znacznie szybciej niż parowym.
0 0

aendrius1

Cytuj wiadomość#5986028 niedziela, 1 marzec 2015, 19:09:23
Kupię bilety/vouchery do HELIOSA. PW
0 0

zuzola

Cytuj wiadomość#5986036 niedziela, 1 marzec 2015, 19:28:52
aneta19790411 napisał(a):

zuzola napisał(a):

Ja nie polecam. U mnie to wyrzucenie pieniędzy. Mop tylko przez chwilę myje parą, później cieknie woda. Gdybyś zmieniała ściereczki co ruch mopem - byłoby może ok. Do dużych powierzchni nie sprawdza się głownie ze względu na to, że jest dość ciężki - no i ten przewód... Dla mnie lepszą inwestycją okazał się mop obrotowy. Podłogi są czyste, nie zalane i myje się nim znacznie szybciej niż parowym.

Dziękuję za rady ,chyba jednak się nie zdecyduję
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#5986080 niedziela, 1 marzec 2015, 21:59:10
szukam sprawdzonego miejsca na wakacje za granicą z mnóstwem atrakcji dla 5 letniego dziecka (baseny , zjezdzalnie, animacje), all inclusive, termin lipiec-sierpien...na tydzien dla dwojki dorosłych i dziecka..., max 30 stopni ciepła, max za 7 tys. co polecacie? nie znam się...nigdy nie byłam na takich wczasach...proszę o pomoc emotka może Bułgaria albo Grecja?
0 0

picola

Cytuj wiadomość#5986084 niedziela, 1 marzec 2015, 22:20:25
asiabuczkowska napisał(a):

szukam sprawdzonego miejsca na wakacje za granicą z mnóstwem atrakcji dla 5 letniego dziecka (baseny , zjezdzalnie, animacje), all inclusive, termin lipiec-sierpien...na tydzien dla dwojki dorosłych i dziecka..., max 30 stopni ciepła, max za 7 tys. co polecacie? nie znam się...nigdy nie byłam na takich wczasach...proszę o pomoc emotka może Bułgaria albo Grecja?

niestety, w lipcu i sierpniu na południu Europy, ale również w Egipcie, Tunezji, Maroku, Turcji nigdzie nie ma max 30 stopni ciepła. Jest więcej. Polecam wyspy kanaryjskie, bo tam troszkę wieje i te upały da się znieść. Ja wybieram hotele minimum 4 gwiazdki i blisko plaży, bo mój syn odmawiał chodzenia nad morze jak jest daleko, albo jak wozi bus - upał był zbyt męczący. Najbardziej wypasione aquaparki, zjeżdżalnie i inne bajery dla dziecka były w Egipcie (ale jeździłam tam przed "rewolucją"), w Grecji też nam się trafił dobry hotel z aquaparkiem. Musisz jednak pamiętać, że część zjeżdżalni jest przeznaczona dla starszych dzieci lub dorosłych. W Bułgarii nie byłam. Turcja jest stosunkowo tania, ale tam akurat syn mi się pochorował. Polecam na bieżąco śledzić oferty biur podróży i trzymać rękę na pulsie. Dobre oferty rozchodzą się bardzo szybko.
0 0

bartex89

Cytuj wiadomość#5986086 niedziela, 1 marzec 2015, 22:26:54
szukam konkursow slubnych
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#5986101 niedziela, 1 marzec 2015, 23:12:52
picola napisał(a):

niestety, w lipcu i sierpniu na południu Europy, ale również w Egipcie, Tunezji, Maroku, Turcji nigdzie nie ma max 30 stopni ciepła. Jest więcej. Polecam wyspy kanaryjskie, bo tam troszkę wieje i te upały da się znieść. Ja wybieram hotele minimum 4 gwiazdki i blisko plaży, bo mój syn odmawiał chodzenia nad morze jak jest daleko, albo jak wozi bus - upał był zbyt męczący. Najbardziej wypasione aquaparki, zjeżdżalnie i inne bajery dla dziecka były w Egipcie (ale jeździłam tam przed "rewolucją"), w Grecji też nam się trafił dobry hotel z aquaparkiem. Musisz jednak pamiętać, że część zjeżdżalni jest przeznaczona dla starszych dzieci lub dorosłych. W Bułgarii nie byłam. Turcja jest stosunkowo tania, ale tam akurat syn mi się pochorował. Polecam na bieżąco śledzić oferty biur podróży i trzymać rękę na pulsie. Dobre oferty rozchodzą się bardzo szybko.

dziękuję za rady emotka a gdzie byłaś w Grecji? wyspy kanaryjskie troszkę drogo wychodzą ;(
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#5986102 niedziela, 1 marzec 2015, 23:14:15
magnus napisał(a):

Szukaj w Itace i TUI, poprzez wyszukiwarkę na ich stronach znajdziesz takie hotele. Z takim dzieckiem polecam Majorkę lub Teneryfę, tu będą temeratury ok 30 st.
a przykładoowy hotel ze strony TUI
http://www.tui.pl...015&os_dorosle=2

dziękuję emotka
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#5986103 niedziela, 1 marzec 2015, 23:20:15
a miałam zapytać czy dziecko 5 letnie musi miec paszport ?
0 0