Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

Gość

Cytuj wiadomość#6057334 niedziela, 16 sierpień 2015, 11:48:23
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Szukam jakiegoś sprawdzonego leku na ból zęba bez recepty.Niestety, wizytę u dentysty mam dopiero 20 sierpnia, a do tego czasu chyba się przekręcę z bólu.

Z bólem zęba muszą Cię przyjąć dziś, nieważne, na kiedy masz wizytę. Normalnie idziesz i mówisz, że Cię boli - zresztą, od razu zauważą po mimice. Po co czekać i truć się tabletkami? Zakładam, że chodzisz do dentysty prywatnie, to nie wiem, jak u Ciebie: u mnie przyjmują od rana do 22, w każdy dzień tygodnia.

0 0

ultrixx

Cytuj wiadomość#6057347 niedziela, 16 sierpień 2015, 13:24:33
Czy można zrobić przelew środków z Play na kartę na inny numer w Play na kartę - nie mogę się doszukać na ich stronie takiej opcji.
A tak w ogóle to pomyślałam, że może przydałby się osobny wątek na dyskusje związane z operatorami tel. kom.?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6057349 niedziela, 16 sierpień 2015, 13:50:46
@ultrixx w play nie ma opcji przesłania środków z jednej karty na drugą.
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6057350 niedziela, 16 sierpień 2015, 13:59:38
kamcia napisał(a):

proszę o pomoc, nie mogę wysłać smsa premium z orange, jak to odblokować, doładowałam konto na 10 zł i niestety nie pomogło

włącz i wyłącz telefon i poczekaj trochę, bo w Orange właczenie sms Premium może potrwać do 12h, no...chyba, ze kupiłaś starter dla dzieci? Tam blokada jest na amen emotka
0 0

ultrixx

Cytuj wiadomość#6057353 niedziela, 16 sierpień 2015, 14:18:38
Ziko napisał(a):

dzięki!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6057360 niedziela, 16 sierpień 2015, 14:48:48
Ziko napisał(a):

Jeśli masz problem z wykorzystaniem środków (z konta głównego) to zmień taryfę na RWK i po zmianie przedłuż ważność konta o 365 dni. Wtedy będzie trochę czasu na to aby jakoś je wykorzystać. Jeśli coś z tego co napisałem jest niejasne to się odezwij.
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6057367 niedziela, 16 sierpień 2015, 15:30:45
Szukam inspiracji do biedronkowego leona emotka
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6057369 niedziela, 16 sierpień 2015, 15:41:08
Czy jest jakiś konkurs z wodą?
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#6057370 niedziela, 16 sierpień 2015, 15:41:13
meduza2015 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Szukam jakiegoś sprawdzonego leku na ból zęba bez recepty.Niestety, wizytę u dentysty mam dopiero 20 sierpnia, a do tego czasu chyba się przekręcę z bólu.

Z bólem zęba muszą Cię przyjąć dziś, nieważne, na kiedy masz wizytę. Normalnie idziesz i mówisz, że Cię boli - zresztą, od razu zauważą po mimice. Po co czekać i truć się tabletkami? Zakładam, że chodzisz do dentysty prywatnie, to nie wiem, jak u Ciebie: u mnie przyjmują od rana do 22, w każdy dzień tygodnia.

płukanie  jamy ustnej wodą utlenioną i gożdziki http://bez-chemii...zeba-bez-chemii.html
0 0

kurpianka

Cytuj wiadomość#6057374 niedziela, 16 sierpień 2015, 16:08:12
bridget napisał(a):

meduza2015 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

płukanie  jamy ustnej wodą utlenioną i gożdziki http://bez-chemii...zeba-bez-chemii.html

Gożdzik naprawde pomaga,mój partner stosował olejek z godzika i mu pomogło emotka
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6057375 niedziela, 16 sierpień 2015, 16:13:28
Czy "dowolny artykuł szkolny na licencji DISNEYA" to może być np. plastelina Violetta?
0 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6057385 niedziela, 16 sierpień 2015, 18:07:55
Szukam osób, które kupowały czerwony krem do rąk  garniera na konkurs lato pełne komplementów w NATURZE- czy też mieliście napisane IPS BSS KREM D/RĄK? - bo nie wiem czy paragon przejdzie mi weryfikacje...
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6057390 niedziela, 16 sierpień 2015, 18:27:39
Szukam któregoś z Administratorów...do jednego z konkursów, który nie miał podanej daty zakończenia znalazłam regulamin i w komentarzu pod nim napisałam, że konkurs jest do 30 sierpnia i dodałam regulamin, gdy wchodzę w konkursy kończące się 30 sierpnia na pewno nie ma tego konkursu i nie pamiętam jaki to konkurs czy można jakoś sprawdzić do jakiego konkursu ostatnio dodałam komentarz no i wpisać datę zakończenia...
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6057391 niedziela, 16 sierpień 2015, 18:32:22
gryszelm napisał(a):

Szukam któregoś z Administratorów...do jednego z konkursów, który nie miał podanej daty zakończenia znalazłam regulamin i w komentarzu pod nim napisałam, że konkurs jest do 30 sierpnia i dodałam regulamin, gdy wchodzę w konkursy kończące się 30 sierpnia na pewno nie ma tego konkursu i nie pamiętam jaki to konkurs czy można jakoś sprawdzić do jakiego konkursu ostatnio dodałam komentarz no i wpisać datę zakończenia...

Chyba nie ma takiej opcji, przynajmniej ja nie mogę przeszukiwać niczego po komentarzach. Na przyszłość złe daty zakończenia czy jakiekolwiek problemy z konkursem zgłaszaj przez kliknięcie w koniczynkę w prawym górnym rogu każdego konkursu. Admin dostaje wtedy wiadomość i może naprawić problem.
0 0

jolajolanta

Cytuj wiadomość#6057392 niedziela, 16 sierpień 2015, 18:38:46
kurpianka napisał(a):

bridget napisał(a):

meduza2015 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Gożdzik naprawde pomaga,mój partner stosował olejek z godzika i mu pomogło emotka

0 0

jolajolanta

Cytuj wiadomość#6057393 niedziela, 16 sierpień 2015, 18:40:25
Skuteczna jest też kora dębu (napar), albo żel znieczulający w aptece bez recepty. 
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6057401 niedziela, 16 sierpień 2015, 19:11:30
zdolnabestia napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Chyba nie ma takiej opcji, przynajmniej ja nie mogę przeszukiwać niczego po komentarzach. Na przyszłość złe daty zakończenia czy jakiekolwiek problemy z konkursem zgłaszaj przez kliknięcie w koniczynkę w prawym górnym rogu każdego konkursu. Admin dostaje wtedy wiadomość i może naprawić problem.

Ok. Będę wiedziała.Dzięki za szybką odpowiedź. Znalazłam. Chodziło o Konkurs Lego Ipla z fb jak możesz to popraw datę.
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6057405 niedziela, 16 sierpień 2015, 19:39:59
cudaczek121 napisał(a):

spróbuj antidol emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6057411 niedziela, 16 sierpień 2015, 20:34:06
stokrotka238 napisał(a):

Szukam osób, które kupowały czerwony krem do rąk  garniera na konkurs lato pełne komplementów w NATURZE- czy też mieliście napisane IPS BSS KREM D/RĄK? - bo nie wiem czy paragon przejdzie mi weryfikacje...

Ja na początku mam jeszcze GARNIER i dalej tak jak piszesz.
Z tym, że i tak mi to lata i powiewa, bo mój komplement nie zyskał uznania. emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6057419 niedziela, 16 sierpień 2015, 21:32:55
staszek napisał(a):

Czy "dowolny artykuł szkolny na licencji DISNEYA" to może być np. plastelina Violetta?

Jak masz napis Disney to może emotka
0 0