Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

defed

Cytuj wiadomość#6061661 środa, 26 sierpień 2015, 15:23:34
migi napisał(a):

defed napisał(a):

edi999a napisał(a):

Działa Wam poczta na o.2 ?

Nie emotka  

mnie działa, przed chwilą wysyłałam maila i otrzymałam odpowiedź

na tablecie nie działa - nie da się zalogować
za to na laptopie śmiga bez problemu  emotka
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6061693 środa, 26 sierpień 2015, 17:09:29
Po sprawdzeniu numeru Imei na Iphonie wygranym ze Smolara wyskakuje że gwarancja przez serwis jest do 2 stycznia czyli tel musi być poserwisowy i wymieniony na nowy i tel nie posiada 12 miesięcznej gwarancji tak jak przypadku nowych  .
Czy to jest możliwe ? Dostałam taką wiadomość od osoby która kupiła ode mnie Iphona 
0 0

toka

Cytuj wiadomość#6061704 środa, 26 sierpień 2015, 17:33:00
Monika11 napisał(a):

Po sprawdzeniu numeru Imei na Iphonie wygranym ze Smolara wyskakuje że gwarancja przez serwis jest do 2 stycznia czyli tel musi być poserwisowy i wymieniony na nowy i tel nie posiada 12 miesięcznej gwarancji tak jak przypadku nowych  .
Czy to jest możliwe ? Dostałam taką wiadomość od osoby która kupiła ode mnie Iphona 

ja kiedyś kupiłam w sklepie laptop i jak wysłałam go do serwisu okazało się że juz tam był naprawiany
W sumie sklep nie był mi w stanie wyjaśnić jak to możliwe -lapek był nowiutki,oklejony foliami a jednak na 100% ktoś go już gdzieś używał i odesłał do naprawy-zanim ja go kupiłam.Może tak samo było w tym przypadku?
0 0

aneciatko

Cytuj wiadomość#6061708 środa, 26 sierpień 2015, 17:38:40
toka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

ja kiedyś kupiłam w sklepie laptop i jak wysłałam go do serwisu okazało się że juz tam był naprawiany
W sumie sklep nie był mi w stanie wyjaśnić jak to możliwe -lapek był nowiutki,oklejony foliami a jednak na 100% ktoś go już gdzieś używał i odesłał do naprawy-zanim ja go kupiłam.Może tak samo było w tym przypadku?

Teoretycznie wszystko jest możliwe. Może pochodzić ze zwrotów ze sklepów internetowych - wtedy traktowany jest jako nowy w sprzedaży, ale nie dla Apple lub tak jak przypuszczasz moze być po naprawach. A miał znaczek "REFURBISHED"? Masz zdjęcia IMEI? Najlepiej sprawdź sama w serwisie po IMEI, a w przypadku potwierdzenia zapytaj SMOLARA o źródło pochodzenia. Te "REFURBISHED" są po prostu tańsze, więc nie wykluczone, ze takie rozdali.
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6061710 środa, 26 sierpień 2015, 17:44:52
Dopiero walczyłam z 4 Frame (konkurs Makro ) dostałam Samsunga niby zafoliowany ,ale wszystko w środku tak jak by używane, pod folią włosy , czyli z jakiejś ekspozycji był -na szczęście wywalczyłam po kilku miesiącach nowy telefon -maskara -myślę że nam konkursowiczom wpadaj ochłapy .
Teraz patrzę bo Smolar dodał pierwszy raz oświadczenie że ten i ten iPhon jest nowy i fabrycznie zapakowany (pewnie do gwarancji ) 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6061712 środa, 26 sierpień 2015, 17:47:27
Monika11 napisał(a):

Dopiero walczyłam z 4 Frame (konkurs Makro ) dostałam Samsunga niby zafoliowany ,ale wszystko w środku tak jak by używane, pod folią włosy , czyli z jakiejś ekspozycji był -na szczęście wywalczyłam po kilku miesiącach nowy telefon -maskara -myślę że nam konkursowiczom wpadaj ochłapy .
Teraz patrzę bo Smolar dodał pierwszy raz oświadczenie że ten i ten iPhon jest nowy i fabrycznie zapakowany (pewnie do gwarancji ) 

Już pomijając fakt, że 4frame te telefony (lasting impressions 2) ściągnęło z austrii, czy tez szwajcarii...powystawówki, pootwierane, a w niektórych przypadkach kartoniki od telefonów ZALANE wodą - cud miód emotka
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6061713 środa, 26 sierpień 2015, 17:48:06
edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Już pomijając fakt, że 4frame te telefony (lasting impressions 2) ściągnęło z austrii, czy tez szwajcarii...powystawówki, pootwierane - cud miód emotka

iiiiiiiiiii malina emotka ))
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6061735 środa, 26 sierpień 2015, 18:30:50
Wiecie kiedy będzie aktualizacja dodanych konkursow dodalam rano 3 i nie mam nic ;/
0 0

titinunu

Cytuj wiadomość#6061743 środa, 26 sierpień 2015, 18:48:17
alea napisał(a):

trampek napisał(a):

Wiecie kiedy będzie aktualizacja dodanych konkursow dodalam rano 3 i nie mam nic ;/

Ja też czekam ... emotka

ja też ciekam by być odblokowanej,dodałam 4 i brakuje mnie dwóch
0 0

kamcia

Cytuj wiadomość#6061750 środa, 26 sierpień 2015, 18:52:48
szukam osoby, która chce sprzedać wygrany nr z danio, mam swój paragon oferty na pw proszę

3 konkursy też dodalam i czekam na odblokowanie
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6061757 środa, 26 sierpień 2015, 19:17:29
No tak, wcisnąć a ja tylko dotykałam i pojawiały sie tylko dzisiaj dodane...
Dzięki monia24 i rabitka
0 0

adamaszek

Cytuj wiadomość#6061779 środa, 26 sierpień 2015, 20:26:53
Szukam bonów do DUKI emotka
0 0

sosna

Cytuj wiadomość#6061780 środa, 26 sierpień 2015, 20:28:48
alea napisał(a):

trampek napisał(a):

Ja też czekam ... emotka

ja tez emotka
0 0

aneciatko

Cytuj wiadomość#6061798 środa, 26 sierpień 2015, 21:00:22
Monika11 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Już pomijając fakt, że 4frame te telefony (lasting impressions 2) ściągnęło z austrii, czy tez szwajcarii...powystawówki, pootwierane - cud miód emotka

Dziewczyny, ale mnie zalamujecie emotka  Czekam na nagrode z Lasting Impresions 3... Tyle tylko, ze to nie jest tak, przynajmniej w przypadku Appla, ze mozna "odnawianego IPada" sprzedawac/rozdawac jako np. iPad. On sie formalnie nazywa "Odnowiony iPad" (na stronie Aple), wiec jesli ma byc iPad to musi byc nowy. Tyle tylko, ze moze oznaczac to walke z niedouczona agencja. 
Zafoliowanie nie oznacza "nowosci", bo one sa fabrycznie odnawiane i foliowane.
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6061799 środa, 26 sierpień 2015, 21:02:27
sosna napisał(a):

alea napisał(a):

trampek napisał(a):

Ja też czekam ... emotka

ja tez emotka

szukam informacji o co chodzi z tymi dodawanymi konkursami, co i komu zostało poblokowane i w czym tkwi problem. Ostatnio nie jestem na bieżąco w sprawach forum i stąd moja niewiedza:(
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6061800 środa, 26 sierpień 2015, 21:02:49
Co to za konkurs w DC Arctic ma być?
0 0

sosna

Cytuj wiadomość#6061812 środa, 26 sierpień 2015, 21:16:12
Szukam osoby, która chce kupić wygrany numer z Danio Carrefour-zgłoszenie z 19.08
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6061825 środa, 26 sierpień 2015, 21:51:32
aneciatko napisał(a):

Monika11 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Dziewczyny, ale mnie zalamujecie emotka  Czekam na nagrode z Lasting Impresions 3... Tyle tylko, ze to nie jest tak, przynajmniej w przypadku Appla, ze mozna "odnawianego IPada" sprzedawac/rozdawac jako np. iPad. On sie formalnie nazywa "Odnowiony iPad" (na stronie Aple), wiec jesli ma byc iPad to musi byc nowy. Tyle tylko, ze moze oznaczac to walke z niedouczona agencja. 

Oni kupują nagrody zeby bylo jak najtaniej, wiec chol**a wie skad je biora emotka  apple, jak apple...ale strach pomyslec skad wezma s6 emotka
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#6061827 środa, 26 sierpień 2015, 22:06:56
A samochody to skąd biorą?
Z komisu emotka ?
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6061829 środa, 26 sierpień 2015, 22:09:57
edzia21 napisał(a):

aneciatko napisał(a):

Monika11 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Oni kupują nagrody zeby bylo jak najtaniej, wiec chol**a wie skad je biora emotka  apple, jak apple...ale strach pomyslec skad wezma s6 emotka

z Chin
0 0