Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

mariolakal

Cytuj wiadomość#6063089 sobota, 29 sierpień 2015, 00:27:54
Kilka lat temu był jakiś konkurs, w którym nagrody należało odebrać w paczkomatach /jakieś segregatory/... Podałam wtedy paczkomat w Poznaniu... Od niedawna takowy znajduje się w moim mieście i chciałabym się do niego "przepisać"... Nie pamiętam jednak, czy wtedy trzeba było się gdzieś zarejestrować czy cóś w tym stylu... Czy ktoś wie, w jaki sposób można zmienić lokalizację swojego paczkomatu ?  emotka
0 0

jackk76

Cytuj wiadomość#6063090 sobota, 29 sierpień 2015, 00:32:11
mariolakal napisał(a):

Kilka lat temu był jakiś konkurs, w którym nagrody należało odebrać w paczkomatach /jakieś segregatory/... Podałam wtedy paczkomat w Poznaniu... Od niedawna takowy znajduje się w moim mieście i chciałabym się do niego "przepisać"... Nie pamiętam jednak, czy wtedy trzeba było się gdzieś zarejestrować czy cóś w tym stylu... Czy ktoś wie, w jaki sposób można zmienić lokalizację swojego paczkomatu ?  emotka

Zapewne chodzi Ci o Prymat 111 nagród z 2012r. Mam regulamin mogę podesłać na maila

A strona to www.paczkomaty.pl - logujesz się (o ile pamiętasz hasło) i wybierasz swój paczkomat  emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6063094 sobota, 29 sierpień 2015, 00:49:51
jackk76 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Zapewne chodzi Ci o Prymat 111 nagród z 2012r. Mam regulamin mogę podesłać na maila

A strona to www.paczkomaty.pl - logujesz się (o ile pamiętasz hasło) i wybierasz swój paczkomat  emotka

Dzięki ! Udało się odzyskać hasło i zmienić paczkomat !  emotka
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6063095 sobota, 29 sierpień 2015, 00:50:43
mariolakal - ale to nie ma znaczenia, coś se tam wybrała te 100 lat temu  emotka  , przy zakupach czy innych akcjach zawsze Ci się wyświetli wybór głównego paczkomatu (czasem alternatywny też trzeba wybrać)  i nie musi być zawsze ten sam  emotka  
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6063098 sobota, 29 sierpień 2015, 01:01:00
kajeczka napisał(a):

mariolakal - ale to nie ma znaczenia, coś se tam wybrała te 100 lat temu  emotka  , przy zakupach czy innych akcjach zawsze Ci się wyświetli wybór głównego paczkomatu (czasem alternatywny też trzeba wybrać)  i nie musi być zawsze ten sam  emotka  

Ano tak... Nie wiedziałam, gdyż nie korzystam tam z żadnych atrakcji, ale chciałam zmienić na wszelki wypadek...  emotka
0 0

kadett33

Cytuj wiadomość#6063196 sobota, 29 sierpień 2015, 16:37:32
Dostał ktoś już zwrot z optima?
Czy posiada ktoś kod z ulotki które rozdawali na imprezach RedBull?
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#6063358 niedziela, 30 sierpień 2015, 11:36:46
Szukam konkursu na szlaku z wodą mineralną czy on jeszcze trwa bardzo wazne
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6063371 niedziela, 30 sierpień 2015, 12:24:38
Szukam osoby która już jakiś czas temu sprzedawała voucher do Tatralandi to był chyba apartament i 2 noce ze śniadaniami proszę o odzew tej osoby jak jeszcze aktualne na pv emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6063373 niedziela, 30 sierpień 2015, 12:39:28
bridget napisał(a):

Szukam konkursu na szlaku z wodą mineralną czy on jeszcze trwa bardzo wazne

Chodzi o ten? http://konkurs.piwniczanka.com.pl/
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6063404 niedziela, 30 sierpień 2015, 15:47:54
Może to dość nietypowe pytanie ale pilnie poszukuję tłumacza  angielskiego mieszkającego na terenie Szwajcarii (okolice Lozanny).
Może ktoś coś wie i mógłby mi pomóc ?  emotka
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6063422 niedziela, 30 sierpień 2015, 16:36:50
Oświeci mnie ktoś, czemu zamawiając dostawę do Paczkomatu (jak zawsze, nie że pierwszy raz  emotka ) dostałam sms, że paczka czeka w Punkcie Odbioru  ?  emotka  O co kaman ?  czemu nie w paczkomacie ? 
0 0

danaaa

Cytuj wiadomość#6063462 niedziela, 30 sierpień 2015, 20:09:18
Czy ktoś już otrzymał od Smolara bilety na mecz Polska - Gibraltar wygrane w Biedronce w konkursie " Toast za naszych" ? 
Mecz już 07 września,  może ktoś dzwonił do nich  i może podzielić się informacjami na ten temat?
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6063540 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 01:08:40
kajeczka napisał(a):

Oświeci mnie ktoś, czemu zamawiając dostawę do Paczkomatu (jak zawsze, nie że pierwszy raz  emotka ) dostałam sms, że paczka czeka w Punkcie Odbioru  ?  emotka  O co kaman ?  czemu nie w paczkomacie ? 

czasami jak nie ma juz miejsca w paczkomacie to gdzies stawiaja kuriera, ktory bidny czeka i rozdaje paczki;- nazywaja go punktem odbioru emotka przekierowuja do innego paczkomatu lub faktycznie wrzucaja do punktu odbioru-czyli siedziby
0 0

mkrzysiek

Cytuj wiadomość#6063546 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 07:56:32
kajeczka napisał(a):

Jak się zwolni skrytka to paczka znajdzie się w paczkomacie
Ja nie raz nawet i 3-4 dni czekałem 
szkoła się zaczyna i ludzie masowo zamawiają
Zadzwoń na infolinię podaj numer przesyłki i wszystkiego się dowiesz emotka
0 0

sosna

Cytuj wiadomość#6063586 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 10:15:16
danaaa napisał(a):

Czy ktoś już otrzymał od Smolara bilety na mecz Polska - Gibraltar wygrane w Biedronce w konkursie " Toast za naszych" ? 
Mecz już 07 września,  może ktoś dzwonił do nich  i może podzielić się informacjami na ten temat?

Też czekam coraz bardziej zdenerwowana, a właściwie moi chłopcy, bo to oni maja jechać na mecz
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6063603 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 10:43:03
sosna napisał(a):

danaaa napisał(a):

Też czekam coraz bardziej zdenerwowana, a właściwie moi chłopcy, bo to oni maja jechać na mecz

ja też czekam no kurcze wygrałam dla męża i teśćia i tak na ostatnią chwilę wszystko ;| <załamka> pewnie kurier wozi czy raczej przez poczte poleconym??
0 0

kadett33

Cytuj wiadomość#6063605 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 10:44:20
trampek napisał(a):

sosna napisał(a):

danaaa napisał(a):

ja też czekam no kurcze wygrałam dla męża i teśćia i tak na ostatnią chwilę wszystko ;| <załamka> pewnie kurier wozi czy raczej przez poczte poleconym??

pewnie kurierem.
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6063674 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 12:12:50
szukam bonów do empik.com
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6063694 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 12:29:17
trampek napisał(a):

sosna napisał(a):

danaaa napisał(a):

napisałam do nich i odpisali,że dziś lub jutro bilety będą wysyłane....( ale ja mam z Żabki)...
0 0

kristof23

Cytuj wiadomość#6063814 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 14:17:17
informowali z coli biedronki z weekendu?
0 0