Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

mia

Cytuj wiadomość#6063993 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 18:21:08
Czy dobrze kojarzę, że iPady mają gwarancję producenta (Apple) tylko po numerze seryjnym? emotka
Może ktoś wie też, czy to jest 24 miesiące czy 12?
0 0

mixik

Cytuj wiadomość#6063995 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 18:23:54
mia napisał(a):

Czy dobrze kojarzę, że iPady mają gwarancję producenta (Apple) tylko po numerze seryjnym? emotka

Tak, ale na 12 m-cy
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6063997 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 18:27:13
mixik napisał(a):

mia napisał(a):

Tak, ale na 12 m-cy

Dzięki, też dobrze. emotka
A z paragonem dłużej, czy tak samo?
0 0

mixik

Cytuj wiadomość#6063998 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 18:33:42
Paragon to 24 m-ce ale gwarancji sklepowej - czyli zanosisz do sklepu i wszystkim zajmuje sie sklep (wysyla do serwisu)
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6064012 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 19:13:57
Szukam ludzi z Leszna woj.wielkopolskie pilne pw
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6064022 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 19:48:59
mkrzysiek napisał(a):

kajeczka napisał(a):

Oświeci mnie ktoś, czemu zamawiając dostawę do Paczkomatu (jak zawsze, nie że pierwszy raz  emotka ) dostałam sms, że paczka czeka w Punkcie Odbioru  ?  emotka  O co kaman ?  czemu nie w paczkomacie ? 

Jak się zwolni skrytka to paczka znajdzie się w paczkomacie
Ja nie raz nawet i 3-4 dni czekałem 
szkoła się zaczyna i ludzie masowo zamawiają
Zadzwoń na infolinię podaj numer przesyłki i wszystkiego się dowiesz emotka

ja też do szkoły właśnie zakupy robiłam  emotka  dziś już miałam jechać do Punktu po odbiór, a tu sms, że paczka w Paczkomacie  emotka
 to jak zabawa w ciuciubabkę  emotka  dzięki za wyjaśnienia  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6064117 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 23:28:22
ewikewik napisał(a):

Szukam książki "Mgła" Kai Malanowskiej, może być czytana
http://www.znak.c...ka,ksiazka,6549,Mgla

po 1 - to nie jest temat "kupię"
po 2 - za darmo możesz przeczytać w necie, np. na chomikuj.pl - format pdf i na czytnik
0 0

malutka456

Cytuj wiadomość#6064122 poniedziałek, 31 sierpień 2015, 23:48:01
szukam pomocy - jakponiejszyc zdjecie, ale nie w sensie rozmiaru, tylko tak, zeby mozna bylo bez kadrowania dodac do konkursu tyskiego  emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6064127 wtorek, 1 wrzesień 2015, 00:09:58
Czy ktos tutaj sie zna na wordzie, konkretniej na wykresach? Mam microsoft word, potrzebuje zroic wszstkie wykresy w 1 rozmiarze, a nie umiem ich rozciagnac, niektore sie zrobily po rozciagnieciu malutkie na srodku strony. Prosze o podpowiedzi albo moge przeslac na maila i poprosze o zrobienie tego za mnie. Ja nie umiem.
0 0

mixik

Cytuj wiadomość#6064219 wtorek, 1 wrzesień 2015, 10:37:25
czy ktoś kto już brał udział w konkursie Visa na Allegro może podpowiedzieć, czy tam nie ma ograniczenia znaków? W regulaminie nic o tym nie ma, ale już pare razy stworzyłem coś, co potem musiałem drastycznie skracać i nie chce mi się znowu mieć tego samego... dzięki z góry
0 0

marlena083

Cytuj wiadomość#6064238 wtorek, 1 wrzesień 2015, 10:54:50
czy ktoś jeszcze czeka na biedronkową  grę z algidy?
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6064243 wtorek, 1 wrzesień 2015, 11:05:25
W Aspe okazuje się, że żaden mój paragon nie przeszedł weryfikacji bo było napisane sery twargowe emotka !!!! Dzieci czekają na motorówki moje i koleżanki! czy ktoś miał taką sytuację????
0 0

cc_investigator

Cytuj wiadomość#6064245 wtorek, 1 wrzesień 2015, 11:11:36
mixik napisał(a):

czy ktoś kto już brał udział w konkursie Visa na Allegro może podpowiedzieć, czy tam nie ma ograniczenia znaków? W regulaminie nic o tym nie ma, ale już pare razy stworzyłem coś, co potem musiałem drastycznie skracać i nie chce mi się znowu mieć tego samego... dzięki z góry

Moim zdaniem jest, ale nie udało ustalić mi się ile dokładnie;
990 znaków nie przeszło (wyskakuje error), 927 już tak.
0 0

mixik

Cytuj wiadomość#6064249 wtorek, 1 wrzesień 2015, 11:14:25
cc_investigator napisał(a):

mixik napisał(a):

Moim zdaniem jest, ale nie udało ustalić mi się ile dokładnie;
990 znaków nie przeszło (wyskakuje error), 927 już tak.

dzięki wielkie!
0 0

mixik

Cytuj wiadomość#6064254 wtorek, 1 wrzesień 2015, 11:19:16
donia7 napisał(a):

W Aspe okazuje się, że żaden mój paragon nie przeszedł weryfikacji bo było napisane sery twargowe emotka !!!! Dzieci czekają na motorówki moje i koleżanki! czy ktoś miał taką sytuację????

ASPE ogólnie jest chyba najgorszą agencją pod względem restrykcji paragonów - w hochlandzie na początku roku miałem paragon wydrukowany z systemu w sklepie (systemowy) z dokładnym opisem serków, smaków, gramatury i pieczątką sklepową i podpisem kierowniczki oraz kopią oryginału (i to z dwóch stron, bo polo ma swoje sygnowane rolko paragonowe) i... nie przeszło... po miesiącu odpisali, że powinienem iść do notariusza (sic!) i tylko wtedy byłby w pełni przez nich akceptowany... czy to aby nie przesada?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6064260 wtorek, 1 wrzesień 2015, 11:25:26
mixik napisał(a):

donia7 napisał(a):

ASPE ogólnie jest chyba najgorszą agencją pod względem restrykcji paragonów - w hochlandzie na początku roku miałem paragon wydrukowany z systemu w sklepie (systemowy) z dokładnym opisem serków, smaków, gramatury i pieczątką sklepową i podpisem kierowniczki oraz kopią oryginału (i to z dwóch stron, bo polo ma swoje sygnowane rolko paragonowe) i... nie przeszło... po miesiącu odpisali, że powinienem iść do notariusza (sic!) i tylko wtedy byłby w pełni przez nich akceptowany... czy to aby nie przesada?

ja od razu brałam pieczątki z opisem, bo Hochland ma duży asortyment, a w promocjach biorą udział określone rodzaje i trudno się połapać zwłaszcza po małych abc o jaki produkt chodzi  emotka  każdy paragon był z pieczątka i opisem, mam wszystkie nagrody i znajomi też emotka  
0 0

jorunn2010

Cytuj wiadomość#6064398 wtorek, 1 wrzesień 2015, 13:30:46
Czy widział ktoś w jakimś sklepie, sieciówce, markecie, róg obfitości dla pierwszaka?
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6064405 wtorek, 1 wrzesień 2015, 13:42:16
giulietta napisał(a):

mixik napisał(a):

donia7 napisał(a):

ja od razu brałam pieczątki z opisem, bo Hochland ma duży asortyment, a w promocjach biorą udział określone rodzaje i trudno się połapać zwłaszcza po małych abc o jaki produkt chodzi  emotka  każdy paragon był z pieczątka i opisem, mam wszystkie nagrody i znajomi też emotka  

U mnie w ABC jest zatrudniony jakis młody chłopak i pieczątki nie ma,nawet skanera brak:-(Skoro organizują konkursy w taki małych sklepikach i mieścinach,to nie powinni robić problemów-ale to tylko moje zdanie,a agencje i tak robią co chcą:-(
0 0

rwas

Cytuj wiadomość#6064461 wtorek, 1 wrzesień 2015, 14:51:13
szukam  rady
musze kupic drukarke,wystarczy sama funcja drukowania/bez skanera,jezeli taka da sie kupic/,jaki model bedzie najtanszy w ekspoatacji?
drukarka dla studentki i na studencka kieszen ma byc emotka emotka
0 0

olabas

Cytuj wiadomość#6064467 wtorek, 1 wrzesień 2015, 14:54:10
Polecam taką, o ile nie musisz drukować w kolorze: http://www.saturn...-sl-m2022w,id-897680

Ma wifi, no i laserowa, więc nie trzeba się martwić, że tusze zaschną emotka  Mam taką i jestem bardzo zadowolona.
0 0