Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

Gość

Cytuj wiadomość#6067163 piątek, 4 wrzesień 2015, 16:05:10
No właśnie dopytalam jeszcze i Pani odpisała "jeszcze nie wszyscy zwycięzcy zostali poinformowani "
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6067165 piątek, 4 wrzesień 2015, 16:06:23
fino napisał(a):

gosiek_212 napisał(a):

fino napisał(a):

Ma ktoś numer telefonu do agencji organizującej konkurs "OKAZJA DLA DOMU" (Intermarche)?

Dzień dobry,Konkurs jest zakończony i jesteśmy na etapie weryfikowania zwycięzców. Zwycięzcy zostaną zweryfikowani najprawdopodobniej do końca przyszłego tygodnia.pozdrawiam serdecznieAgata Lewko

Co do konkursu "OKAZJA DLA DOMU"

Czyli wszyscy laureaci zostali powiadomieni? emotka

24. W niniejszym Konkursie przewidziano następujące nagrody:
a) 5 (pięć) Nagród pierwszego stopnia w postaci laptopów marki Asus o wartości1349 (tysiąc trzysta czterdzieści dziewięć złotych sztuka),

b) 14 (czternaście) Nagród drugiego stopnia w postaci bonów do sieci sklepówIntermarche o wartości 200 (dwieście) zł każdy bon,

c) 140 (sto czterdzieści) Nagród trzeciego stopnia w postaci bonów do sieci sklepówIntermarche o wartości 100 (sto) zł każdy bon.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6067320 piątek, 4 wrzesień 2015, 19:09:39
czy ja dobrze widzę że Danonki nie chcą paragony?
0 0

aneciatko

Cytuj wiadomość#6067322 piątek, 4 wrzesień 2015, 19:20:46
Czy ktos moze mi pomoc o podpowiedziec, dlaczego nie dostalam linka do konkursu po zakupie na Allegro?
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6067331 piątek, 4 wrzesień 2015, 19:32:45
pioge7 napisał(a):

U mnie nie chcą...ale sprawdziłam u siebie w wysłanych i skan paragonu wysłałam razem ze zdjęciem lodów...nie wiem czemu, ale pewnie tak zrozumiałam regulamin, który jak sobie przypominam trochę "pokręcony" był...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6067334 piątek, 4 wrzesień 2015, 19:36:03
aneciatko napisał(a):

Czy ktos moze mi pomoc o podpowiedziec, dlaczego nie dostalam linka do konkursu po zakupie na Allegro?

dostaje się go na drugi dzień.

gryszelm napisał(a):

pioge7 napisał(a):

U mnie nie chcą...ale sprawdziłam u siebie w wysłanych i skan paragonu wysłałam razem ze zdjęciem lodów...nie wiem czemu, ale pewnie tak zrozumiałam regulamin, który jak sobie przypominam trochę "pokręcony" był...

aha, no ja nie wysyłałem skanu, i mnie dziwi że nic nie piszą żeby posłać
0 0

yuliya25

Cytuj wiadomość#6067384 piątek, 4 wrzesień 2015, 20:49:27
Szukam pomocy, kupiłam dziś w Intermarshe 3 kg pałek ze skzydełek po 3,99. W domu dopiero zauważyłam że nabite zostały jako skrzydełka po 6,49. Pytanie - czy mogę jutro na podstawie samego paragonu i prośby o odtworzenie nagrania z kamer żądać różnicy w cenie, czy musze te pałki do sklepu wieźć? Bo chciałabym je już dziś zrobić? 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6067476 piątek, 4 wrzesień 2015, 22:23:37
Czy jeśli wygrałam 1000 zł do New Balance z konkursu z Activią i na voucherze jest napisane: voucher na produkty marki New Balance, to skąd mam wiedzieć czy to na jakąś kolekcję biegową czy na całą emotka Na kolekcję wyłącznie Running są jakieś specjalne oznaczenia na bonie emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6067496 piątek, 4 wrzesień 2015, 22:50:13
cudaczek121 napisał(a):

Czy jeśli wygrałam 1000 zł do New Balance z konkursu z Activią i na voucherze jest napisane: voucher na produkty marki New Balance, to skąd mam wiedzieć czy to na jakąś kolekcję biegową czy na całą emotka Na kolekcję wyłącznie Running są jakieś specjalne oznaczenia na bonie emotka

Jeśli Kasia grałas w Activii to tam tylko kolekcja biegowa jest do kupienia, na stronce jak klikniesz np na buty to masz opcje do wyboru różne i klikasz na do biegania i wyskakuja.Są tez ubrania z kolekcji biegowej,kurtki, koszulki,spodnie 
0 0

kadett33

Cytuj wiadomość#6067501 piątek, 4 wrzesień 2015, 22:58:03
chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Jeśli Kasia grałas w Activii to tam tylko kolekcja biegowa jest do kupienia, na stronce jak klikniesz np na buty to masz opcje do wyboru różne i klikasz na do biegania i wyskakuja.Są tez ubrania z kolekcji biegowej,kurtki, koszulki,spodnie 

z Activii wygrana główna 1000zł do NB jest do wydania na cały asortyment, a nie tylko do biegania!
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6067504 piątek, 4 wrzesień 2015, 23:01:39
kadett33 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

z Activii wygrana główna 1000zł do NB jest do wydania na cały asortyment, a nie tylko do biegania!

Ktoś z forum zgłosił się,że jest zainteresowany tymi bonami i nie chciałabym wprowadzić nikogo w błąd.
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6067505 piątek, 4 wrzesień 2015, 23:02:28
Ile kosztuje (mniej więcej) wysyłka paczki do 1 kg. do Anglii? Za pośrednictwem jakiej firmy najlepiej wysłać z ubezpieczeniem do 3 tys?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6067506 piątek, 4 wrzesień 2015, 23:02:45
cudaczek121 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ktoś z forum zgłosił się,że jest zainteresowany tymi bonami i nie chciałabym wprowadzić nikogo w błąd.

To 1000 zł jest na CAŁĄ kolekcję emotka
0 0

kadett33

Cytuj wiadomość#6067508 piątek, 4 wrzesień 2015, 23:04:01
cudaczek121 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tu jest link do konkurs https://www.activia.pl/nagrody
I przy 1000zł jest informacja: 50 voucherów o wartości 1000 zł każdy na całą kolekcję New Balance
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6067658 sobota, 5 wrzesień 2015, 15:56:33
Szukam czy ma ktos zdjecie zwycieskiej torebki z liptona? Chcialabym zobaczyc, jesli ktos robil, w grafice google nie znalazlam realnego zdjecia
0 0

psika

Cytuj wiadomość#6067662 sobota, 5 wrzesień 2015, 16:07:02
Szukam czy na forum jest ktoś kto jest nauczycielem w klasie iV-VI potrzebuje o coś spytać
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6067673 sobota, 5 wrzesień 2015, 16:16:18
aneciatko napisał(a):

zależy ile "po". bo chyba wysyłają na drugi dzień po zakupie. 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6067676 sobota, 5 wrzesień 2015, 16:19:49
Może mi ktoś powiedzieć po jakim czasie wskocza mi dodane konkursy? 
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6067700 sobota, 5 wrzesień 2015, 17:57:31
taalvikki napisał(a):

aneciatko napisał(a):

zależy ile "po". bo chyba wysyłają na drugi dzień po zakupie. 

ważne też jest, by mieć w ustawieniach konta zaznaczoną zgodę na otrzymywanie mailem  informacji handlowych od Allegro emotka
 inaczej link nie przyjdzie wcale  emotka
0 0

aerdna

Cytuj wiadomość#6067705 sobota, 5 wrzesień 2015, 19:03:04
Czy odbierał już ktoś przyprawnik Kamis i może wyrazić swoją opinię ? emotka
0 0