Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

martunik3

Cytuj wiadomość#6089593 środa, 7 październik 2015, 18:28:16
czeka ktoś jeszcze na pampersy z "Tato potrafi"  emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6089622 środa, 7 październik 2015, 19:07:14
kadett33 napisał(a):

Kiedy wysyłają sms-y z Albedo Marketing z prośbą o kontakt? W regulaminie jest informacja ze tego samego dnia co dzwonią, ale tak nie jest.

Jak im się chce. Czasami w ogóle smsów nie wysyłają. Ostatnio, odnośnie roomb z polo nie dostalam ani eska ani powtornego telefonu, musialam sie sama pofatygowac po 10 dniach i oddzwonic. emotka  
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6089629 środa, 7 październik 2015, 19:16:05
kadett33 napisał(a):

Kiedy wysyłają sms-y z Albedo Marketing z prośbą o kontakt? W regulaminie jest informacja ze tego samego dnia co dzwonią, ale tak nie jest.

Który konk masz na myśli ?  emotka
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6089707 środa, 7 październik 2015, 21:17:39
troyd napisał(a):

1.) Szukam informacji, czy do wszystkich laureatów Tyskiego przychodzą aparaty fotograficzne z nie podbitą gwarancją?
Jeżeli tak, to czy pisaliście w tej sprawie już do organizatora?

2.) Szukam informacji, czy pralki Bosch (Biedronka) przychodzą z podbitą gwarancją?

3.) Szukam informacji czy są osoby, które nic nie wygrały w Wedel (Biedronka) nawet biletu do Multikina?

3. Tak. Ja nie mam nawet biletów, a zgłoszenie było na temat i podałam numer taki jak chcieli w Regulaminie.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6089890 czwartek, 8 październik 2015, 10:02:34
gryszelm napisał(a):

troyd napisał(a):

1.) Szukam informacji, czy do wszystkich laureatów Tyskiego przychodzą aparaty fotograficzne z nie podbitą gwarancją?

2.) Szukam informacji, czy pralki Bosch (Biedronka) przychodzą z podbitą gwarancją?

3.) Szukam informacji czy są osoby, które nic nie wygrały w Wedel (Biedronka) nawet biletu do Multikina?

3. Tak. Ja nie mam nawet biletów, a zgłoszenie było na temat i podałam numer taki jak chcieli w Regulaminie.

ad.3 Ok, sprawdziłem ile jest laureatów dla nagrody III stopnia (bilety) i jest mniej niż nagród (biletów było 5000, a zwycięzców jest 3561) a zatem raczej każdy musiał coś wygrać.
@ "Gryszelm" czy Twoje inicjały są na liście zwycięzców?

PS
Wciąż czekam na pomoc w sprawie pkt. 2 - czyli jak wygląda sprawa gwarancji w przypadku pralek Bosch (Biedronka)
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6089955 czwartek, 8 październik 2015, 11:26:37
Kto się zna na telefonach dotykowych i pomógł by mi wybrać który lepszy?  pw   emotka
0 0

kasiaw1431

Cytuj wiadomość#6089977 czwartek, 8 październik 2015, 11:47:51
troyd napisał(a):

gryszelm napisał(a):

troyd napisał(a):

ad.3 Ok, sprawdziłem ile jest laureatów dla nagrody III stopnia (bilety) i jest mniej niż nagród (biletów było 5000, a zwycięzców jest 3561) a zatem raczej każdy musiał coś wygrać.

PS
Wciąż czekam na pomoc w sprawie pkt. 2 - czyli jak wygląda sprawa gwarancji w przypadku pralek Bosch (Biedronka)

Do pralek Bosch dolączony jest protokół przekazania nagrody oraz informacja w sprawie gwarancji że wystarczy pismo od nich bez konieczności paragonu. Takie dokumenty miałam pod folią którą ofoliowana jest pralka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6089996 czwartek, 8 październik 2015, 12:08:34
Czy Kiora z żabki, to wszytko poinformowała? I i II stopnia?
Czy Tesco też cale poinformowane? nie widzialam by ktos sie chwalil innymi nagrodami jak monopoly emotka
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#6090039 czwartek, 8 październik 2015, 12:38:44
szukam  ładnego, kolorowego   i merytorycznego wydania Biblii dla dzieci dla 8 - o letniego dziecka, moze ktos jakies  moze  polecic?
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6090040 czwartek, 8 październik 2015, 12:38:51
Szukam jak to jest z wykorzystaniem muzyki na licencji CC w filmach konkursowych - czy dobrze rozumiem, że mimo tego, że dany utwór należy do otwartych zasobów, to jeśli czerpię z tego korzyści (ewentualna nagroda) muszę mieć wykupioną licencję komercyjną? Czy jest jakaś opcja wykorzystania darmowego utworu w filmach konkursowych, czy wchodzi jedynie zakupów lub stworzenie czegoś własnego?
0 0

reolo3

Cytuj wiadomość#6090067 czwartek, 8 październik 2015, 13:26:50
te Cify do biedronkowego konkursu mogą być np. z załączonymi ściereczkami? Jest gdzieś lista produktów konkursowych?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6090072 czwartek, 8 październik 2015, 13:35:19
Juz wino z wczoraj poinformowane?
Moze ktos, kto wygral dzisiaj chcialby oddac za 4pak Pilsnera, ew. zdradzi jak wygrac? emotka

0 0

olivkap

Cytuj wiadomość#6090094 czwartek, 8 październik 2015, 14:05:53
Z jakiego konkursu mogą dzwonić teraz z zastrzeżonego?
0 0

olivkap

Cytuj wiadomość#6090103 czwartek, 8 październik 2015, 14:14:15
koniczynka123 napisał(a):

Do mnie i syna 5 min temu dzwonił Hajzer z reklamą, ale wiem, że z zastrzeżonego dzwoni też PMIcombera jesli brałas udział w jakimś ich konkursie

To chyba PMI, dziękuję emotka
0 0

tadziowa

Cytuj wiadomość#6090108 czwartek, 8 październik 2015, 14:23:24
olivkap napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Do mnie i syna 5 min temu dzwonił Hajzer z reklamą, ale wiem, że z zastrzeżonego dzwoni też PMIcombera jesli brałas udział w jakimś ich konkursie

To chyba PMI, dziękuję emotka

PMI właśnie dzwoni z zastrzeżonego.
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6090303 czwartek, 8 październik 2015, 18:16:51
kasiaw1431 napisał(a):

troyd napisał(a):

gryszelm napisał(a):

troyd napisał(a):

PS

Do pralek Bosch dolączony jest protokół przekazania nagrody oraz informacja w sprawie gwarancji że wystarczy pismo od nich bez konieczności paragonu. Takie dokumenty miałam pod folią którą ofoliowana jest pralka

Wysłałam 1 zgłoszenie - moje inicjały są popularne i widnieją przy Ipodzie i 6 razy przy biletach - trudno mi uwierzyć, że nawet przy biletach ani razu to nie ja...napisałam do nich @ przedwczoraj, ale nie raczyli jeszcze odpisać, jutro pracuje krócej więc będę dzwoniła jak nadal nie odezwą się do mnie.
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6090304 czwartek, 8 październik 2015, 18:20:56
bridget napisał(a):

szukam  ładnego, kolorowego   i merytorycznego wydania Biblii dla dzieci dla 8 - o letniego dziecka, moze ktos jakies  moze  polecic?

Siostrzeniec dostał taką Biblię w tamtym roku i bardzo mu się podoba, córka ma komunie za rok i już sobie taka zażyczyła od swojej chrzestnej
http://www.dobre-...qis8gCFcIGcwodpisGdw
0 0

migi

Cytuj wiadomość#6090327 czwartek, 8 październik 2015, 18:48:57
gryszelm napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

troyd napisał(a):

gryszelm napisał(a):

troyd napisał(a):

PS

Wysłałam 1 zgłoszenie - moje inicjały są popularne i widnieją przy Ipodzie i 6 razy przy biletach - trudno mi uwierzyć, że nawet przy biletach ani razu to nie ja...napisałam do nich @ przedwczoraj, ale nie raczyli jeszcze odpisać, jutro pracuje krócej więc będę dzwoniła jak nadal nie odezwą się do mnie.

Ja pisałam i z formularza i rano dzwoniłam, miał ktoś oddzwonić, ale oczywiście cisza...
0 0

kachna1111

Cytuj wiadomość#6090361 czwartek, 8 październik 2015, 19:23:55
kiedyś trafiłam na taką stronę gdzie były ebooki darmowe, same nowości
to była strona w rodzaju chomika

nie mogę jej teraz odszukać

może ktoś ma linka
0 0

marta85

Cytuj wiadomość#6090405 czwartek, 8 październik 2015, 19:59:38
szukam jak informowało ferrero
0 0