Reklama na e-Konkursy.info

Visa Konkursy

|< << < 234 235 236 237 238 239 240241 242 243 244 >

Mappet

Cytuj wiadomość#6482026 niedziela, 15 kwietnia 2018, 17:25:09
Czy ktoś z zwycięzców zdradzi czy zgłaszał transakcje przez stronę, czy via sms? emotka

agusiac87

Cytuj wiadomość#6482032 niedziela, 15 kwietnia 2018, 17:48:02
Czy jak zapomnialam wziąć potwierdzenie płatności karta ze sklepu to w razie wygranej wystarczy wydruk z konta danej transakcji dokonanej kartą?

stamp2

Cytuj wiadomość#6482036 niedziela, 15 kwietnia 2018, 18:09:21
agusiac87 napisał(a):

Czy jak zapomnialam wziąć potwierdzenie płatności karta ze sklepu to w razie wygranej wystarczy wydruk z konta danej transakcji dokonanej kartą?

podobno wystarczy emotka
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6482064 niedziela, 15 kwietnia 2018, 20:56:48
stamp2 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

podobno wystarczy emotka

dziękuję emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6483242 czwartek, 19 kwietnia 2018, 18:10:52
Wygrał ktoś w tamtym i tym tygodniu karty?  emotka
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6483243 czwartek, 19 kwietnia 2018, 18:12:03
bruce napisał(a):

tomaszq napisał(a): Halszka napisał(a):

koper napisał(a):

Visa- wyjazd do Rosji- laureat rezerwowy... emotka

To samo  emotka Jest chociaż cień nadziei emotka  ile zgłoszeń do loterii? Dziesiątki czy setki? emotka  

emotka Proszę... emotka emotka Wy na serio tyle tego wysyłacie? 

ja w tym tygodniu około 60 zgłoszeń i du.a

Halszka

Cytuj wiadomość#6483251 czwartek, 19 kwietnia 2018, 19:06:15
xpac napisał(a):

bruce napisał(a):

koper napisał(a):

To samo  emotka Jest chociaż cień nadziei emotka  ile zgłoszeń do loterii? Dziesiątki czy setki? emotka  

miałam 8 zgłoszonych transakcji
ale i tak nie mam paszportu emotka gram o kartę, na szczęście liczylam się z taką sytuacją... trudno.. 
czekam na kolejne losowania, teraz pełna nadziei, że wg można być wylosowanym emotka
0 0

tomaszq

Cytuj wiadomość#6483252 czwartek, 19 kwietnia 2018, 19:10:41
Halszka napisał(a):

xpac napisał(a):

bruce napisał(a):

koper napisał(a):

ale i tak nie mam paszportu emotka gram o kartę, na szczęście liczylam się z taką sytuacją... trudno.. 
czekam na kolejne losowania, teraz pełna nadziei, że wg można być wylosowanym emotka

8 zgłoszeń! Trzeba być urodzonym szczęśliwcem!  emotka
0 0

Halszka

Cytuj wiadomość#6483253 czwartek, 19 kwietnia 2018, 19:16:57
tomaszq napisał(a):

Halszka napisał(a):

xpac napisał(a):

bruce napisał(a):

koper napisał(a):

8 zgłoszeń! Trzeba być urodzonym szczęśliwcem!  emotka

:p pozwól, że przyjmę to jako miły uszczypliwy żarcik (patrzac na moje loteryjne szczęście ) emotka   emotka
jedyne szczęscie, że akutar w tym przypadku pogodzę się z sytuacją emotka

koper

Cytuj wiadomość#6483264 czwartek, 19 kwietnia 2018, 19:48:35
bruce napisał(a):

koper napisał(a):

Ja w tym tygodniu wysłałam 12 zgłoszeń i płaczę nad tą rezerwą... Paszporty i chęć na wyjazd są, ale aż tak głupio życzyć  przegranej laureatowi głównemu... 

tigro

Cytuj wiadomość#6483340 czwartek, 19 kwietnia 2018, 23:01:07
Ktoś wie, czy wszystkie nagrody, i pierwszego i drugiego stopnia, już rozesłane? W regulaminie niby jest, że w ciągu 2 dni po losowaniu nadal mogą informować, ale nie wiem jak było w poprzednich tygodniach i czy jest jeszcze na co czekać jeśli się w dniu losowania niczego nie dostało ;(
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6483387 piątek, 20 kwietnia 2018, 09:32:19
Tak czysto hipotetycznie się zastanawiam.Ktoś wygrałby z Visa jako laureat nierezerwowy- czyli główny nagrodę w postaci wyjazdu na mecz do Rosji i podałby im na maila numer dajmy na to swojego nieważnego paszportu lub w ogóle jakiś od czapy wiedząc,że i tak tam nie zamierza wcale pojechać,ale zależy mu tylko na tej karcie przedpłaconej tudzież przelewie na 8 tysięcy na ten wyjazd. Czy oni to potem jakoś sprawdzają czy ktoś tam faktycznie poleciał czy też wysyłają tą kartę przedpłaconą/przelew bez żadnej weryfikacji- np. nie wymagają, aby delikwent wysłał im np. skan paszportu? No chyba że on dają potem te karty do ręki już na lotnisku.
nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6483393 piątek, 20 kwietnia 2018, 09:41:18
cudaczek121 napisał(a):

Tak czysto hipotetycznie się zastanawiam.Ktoś wygrałby z Visa jako laureat nierezerwowy- czyli główny nagrodę w postaci wyjazdu na mecz do Rosji i podałby im na maila numer dajmy na to swojego nieważnego paszportu lub w ogóle jakiś od czapy wiedząc,że i tak tam nie zamierza wcale pojechać,ale zależy mu tylko na tej karcie przedpłaconej tudzież przelewie na 8 tysięcy na ten wyjazd. Czy oni to potem jakoś sprawdzają czy ktoś tam faktycznie poleciał czy też wysyłają tą kartę przedpłaconą/przelew bez żadnej weryfikacji- np. nie wymagają, aby delikwent wysłał im np. skan paszportu? No chyba że on dają potem te karty do ręki już na lotnisku.

Tez o tym myślałam emotka
0 0

bonitta

Cytuj wiadomość#6483398 piątek, 20 kwietnia 2018, 09:48:41
nkba napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

W ostatniej promocji karty przedpłacone otrzymaliśmy dopiero na miejscu, w hotelu. 

tomaszq

Cytuj wiadomość#6483402 piątek, 20 kwietnia 2018, 10:05:11
Ja tak czysto hipotetycznie się zastanawiam ile trzeba zgłoszeń zrobić, żeby trafić wyjazd. emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6483404 piątek, 20 kwietnia 2018, 10:18:04
bonitta napisał(a):

nkba napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

W ostatniej promocji karty przedpłacone otrzymaliśmy dopiero na miejscu, w hotelu. 

No to wszystko jasne, nie można byłoby zrobić "przekrętu" emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6483405 piątek, 20 kwietnia 2018, 10:19:22
tomaszq napisał(a):

Ja tak czysto hipotetycznie się zastanawiam ile trzeba zgłoszeń zrobić, żeby trafić wyjazd. emotka

Przy ogromnym szczęściu myślę,że nawet 1 zgłoszenie wystarczy.Jak ktoś ma wygrać, wygra jednym jedynym zgłoszeniem lub kilkoma.
joan 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6484585 wtorek, 24 kwietnia 2018, 17:58:37
czy można do tej loterii zgłaszać karty przedpłacone visa? 
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6484587 wtorek, 24 kwietnia 2018, 18:04:09
Ja w sumie wysłałam ponad 100 zgłoszeń gram od początku loterii - i ZUPEŁNIE NIC nie wygrałam
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6484588 wtorek, 24 kwietnia 2018, 18:05:28
violka88 napisał(a):

Ja w sumie wysłałam ponad 100 zgłoszeń gram od początku loterii - i ZUPEŁNIE NIC nie wygrałam

witamy w klubie emotka

|< << < 234 235 236 237 238 239 240241 242 243 244 >