Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 95 96 97 98 99 100101 102 103 104 105 > >> >|

ziolko

Cytuj wiadomość#6098690 środa, 21 października 2015, 22:16:37
kto ogląda "Powrót"?? emotka

jakos dziwnie się czuję ze świadomością, że dziś jest ten dzień z przyszłości emotka
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6098815 czwartek, 22 października 2015, 09:22:29
Czy jest tu może jakiś prawnik który zna się na służebnościach drogowych? Albo może ktoś z Was jest w temacie emotka Sąsiad - a właściwie deweloper wniósł sprawę do sądu by ustanowić służebność przejazdu przez działkę należącą do naszej wspólnoty mieszkaniowej (jego działka ma dostęp "teoretyczny"" do drogi publicznej - po prostu do jego działki biegnie droga publiczna która nie istnieje póki co - jest w planach....). Sąsiad sobie sam we wniosku wyznaczył dwa warianty, przy czym naszą działkę wyznaczył jako najwygodniejszy dojazd... Był biegły sądowy który wyznaczył dodatkowe 5 wariantów. Oczywiście sąsiad wszystkie zakwestionował i upiera się że nasza działka będzie najlepsza... Nie byłoby problemu gdyby to chodzilo o dojazd jednej czy dwóch rodzin, ale oni chcą tam dwa bloki wybudować! Nasza działka jest niewielka i to co sąsiad nazywa drogą tak na prawdę jest parkingiem i podwórkiem na którym bawią się dzieci... I jeśli taka służebność zostanie ustanowiona to właściwie z klatki schodowej będzie się wychodziło prosto pod koła samochodów... Bo by ciężarówki swobodnie przejeżdżały na budowę musileiby albo chodnik zliwkwidować, albo parking... Deweloper się uparł, że chce wykorzystywać naszą drogę, bo ona jako jedyna w całości jest wyasfaltowana, pozostałe to drogi gruntowe...  I stąd moje pytanie czy jest jakiś sposób by "utrudnić" zdobycie tej służebności przez naszą działkę albo całkowicie ją zablokować? Bo boję się że deweloper to może "postarać" się przekonać sędziego do swojego zdania...Będę wdzięczna za pomoc emotka
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6098822 czwartek, 22 października 2015, 09:32:52
ace napisał(a):

Czy jest tu może jakiś prawnik który zna się na służebnościach drogowych? Albo może ktoś z Was jest w temacie emotka Sąsiad - a właściwie deweloper wniósł sprawę do sądu by ustanowić służebność przejazdu przez działkę należącą do naszej wspólnoty mieszkaniowej (jego działka ma dostęp "teoretyczny"" do drogi publicznej - po prostu do jego działki biegnie droga publiczna która nie istnieje póki co - jest w planach....). Sąsiad sobie sam we wniosku wyznaczył dwa warianty, przy czym naszą działkę wyznaczył jako najwygodniejszy dojazd... Był biegły sądowy który wyznaczył dodatkowe 5 wariantów. Oczywiście sąsiad wszystkie zakwestionował i upiera się że nasza działka będzie najlepsza... Nie byłoby problemu gdyby to chodzilo o dojazd jednej czy dwóch rodzin, ale oni chcą tam dwa bloki wybudować! Nasza działka jest niewielka i to co sąsiad nazywa drogą tak na prawdę jest parkingiem i podwórkiem na którym bawią się dzieci... I jeśli taka służebność zostanie ustanowiona to właściwie z klatki schodowej będzie się wychodziło prosto pod koła samochodów... Bo by ciężarówki swobodnie przejeżdżały na budowę musileiby albo chodnik zliwkwidować, albo parking... Deweloper się uparł, że chce wykorzystywać naszą drogę, bo ona jako jedyna w całości jest wyasfaltowana, pozostałe to drogi gruntowe...  I stąd moje pytanie czy jest jakiś sposób by "utrudnić" zdobycie tej służebności przez naszą działkę albo całkowicie ją zablokować? Bo boję się że deweloper to może "postarać" się przekonać sędziego do swojego zdania...Będę wdzięczna za pomoc emotka

Nie jestem obeznana w temacie, ale polecam wrzucić post tutaj: http://forumprawne.org/
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6098843 czwartek, 22 października 2015, 09:49:14
ziolko napisał(a):

kto ogląda "Powrót"?? emotka

jakos dziwnie się czuję ze świadomością, że dziś jest ten dzień z przyszłości emotka

Nie Ty jedna emotka  ja też czulam się dziwnie i pewnie   doktor Emet jak i jego młodszy kompan dziwnie by się dzi czuli jakby wiedzieli, że nie dożyliśmy ani  butów, którym same sznurówki się wiążą, ani latających samochodów  emotka
0 0

magalan83

Cytuj wiadomość#6098865 czwartek, 22 października 2015, 10:27:19
Gdzie mogę zamieścić link z 50% obniżką na weekend w mieście? Pomóżcie, nie chciałabym zaśmiecać tu i ówdzie 
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6099824 piątek, 23 października 2015, 14:46:08
magalan83 napisał(a):

Gdzie mogę zamieścić link z 50% obniżką na weekend w mieście? Pomóżcie, nie chciałabym zaśmiecać tu i ówdzie 

https://www.e-kon...nizki.html?strona=69
0 0

laurette

Cytuj wiadomość#6100184 piątek, 23 października 2015, 22:01:51
co sądzicie o takich "konkursach" - dostaję dość często info na @ tylko produkty się zmieniają

Alicja, pomóż nam przetestować nowe Dove antyperspiranty ZA DARMO!

Potrzebujemy tylko 4 wolontariuszy.
  Którą paczkę chcesz otrzymać? 
Pomóż nam przetestować nowe Dove antyperspirantyza darmo!
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6100185 piątek, 23 października 2015, 22:09:45
laurette napisał(a):

co sądzicie o takich "konkursach" - dostaję dość często info na @ tylko produkty się zmieniają

Jaki jest nadawca? emotka
Chodzi o adres, nie o nazwę wyświetlaną.
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6100190 piątek, 23 października 2015, 22:12:33
laurette napisał(a):

A dostajesz też maile napisane łamaną polszczyzną od byłego króla jakiegoś dziwnego afrykańskiego państwa, który chce przekazać Ci spadek po swoim ciotecznym wujku? Sam nie może tego spadku przyjąć przez jakieś zawirowania z prawem podatkowym w jego państwie. Szkoda żeby taka kasa się zmarnowała, dlatego postanowił przekazać pieniądze jakiemuś dobremu człowiekowi i padło na Ciebie  emotka

Ja bym te"konkursowe" maile i maile od spadku wrzucała do jednego folderu  emotka
0 0

magalan83

Cytuj wiadomość#6100193 piątek, 23 października 2015, 22:13:25
ondine napisał(a):

magalan83 napisał(a):

http://www.e-konk...nizki.html?strona=69

dzięki emotka
0 0

madziulka2434

Cytuj wiadomość#6100270 sobota, 24 października 2015, 08:08:39
Czy wam też się już przedstawił dekoder na czas zimowy? :-? O:) 
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6101124 poniedziałek, 26 października 2015, 12:07:21
co prawda nie obchodzę Halloween, ale znalazłam w necie takie coś... galaretkowe robaki  emotka emotka
może ktoś je zrobi? http://img.zszywk...retkowe-robaki.jpg 

chociaż te w misce wyglądają na prawdziwe... emotka
0 0

magdalena-1989

Cytuj wiadomość#6101173 poniedziałek, 26 października 2015, 13:14:04
Zna ktoś jakiś kod rabatowy/zniżkę na mydeal.pl ? 
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6101247 poniedziałek, 26 października 2015, 14:35:19
ziolko napisał(a):

co prawda nie obchodzę Halloween, ale znalazłam w necie takie coś... galaretkowe robaki  emotka emotka
może ktoś je zrobi? http://img.zszywk...laretkowe-robaki.jpg 

rzeczywiście jak prawdziwe emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6101250 poniedziałek, 26 października 2015, 14:37:55
ziolko napisał(a):

Niezły pomysł, ale te słomki muszą być karbowane chyba, bo z gładkimi nie byłoby takiego efektu, brrrrr
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#6103245 czwartek, 29 października 2015, 19:03:33
czy warto  na urlop  wybrac sie do Bułgarii? czy ktos był  -  czy lepsza jednak Grecja na wypoczynek z rodzina, chciałam zarezerwować TUI  wypoczynek w  związku z wygranym voucherem i  nie wiem na cos sie zdecydowac przy first minut a miesiac i promocja sie konczy. 
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6103248 czwartek, 29 października 2015, 19:08:23
W Bułgarii nie masz gwarancji ładnej pogody... Może się zdarzyć, że przez sporą część urlopu będzie np. chłodno i deszczowo, w Grecji takiego ryzyka raczej nie ma...
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6103253 czwartek, 29 października 2015, 19:14:32
czarnygreg napisał(a):

ziolko napisał(a):

Niezły pomysł, ale te słomki muszą być karbowane chyba, bo z gładkimi nie byłoby takiego efektu, brrrrr

Na Halloween takie cudeńko emotka  akurat w sobotę będę miała czas i podejmuję wyzwanie emotka
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#6103255 czwartek, 29 października 2015, 19:15:25
no własnie zdaje sobie z tego sprawe od kilku dni   wertuje  fora i Bułgaria oferuje mi lepszy hotel w przystepnej cenie  w porównaniu z Grecja, chcielismy  leciec od 20 czerwca     i wciaz się waham, czy ktos moze polecić sprawdzone hotele które ma równiez TUI w  Grecji? czy pod wzgledem dzieci warto brac  z  aquaparkiem  i   bezposrednio przy plazy. Na 70%  byłam zdecydowana na http://www.holida...839767/-/m/picture  wrociłam  wlasnie z biura podrozy ale  nie tryskam entuzjazmem.
0 0

magalan83

Cytuj wiadomość#6103440 czwartek, 29 października 2015, 22:50:21
czarnygreg napisał(a):

ziolko napisał(a):

Ale jak je wyciągnąć potem? Trzebaby słomkę rozcinać? Strasznie pracochłonne  emotka  Ale efekt nieziemski emotka
0 0

|< << < 95 96 97 98 99 100101 102 103 104 105 > >> >|