Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 97 98 99 100 101 102103 104 105 106 107 > >> >|

koper

Cytuj wiadomość#6106283 środa, 4 listopada 2015, 11:23:40
defed napisał(a):

no właśnie - u mnie w GLS od wielu lat ten sam kurier jeździ (i każe mi złazić na dół z 4piętra)

Nieźle  emotka
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6106288 środa, 4 listopada 2015, 11:30:46
Wczoraj przyjechał do mnie kurier K-EX,myślałam że śnię!Brudny jak nieboskie stworzenie,agresywny.Choć tego nie lubię musiałam mu zwrócić uwagę,że nie życzę sobie,żeby do mnie mówił podniesionym głosem.Przywiózł mi wygrany bon.Dobrze,że w kopercie,bo od jego czarnych palców,wygląda jakby dopiero opuściła kopalnię.Nie wiem skąd biora takich ludzi,z łapanki?!Miałam dzwonić ze skarga,ale był tak agresywny i wyglądał po prostu na huligana bez hamulców,że się wystraszyłam.Mam nadzieję,że przyjechał pierwszy i ostatni raz!!
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6106710 środa, 4 listopada 2015, 21:02:58
koper napisał(a):

defed napisał(a):

no właśnie - u mnie w GLS od wielu lat ten sam kurier jeździ (i każe mi złazić na dół z 4piętra)

Nieźle  emotka

emotka sorrrki, bo Tobie nie do śmiechu, ale tak to napisałaś, że nie ma opcji emotka

Barszcz, u mnie tez raz taki był, ale pomyślałam, ze moze miał problem z autem i w nim grzebał
A jeden jest taki "buntownik z wyboru" włosy do ucha, artystyczny nieład, a jak trzeba wyciągnąć dokumenty zwrotne, to wyciąga zza pazuchy zakrzywiony scyzoryk i rachu-ciachu emotka
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6106712 środa, 4 listopada 2015, 21:09:06
defed napisał(a):

Od wczoraj mam nowego Pana Kuriera DPD. Nie żeby był niemiły czy coś, ale polubiłam poprzedniego i trochę za nim tęsknię, mieliśmy takie fajne układy...  emotka  Czy u Was także co parę miesięcy zmieniają się kurierzy DPD?

U mnie pan z DPD jest już długo i mam nadzieję, że będzie dalej bardzo długo, bo też go polubiłam emotka
0 0

Pitach

Cytuj wiadomość#6106734 środa, 4 listopada 2015, 21:53:13
barszcz napisał(a):

Wczoraj przyjechał do mnie kurier K-EX,myślałam że śnię!Brudny jak nieboskie stworzenie,agresywny.Choć tego nie lubię musiałam mu zwrócić uwagę,że nie życzę sobie,żeby do mnie mówił podniesionym głosem.Przywiózł mi wygrany bon.Dobrze,że w kopercie,bo od jego czarnych palców,wygląda jakby dopiero opuściła kopalnię.Nie wiem skąd biora takich ludzi,z łapanki?!Miałam dzwonić ze skarga,ale był tak agresywny i wyglądał po prostu na huligana bez hamulców,że się wystraszyłam.Mam nadzieję,że przyjechał pierwszy i ostatni raz!!

Coś w tym jest.Za każdym razem,gdy musiałam mieć jakikolwiek kontakt z kurierami K-EX,były to dla mnie niezbyt komfortowe sytuacje.Poznałam dwóch z nich - obaj nieprzyjemni,głośni i agresywni,z wyrazem twarzy w stylu: "z***ać ci??!!!'
ZAWSZE dzwonią z pretensją,podjeżdżają pod dom jakby mieli zamiar mnie przejechać i nie rozmawiają,tylko burczą.
Niedawno jeden z nich przyjechał z przesyłką,a pech chciał,że nie było mnie w domu.Nie spodziewałam się tego dnia kuriera,więc spokojnie załatwiałam swoje sprawy,trzy ulice  od mojego domu.Dzwoni telefon,odbieram i słyszę podniesiony głos,który mówi,że stoi u mnie pod domem i czy ktoś  mu "łaskawie" otworzy.Kompletnie zbaraniałam,dopiero po moim pytaniu z kim mam przyjemność dowiedziałam się,że z kurierem i grzecznie go poinformowałam,że przepraszam,ale nie spodziewałam się jego wizyty,że musiałam wyjść,ale za pół h będę już w domu i że jestem niedaleko,więc może (jeśli to nie kłopot) moglibyśmy się spotkać te 3 ulice dalej ? Reakcja kuriera: MNIE TO NIE RAJCUJE !!! po czym się rozłączył.
Kopara mi opadła,serio.Ja naprawdę rozumiem,że kurier też człowiek,ma swoją trasę,swoje ustalenia itp,ale wyskakiwać z tekstem,że jego to nie rajcuje ? serio ? 
Zadzwonił ponownie,po kilku minutach i powiedział,że przyjedzie za pół h.Odebrałam paczkę w całkowitym milczeniu,ale do tej pory czuję jakiś niesmak,że w żaden sposób nie skomentowałam jego zachowania....
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6106758 środa, 4 listopada 2015, 22:51:21
hmm.. a u mnie właśnie odwrotnie. kurier K-EX dzwoni, że przywiezie paczkę, pyta, czy może o tej godzinie, a ostatnio (inny kurier, ale też od nich) pomógł wnieść lodówkę na piętro. za to problemy miewałam z DHL. ale cóż, widocznie wszystko zależy od konkretnego człowieka.
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6107167 czwartek, 5 listopada 2015, 13:55:30
http://www.ciezarowkicocacola.pl/
Może kogoś zainteresuje
startują od 1 grudnia emotka
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6107387 czwartek, 5 listopada 2015, 19:01:31
Monika11 napisał(a):

http://www.ciezarowkicocacola.pl/
Może kogoś zainteresuje
startują od 1 grudnia emotka

Byłam w tamtym roku, na żywo robią wielkie wrażenie, a oprócz samych ciężarówek fajne atrakcje są na miejscu dla dzieci i nie tylko emotka
0 0

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6107529 czwartek, 5 listopada 2015, 22:32:06
Wytłumaczy mi ktoś ocb z tymi kupnami sprzedażami paragonów np. z Palette ? Przecież jak się zgłasza do konkursu to chyba się jakiś nr z paragonu podaje no nie ? Wybaczcie mi jestem jeszcze laikiem w tych tematach emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6107535 czwartek, 5 listopada 2015, 22:41:06
a czy warto isc na ladies night i kino na obcasach czy wczesniejsze atrakcje warte sa zaplaty za drozszy bilet?
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6107541 czwartek, 5 listopada 2015, 22:44:52
Ashedalka napisał(a):

Wytłumaczy mi ktoś ocb z tymi kupnami sprzedażami paragonów np. z Palette ? Przecież jak się zgłasza do konkursu to chyba się jakiś nr z paragonu podaje no nie ? Wybaczcie mi jestem jeszcze laikiem w tych tematach emotka

No wlasmie nie zawsze emotka
0 0

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6107542 czwartek, 5 listopada 2015, 22:46:30
Czyli co ktoś np.wziął udział w konkursie Palette nie mając paragonu - wygrał i teraz szuka? Dobrze rozumuje emotka ?
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6107562 piątek, 6 listopada 2015, 00:18:11
Ashedalka napisał(a):

Czyli co ktoś np.wziął udział w konkursie Palette nie mając paragonu - wygrał i teraz szuka? Dobrze rozumuje emotka ?

Mogl tez miec paragon albo dwa, a zagral na 3-4 startery.
0 0

victorious

Cytuj wiadomość#6107564 piątek, 6 listopada 2015, 00:24:11
dolly napisał(a):

Mógł też mieć paragon albo dwa, a zagrał na 3-4 startery.

Co nie zmienia faktu, że dwa razy zagrał bez paragonu. Oczywiście w celu minimalizacji kosztów. emotka
0 0

asiam

Cytuj wiadomość#6107574 piątek, 6 listopada 2015, 06:37:37
bc14 napisał(a):

a czy warto isc na ladies night i kino na obcasach czy wczesniejsze atrakcje warte sa zaplaty za drozszy bilet?

Przed filmem degustacje , rozdawanie próbek,konkursy z mniej lub bardziej cennymi nagrodami , to zależy jakich sponsorów znaleźli.I to damskie najczęściej w 100% towarzystwo.Ach warto.....
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6107593 piątek, 6 listopada 2015, 08:38:11
bc14 napisał(a):

Zależy, jak trafisz. Jam nie z tych, co się zrywają do biegu na hasło "A teraz będzie quiz, zapraszamy pięć pań do nas, tutaj na środek..."
0 0

enfamka

Cytuj wiadomość#6107594 piątek, 6 listopada 2015, 08:41:49
joan napisał(a):

bc14 napisał(a):a czy warto isc na ladies night i kino na obcasach czy wczesniejsze atrakcje warte sa zaplaty za drozszy bilet?

Zależy, jak trafisz. Jam nie z tych, co się zrywają do biegu na hasło "A teraz będzie quiz, zapraszamy pięć pań do nas, tutaj na środek..."

joan ma rację, wszystko zależy jaki sens, na pierwszym powakacyjnym były lodówki do wygrania, a na ostatnim była moja znajoma i dostali kisiel chyba i sos do lasagne,a konkursy były bardzo kiepskie, typowo takie jak przedstawiła joan.
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6108640 sobota, 7 listopada 2015, 18:35:53
Proszę o pomoc, nie mam weny...U nas w przedszkolu robi rodzice sami powinni przygotować prezent dla dzieci, nic kupionego. W zeszłym roku zrobiliśmy broszkę, torebkę... Ale teraz nie mam pomysłu co tu by zrobić dla córki. Lalek ma pod dostatkiem,więc takie klimaty odpadają. Może ktoś ma jakieś pomysły dla 4 latki? Portfele nie, ciuchy nie, pluszaki/lalki nie...
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6108642 sobota, 7 listopada 2015, 18:48:41
ale jaki prezent? z jakiej okazji? i co z rodzinami, które nie bawią się w tradycję dawania prezentów?

czy naprawdę takie rzeczy są obowiązkowe? emotka

ale.. skoro już trzeba, a nie chce się rzeczy, to zawsze można napisać wiersz albo nagrać piosenkę itp. emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6108644 sobota, 7 listopada 2015, 18:55:04
taalvikki napisał(a):

ale jaki prezent? z jakiej okazji? i co z rodzinami, które nie bawią się w tradycję dawania prezentów?

czy naprawdę takie rzeczy są obowiązkowe? emotka

ale.. skoro już trzeba, a nie chce się rzeczy, to zawsze można napisać wiersz albo nagrać piosenkę itp. emotka

Ja bardzo chcę zrobić coś ale nie mam totalnie pomysłu na robótkowe prezenty....W przedszkolu daje się na wigilię przedszkolną...Jeśli zaś chodzi o to czy obowiązkowe- pewnie nie ale ile masz satysfakcji z tego co się zrobiło własnymi rękoma.Wstyd mi by było dać coś kupnego.
0 0

|< << < 97 98 99 100 101 102103 104 105 106 107 > >> >|