Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 106 107 108 109 110 111112 113 114 115 116 > >> >|

ziolko

Cytuj wiadomość#6139928 niedziela, 3 stycznia 2016, 15:06:34
u mnie jak jest kolęda, to na 15 mieszkań ksiądz jest przyjmowany w 5-6 max 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6139929 niedziela, 3 stycznia 2016, 15:13:55
ziolko napisał(a):

u mnie jak jest kolęda, to na 15 mieszkań ksiądz jest przyjmowany w 5-6 max 

to ratujecie statystyki  emotka

Moją klatkę (6 mieszkań) + klatkę obok (6 mieszkań) od 3 lat (od początku istnienia "osiedla") omija szerokim łukiem. Pewnie w pozostałych klatkach naszego 90-rodzinnego osiedla jest podobnie. 
0 0

pawel1615

Cytuj wiadomość#6139931 niedziela, 3 stycznia 2016, 15:21:54
CZy ktoś wie czy w zime warto jechac do term w Uniejowie? emotka Nigdy tam nie byłem i byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś napisał jak to wygląda emotka
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6139934 niedziela, 3 stycznia 2016, 15:29:03
pawel1615 napisał(a):

CZy ktoś wie czy w zime warto jechac do term w Uniejowie? emotka Nigdy tam nie byłem i byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś napisał jak to wygląda emotka

Byłam w lutym i jest super,bo część basenów wychodzi na zewnątrz.Siedzisz w goracych źródłach,a snieg pada na głowę:-) Polecam też kąpiel w czekoladzie obok basenów!:-)
0 0

pawel1615

Cytuj wiadomość#6139935 niedziela, 3 stycznia 2016, 15:35:44
dzieki emotka a woda nie za zimna na dworze? emotka
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6139938 niedziela, 3 stycznia 2016, 15:40:19
pawel1615 napisał(a):

To zależy co kto lubi:-) mój mąż twierdzi,że 32, to lodówa:-) Jest ok!
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6139954 niedziela, 3 stycznia 2016, 16:12:37
kreatia napisał(a):

każdy kościół powinien mieć oficjalny cennik "od" i kasę fiskalną.
"proszę księdza, jeszcze paragon. biorę udział w loterii paragonowej"  emotka

a gdy wjedzie taca, to zapytam jeszcze, czy mogę uczynić "bóg zapłać" kartą, zbliżeniowo.  ;p
0 0

pawel1615

Cytuj wiadomość#6139957 niedziela, 3 stycznia 2016, 16:21:58
barszcz napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

To zależy co kto lubi:-) mój mąż twierdzi,że 32, to lodówa:-) Jest ok!

dzieki emotka
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6140010 niedziela, 3 stycznia 2016, 18:40:05
pawel1615 zamiast czepka,weź czapkę emotka Niedaleko basenów ,w starej chacie przy wiatrakach jest pyszne jedzonko:-)
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6140169 poniedziałek, 4 stycznia 2016, 12:24:45
Student chemii medyczej  z Wrocławia udzieli korepetycji z matematki ,chemii,ewen. przygotuje do testów gimnazjum. Pw.
0 0

edzia3

Cytuj wiadomość#6140475 poniedziałek, 4 stycznia 2016, 21:08:24
Mam pewien problem,może ktoś mi pomoże kupuję meble kuchenne po zabudowę -jest otwarta na salon  i  mam kłopot z wybraniem okapu kuchennego.Wchodzi opcja  okapu szafkowy teleskopowy lub szafkowy.I nie wiem który wybrać.Może ktoś mógłby mi doradzić,który będzie lepiej będzie wchłaniał opary?
0 0

lolka182

Cytuj wiadomość#6140767 wtorek, 5 stycznia 2016, 12:48:39
NC + czy Cyfrowy Polsat ? 
Które bardziej polecacie?
Muszę lada dzień wybrać telewizję i Cyfrowy Polsat ma lepszą ofertę, ale do tej pory miałam pakiet z NC+. Chcę zmienić bo mają duży droższą ofertę premium niż Cyfrowy Polsat..

Z góry dzięki za podzielenie się doświadczeniem emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6140775 wtorek, 5 stycznia 2016, 13:02:22
edzia3 napisał(a):

Mam pewien problem,może ktoś mi pomoże kupuję meble kuchenne po zabudowę -jest otwarta na salon  i  mam kłopot z wybraniem okapu kuchennego.Wchodzi opcja  okapu szafkowy teleskopowy lub szafkowy.I nie wiem który wybrać.Może ktoś mógłby mi doradzić,który będzie lepiej będzie wchłaniał opary?

Jeśli chodzi o wchłanianie oparów, najlepszy jest okap, który jest podłączony do komina wentylacyjnegoemotka  Okap pod zabudowę (nie każdy, pytaj sprzedawcy) również można podłączyć pod komin, a szafka nie spełnia wtedy funkcji przechowywania, bo w niej jest zabudowany okap i rura.
Okap który nie jest podłączony pod komin wentylacyjny, a jedynie działa na zasadzie pochłaniacza zapachów przez wymienne filtry, jest raczej ozdobą i nie polecam takiego rozwiązania na otwarte kuchnie.
0 0

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6140788 wtorek, 5 stycznia 2016, 13:08:56
Co to znów? ??
Wprowadziliśmy zmiany o których informowaliśmy od dłuższego czasu. Do końca września należy dodać 2 konkursy, a od 1 października przynajmiej 3
konkursy. Pod uwagę są brane konkursy z ostatnich 30 dni.
Na swoim koncie masz 0 dodanych konkursów

Że znów od 2016 roku muszę dodawać noweeeE? ? ??? Tamte mi wyzerowało... ;/ Bezsens emotka
0 0

alusia29

Cytuj wiadomość#6140792 wtorek, 5 stycznia 2016, 13:14:03
Ja NC+ polecam. Może i drożej ale w premium masz wszystko i wszystko zawsze chodzi. Sprzęt ideał. Zawsze idą na rękę jak sie przedłuża umowę, ciut się trzeba tylko potargować emotka
Kiedyś dostałam jakiegoś zaćmienia i przeszłam na polsat - to była najgorsza z decyzji. Ich sprzęt do bani, tuner 3 razy z łaską wymieniany, wiecznie się wszystko zawiesza, piloty chodzą jak chcą. Oferta niby bogata, ale jednak brakuje kilku fajnych programów. Do tego wieczny problem z odbiorem pakietu, który jest abonamencie. Mimo, że płacone było za pakiety z HBO chodziły bardzo rzadko albo wcale. Przepychanki na infolinii doprowadzały mnie do białej gorączki. Tak niekompetentnych ludzi w obsłudze wcześniej nie spotkałam. Jak tylko umowa dobiegła końca w podskokach leciałam na pocztę odsyłać sprzęt, mając ogromną ochotę dołączyć liścik o treści: " a ch..j wam w d..ę".
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6140796 wtorek, 5 stycznia 2016, 13:16:43
@Ashedalka napisał(a):

Co to znów? ??
Wprowadziliśmy zmiany o których informowaliśmy od dłuższego czasu. Do końca września należy dodać 2 konkursy, a od 1 października przynajmiej 3

Że znów od 2016 roku muszę dodawać noweeeE? ? ??? Tamte mi wyzerowało... ;/ Bezsens emotka

Jaki bezsens? - co miesiąc musisz dodawać 3 - to norma  emotka  ;)
0 0

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6140799 wtorek, 5 stycznia 2016, 13:18:13
defed napisał(a):

@Ashedalka napisał(a):

Co to znów? ??

Jaki bezsens? - co miesiąc musisz dodawać 3 - to norma  emotka  ;)

Aaaa to nie doczytałam się tego.. No nic - będę szukać i dodawać...
0 0

lolka182

Cytuj wiadomość#6140801 wtorek, 5 stycznia 2016, 13:19:25
alusia29 napisał(a):

Ja NC+ polecam. Może i drożej ale w premium masz wszystko i wszystko zawsze chodzi. Sprzęt ideał. Zawsze idą na rękę jak sie przedłuża umowę, ciut się trzeba tylko potargować emotka
Kiedyś dostałam jakiegoś zaćmienia i przeszłam na polsat - to była najgorsza z decyzji. Ich sprzęt do bani, tuner 3 razy z łaską wymieniany, wiecznie się wszystko zawiesza, piloty chodzą jak chcą. Oferta niby bogata, ale jednak brakuje kilku fajnych programów. Do tego wieczny problem z odbiorem pakietu, który jest abonamencie. Mimo, że płacone było za pakiety z HBO chodziły bardzo rzadko albo wcale. Przepychanki na infolinii doprowadzały mnie do białej gorączki. Tak niekompetentnych ludzi w obsłudze wcześniej nie spotkałam. Jak tylko umowa dobiegła końca w podskokach leciałam na pocztę odsyłać sprzęt, mając ogromną ochotę dołączyć liścik o treści: " a ch..j wam w d..ę".

dziękuję ! muszę to w takim razie jeszcze raz solidnie przemyśleć emotka
0 0

edzia3

Cytuj wiadomość#6140879 wtorek, 5 stycznia 2016, 15:20:52
defed napisał(a):

edzia3 napisał(a):

Jeśli chodzi o wchłanianie oparów, najlepszy jest okap, który jest podłączony do komina wentylacyjnegoemotka  Okap pod zabudowę (nie każdy, pytaj sprzedawcy) również można podłączyć pod komin, a szafka nie spełnia wtedy funkcji przechowywania, bo w niej jest zabudowany okap i rura.
Okap który nie jest podłączony pod komin wentylacyjny, a jedynie działa na zasadzie pochłaniacza zapachów przez wymienne filtry, jest raczej ozdobą i nie polecam takiego rozwiązania na otwarte kuchnie.

Dziękuję bardzo 
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6140940 wtorek, 5 stycznia 2016, 16:32:56
lolka182 napisał(a):

alusia29 napisał(a):

dziękuję ! muszę to w takim razie jeszcze raz solidnie przemyśleć emotka

Zobacz jaka maja oferte dla NOWYCH klientow. Bardzo czesto oplaca sie bardziej, rozwiazac umowe i podpisać od nowa emotka
0 0
|< << < 106 107 108 109 110 111112 113 114 115 116 > >> >|