Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 117 118 119 120 121 122123 124 125 126 127 > >> >|

batistutek123

Cytuj wiadomość#6156664 sobota, 6 lutego 2016, 23:36:08
edzia21 napisał(a):

O ja pitole... i znowu przez Ciebie potrzebuję konsultacji ze specjalistą  emotka idę po widelec, wydłubie sobie oczy  emotka

Ta specjalizacja męsko - damska jest jak sądzę dośc dobrze wyjaśniona w artykule "różnice energetyczne
między kobietą a mężczyzną"- Podoba mi sie porównanie do zapłodnienia. Małżeństwo polega
na tym, że kobieta jak jakeczko wpuszcza w swoją przestrzeń mężczyznę (
nasienie - idea) i pozwala mu tworzyć ze swoich zasobów.
Tak więc energia Ziemi jako baza - fundament, do tego przebłyski intuicji a więc natchnienie dotyczące męskiej idei.
Mężczyzna jak najbardziej ma swoją wizję- mężczyźni żyją ideami.
kobieta wybierając danego mężczyznę wie przecież czym on żyje i w czym
chciałaby go wesprzeć (czy ma byc dąb, czy jesion czy może grusza). I
gdy jej sie podoba dany program to wspomaga jego realizację będąc
równocześnie przecież WSPÓŁTWÓRCZYNIĄ danego projektu. No ale taka jest
żeńska dola, że to dąb jest widoczny i podziwiany a świadomość korzeni
głęboko w Ziemi dającej stabilność mają dziś nieliczni.
Jeśli spojrzeć na biografie wybitnych mężczyzn to za każdym z nich - za ich sukcesem stała ufnie pełna wiary mądra żona.

Wzrusza mnie na przykład opowieść o pewnym mechaniku. Za dnia
procował gdzies w fabryce a wieczorem w przydomowym garażu konstruował
silnik. Sasiedzi mieli go za dziwaka- jedyną osobą wspierającą z wiarą
działania była żona tego pana. Czasem do nocy trzymała mu lampę i
dodawała otuchy wiedząc swoim przeczuciem, że na pewno mu się uda (patrz
artykuł: "o kobiecie, kßóra wierzyła w wodza"). Ten mechanik nazywał
się Ford. Dzięki marzeniom powstała fabryka samochodów.
Henry Ford powiedział podobno: " jest mi wszystko jedno kim będę w następnych
wcieleniach- ważne by obok mnie była moja ukochana żona" .
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6156680 niedziela, 7 lutego 2016, 00:01:12
Ja tam nadal uwielbiam czytać batistutka, a Wy sobie mówcie co chcecie  emotka
A z tą lobotomią edzia to ciut przesada, świat nie jest jednopłaszczyznowy. 
0 0

stefania7

Cytuj wiadomość#6156683 niedziela, 7 lutego 2016, 00:02:24
tomniewkurza napisał(a):

magnus napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Czasem do nocy trzymała mu lampę...

Dzięki. Przynajmniej wiem dzięki czemu Ford stał się sławny emotka

W tamtych czasach to chyba nie lampy, a świece jeszcze były? emotka
Yhy. Postaram się zapamiętać: dla lepszego samopoczucia mężczyzny potrzebna jest noc, kobieta i jakaś świeca.

świeca zapłonowa
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6156684 niedziela, 7 lutego 2016, 00:03:34
stefania7 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

magnus napisał(a):

Yhy. Postaram się zapamiętać: dla lepszego samopoczucia mężczyzny potrzebna jest noc, kobieta i jakaś świeca.

świeca zapłonowa

żeby konar zapłonął  emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6156691 niedziela, 7 lutego 2016, 00:38:32
Basti, a skąd te treści przytoczone?  emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6156693 niedziela, 7 lutego 2016, 00:43:00
magnus napisał(a):

dolly napisał(a):

Basti, a skąd te treści przytoczone?  emotka

pewnie z mądrych ksiąg filozoficzno - psychologicznych emotka

a mnie sie z erotycznymi kojarzy emotka
0 0

batistutek123

Cytuj wiadomość#6156695 niedziela, 7 lutego 2016, 00:57:25
odświeżam stare wywody, tutaj na forum nie były nigdy poruszane- a poruszenie jest jak widzę spore.
Może kogoś zainteresują tematy, które ciągle wałkuję i rozwijam na kanałach dotyczących Słowian.
0 0

budryska

Cytuj wiadomość#6156702 niedziela, 7 lutego 2016, 08:48:36
Po wpisaniu fragmentu "wypowiedzi" Batistutka możemy odszukać tę stronę:

http://michalxl60...ic-szare-myszki.html
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6156706 niedziela, 7 lutego 2016, 09:13:52
mam pytanie dotyczące korzystania zdjęć z internetu, np. jeśli jakieś zdjęcie można pobrać jako tło na pulpit. 
Czy zgłaszając takie zdjęcie w konkursie (na poker texas polski) jako swoje można powiedzieć, że to plagiat??
Czy nie?
W zasadach jest "5.Uczestnik zabawy przesyłając grafikę oświadcza jednocześnie, że rozpowszechniając nie łamie tym samym praw autorskich."
Bo jedna osoba broni się mówiąc, że " Jeśli ktoś wrzuci zdjęcia do użytku publicznego, to w takim razie nie łamiemy praw autorskich.".

To jak to jest? 
emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6156712 niedziela, 7 lutego 2016, 09:41:19
dostałam odpowiedź z pokera (nawiasem mówiąc są tam do wygrania diamenty do gry, więc nie zgłaszałam tego do bazy emotka
"Pani Katarzyno można wstawić czyjeś grafiki, ale jednocześnie osoba która nadesłała do nas pracę oznajmia że nie łamie praw autorskich i w razie problemów prawnych bierze tym samym ona odpowiedzialność za wstawione grafiki.Czyli mogą brać udział grafiki które nie są przez tą osobę zrobione. Jeśli w konkursie miałyby brać udział grafiki zrobione "samemu" byśmy o tym napisali. W tej zabawie bardziej chodzi nam o wyrażenie publiczne uczuć. Pozdrawiamy"

Idiotyzm... nie swoje, ale zgłaszam prawa  emotka
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#6156736 niedziela, 7 lutego 2016, 11:35:10
magnus napisał(a):

kalka napisał(a):

Ech,chciałam Ci Kate coś podsunąć, miałam skopiowaną informację o tym konku, ale info w terminie zakupów nie było (sama nie zagrałam, więc nie zagłębiałam się w przepastne wersy regulaminu emotka )

Kalka , na serio jest info pod konkursem, bez czytania Regulaminu :

ekuc2                                 27.01.2016
Okres trwania sprzedaży promocyjnej objętej konkursem: od dnia 21.01.2016r. do dnia 03.02.2016r.
Okres nadsyłania zgłoszeń do konkursu: od dnia 21.01.2016r. do dnia 07.02.2016r

Tak Magnus, ale to jest właśnie informacja w formie komentarza dodana dopiero tydzień po dodaniu konkursu. Pisałam, że kiedy zobaczyłam ten konkurs na forum tej info jeszcze nie było emotka   (Konkurs był w bazie od 21.01 a komentarz z info o tym terminie dopisano 27.01)
W tej chwili nie ma to już znaczenia, ale na przyszłość prośba o zamieszczanie terminów konkursowych od razu przy okazji zamieszczania konkursu w bazie        
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#6156746 niedziela, 7 lutego 2016, 11:52:59
Ja przez nieprecyzyjne-delikatnie mówiąc- informacje o konkursie kilka razy dałam się nabrać. Pamiętam jak córka zrobiła pracę na konkurs plastyczny Disneya, pognałam do DC po lody,  tylko potem okazało się, że paragon nieważny, bo termin zakupów minął kilka dni wcześniej -choć konkurs TRWAŁ nadal.  emotka  Oczywiście w bazie nie było żadnej informacji  emotka
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#6156756 niedziela, 7 lutego 2016, 12:03:14
magnus napisał(a):

kalka napisał(a):

Ja przez nieprecyzyjne-delikatnie mówiąc- informacje o konkursie kilka razy dałam się nabrać. Pamiętam jak córka zrobiła pracę na konkurs plastyczny Disneya, pognałam do DC po lody,  tylko potem okazało się, że paragon nieważny, bo termin zakupów minął kilka dni wcześniej -choć konkurs TRWAŁ nadal.  emotka  Oczywiście w bazie nie było żadnej informacji  emotka

Dlatego zawsze lepiej sięgnąć do Regulaminu emotka

Oczywiście, jednak lepiej było by, gdyby informacje o konkursie w bazie były pełne.
Z reguły czytam regulaminy, choć czasem z braku czasu robię zakupy na konkurs bazując na info z bazy forumowej i niestety bywało, że na pozór wyczerpujące informacje wpuszczały w maliny. 

Bywa, że zamieszczający konkurs kopiuje tylko część regulaminu-bo to najprostsze, a można by się wysilić i hasłowo wypunktować najważniejsze zasady-ale to już oczywiście wymaga większego wysiłku (i ciut więcej czasu) emotka  
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6156780 niedziela, 7 lutego 2016, 12:15:24
edzia21 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

magnus napisał(a):

świeca zapłonowa

żeby konar zapłonął  emotka

emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6156867 niedziela, 7 lutego 2016, 17:14:07
tomniewkurza napisał(a):

ziolko napisał(a):

dostałam odpowiedź z pokera (nawiasem mówiąc są tam do wygrania diamenty do gry, więc nie zgłaszałam tego do bazy emotka
"...osoba która nadesłała do nas pracę oznajmia że nie łamie praw autorskich i w razie problemów prawnych bierze tym samym ona odpowiedzialność za wstawione grafiki ... tej zabawie bardziej chodzi nam o wyrażenie publiczne uczuć"

Idiotyzm... nie swoje, ale zgłaszam prawa  emotka

Abstrahując od tego, że kręcisz sobie bat na własną głowę w kwestii naruszania Regulaminu w punkcie bodajże ósmym (z pamięci, może niedokładny jestem emotka ) to ten pseudo-organizator obnaża swoją mizerię... żenada, dno i muł. Dobrze, że nie zgłaszasz takich dupków do bazy emotka

konkurs-nie konkurs emotka  do wygrania są wirtualne żetony do gry w pokera. W dodatku na lajki. Zero zysku i nagrody jako takiej, tylko można sobie pograć i stracić czas emotka  jak ktoś chce może dodać ten konkurs, żaden problem  emotka  chociaż więcej zysku jest choćby z konkursu, gdzie dają choćby długopis  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6156874 niedziela, 7 lutego 2016, 17:29:38
żenada...
odpowiedź pokera
"tak ale można wstawić z neta tylko odpowiedzialność za publikacje bierze osoba która nadesłała"
Zaś inni uważają, że takie postępowanie jest w porządku  emotka emotka
" Nikt nie udostępnia cudzych zdjęć tylko grafiki z neta , nie każdy jest super grafikiem :P i żeby znalezć odpowiedni obrazek tez poświeca czas..to tylko zabawa !! i to bardzo fajna !! to nie wojsko !! ani wiezienie !! klawiszy tu nie trzeba!!"
"Mam wrazenie , ze są osoby ktore z zazdrosci psują innym zabawę ..ja gratuluję wszystkim , ktorzy wysłali te super wyznanaia milosne:D SUPER"

Tu ukradną zdjęcie, później w innym konkursie też i wszystko w porządku... przecież są zaradni  i "to tylko zabawa"  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6156879 niedziela, 7 lutego 2016, 17:46:07
niech się gryzną.. złodzieje  emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6156932 niedziela, 7 lutego 2016, 21:04:11
ziolko napisał(a):

Zaś inni uważają, że takie postępowanie jest w porządku  emotka emotka
" Nikt nie udostępnia cudzych zdjęć tylko grafiki z neta , nie każdy jest super grafikiem :P i żeby znalezć odpowiedni obrazek tez poświeca czas..to tylko zabawa !! i to bardzo fajna !! to nie wojsko !! ani wiezienie !! klawiszy tu nie trzeba!!"

To ja sobie ukradnę kolczyki u jubilera, poświecę duuuużo czasu, żeby znaleźć te odpowiednie 
0 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6157144 poniedziałek, 8 lutego 2016, 12:04:25
czasem ciężko określić czy już się osiągnęło konkursowe dno... mi na szczęście pośpieszył z pomocą Smolar - w konkursie Listerine nie dali nawet plynu:)
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6157149 poniedziałek, 8 lutego 2016, 12:07:42
trebor1 napisał(a):

czasem ciężko określić czy już się osiągnęło konkursowe dno... mi na szczęście pośpieszył z pomocą Smolar - w konkursie Listerine nie dali nawet plynu emotka

Yyy zatem zamierzasz pokontemplować w ciszy i planujesz roczną przerwę od konkursów? emotka
0 0

|< << < 117 118 119 120 121 122123 124 125 126 127 > >> >|