Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 126 127 128 129 130 131132 133 134 135 136 > >> >|

dolly

Cytuj wiadomość#6176948 piątek, 25 marca 2016, 18:49:32
tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

Każde z nas ma najwidoczniej inne upodobania, inne doświadczenia

Miałam na myśli obcych ekshibicjonistów...

Ja nie mam doświadczenia nawet ze SWOIMI, a co dopiero z obcymi emotka

emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6176960 piątek, 25 marca 2016, 20:03:07
Zmieniając temat- Wesołych Świąt Wszystkim! Aby były ciepłe i słoneczne!
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6177023 piątek, 25 marca 2016, 21:53:33
mczarna napisał(a):

https://www.e-kon...i-nie-tylko/strona/9
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6177035 piątek, 25 marca 2016, 22:09:42
tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

mczarna napisał(a):

http://www.e-konk...i-nie-tylko/strona/9

emotka ale okrucieństwo... istnie: "nie do przyjęcia" emotka
Rety... TAKI wpis jednak jakby lekko się różni od ofert sprzedaży paragonu w wątku "tylko wyniki!!!" i jako taki zasługuje na dawkę pobłażliwości  emotka a nie na bezlitosne odsyłanie do reguł i bezdusznych zasad, gubiących gdzieś po drodze człowieka z jego wrażliwością... emotka

Buahaha i kto to mówi emotka
Przekierowanie podałam, by się ladnie wkomponował wpis w topiku, bo tu tak samotnie wisi emotka
Ping pong.... emotka   a akurat śpiąca jestem emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6177036 piątek, 25 marca 2016, 22:11:14
tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

mczarna napisał(a):

Rety... TAKI wpis jednak jakby lekko się różni od ofert sprzedaży paragonu w wątku "tylko wyniki!!!" i jako taki zasługuje na dawkę pobłażliwości  emotka a nie na bezlitosne odsyłanie do reguł i bezdusznych zasad, gubiących gdzieś po drodze człowieka z jego wrażliwością... emotka

Przecież to forum i temat WC- dolly- przesadziłaś chyba... 

0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6177040 piątek, 25 marca 2016, 22:19:52
mczarna napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

mczarna napisał(a):

Podalam Ci topik bez złośliwości czy ironii, a z myślą,  ze nie wiedzielas , ze gdzies taki jest. Jak dla mnie to możesz i w kiblu życzenia pisac emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6177048 piątek, 25 marca 2016, 22:28:44
dolly napisał(a):

mczarna napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

mczarna napisał(a):

Podalam Ci topik bez złośliwości czy ironii, a z myślą,  ze nie wiedzielas , ze gdzies taki jest. Jak dla mnie to możesz i w kiblu życzenia pisac emotka

dolly- czyli Ty traktujesz ten wątek jako kibel? Wątek z życzeniami jest mało używany, nawet go nie widziałam. Chyba usunę życzenia, bo jeszcze karniaka dostanę ...
0 0

nie_zapominajka1

Cytuj wiadomość#6177069 piątek, 25 marca 2016, 23:28:24
wybiera się ktos z Was na mecz Realu do Madrytu 12 kwietnia?
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6177071 piątek, 25 marca 2016, 23:34:20
mczarna napisał(a):

Wątek z życzeniami jest mało używany, nawet go nie widziałam. Chyba usunę życzenia, bo jeszcze karniaka dostanę ...

spoko... to jest WC, wiec można pisac o wszystkim emotka
Życzenia również, nawet w dwóch tematach - tu i/lub w życzeniowym.

:)
0 0

batistutek123

Cytuj wiadomość#6177074 sobota, 26 marca 2016, 00:06:10
Mam taką prośbę, pożyczyłem kuzynowi płytę z Windowsem XP Home Edition SP3 chyba coś tak piszę 2002r, taki mam Windows na komputerze, mam od jakiegoś czasu dzisiaj patrzę 1 dzień na aktywację systemu Windows, tylko nie mam tego klucza produktu. Może ktoś ma i mógł by przesłać na priv. Nie wiem nawet gdzie to znaleźć, a nie wiem co się stanie jak nie wpiszę, lepiej nie ryzykować. Nie mam teraz głowy do robienia całkowitego formata.
Windows XP nie jest już wspierany czy jakoś tam i nie ma zadnych aktualizacji do niego, pewnie z czasem wymrze śmiercia naturalną:)
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6177556 wtorek, 29 marca 2016, 14:53:34
Czy tylko mi nazwa owego KONKURSU pasuje bardziej na tytuł filmu 18+  emotka   emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6177582 wtorek, 29 marca 2016, 15:40:39
defed napisał(a):

Czy tylko mi nazwa owego KONKURSU pasuje bardziej na tytuł filmu 18+  emotka   emotka

Nie, również o tym samym od razu pomyślałam emotka
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6178044 środa, 30 marca 2016, 17:48:43
Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.
0 0

polec

Cytuj wiadomość#6178052 środa, 30 marca 2016, 18:18:20
awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.

Głowa do góry idzie wiosna. Być może masz jakieś braki w odżywianiu po zimie i brak wit. D, oraz tych z grupy B daje Ci się we znaki. To taki tradycyjny objaw: wstajesz bardziej zmęczona niż się kładłaś. Jeśli to nie ten kierunek, to zdecydowanie potrzebujesz urlopu. emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6178063 środa, 30 marca 2016, 18:38:44
tomniewkurza napisał(a):

joan napisał(a):

defed napisał(a):

Nie, również o tym samym od razu pomyślałam emotka

Dziwne... w dniu publikacji umieściłem pod konkursem komentarz dokładnie takiej samej treści, a dziś go nie ma. Ke emotka
Nie rozumiem, co komu szkodziło? Istnieje obawa, że i te wpisy znikną z forum jako... no właśnie. Jako co? Jakie? Że niby szkodliwe? Wolne żarty emotka emotka emotka
Nigdy nie poznam galimatiasu ścieżek, którymi krążą myśli Moderatorów emotka

Moze usuneli komentarz jako plagiat moich pierwejszych mysli? emotka
To jest konkurs adresowany min.do dzieci. Pewnie uzyles TYCH DOROSLYCH slow, co? (nie widzialam, tak sobie gdybam)
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6178078 środa, 30 marca 2016, 19:03:12
polec napisał(a):

awi napisał(a):

Głowa do góry idzie wiosna. Być może masz jakieś braki w odżywianiu po zimie i brak wit. D, oraz tych z grupy B daje Ci się we znaki. To taki tradycyjny objaw: wstajesz bardziej zmęczona niż się kładłaś. Jeśli to nie ten kierunek, to zdecydowanie potrzebujesz urlopu. emotka

Wiosna w mieście mnie nie cieszy, tak, potrzebuję urlopu od cywilizacji. Ostatnio byłam na wakacjach w latach 90-tych. Nie potrafię już cieszyć się gałązką wiśni, kamieniem z plaży.  Chciałabym być drzewem wiśniowym,  pustynią pełną ziarenek piasku...
Tak sobie pomyślałam o niegdysiejszej propozycji Bastiego...
Mogłabym nawet przywieźć znicze (z własnych zbiorów)...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6178114 środa, 30 marca 2016, 20:39:24
awi napisał(a):

A nie da się choć na dwa dni uciec od codzienności? emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6178116 środa, 30 marca 2016, 20:40:39
tomniewkurza napisał(a):

defed napisał(a):

To jest konkurs adresowany min.do dzieci. Pewnie uzyles TYCH DOROSLYCH slow, co? (nie widzialam, tak sobie gdybam)

Wyraziłem jedynie wątpliwość, "czy to na pewno konkurs DLA DZIECI?! emotka "

1.Gdyby ktos probowal mi wmowic, ze autorem wyrazenia z nazwy TEGO konkursu jest poeta, autor jakiegos erotyku, uwierzylabym. 
2.Niepokoi mnie fakt usuwania komentarzy bez jednoczesnego poinformowania komentatora o tym fakcie. Milo byloby o tym wiedziec, a jeszcze przyjemniej znac argumentacje... Czas na zmiany...
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6178127 środa, 30 marca 2016, 20:54:49
Nie maczałam palców w usunięcie tego komentarza.
0 0

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6178199 środa, 30 marca 2016, 23:43:04
joan napisał(a):

awi napisał(a):

A nie da się choć na dwa dni uciec od codzienności? emotka

O tym samym pomyślałam. Oderwij się od codzienności chociaż na 2-3 dni. Zrób sobie weekend nawet w ciągu tygodnia i odpocznij. Czasami trzeba zresetować umysł i ciało emotka
0 0
|< << < 126 127 128 129 130 131132 133 134 135 136 > >> >|