Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 127 128 129 130 131 132133 134 135 136 137 > >> >|

batistutek123

Cytuj wiadomość#6178209 czwartek, 31 marca 2016, 01:06:09
awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.

Ja tak żyję jak piszesz:) Zapraszam do siebie na kilka dni, tylko wodę noszę ze studni czasem z rzeki i inne atrakcję:)
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6178219 czwartek, 31 marca 2016, 01:56:11
awi napisał(a):

polec napisał(a):

awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.

Głowa do góry idzie wiosna. Być może masz jakieś braki w odżywianiu po zimie i brak wit. D, oraz tych z grupy B daje Ci się we znaki. To taki tradycyjny objaw: wstajesz bardziej zmęczona niż się kładłaś. Jeśli to nie ten kierunek, to zdecydowanie potrzebujesz urlopu. emotka

Wiosna w mieście mnie nie cieszy, tak, potrzebuję urlopu od cywilizacji. Ostatnio byłam na wakacjach w latach 90-tych. Nie potrafię już cieszyć się gałązką wiśni, kamieniem z plaży.  Chciałabym być drzewem wiśniowym,  pustynią pełną ziarenek piasku...
Tak sobie pomyślałam o niegdysiejszej propozycji Bastiego...
Mogłabym nawet przywieźć znicze (z własnych zbiorów)...

powiem tak. większość rzeczy, które zostały wymienione, to SĄ obiektywnie męczące rzeczy. zwłaszcza, gdy są skąpane w sosie nieustannego zarobienia. lud sobie wmówił, że praca to radość, sukces i wspaniałość,  ze drzwi i okna są najważniejsze itd. tymczasem prawda jest taka, że praca "czyni wolnym". wolnym od myślenia. podpowiadam odpoczynek od owej pracy, od ludzi i od pośpiechu i od wmawiania sobie, że "trzeba posprzątać", "trzeba rozmawiać z ludzmi". bo nie trzeba. wiem, że nie zawsze to da się zrobić, ale chyba nikt nie poda mi rozsądnego argumentu za tym, by nie być na wakacjach od lat 90. emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6178229 czwartek, 31 marca 2016, 08:25:00
taalvikki napisał(a):

awi napisał(a):

polec napisał(a):

awi napisał(a):

Głowa do góry idzie wiosna. Być może masz jakieś braki w odżywianiu po zimie i brak wit. D, oraz tych z grupy B daje Ci się we znaki. To taki tradycyjny objaw: wstajesz bardziej zmęczona niż się kładłaś. Jeśli to nie ten kierunek, to zdecydowanie potrzebujesz urlopu. emotka

Wiosna w mieście mnie nie cieszy, tak, potrzebuję urlopu od cywilizacji. Ostatnio byłam na wakacjach w latach 90-tych. Nie potrafię już cieszyć się gałązką wiśni, kamieniem z plaży.  Chciałabym być drzewem wiśniowym,  pustynią pełną ziarenek piasku...
Tak sobie pomyślałam o niegdysiejszej propozycji Bastiego...
Mogłabym nawet przywieźć znicze (z własnych zbiorów)...

powiem tak. większość rzeczy, które zostały wymienione, to SĄ obiektywnie męczące rzeczy. zwłaszcza, gdy są skąpane w sosie nieustannego zarobienia. lud sobie wmówił, że praca to radość, sukces i wspaniałość,  ze drzwi i okna są najważniejsze itd. tymczasem prawda jest taka, że praca "czyni wolnym". wolnym od myślenia. podpowiadam odpoczynek od owej pracy, od ludzi i od pośpiechu i od wmawiania sobie, że "trzeba posprzątać", "trzeba rozmawiać z ludzmi". bo nie trzeba. wiem, że nie zawsze to da się zrobić, ale chyba nikt nie poda mi rozsądnego argumentu za tym, by nie być na wakacjach od lat 90. emotka

dokładnie, praca sprawia ze nie masz czasu na myslenie jak wiele godzin kazdego dnia tracisz ze swojego zycia, jak tanio sie sprzedajesz oddajac cos najwazniejszego-czas sowjego zycia, ktorego potem nie kupisz, a zegar bije
0 0

erychta00

Cytuj wiadomość#6178283 czwartek, 31 marca 2016, 11:20:25
Witam wszystkich emotka  

PITy się zbliżają więc zastanawiam się czy muszę rozliczyć się z zarobków ze stron typu Kubigo, przepisuj itp.? Czy zwrot też mi przysługuje? :> Dodam, że to mój jedyny dochód emotka  
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6179118 piątek, 1 kwietnia 2016, 22:24:34
Chciałabym z kilku zdjęć zrobić kolaż. Jest jakaś fajna stronka, na której można to łatwo wykonać?
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6179485 niedziela, 3 kwietnia 2016, 20:05:13
batistutek123 napisał(a):

Ja tak żyję jak piszesz:) Zapraszam do siebie na kilka dni, tylko wodę noszę ze studni czasem z rzeki i inne atrakcję:)

Tysiąckrotne dzięki! Gdybyż to było możliwe! Pozdrawiam Cię serdecznie   emotka emotka emotka
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6179493 niedziela, 3 kwietnia 2016, 20:25:30
Kiciunia21 napisał(a):

joan napisał(a):

A nie da się choć na dwa dni uciec od codzienności? emotka

O tym samym pomyślałam. Oderwij się od codzienności chociaż na 2-3 dni. Zrób sobie weekend nawet w ciągu tygodnia i odpocznij. Czasami trzeba zresetować umysł i ciało emotka

Odrywam się ale to nie rozwiązuje sprawy, to tylko "kosmetyka". Bardziej dosadnie ujął to androm. Dziękuję za przytulanki, odwzajemniam emotka
0 0

constanza

Cytuj wiadomość#6179518 niedziela, 3 kwietnia 2016, 21:53:52
Dziewczyny macie moze linki do jakis sklepów gdzie mozna kupić bluzkę na domowke? emotka

mam niedlugo wyjście na impreze do znajomych w domu, impreza gdzie są tez tance. Zazwyczaj zakładam na takie okazje sukienki i szpilki ale ostatnio prawie wszystkie dziewczyny były w jeansach. Teraz nie chce sie czuć głupio wiec chyba wskoczy w boyfriendy z dziurami, szpilki zostawię tylko nie wiem co na gore emotka  

w ogóle mam problem czy założyć sukienkę i czuć sie głupio czy założyć jeansy i czuć sie niezbyt dobrze np. w tańcu? emotka  
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6179522 niedziela, 3 kwietnia 2016, 22:06:05
awi napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

joan napisał(a):

A nie da się choć na dwa dni uciec od codzienności? emotka

O tym samym pomyślałam. Oderwij się od codzienności chociaż na 2-3 dni. Zrób sobie weekend nawet w ciągu tygodnia i odpocznij. Czasami trzeba zresetować umysł i ciało emotka

Odrywam się ale to nie rozwiązuje sprawy, to tylko "kosmetyka". Bardziej dosadnie ujął to androm. Dziękuję za przytulanki, odwzajemniam emotka

androm pozdrawia emotka
0 0

magdalena-1989

Cytuj wiadomość#6179530 niedziela, 3 kwietnia 2016, 22:29:18
constanza napisał(a):

Dziewczyny macie moze linki do jakis sklepów gdzie mozna kupić bluzkę na domowke? emotka

mam niedlugo wyjście na impreze do znajomych w domu, impreza gdzie są tez tance. Zazwyczaj zakładam na takie okazje sukienki i szpilki ale ostatnio prawie wszystkie dziewczyny były w jeansach. Teraz nie chce sie czuć głupio wiec chyba wskoczy w boyfriendy z dziurami, szpilki zostawię tylko nie wiem co na gore emotka  

w ogóle mam problem czy założyć sukienkę i czuć sie głupio czy założyć jeansy i czuć sie niezbyt dobrze np. w tańcu? emotka  

Ja polecam sklep TOPSECRET - ubieram siebie, ukochanego i siostrę emotka  Promocji dużo, a jak kupiłam kiedyś źakiet, taką furorę zrobiłam w pracy(i nie tylko tam), że każdy o niego wypytywał i kilka osób kupiło go emotka
0 0

magdalena-1989

Cytuj wiadomość#6179532 niedziela, 3 kwietnia 2016, 22:31:11
Hej zna ktoś jakieś stronki z Facebook'a, gdzie czasami są do wygrania jakieś bilety do kina, teatru, koncerty itp ? Interesuje mnie Śląsk, okolice Katowic. Z góry dziękuję.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6179541 poniedziałek, 4 kwietnia 2016, 00:20:34
magdalena-1989 napisał(a):

Hej zna ktoś jakieś stronki z Facebook'a, gdzie czasami są do wygrania jakieś bilety do kina, teatru, koncerty itp ? Interesuje mnie Śląsk, okolice Katowic. Z góry dziękuję.

popatrz po lokalnych kinach. U mnie w mieście w Heliosie są bilety do wygrania. 
Mogą też być na profilach lokalnych gazet. 
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6179590 poniedziałek, 4 kwietnia 2016, 10:37:22
kiedy do mnie los się tak uśmiechnie?
https://www.faceb...eos/981139908600772/
0 0

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6180110 wtorek, 5 kwietnia 2016, 12:09:42
Poinstruuje mnie ktoś w jaki sposób mam wyszukać konkursy w bazie wg np. sklepów, czy nagród itd ?
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6181008 środa, 6 kwietnia 2016, 20:15:15
Pytanko mam- jest tu ktoś kto miał lub ma koszatniczkę? Poproszę na priv.
0 0

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6181023 środa, 6 kwietnia 2016, 20:56:33
tomniewkurza napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

Poinstruuje mnie ktoś w jaki sposób mam wyszukać konkursy w bazie wg np. sklepów, czy nagród itd ?

Wchodzisz na stronę https://www.e-konkursy.info/szukaj/ i zaznaczasz te obszary do przeszukania, które chcesz.
Jak znasz Organizatora (na przykład) to wpisujesz "Albedo" i dodatkowo ptaszkiem okienko przy "organizator".
Z nagrodami podobnie - chcesz zawęzić, wybierasz opcje zaawansowane.
P.S. Odradzam wpisywanie kilku słów naraz, lepsze efekty uzyskasz wpisując jedno, dwa słowa, zmieniając końcówki (formy gramatyczne) bo nie sposób przewidzieć, jak zapisał to zgłaszający. Nikt nie jest doskonały, do reguł mało kto się lubi stosować, więc trzeba się uealastycznić emotka

Wielkie dzięki emotka emotka
0 0

Masza86

Cytuj wiadomość#6181025 środa, 6 kwietnia 2016, 21:09:27
niech ktos podrzuci jakis fajny pakiet z Plusa na karte, miałam darmowe rozmowy, bez limitu do sieci plus  za 10 zł miesiecznie i mi pakiet znikł emotka , nie moge znalezc równie dobrego emotka
0 0

netka2000

Cytuj wiadomość#6182053 sobota, 9 kwietnia 2016, 11:31:48
Organizacja konkursu w social media. O czym należy pamiętać?

http://lookreatyw...zym-nalezy-pamietac/
0 0

gosposia07

Cytuj wiadomość#6182093 sobota, 9 kwietnia 2016, 14:56:18
monkakk napisał(a):

Również zazdroszczę emotka , fajnie im.
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6182097 sobota, 9 kwietnia 2016, 15:08:33
gosposia07 napisał(a):

monkakk napisał(a):

Również zazdroszczę emotka , fajnie im.

łezka się w oku kręci, też bym chciała tak kiedyś odebrać auto z mężem i dziećmi emotka
0 0
|< << < 127 128 129 130 131 132133 134 135 136 137 > >> >|