Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 132 133 134 135 136 137138 139 140 141 142 > >> >|

ace

Cytuj wiadomość#6185213 poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 15:28:54
ok miałam dziś parszywy dzień w pracy, ale poczytałam kilka stron wstecz i mi się humor poprawił emotka
0 0

nasturcja19

Cytuj wiadomość#6185236 poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 16:15:45
Jakby ktoś miał niepotrzebne kody z pod zakrętek coca coli, chętnie przygarnę. Brakuje mi jeszcze 8 kodów na piłkę dla syna emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6185241 poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 16:26:34
Hebe. Niby drogeria. Niby jak Super-Pharm, Natura i Rossmann. A cenzurataśmy i ręczników kuchennych w Hebe nie mają emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6185248 poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 16:38:55
magnus napisał(a):

joan napisał(a):

Hebe. Niby drogeria. Niby jak Super-Pharm, Natura i Rossmann. A cenzurataśmy i ręczników kuchennych w Hebe nie mają emotka

Hebe to ekskluziw emotka

Phi, jako alergik z kotem w domu nastawiłam się na megazakupy, a skończyło się na 2 paczkach pistacji w Hebe i frytkach dla bezdomnego (poza Hebe).
Taki ekskluziw, że konkursowiczowi nie było na co kasy wydać emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6185328 poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 18:31:37
joan napisał(a):

magnus napisał(a):

joan napisał(a):

Hebe to ekskluziw emotka

Phi, jako alergik z kotem w domu nastawiłam się na megazakupy, a skończyło się na 2 paczkach pistacji w Hebe i frytkach dla bezdomnego (poza Hebe).
Taki ekskluziw, że konkursowiczowi nie było na co kasy wydać emotka

czy ja wiem czy exklusive? to kolejna sieć Jeronimo Martins Dystrybucja (Biedronka) stąd mega niskie ceny na wybrany asortyment, ale i fajne promocje zwłaszcza z kartą   emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6185356 poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 19:28:02
magnus napisał(a):

giulietta napisał(a):

czy ja wiem czy exklusive? to kolejna sieć Jeronimo Martins Dystrybucja (Biedronka) stąd mega niskie ceny na wybrany asortyment, ale i fajne promocje zwłaszcza z kartą   emotka

dlatego piszę ekskluziw emotka

a no tak  emotka   emotka  ale jak są takie promocje w środy, ze drugi produkt za 0,01 gr to u mnie puste półki wieczorem 
0 0

batistutek123

Cytuj wiadomość#6185518 wtorek, 19 kwietnia 2016, 02:00:42
Ktoś usuwa komentarze, moje nie mające nic wspólnego z religią. Nawet odpowiedzi, są usuwane. Nie wiem po co, żeby ośmieszyć? I to nie wszystkie tylko wybrane, te które dosadnie stwierdzają. Zło się ukrywa, boi maskuję działanie. Dobre siły nie mają nic do ukrycia. Ciekawe to że tam nie było ani słowa o religii. Może to bronienie "kumpli" Coś podobnego na forum, jak w polityce i ten tekst o obrażaniu uczuć religijnych. Nikt uczuć religijnych nie obraża.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6185617 wtorek, 19 kwietnia 2016, 11:46:39
batistutek123 napisał(a):

Ktoś usuwa komentarze, moje nie mające nic wspólnego z religią. Nawet odpowiedzi, są usuwane. Nie wiem po co, żeby ośmieszyć? I to nie wszystkie tylko wybrane, te które dosadnie stwierdzają. Zło się ukrywa, boi maskuję działanie. Dobre siły nie mają nic do ukrycia. Ciekawe to że tam nie było ani słowa o religii. Może to bronienie "kumpli" Coś podobnego na forum, jak w polityce i ten tekst o obrażaniu uczuć religijnych. Nikt uczuć religijnych nie obraża.

TO JEST FORUM KONKURSOWE, A NIE RELIGIJNE.
Admini to dobra siła forum i usuwają komentarze, które nie są na temat  emotka
0 0

gosposia07

Cytuj wiadomość#6185959 wtorek, 19 kwietnia 2016, 16:09:47
joan napisał(a):

Ja kiedyś przejazdem byłam w Hebe w Katowicach (galeria 3 stawy- o ile się nie mylę?) i były cenzurataśmy i ręczniki papierowe.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6185964 wtorek, 19 kwietnia 2016, 16:13:30
gosposia07 napisał(a):

joan napisał(a):

Ja kiedyś przejazdem byłam w Hebe w Katowicach (galeria 3 stawy- o ile się nie mylę?) i były cenzurataśmy i ręczniki papierowe.

Mnie również zdziwiło, że po ręczniki kuchenne musiałam pójść do innej drogerii emotka
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6185978 wtorek, 19 kwietnia 2016, 16:34:51
gosposia07 napisał(a):

Nie kojarzę, żeby na 3 stawach było Hebe. W Katowicach są 2 Hebe - Galeria Katowicka i CH Dąbrówka  emotka
0 0

barszcz

Cytuj wiadomość#6185992 wtorek, 19 kwietnia 2016, 16:52:06

Nigdy dotąd na tym forym nie krytykowałam,ale Twoje wpisy mnie mega irytują.Mam dość propagaowania złodziejstwa i Twoich sekciarskich linków.Z Tobą chyba tylko dosadnie trzeba.TO FORUM KONKURSOWE i Twoje wpisy oprócz irytacji niczego nie wnoszą AMEN!!
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6186113 wtorek, 19 kwietnia 2016, 20:22:43
magnus napisał(a):

No ale to jest rzeczywistość, która nas powinna otaczać. Teraz rządzą demony i wszystko to co nas otacza i jak żyjemy jest iluzją szatana! Religie nie zdały testu i upadną, chyba że ludzie złe sprawy zaakceptują i dalej będą się torturowali.

Jezus też za życia był znienawidzony, przez większość. Sekta jest od słowa siekać, chodzi o podobną sytację do obcinanych gałęzi na drzewie. Pniem są Słowianie, orientując się w tych sprawach puzzel po puzzlu układa się całą układankę. W  każdej Religi wyznawcy są "siekani" za bezwzględne przestrzeganie tego co ludzie przekazują pod przykrywką że te informację pochodzą od Boga. To w końcu Wc- tutaj zawsze można było o wszystkich sprawach rozmawiać. Widać że nawet tutaj udziela się co poniektórym klimat polityczny panujący w Polsce.
Nie spotykam się tutaj z merytoryczną rozmową, tylko z zagubionymi "owieczkami" które albo żyją bez boga albo podlegają jakieś religii. Słowianie od Sławienia swoich przodków i tyle, nawet pod Słowian istoty demoniczne się podszywają. Większość ludzi dzisiaj służy demonom i przemawia ich językiem. 

Basti może jesteś OK, ale konkursy to nie Twoja bajka. 
My tu rozmawiamy głównie o konkursach nie o czakrach, demonach i słowiańskich korzeniach i puzlach. Zapewne jest to ciekawe, interesujesz się tym- Twoja sprawa , Twoje prawo. Doradzę Ci abyś się udzialał no forach, gdzie ludzie mają podobne zainteresowania i zamiast kopiowac i wklejać nam do czytania fragmenty z bloga michalxl600, działaj tam, są też inne strony, które zapewne znasz  https://www.facebook.com/TrexlebovPLAleksiej Trexlebov lub http://forum.przebudzenie.net/.
Z takiego obrotu sprawy wszyscy będą zadowoleni- my bo żyjemy w opętanym świecie konkursów  emotka  i TY bo odnajdziesz bratnie dusze emotka

magnus, pięknie ujęte. 

batistutek123  emotka bywaj zdrów!
0 0

szindy

Cytuj wiadomość#6186130 wtorek, 19 kwietnia 2016, 21:12:07
giulietta napisał(a):

magnus napisał(a):

giulietta napisał(a):

dlatego piszę ekskluziw emotka

a no tak  emotka   emotka  ale jak są takie promocje w środy, ze drugi produkt za 0,01 gr to u mnie puste półki wieczorem 

giulietta kiedy była taka promocja? Przegapiłam emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6186175 wtorek, 19 kwietnia 2016, 22:56:20
bruce napisał(a):

W biegu tylko zaglądając, nie bardzo rozumiałam poprzednie wielokrotne upomnienia Adminów co do zamieszczanych na forum komentarzy na tematy religijne, ale nawet z pozostałych tu, nielicznych skrawków wypowiedzi wnioskuję, że... chyba oczom nie wierzę w to, co czytam. emotka

ogólnie nie mam nic przeciwko religii, jaka by nie była (w końcu jestem chrześcijanką, i to nawet tolerancyjną emotka  ). Ale to już były jakieś dziwne treści, nie wiadomo skąd wzięte (później okazało się, że kopiowane żywcem z jednego bloga o tej tematyce). 
No sorry... mam wiele zastrzeżeń do wypowiedzi tego typu, kierowanych też bezpośrednio pod moim adresem.
Są tu różne osoby - róznych wyznań (i pewno bez wyznań też), z depresją i bez, z różnymi problemami...
Zaś wypowiedzi tego pana na powyższe tematy często były... kontrowersyjne  emotka
0 0

batistutek123

Cytuj wiadomość#6186188 środa, 20 kwietnia 2016, 01:08:04
Zauważyłem że fora konkursowe nie są nastawione na rozwój, sekciarstwo w pełni... Każdy broni każdego, to jak by ślepy prowadził ślepego. Kontrowersyjne, bo dzisiejszy świat jest już do tego stopnia zniszczony, że powiedzieć prawdę to wszyscy są w szoku. Nie były kopiowane z żadnego bloga, zaledwie kilka wiadomości i był dołączony cytat. Fajnie że ktoś zaglądnął na bloga.

...
pozostała część usunięta przez moderatora
0 0

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6186208 środa, 20 kwietnia 2016, 08:37:45
szindy napisał(a):

giulietta napisał(a):

Musisz założyć sobie kartę Hebe i formularzu podać numer telefonu. Wtedy będziesz dostawać sms z tego typu promocjami.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6186235 środa, 20 kwietnia 2016, 09:51:23
aneta19790411 napisał(a):

szindy napisał(a):

giulietta napisał(a):

Musisz założyć sobie kartę Hebe i formularzu podać numer telefonu. Wtedy będziesz dostawać sms z tego typu promocjami.

dokładnie  emotka
0 0

e-milka

Cytuj wiadomość#6186245 środa, 20 kwietnia 2016, 10:26:08
Zwycięskie paragony z konkursu Kamis wysyłacie listem zwykłym czy poleconym?
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6186249 środa, 20 kwietnia 2016, 10:30:34
e-milka napisał(a):

Zwycięskie paragony z konkursu Kamis wysyłacie listem zwykłym czy poleconym?

Konkursowe paragony zawsze poleconym  emotka
0 0
|< << < 132 133 134 135 136 137138 139 140 141 142 > >> >|