Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 133 134 135 136 137 138139 140 141 142 143 > >> >|

e-milka

Cytuj wiadomość#6186259 środa, 20 kwietnia 2016, 10:43:05
defed napisał(a):

e-milka napisał(a):

Zwycięskie paragony z konkursu Kamis wysyłacie listem zwykłym czy poleconym?

Konkursowe paragony zawsze poleconym  emotka

Dziękuję za odp. emotka
0 0

morela05

Cytuj wiadomość#6186493 środa, 20 kwietnia 2016, 17:03:25
magnus napisał(a):

A propos Hebe - czy ktos jeszcze czeka na kartę ?
odpisali z @ lubię to, że sprawdzą dlaczego nie dotarła

tak, ja jeszcze czekam 
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6187140 czwartek, 21 kwietnia 2016, 19:00:37
skoro rozmowy o wszystkim...to może ktoś ma doświadczenie życiowe.
zrobiłem niewielką szkodę parkingową. i teraz co się opłaca - zapłacić do ręki zadośćuczynienie właścicielowi auta które rysnałem, czy też spisać papiery odnośnie pokrycia szkody z mojego OC ( i tu pytanie czy taka szkoda się kwalifikuje - UNIQA)
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6187147 czwartek, 21 kwietnia 2016, 19:10:22
synk napisał(a):

zrobiłem niewielką szkodę parkingową. i teraz co się opłaca - zapłacić do ręki zadośćuczynienie właścicielowi auta które rysnałem, czy też spisać papiery odnośnie pokrycia szkody z mojego OC ( i tu pytanie czy taka szkoda się kwalifikuje - UNIQA)

To chyba przede wszystkim zależy od tego, jak wysokie masz zniżki na OC.

Skoro gościu wie, gdzie mieszka, gdybyś miał mu dać kasę do ręki, najlepiej spisz oświadczenie, że odstępuje tym samym do wszelkich przyszłych roszczeń wobec Ciebie z tytułu uszkodzenia pojazdu.
0 0

gosposia07

Cytuj wiadomość#6187148 czwartek, 21 kwietnia 2016, 19:13:11
synk napisał(a):

Tylko i wyłącznie z OC w żadną gotówkę do ręki. Uwierz mi na jednej wypłacie ( ty- jemu) może się nie skończyć. Tylko OC.
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6187149 czwartek, 21 kwietnia 2016, 19:16:19
zniżki mam full bo 25 lat bezszkodowej jazdy.  Gość chce 250zł. Ale polisa jest niewielka - bo to na motocykl, więc pewnie zrobię po radzie Gosposa07.
0 0

kadett33

Cytuj wiadomość#6187510 piątek, 22 kwietnia 2016, 16:50:10

Jak ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski, pod koniec roku zamilknąć mogą wszystkie telefony z numerami prepaid, które nie zostały na czas
zarejestrowane u operatorów.

Z informacji RMF FM wynika, że należący do założeń ustawy
antyterrorystycznej obowiązek rejestrowania kart SIM będzie dotyczył
również już aktywnych numerów, a nie tylko nowych starterów. Jeśli
posiadacz takiego numeru nie uda się do operatora w celu
zarejestrowania, ustawa zobowiązuje operatorów do zaprzestania
świadczenia usług telekomunikacyjnych.

Wyłączenie numerów nastąpi po 6 miesiącach od wejścia w życie ustawy
antyterrorystycznej - obowiązywać ma ona od 1 czerwca. Póki co nie
wiadomo co stanie się ze środkami zgromadzonymi na kontach oraz na kim
spocznie obowiązek informowania klientów o nowym przepisie.

Według deklaracji operatorów, na polskim rynku aktywnych jest obecnie 29
mln kart SIM z usługami prepaid. Nie ulega wątpliwości, że nie
wszystkie zostaną zarejestrowane do końca roku. Możliwość
zarejestrowania numerów będą przy tym miały wyłącznie osoby pełnoletnie.

źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/polskie-sieci-wylacza-miliony-numerow-na-karte,2,3,36013.html

0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6188638 poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 23:32:00
rozglądam się za rzetelnym ubezpieczeniem na życie, najlepiej, aby obejmowało całą rodzinę, dorosłe osoby, i żeby była opcja medyczna, tzn płacenie za jakieś złamania kończyn, wypadki, albo szpital. Szukam w rankingach, ale nie umiem znaleźć wielu informacji, bo się na tym po prostu nie znam, i nie wiem, na co zwracać uwagę:( czy macie jakieś doświadczenia z ubezpieczycielami? Jaką firmę omijać szerokim łukiem? A o jakiej warto pomyśleć? Podpowiecie?
0 0

kate87

Cytuj wiadomość#6189625 środa, 27 kwietnia 2016, 20:55:27
Nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie więc pało na WC:)

Kto wie jak włączyć usługę sms premium w NJU mobile na kartę. Czy jest jakaś sieć na kartę która tego nie blokuje?
0 0

asiek07095

Cytuj wiadomość#6189692 czwartek, 28 kwietnia 2016, 06:46:58
potrzebuje podpowiedzi od osób kretywnych. Za miesiąc mój tata bierze ślub. Czas pomyśleć o prezencie. Ojciec mówil do ciotki że zbiera na nową łazienkę, ale ja nie chce mu dawać pieniędzy, wydaje mi się że tak nie wypada. A wiec co mogłoby być fajnym prezentem. Zdecydowanie nie chcą rzeczy kuchenno-pościelowo-ręcznikowych. Liczyłam na jakąś fajną wygraną ale chyba nic z tego

0 0

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6189699 czwartek, 28 kwietnia 2016, 07:11:26
kate87 napisał(a):

Nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie więc pało na WC:)

Kto wie jak włączyć usługę sms premium w NJU mobile na kartę. Czy jest jakaś sieć na kartę która tego nie blokuje?

Doładować konto za 10 zł.
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6189761 czwartek, 28 kwietnia 2016, 10:11:14
asiek07095 napisał(a):

potrzebuje podpowiedzi od osób kretywnych. Za miesiąc mój tata bierze ślub. Czas pomyśleć o prezencie. Ojciec mówil do ciotki że zbiera na nową łazienkę, ale ja nie chce mu dawać pieniędzy, wydaje mi się że tak nie wypada. A wiec co mogłoby być fajnym prezentem. Zdecydowanie nie chcą rzeczy kuchenno-pościelowo-ręcznikowych. Liczyłam na jakąś fajną wygraną ale chyba nic z tego

kwiaty i kasa dlaczego nie wypada to jest najlepszy prezent ( jeżeli tata planuje remont i na pewno się nie pogniewa) bo z prezentami jest zawsze takie prawdopodobieństwo, że taki sam prezent kupi ktoś z gości i potem co robić z drugim takim samym prezentem.  
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6189767 czwartek, 28 kwietnia 2016, 10:24:21
asiek07095 napisał(a):

Skoro bierze ślub i szykuje się remont łazienki, to będą ją urządzać we dwoje. W takiej sytuacji kiepskim pomysłem wydaje mi się kupowanie przedmiotów, bo nie wiesz, co dokładnie chcą mieć w tej łazience. Bo kupisz lampę, którą będą mieli tylko dlatego, że głupio wyrzucić, chociaż do niczego im nie będzie pasowała. Dobrym prezentem byłby bon / karta podarunkowa do sklepu z dekoracjami / aranżacjami wnętrz. Możesz taką nabyć bezpośrednio w sklepach albo odkupić od kogoś na naszym forum. Ewentualnie kup bony do centrum handlowego, które honorowane są również w sklepach na terenie centrum.
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6189927 czwartek, 28 kwietnia 2016, 13:15:45
asiek07095 napisał(a):

Rozejrzyj się po okolicy, może jest jakieś małe spa, w którym można kupić vouchery na jakieś konkretne zabiegi/masaże. Może nawet mają jakiś pakiet romantyczny dla par. 
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6190595 piątek, 29 kwietnia 2016, 19:36:45
Czy ktoś wie jak pozbyć się SPAMU z T-Mobile, który przychodzi kilkanaście razy dziennie? Jakieś oferty, ciekawostki, żarty i inne pierdoły, które mnie nic nie obchodzą... Zawsze miałem startery z PLAY i nigdy żadnego spamu od nich nie mam, a tu już szału dostaje... Z resztą sami wiecie jak to jest, jak słychać sms na konkursowym telefonie...  emotka
0 0

DORFII

Cytuj wiadomość#6190622 piątek, 29 kwietnia 2016, 21:02:47
luko922 napisał(a):

Czy ktoś wie jak pozbyć się SPAMU z T-Mobile, który przychodzi kilkanaście razy dziennie? Jakieś oferty, ciekawostki, żarty i inne pierdoły, które mnie nic nie obchodzą... Zawsze miałem startery z PLAY i nigdy żadnego spamu od nich nie mam, a tu już szału dostaje... Z resztą sami wiecie jak to jest, jak słychać sms na konkursowym telefonie...  emotka

Poczekaj jeszcze kilka dni,a za wszystko zaczną naliczać opłaty.
Też mam u nich starter po raz pierwszy i tak sie się wkurzyłam gdy oprócz pobrania sobie 15zł na jakich pakiet zaczęli liczyć po 0,10gr za każdy sms(ciekawostki ipt), napisałam do nich @ by mi te wszystkie usługi powyłączali i zwrócili koszty.Oczywiście oddzwonili,powyłączali dodatkowe usługi i jeszcze oddali na konto 15zł.Teraz piszą do mnie smsy-czy jest Pani zadowolona z obsługi w skali...ble,ble,ble
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6190650 piątek, 29 kwietnia 2016, 22:47:11
DORFII napisał(a):

luko922 napisał(a):

Też mam u nich starter po raz pierwszy i tak sie się wkurzyłam gdy oprócz pobrania sobie 15zł na jakich pakiet zaczęli liczyć po 0,10gr za każdy sms(ciekawostki ipt), napisałam do nich @ by mi te wszystkie usługi powyłączali i zwrócili koszty.Oczywiście oddzwonili,powyłączali dodatkowe usługi i jeszcze oddali na konto 15zł.Teraz piszą do mnie smsy-czy jest Pani zadowolona z obsługi w skali...ble,ble,ble

Zawsze używałem PLAY i byłem zadowolony, a tu się skusiłem na darmowy starter i żałuję. Chyba poczekam aż mi się kasa skończy i zaopatrzę się w play.
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6190651 piątek, 29 kwietnia 2016, 22:48:16
koper napisał(a):

asiek07095 napisał(a):

Rozejrzyj się po okolicy, może jest jakieś małe spa, w którym można kupić vouchery na jakieś konkretne zabiegi/masaże. Może nawet mają jakiś pakiet romantyczny dla par. 

Bon do jakiegoś sklepu to dobry pomysł, o ile masz takie (a właściwie ojciec) w okolicy
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6190652 piątek, 29 kwietnia 2016, 22:51:42
luko922 napisał(a):

DORFII napisał(a):

luko922 napisał(a):

Zawsze używałem PLAY i byłem zadowolony, a tu się skusiłem na darmowy starter i żałuję. Chyba poczekam aż mi się kasa skończy i zaopatrzę się w play.

Przepraszam za zmianę klimatu- ale luko922-aż tak Tobie gorąco:-PPP
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6190660 piątek, 29 kwietnia 2016, 23:13:26
mczarna napisał(a):

Przepraszam za zmianę klimatu- ale luko922-aż tak Tobie gorąco:-PPP

Spox, w tym wątku można porozmawiać o wszystkim emotka

No ja już miałam dawno temu pójść spać, bo muszę się zerwać skoro świt, ale cierpliwie czekam -> może jaki nowy avatar Luko922 wrzuci emotka emotka
0 0

|< << < 133 134 135 136 137 138139 140 141 142 143 > >> >|