Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 139 140 141 142 143 144145 146 147 148 149 > >> >|

angie222

Cytuj wiadomość#6221335 poniedziałek, 27 czerwca 2016, 23:16:00
Nie jestem przekonana, czy to właściwy temat. Chciałabym wystawić trochę pluszowych zabawek na sprzedaż (5 worków). Nigdy nie sprzedawałam tego typu rzeczy. Nie zależy mi na uzyskaniu dużej kwoty, raczej zbieram grosz do grosza w ramach przeprowadzki. Może ktoś sprzedawał zabawki po dzieciach i potrafi określić, czy lepiej wystawić to hurtowo, czy wybrać co lepsze rzeczy i zaproponować trochę wyższą kwotę? 
Czy wycena tego kota (nie, nie jest to moja aukcja, ale mam bardzo podobnego, o innym kolorze ucha) nie jest przesadzona: http://olx.pl/ofe...cYoH.html#9a8a0c261a ? Odpowiedź na to pytanie pomogłaby mi wycenić inne miśki - tak, chętnie sprzedam mniejsze miśki po 2 zł od sztuki, ale czy znajdzie się na to nabywca? Jeżeli nie znalazłby się, to ja to chętnie oddam w dobre ręce, tylko nie chciałabym, aby byłoby to traktowane jak darowizna etc., bo jestem biednym studentem. emotka
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6221340 poniedziałek, 27 czerwca 2016, 23:32:49
Ja bym oddała do domu dziecka itp.  emotka
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6221343 poniedziałek, 27 czerwca 2016, 23:44:43
angie222 napisał(a):

Nie jestem przekonana, czy to właściwy temat. Chciałabym wystawić trochę pluszowych zabawek na sprzedaż (5 worków). Nigdy nie sprzedawałam tego typu rzeczy. Nie zależy mi na uzyskaniu dużej kwoty, raczej zbieram grosz do grosza w ramach przeprowadzki. Może ktoś sprzedawał zabawki po dzieciach i potrafi określić, czy lepiej wystawić to hurtowo, czy wybrać co lepsze rzeczy i zaproponować trochę wyższą kwotę? 
Czy wycena tego kota (nie, nie jest to moja aukcja, ale mam bardzo podobnego, o innym kolorze ucha) nie jest przesadzona: http://olx.pl/ofe...cYoH.html#9a8a0c261a ? Odpowiedź na to pytanie pomogłaby mi wycenić inne miśki - tak, chętnie sprzedam mniejsze miśki po 2 zł od sztuki, ale czy znajdzie się na to nabywca? Jeżeli nie znalazłby się, to ja to chętnie oddam w dobre ręce, tylko nie chciałabym, aby byłoby to traktowane jak darowizna etc., bo jestem biednym studentem. emotka

Moim zdaniem za drogo wystawiłaś tego kota emotka Niestety, ale przypuszczam, że będziesz się męczyła ze sprzedażą tego wszystkiego, oddałabym, tak jak pisze snowflake emotka
0 0

angie222

Cytuj wiadomość#6221344 poniedziałek, 27 czerwca 2016, 23:47:16
ondine napisał(a):

angie222 napisał(a):

Moim zdaniem za drogo wystawiłaś tego kota emotka Niestety, ale przypuszczam, że będziesz się męczyła ze sprzedażą tego wszystkiego, oddałabym, tak jak pisze snowflake emotka

To akurat nie mój kot, z ciekawości sprawdzałam ceny różnych zabawek. Dzięki za rady, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Czy nie muszę formalizować takiego oddawania zabawek?
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6221367 wtorek, 28 czerwca 2016, 02:26:00
po pierwsze to po cóż formalizować takie rzeczy? za mało biurokracji mamy w naszym kraju? po drugie: akurat w domach dziecka pluszaków mają pod dostatkiem. bardziej przydają im się rzeczy, które są zużywalne: ot, choćby płyn do naczyń czy papier do doopy. 

pluszaki wystawiłabym jakoś łącznie, na jakiejś lokalnej aukcji, raczej po taniości. a czy cena jest przesadzona? nie wiem. nie wiem, bo wiem, że niektóre pluszowe postaci potrafią być po prostu "modne", a więc więcej "warte", ale akurat nie siedzę w temacie giełdy dziecięcych zabawek. mówię tylko, że różnie może być, bo dla niektórych prawie identyczna maskotka, ale z odpowiednim logo może mieć inną wartość.
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6223151 czwartek, 30 czerwca 2016, 14:32:53
kumulacja napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Jest jakis konkurs gdzie trzeba kupić leki chroniace przed zawałem? emotka

Nie ma obecnie konkursów z mocnym alkoholem emotka

emotka o matko jak przeżyć mecz? emotka emotka
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6223152 czwartek, 30 czerwca 2016, 14:34:02
stamp2 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Lepiej wziąć coś na znieczulenie emotka I to nie jedno "coś" emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6223155 czwartek, 30 czerwca 2016, 14:38:34
stamp2 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Iść na zakupy konkursowe, sklepy będą puściutkie emotka  Można tez zrobić jakieś spięcie w domu. 
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6223157 czwartek, 30 czerwca 2016, 14:39:30
nkba napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

stamp2 napisał(a):

emotka znieczulenie będzie potrzebne tylko w razie tfu tfu.....tfu niepowodzenia emotka i jeszcze raz tfu
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6223161 czwartek, 30 czerwca 2016, 14:49:31
stamp2 napisał(a):

nkba napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

stamp2 napisał(a):

emotka znieczulenie będzie potrzebne tylko w razie tfu tfu.....tfu niepowodzenia emotka i jeszcze raz tfu

Znieczulenie, żeby paluchy nie bolały bo pazury pewnie obżarte będą emotka Żadnego niepowodzenia nie przewiduję!!!! 2:1 dla naszych dzisiaj będzie!!!
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6223166 czwartek, 30 czerwca 2016, 14:56:08
nkba napisał(a):

stamp2 napisał(a):

nkba napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Znieczulenie, żeby paluchy nie bolały bo pazury pewnie obżarte będą emotka Żadnego niepowodzenia nie przewiduję!!!! 2:1 dla naszych dzisiaj będzie!!!

A to 1 to niby skąd, skoro jest Pazdan i Fabian? emotka
0 0

goralmac

Cytuj wiadomość#6223167 czwartek, 30 czerwca 2016, 14:58:16
3:1 dla naszych. A ten jeden to tylko po to żeby Ronaldo za głośno nie płakał.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6223168 czwartek, 30 czerwca 2016, 14:58:18
stamp2 napisał(a):

nkba napisał(a):

stamp2 napisał(a):

nkba napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

stamp2 napisał(a):

pewnie samobój będzie
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6223171 czwartek, 30 czerwca 2016, 15:02:03
stamp2 napisał(a):

nkba napisał(a):

stamp2 napisał(a):

nkba napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Żeby Portugalia całkowicie w depresję nie popadła
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6223173 czwartek, 30 czerwca 2016, 15:03:20
stamp2 napisał(a):

nkba napisał(a):

stamp2 napisał(a):

nkba napisał(a):

stamp2 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Żeby Portugalia całkowicie w depresję nie popadła
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6223213 czwartek, 30 czerwca 2016, 15:51:19
Widzę, że nie tylko ja się stresuje dzisiejszym meczem emotka  normalnie jak przed egzaminem jakimś...
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6223230 czwartek, 30 czerwca 2016, 16:08:59
Gdyby ktoś miał wątpliwości kto dzisiaj wygra, polecam obejrzeć (tylko do końca):
http://sport.inte...ypuje-wy,nId,2226241
Coś mi się zdaje, ze Portugalia nawet nie wyjdzie na boisko emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6223241 czwartek, 30 czerwca 2016, 16:23:41
kumulacja napisał(a):

donia7 napisał(a):

Widzę, że nie tylko ja się stresuje dzisiejszym meczem emotka  normalnie jak przed egzaminem jakimś...

Podobno to ćwiczenie pomaga:
http://demotywato...zestresowany-czujesz

nie no teraz to już całkiem kumulacja stresu emotka
0 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6223358 czwartek, 30 czerwca 2016, 19:23:51
To tak- skoro ja dziś, wczoraj, przedwczoraj i jeszcze dawniej nic nie wygrałam- to oni wygrają? Taka tu logika?
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6223621 piątek, 1 lipca 2016, 11:46:52
Mam pytanie odnośnie nowej reformy wygaszania gimnazjum.Dzieci ,które w 2017 roku skończą VI klasę ,pójdą do gimnazjum czy zostaną w nowej VII klasie ?
0 0

|< << < 139 140 141 142 143 144145 146 147 148 149 > >> >|