Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 172 173 174 175 176 177178 179 180 181 182 > >> >|

emanuela24

Cytuj wiadomość#6312925 piątek, 20 stycznia 2017, 15:40:32
bridget napisał(a):

doradźcie  proszę, u  mnie temat komunii na tapecie i ubioru dziecka? wychodzę z praktycznego punktu widzenia czy zamiast tych "ślubnych " bucików ubranych na komunie  i biały tydzień przejdą   czarne  sportowe, z czarną  podeszwą?https://www.zalan...-ad543a19w-q12.html, czy jednak nie iść  ta droga? i spodnie  dadzą radę  jako stonowane jeansy mogą być również czarne, bez żadnych łat, naszywek, bardziej proste? czy jedynie garniturowe  na kant, których juz więcej mój dziec nie założy??

u nas chłopcy do pierwszej spowiedzi - w garniturach, pod albę spodnie w kant (nikt nie miał pod albą jeansów)
zapytaj jak u Was było w zeszłym roku
dlatego ja garnitur odkupiłam ( w stanie idealnym) i sprzedam go w tym roku za tą samą kasę emotka
pomyśl nad tym rozwiązaniem - dziecko poprzednie zapewne garnituru nie zdążyło zniszczyć - Twój też nie zniszczy.
bruce 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6313265 sobota, 21 stycznia 2017, 20:01:26
Drodzy, zwracam się z pytaniem,która wyspa najlepsza na wypad w marcu ( gdzie cieplej i ladniej). Szukam czegoś na Wyspach Kanaryjskich, wyjazd z dzieckiem,all inclusive.Może ktoś w tym czasie był i coś poleci? Opinie w necie tak różne,że masakra jakaś.
bruce 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6313275 sobota, 21 stycznia 2017, 20:51:21
bruce napisał(a):

mczarna napisał(a):

Drodzy, zwracam się z pytaniem,która wyspa najlepsza na wypad w marcu ( gdzie cieplej i ladniej). Szukam czegoś na Wyspach Kanaryjskich, wyjazd z dzieckiem,all inclusive.Może ktoś w tym czasie był i coś poleci? Opinie w necie tak różne,że masakra jakaś.

Jak dla mnie to tylko Teneryfa, nawet w lutym tam jest (jak zawsze emotka emotka ) wiosna. emotka

A Gran Canaria?Teneryfa pełna ciemnego piasku i kamieni...
bruce 0

bridget

Cytuj wiadomość#6313292 sobota, 21 stycznia 2017, 22:29:16
emanuela24 napisał(a):

bridget napisał(a):

doradźcie  proszę, u  mnie temat komunii na tapecie i ubioru dziecka? wychodzę z praktycznego punktu widzenia czy zamiast tych "ślubnych " bucików ubranych na komunie  i biały tydzień przejdą   czarne  sportowe, z czarną  podeszwą?https://www.zalan...-ad543a19w-q12.html, czy jednak nie iść  ta droga? i spodnie  dadzą radę  jako stonowane jeansy mogą być również czarne, bez żadnych łat, naszywek, bardziej proste? czy jedynie garniturowe  na kant, których juz więcej mój dziec nie założy??

u nas chłopcy do pierwszej spowiedzi - w garniturach, pod albę spodnie w kant (nikt nie miał pod albą jeansów)
zapytaj jak u Was było w zeszłym roku
dlatego ja garnitur odkupiłam ( w stanie idealnym) i sprzedam go w tym roku za tą samą kasę emotka
pomyśl nad tym rozwiązaniem - dziecko poprzednie zapewne garnituru nie zdążyło zniszczyć - Twój też nie zniszczy.

zamowiłam na wszelki wypadek  spodniena kant z zary maja wyprzedaz wiec cena przystepna koszula ladna  biala z podwójnym kołnierzykiem,  marynarkę odpuszczam, zostana jeszcze buty emotka   zawsze do przodu
bruce 0

assal

Cytuj wiadomość#6313298 sobota, 21 stycznia 2017, 22:57:14
Skoro tu można pisać o wszystkim...
Może kogoś zainteresuje? Nie konkurs, ale jak ktoś kupuje prince polo, może torbę lnianą z ilustracją Magdy Danaj dostać gratis w niektórych sklepach: https://princepolo.pl/  emotka  
Listy nie widzę emotka  

mczarna

Cytuj wiadomość#6313434 niedziela, 22 stycznia 2017, 17:25:21
bruce napisał(a):

magnus napisał(a):

Tak, to prawda północ jest piekna, zielona, ma więcej zabytków ale też jest bardziej kapryśna- częste zachmurzenia, mniej słońca.
Stąd pytanie - leżakowanie czy zwiedzanie.

Gdyby tak można było za jednym razem - wszystko i równocześnie. emotka Jadąc na wczasy jestem nade wszystko spragniona ciepłego piasku i takiej wody, dlatego też szukam zawsze gorących plaż. emotka

Dzięki bruce i magnus za informacje:-) Mam oferty dotyczące róznych wysp i sama nie wiem...To będzie tylko tygodniowy wypad,więc szukam przede wszystkich ciepła by wygrzać choć trochę 4 litery:-) Przy okazji na pewno coś pozwiedzamy.Fajną ofertę mam właśnie na Lanzarote.
bruce 0

dolly

Cytuj wiadomość#6313502 niedziela, 22 stycznia 2017, 23:17:16
A o której to godzinie, ze nikogo w wodzie nie bylo emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6313506 niedziela, 22 stycznia 2017, 23:49:10
dolly napisał(a):

pewno zdjęcie ze wschodu słońca, albo z pory obiadowej, jak wszystkich wymiotło  emotka emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6313507 niedziela, 22 stycznia 2017, 23:51:09
ziolko napisał(a):

dolly napisał(a):

pewno zdjęcie ze wschodu słońca, albo z pory obiadowej, jak wszystkich wymiotło  emotka emotka

emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6313649 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 13:50:52
Porzućcie Kanary, lećcie na Karaiby - zieleni tam pod dostatkiem emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6313651 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 13:54:10
edzia21 napisał(a):

Odstap jakas wygrana i lece emotka  :>
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6313656 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 14:11:00
edzia21 napisał(a):

A konkretnie? Może San Escobar  emotka
1 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6313699 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 15:27:21
http://www.poczta...i-zagranicznym-1.pdf

Już listy z paragonami nie 4.80 a 5,20 emotka  
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6313786 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 20:09:40
defed napisał(a):

edzia21 napisał(a):

A konkretnie? Może San Escobar  emotka

"lećcie na Karaiby - zieleni tam pod dostatkiem  emotka " -
lecę za 3 tygodnie zobaczyć tą zieleń i wygrzać kości emotka
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#6313790 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 20:19:05
Ja nigdy nie brałam all.
Ale podczas ostatnich wakacji się skusiłam na pakiet pokój+sniadnie i moim zdaniem to super opcja .
Wstajesz i idziesz restauracji na śniadanie,nie pędzisz jak dzika do sklepu po bułki,nie martwisz się itd.
Minus taki,ze musisz wstać przed 11 (u nas tak bylo),bo do tej serwowane były śniadania.
Driny w all....Cóż.Jeżeli cały urlop chcesz spędzić w hotelu przy basenie to czemu nie.Ale jak jedziesz z dziecimi to chyba średnia opcja.
Sprawdź,może Twój hotel oferuje pakiet pokój+śniadanie+obiadokolacja,to też fajna opcja.
A Teneryfa piękna.
Na Lanzarote ja osobiście się zdołowałam i żałowałam wydanych pieniędzy,ale to chyba kwestia indywidualna co kto lubi.
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6313801 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 21:22:51
marzenier napisał(a):

Ja nigdy nie brałam all.
Ale podczas ostatnich wakacji się skusiłam na pakiet pokój+sniadnie i moim zdaniem to super opcja .
Wstajesz i idziesz restauracji na śniadanie,nie pędzisz jak dzika do sklepu po bułki,nie martwisz się itd.
Minus taki,ze musisz wstać przed 11 (u nas tak bylo),bo do tej serwowane były śniadania.
Driny w all....Cóż.Jeżeli cały urlop chcesz spędzić w hotelu przy basenie to czemu nie.Ale jak jedziesz z dziecimi to chyba średnia opcja.
Sprawdź,może Twój hotel oferuje pakiet pokój+śniadanie+obiadokolacja,to też fajna opcja.
A Teneryfa piękna.
Na Lanzarote ja osobiście się zdołowałam i żałowałam wydanych pieniędzy,ale to chyba kwestia indywidualna co kto lubi.

marzenier-ja bym nigdy nie wzięła tylko BB, bo nie jestem w stanie wstać na urlopie do końca śniadania. Pytam bardziej o HB, albo ALL. Jak miałam HB to mi do pokoju mąż przynosił śniadanie, jak mi się nie chciało wstać( młody,zakochany,to mu się chciało emotka PPPP). Dziecko też trudne z jedzeniem,więc może i te HB będzie ok i coraz bardziej mi ta południowa Teneryfa, a co będzie to zobaczymy, bo kilka wydarzeń przed nami ( w tym wycięcie migdałków...),łatwo nie jest
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6313830 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 23:51:33
Może ktoś chce przejść na Drugą Stronę Mocy? emotka Mielibyśmy wtyczkę! emotka

https://www.pracu...n%2Coferta%2C5040069
bruce 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6313854 wtorek, 24 stycznia 2017, 08:04:07
statystycznie jest tu ludzi wschodu połowa, więc "Ludzie wchodu" czas odpowiedzieć sobie na parę pytań:
https://www.youtu.../watch?v=xKYHXHJ51hI
(uprzedzając pytania, nie nic mi się nie pogorszyło, ot po prostu w weekend gdzieś na wschodzie została zagrana na żywo "nowa aleksandria" z okazji 30-lecia wydania tej płyty i jeszcze trochę mnie to nosi emotka )
bruce 0

marines27

Cytuj wiadomość#6314076 wtorek, 24 stycznia 2017, 17:06:12
Jest ktoś z Krakowa?
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6314216 wtorek, 24 stycznia 2017, 23:27:52
bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

Ja Was tam nie rozróżniam... emotka

TY??! emotka Z taką wnikliwością ścigająca i zauważającą wszelkie niuanse, mnożąca domysły i podejrzenia, pełna wiecznych obaw i niepewności, czy ten (Organizator na przykład), który podaje się za tego, za którego się podaje, jest na pewno tym samym, za którego się podaje?! emotka Drżąca z nieustannego lęku, czy może, czy powinna, czy nalezy podzielić się tą wiedzą/podejrzeniem/domysłem z innymi, by później cień cienia podejrzenia nie padł rykoszetem na zgłaszającą jakiś być może trefny konkurs innym na pożarcie? (albo raczej - narażająca innych na pożarcie przez konkurs emotka ). TY czegoś nie rozróżniasz??! TY, która ma taką głębię spojrzenia, że widzi więcej i dalej, niż inni (wliczając w to duchy, zjawy i zjawiska nadprzyrodzone)??
No jakoś nie wierzę, że akurat TA bruce "nie rozróżnia" o zwykłe od u otwarte! emotka

He-he-he emotka I kto to mówi... emotka
Niestety, kilka miesięcy temu, będąc w tradycyjnym "biegu", wzięłam początkowo Bucika Konkursowego, ogłaszającego na forum sprzedaż wygranej nagrody, za tajemniczego i intrygującego mnie coraz bardziej Autora, wysyłającego mi co jakiś czas PW z linkami do ciekawych konkursów bez możliwości odpowiedzi. Admini sami świadkami, bo część z nich o to wtedy pytałam, pamiętam.  emotka Okazało się jednak, że to.. nie oni byli ...nim... emotka emotka

Moi Drodzy bruce i cb526! Ja nie wiem czy to jakieś tzw. "studenckie" albo i lepiej "podstawówkowe" podchody ale weźcie się ogarnijcie.  emotka emotka emotka ?
bruce 0
|< << < 172 173 174 175 176 177178 179 180 181 182 > >> >|