Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 172 173 174 175 176 177178 179 180 181 182 > >> >|

paula9891

Cytuj wiadomość#6312920 piątek, 20 stycznia 2017, 15:32:28
bruce napisał(a):

silvia8 napisał(a):

bruce napisał(a):

silvia8 napisał(a):

bruce napisał(a): Może i ja się podepnę pod kuchenne porady - miałby ktoś sprawdzony sposób na sprawne ubicie piany na bezę blenderem lub też ręcznie (czym wtedy?, co polecacie?)?

Ja do białek dodaję szczypty soli, piana się wówczas szybko ubija na sztywno emotka

Dziękuję emotka , a - jeśli możesz napisać - CZYM ubijasz?

Mikserem.

Dzięki emotka ; ten sposób znam, niestety - na stanie mam aktualnie tylko blender i sama woda wychodzi za każdym razem... emotka

Hehehe też ostatnio nie mogłam uruchomić miksera i ratowałam się blenderem. Część zmieniła się w pianę, ale na dnie zostało trochę glutów. Następnie wzięłam trzepaczkę i dokończyłam sprawę. Wydaje mi się, że ostatecznie piana się ubiła emotka
bruce 0

emanuela24

Cytuj wiadomość#6312925 piątek, 20 stycznia 2017, 15:40:32
bridget napisał(a):

doradźcie  proszę, u  mnie temat komunii na tapecie i ubioru dziecka? wychodzę z praktycznego punktu widzenia czy zamiast tych "ślubnych " bucików ubranych na komunie  i biały tydzień przejdą   czarne  sportowe, z czarną  podeszwą?https://www.zalan...-ad543a19w-q12.html, czy jednak nie iść  ta droga? i spodnie  dadzą radę  jako stonowane jeansy mogą być również czarne, bez żadnych łat, naszywek, bardziej proste? czy jedynie garniturowe  na kant, których juz więcej mój dziec nie założy??

u nas chłopcy do pierwszej spowiedzi - w garniturach, pod albę spodnie w kant (nikt nie miał pod albą jeansów)
zapytaj jak u Was było w zeszłym roku
dlatego ja garnitur odkupiłam ( w stanie idealnym) i sprzedam go w tym roku za tą samą kasę emotka
pomyśl nad tym rozwiązaniem - dziecko poprzednie zapewne garnituru nie zdążyło zniszczyć - Twój też nie zniszczy.
bruce 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6313265 sobota, 21 stycznia 2017, 20:01:26
Drodzy, zwracam się z pytaniem,która wyspa najlepsza na wypad w marcu ( gdzie cieplej i ladniej). Szukam czegoś na Wyspach Kanaryjskich, wyjazd z dzieckiem,all inclusive.Może ktoś w tym czasie był i coś poleci? Opinie w necie tak różne,że masakra jakaś.
bruce 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6313275 sobota, 21 stycznia 2017, 20:51:21
bruce napisał(a):

mczarna napisał(a):

Drodzy, zwracam się z pytaniem,która wyspa najlepsza na wypad w marcu ( gdzie cieplej i ladniej). Szukam czegoś na Wyspach Kanaryjskich, wyjazd z dzieckiem,all inclusive.Może ktoś w tym czasie był i coś poleci? Opinie w necie tak różne,że masakra jakaś.

Jak dla mnie to tylko Teneryfa, nawet w lutym tam jest (jak zawsze emotka emotka ) wiosna. emotka

A Gran Canaria?Teneryfa pełna ciemnego piasku i kamieni...
bruce 0

bridget

Cytuj wiadomość#6313292 sobota, 21 stycznia 2017, 22:29:16
emanuela24 napisał(a):

bridget napisał(a):

doradźcie  proszę, u  mnie temat komunii na tapecie i ubioru dziecka? wychodzę z praktycznego punktu widzenia czy zamiast tych "ślubnych " bucików ubranych na komunie  i biały tydzień przejdą   czarne  sportowe, z czarną  podeszwą?https://www.zalan...-ad543a19w-q12.html, czy jednak nie iść  ta droga? i spodnie  dadzą radę  jako stonowane jeansy mogą być również czarne, bez żadnych łat, naszywek, bardziej proste? czy jedynie garniturowe  na kant, których juz więcej mój dziec nie założy??

u nas chłopcy do pierwszej spowiedzi - w garniturach, pod albę spodnie w kant (nikt nie miał pod albą jeansów)
zapytaj jak u Was było w zeszłym roku
dlatego ja garnitur odkupiłam ( w stanie idealnym) i sprzedam go w tym roku za tą samą kasę emotka
pomyśl nad tym rozwiązaniem - dziecko poprzednie zapewne garnituru nie zdążyło zniszczyć - Twój też nie zniszczy.

zamowiłam na wszelki wypadek  spodniena kant z zary maja wyprzedaz wiec cena przystepna koszula ladna  biala z podwójnym kołnierzykiem,  marynarkę odpuszczam, zostana jeszcze buty emotka   zawsze do przodu
bruce 0

assal

Cytuj wiadomość#6313298 sobota, 21 stycznia 2017, 22:57:14
Skoro tu można pisać o wszystkim...
Może kogoś zainteresuje? Nie konkurs, ale jak ktoś kupuje prince polo, może torbę lnianą z ilustracją Magdy Danaj dostać gratis w niektórych sklepach: https://princepolo.pl/  emotka  
Listy nie widzę emotka  

mczarna

Cytuj wiadomość#6313434 niedziela, 22 stycznia 2017, 17:25:21
bruce napisał(a):

magnus napisał(a):

Tak, to prawda północ jest piekna, zielona, ma więcej zabytków ale też jest bardziej kapryśna- częste zachmurzenia, mniej słońca.
Stąd pytanie - leżakowanie czy zwiedzanie.

Gdyby tak można było za jednym razem - wszystko i równocześnie. emotka Jadąc na wczasy jestem nade wszystko spragniona ciepłego piasku i takiej wody, dlatego też szukam zawsze gorących plaż. emotka

Dzięki bruce i magnus za informacje:-) Mam oferty dotyczące róznych wysp i sama nie wiem...To będzie tylko tygodniowy wypad,więc szukam przede wszystkich ciepła by wygrzać choć trochę 4 litery:-) Przy okazji na pewno coś pozwiedzamy.Fajną ofertę mam właśnie na Lanzarote.
bruce 0

dolly

Cytuj wiadomość#6313502 niedziela, 22 stycznia 2017, 23:17:16
A o której to godzinie, ze nikogo w wodzie nie bylo emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6313506 niedziela, 22 stycznia 2017, 23:49:10
dolly napisał(a):

pewno zdjęcie ze wschodu słońca, albo z pory obiadowej, jak wszystkich wymiotło  emotka emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6313507 niedziela, 22 stycznia 2017, 23:51:09
ziolko napisał(a):

dolly napisał(a):

pewno zdjęcie ze wschodu słońca, albo z pory obiadowej, jak wszystkich wymiotło  emotka emotka

emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6313649 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 13:50:52
Porzućcie Kanary, lećcie na Karaiby - zieleni tam pod dostatkiem emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6313651 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 13:54:10
edzia21 napisał(a):

Odstap jakas wygrana i lece emotka  :>
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6313656 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 14:11:00
edzia21 napisał(a):

A konkretnie? Może San Escobar  emotka
1 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6313699 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 15:27:21
http://www.poczta...i-zagranicznym-1.pdf

Już listy z paragonami nie 4.80 a 5,20 emotka  
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6313786 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 20:09:40
defed napisał(a):

edzia21 napisał(a):

A konkretnie? Może San Escobar  emotka

"lećcie na Karaiby - zieleni tam pod dostatkiem  emotka " -
lecę za 3 tygodnie zobaczyć tą zieleń i wygrzać kości emotka
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#6313790 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 20:19:05
Ja nigdy nie brałam all.
Ale podczas ostatnich wakacji się skusiłam na pakiet pokój+sniadnie i moim zdaniem to super opcja .
Wstajesz i idziesz restauracji na śniadanie,nie pędzisz jak dzika do sklepu po bułki,nie martwisz się itd.
Minus taki,ze musisz wstać przed 11 (u nas tak bylo),bo do tej serwowane były śniadania.
Driny w all....Cóż.Jeżeli cały urlop chcesz spędzić w hotelu przy basenie to czemu nie.Ale jak jedziesz z dziecimi to chyba średnia opcja.
Sprawdź,może Twój hotel oferuje pakiet pokój+śniadanie+obiadokolacja,to też fajna opcja.
A Teneryfa piękna.
Na Lanzarote ja osobiście się zdołowałam i żałowałam wydanych pieniędzy,ale to chyba kwestia indywidualna co kto lubi.
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6313801 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 21:22:51
marzenier napisał(a):

Ja nigdy nie brałam all.
Ale podczas ostatnich wakacji się skusiłam na pakiet pokój+sniadnie i moim zdaniem to super opcja .
Wstajesz i idziesz restauracji na śniadanie,nie pędzisz jak dzika do sklepu po bułki,nie martwisz się itd.
Minus taki,ze musisz wstać przed 11 (u nas tak bylo),bo do tej serwowane były śniadania.
Driny w all....Cóż.Jeżeli cały urlop chcesz spędzić w hotelu przy basenie to czemu nie.Ale jak jedziesz z dziecimi to chyba średnia opcja.
Sprawdź,może Twój hotel oferuje pakiet pokój+śniadanie+obiadokolacja,to też fajna opcja.
A Teneryfa piękna.
Na Lanzarote ja osobiście się zdołowałam i żałowałam wydanych pieniędzy,ale to chyba kwestia indywidualna co kto lubi.

marzenier-ja bym nigdy nie wzięła tylko BB, bo nie jestem w stanie wstać na urlopie do końca śniadania. Pytam bardziej o HB, albo ALL. Jak miałam HB to mi do pokoju mąż przynosił śniadanie, jak mi się nie chciało wstać( młody,zakochany,to mu się chciało emotka PPPP). Dziecko też trudne z jedzeniem,więc może i te HB będzie ok i coraz bardziej mi ta południowa Teneryfa, a co będzie to zobaczymy, bo kilka wydarzeń przed nami ( w tym wycięcie migdałków...),łatwo nie jest
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6313830 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 23:51:33
Może ktoś chce przejść na Drugą Stronę Mocy? emotka Mielibyśmy wtyczkę! emotka

https://www.pracu...n%2Coferta%2C5040069
bruce 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6313854 wtorek, 24 stycznia 2017, 08:04:07
statystycznie jest tu ludzi wschodu połowa, więc "Ludzie wchodu" czas odpowiedzieć sobie na parę pytań:
https://www.youtu.../watch?v=xKYHXHJ51hI
(uprzedzając pytania, nie nic mi się nie pogorszyło, ot po prostu w weekend gdzieś na wschodzie została zagrana na żywo "nowa aleksandria" z okazji 30-lecia wydania tej płyty i jeszcze trochę mnie to nosi emotka )
bruce 0

marines27

Cytuj wiadomość#6314076 wtorek, 24 stycznia 2017, 17:06:12
Jest ktoś z Krakowa?
0 0
|< << < 172 173 174 175 176 177178 179 180 181 182 > >> >|