Reklama na e-Konkursy.info 18.07.19 03:35:11

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 195 196 197 198 199 200201 202 203 204 205 > >> >|

marketa

Cytuj wiadomość#6383849 piątek, 28 lipiec 2017, 16:39:55
cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów?

W innych konkursach jest różnie. Tak - czasem jest wymagany skan dowodu. Tak - czasem musisz się zgodzić na wykonanie zdjęcia laureta podczas odbioru. I tak dalej. To norma. Organizator określa warunki w regulaminie. Z ciekawości zapytam: czytałaś w ogóle regulamin?
Drugie pytanie: czy ten konkurs jest w naszej bazie? Bo jak nie ma, to nie możemy rozmawiać o nim emotka No chyba, że jesteś Adminką i prowadzisz pozakulisowe rozmowy z Organizatorem, czekając na jego decyzję emotka W innym wypadku to jest ewidentne naruszenie regulaminu tego forum. Na marginesie - czytałaś regulamin tego miejsca? emotka

Nie będziemy rozmawiać. Już wszystko wiem . Decyzję swoją też znam.
Dzięki emotka

0 0

marketa

Cytuj wiadomość#6383851 piątek, 28 lipiec 2017, 16:42:18
Dziękuję Wszystkim za pomoc. emotka

Życzę wielkich wygranych w konkursach.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6383853 piątek, 28 lipiec 2017, 16:45:13
marketa napisał(a):

Dziękuję Wszystkim za pomoc. emotka Życzę wielkich wygranych w konkursach.

Kurtyna emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6383854 piątek, 28 lipiec 2017, 16:47:02
marketa napisał(a):

Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?
I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard?
Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.

Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam

do mnie też dzwonili na konkursowy nowiutki numer a więc to ściema
ziolko 0

czaroit

Cytuj wiadomość#6383928 piątek, 28 lipiec 2017, 21:02:22
za co sie dostaje te łapki w doł? bo cos takiego mam u siebie

angie222

Cytuj wiadomość#6384343 niedziela, 30 lipiec 2017, 22:31:25
Moje pytanie jest poniekąd konkursowe, stąd umieszczam je w tym wątku. Niektórzy z forumowiczów brali udział w metamorfozach. Czy takie spotkanie ze stylistą lub kosmetyczką pozwala poczuć się pewniej? Czy to może być dobry krok do zmian wewnętrznych?
1 0

kermit

Cytuj wiadomość#6384345 niedziela, 30 lipiec 2017, 22:39:45
cb656 napisał(a):

angie222 napisał(a):

Moje pytanie jest poniekąd konkursowe, stąd umieszczam je w tym wątku. Niektórzy z forumowiczów brali udział w metamorfozach. Czy takie spotkanie ze stylistą lub kosmetyczką pozwala poczuć się pewniej? Czy to może być dobry krok do zmian wewnętrznych?

TAK emotka Pozwala poczuć się "pewniej". Obcy ludzie wtłaczają ci do głowy, że jesteś głupia, zamykając się w sobie, karmiąc kompleksami. Robią regularne pranie mózgu. To pomaga emotka ...słabym jednostkom emotka

Ty jesteś faktycznie jakiś mega dziwny...
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6384346 niedziela, 30 lipiec 2017, 22:40:10
angie222 napisał(a):

Ja nie brałam udziału w takiej typowej metamorfozie, ale miałam kiedyś z Douglas wygrany Dzień Kobiet. Moim zdaniem pozwala poczuć się dużo pewniej i jest to krok do zmian. Usłyszysz na swój temat dużo miłych rzeczy zapewne, dowiesz się, jak się malować, co podkreślać, a co tuszować i zostanie Ci ta wiedza na przyszłość emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6384349 niedziela, 30 lipiec 2017, 22:46:51
angie222 napisał(a):

To zależy od człowieka. Często widzę, jak moi znajomi zamieszczają na FB linki do filmików różnych metamorfoz. Dla mnie to totalna żenła, gdy kobieta zostaje okraszona toną mejkapu, pierdyknięta szpachlą, dokleją jej rzęsy (FUUUUUJ!) i oto prawdziwa z niej "piękność", że aż warto to udostępnić emotka

Nie lubię też tych wszystkich porad w stylu "Żryj jak świnia, ale ubierz szpile i zamaskuj całą siebie, a będziesz piękna." Zamiast pokochać siebie i szanować swoje ciało, każą zakrywać, oszukiwać, złudzenia optyczne serwować - byleby tylko korzystnie wypaść. Bo świat nie operuje już słowami, lecz obrazami; zostaliśmy zdefiniowani wąską paletą kolorów.

Mnie by taka metamorfoza doprowadziła do szału, wolałabym sama wydać kasę, jak mi się podoba. ALE słyszałam od konkursowiczek, że to fajna przygoda emotka

A tak BTW - widziałam Twoje zdjęcie przy okazji zaprezentowania okularów i jesteś naprawdę ładną osobą. Mam więc nadzieję, że pytasz w imieniu koleżanki emotka
1 0

kermit

Cytuj wiadomość#6384350 niedziela, 30 lipiec 2017, 22:46:58
bruce napisał(a):

kermit napisał(a):

cb656 napisał(a):

angie222 napisał(a):

TAK emotka Pozwala poczuć się "pewniej". Obcy ludzie wtłaczają ci do głowy, że jesteś głupia, zamykając się w sobie, karmiąc kompleksami. Robią regularne pranie mózgu. To pomaga emotka ...słabym jednostkom emotka

Ty jesteś faktycznie jakiś mega dziwny...

emotka Przecież Cebe jaja sobie robi, bo doskonale wie, że Angie222 to Silna Babka! emotka emotka  Prędzej Ona metamorfozę emotka zrobi metamorfozowcom, niż oni Jej... emotka

Tylko po co? Jeśli ktoś zadaje takie pytanie to znaczy, że oczekuje konkretnych informacji od osób będących w temacie, a nie durnowatych komentarzy. Czyż nie?
picola 0

kermit

Cytuj wiadomość#6384360 niedziela, 30 lipiec 2017, 22:57:27
joan napisał(a):

To zależy od człowieka. Często widzę, jak moi znajomi zamieszczają na FB linki do filmików różnych metamorfoz. Dla mnie to totalna żenła, gdy kobieta zostaje okraszona toną mejkapu, pierdyknięta szpachlą, dokleją jej rzęsy (FUUUUUJ!) i oto prawdziwa z niej "piękność", że aż warto to udostępnić emotka Nie lubię też tych wszystkich porad w stylu "Żryj jak świnia, ale ubierz szpile i zamaskuj całą siebie, a będziesz piękna." Zamiast pokochać siebie i szanować swoje ciało, każą zakrywać, oszukiwać, złudzenia optyczne serwować - byleby tylko korzystnie wypaść. Bo świat nie operuje już słowami, lecz obrazami; zostaliśmy zdefiniowani wąską paletą kolorów.Mnie by taka metamorfoza doprowadziła do szału, wolałabym sama wydać kasę, jak mi się podoba. ALE słyszałam od konkursowiczek, że to fajna przygoda emotka A tak BTW - widziałam Twoje zdjęcie przy okazji zaprezentowania okularów i jesteś naprawdę ładną osobą. Mam więc nadzieję, że pytasz w imieniu koleżanki emotka

Wiele pewnie zależy od tego co to za metamorfoza. Jeśli ma polegać na zaszpachlowaniu, doklejaniu, jednorazowym wystrojeniu to faktycznie bez sensu. Ale na przykład zmiana fryzury, porady dotyczące makijażu, ubierania się (warto się dowiedzieć jak ukryć mankamenty, a podkreślić to co warte podkreślenia), zakupy ze stylistą itd. to z pewnością warto.
joan 0

angie222

Cytuj wiadomość#6384366 niedziela, 30 lipiec 2017, 23:51:58
donia7 napisał(a):

kermit napisał(a):

joan napisał(a):

To zależy od człowieka. Często widzę, jak moi znajomi zamieszczają na FB linki do filmików różnych metamorfoz. Dla mnie to totalna żenła, gdy kobieta zostaje okraszona toną mejkapu, pierdyknięta szpachlą, dokleją jej rzęsy (FUUUUUJ!) i oto prawdziwa z niej "piękność", że aż warto to udostępnić emotka Nie lubię też tych wszystkich porad w stylu "Żryj jak świnia, ale ubierz szpile i zamaskuj całą siebie, a będziesz piękna." Zamiast pokochać siebie i szanować swoje ciało, każą zakrywać, oszukiwać, złudzenia optyczne serwować - byleby tylko korzystnie wypaść. Bo świat nie operuje już słowami, lecz obrazami; zostaliśmy zdefiniowani wąską paletą kolorów.Mnie by taka metamorfoza doprowadziła do szału, wolałabym sama wydać kasę, jak mi się podoba. ALE słyszałam od konkursowiczek, że to fajna przygoda emotka A tak BTW - widziałam Twoje zdjęcie przy okazji zaprezentowania okularów i jesteś naprawdę ładną osobą. Mam więc nadzieję, że pytasz w imieniu koleżanki emotka

Wiele pewnie zależy od tego co to za metamorfoza. Jeśli ma polegać na zaszpachlowaniu, doklejaniu, jednorazowym wystrojeniu to faktycznie bez sensu. Ale na przykład zmiana fryzury, porady dotyczące makijażu, ubierania się (warto się dowiedzieć jak ukryć mankamenty, a podkreślić to co warte podkreślenia), zakupy ze stylistą itd. to z pewnością warto.

dokładnie emotka

Dobrze, przyznaję się - uruchomiły się pewnego rodzaju kompleksy. Myślałam, ze wyprowadzka do obcego miasta wystarczy. Niestety, niedawno pojawił się drażliwy temat. Myślałam, że sobie poradziłam. Trudno wybrać się do jakiegoś specjalisty, jak pojawił się problem w placówce religijnej, bo i tak sprawa nadaje się pod dywan, zresztą powinnam już zapomnieć... Przekłada się to wszystko jedynie na życie intymne, bo z boku wszyscy są mną zachwyceni.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6384398 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 09:03:22
angie222 napisał(a):

donia7 napisał(a):

kermit napisał(a):

dokładnie emotka

Dobrze, przyznaję się - uruchomiły się pewnego rodzaju kompleksy. Myślałam, ze wyprowadzka do obcego miasta wystarczy. Niestety, niedawno pojawił się drażliwy temat. Myślałam, że sobie poradziłam. Trudno wybrać się do jakiegoś specjalisty, jak pojawił się problem w placówce religijnej, bo i tak sprawa nadaje się pod dywan, zresztą powinnam już zapomnieć... Przekłada się to wszystko jedynie na życie intymne, bo z boku wszyscy są mną zachwyceni.

W sumie to nie rozumiem za bardzo Twojej wypowiedzi, ale jeśli chodzi o jakieś trudne, drażliwe tematy to żadna metamorfoza tu nie pomoże, bo ona Ci duszy nie uleczy. Jedyne co może Ci dać to chwilowe oderwanie myśli od problemu.
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#6384451 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 11:09:00
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6384475 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 11:51:04
bridget napisał(a):

http://next.gazet...lnych.html#BoxBizImg -- hmm ciekawe...

no cóż... jak brakuje na 500+ to kasy szuka się WSZĘDZIE
nkba 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6384650 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 18:06:53
czy ktoś konkursowo korzysta z nju mobile? jestem obecnie w plusie na kartę i szukam czegoś lepszego na karte.. dodam że sporo piszę, sporo dzwonię  sporo korzystam z neta, a opłaty w plusie powoli mnie dobijają.. ktoś coś poleci, doradzi?
0 0

martyna938

Cytuj wiadomość#6384656 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 18:28:28
Przestańcie już z tym 500+, bo takiego cyrku w historii naszego kraju jeszcze nie było.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6384674 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 19:17:00
superloser napisał(a):

ziolko napisał(a):

bridget napisał(a):

http://next.gazet...lnych.html#BoxBizImg -- hmm ciekawe...

no cóż... jak brakuje na 500+ to kasy szuka się WSZĘDZIE

Dostaniesz PARAGON na telefon.Kontrola jak za komuny emotka
Każda karta ma przecież własciciela... Pis bedzie wiedzał ile razy prezerwatywy kto kupił I wyliczał dni płodne, od zakupu ostatnich Tampax. 

Gorzej jak PISS dojdzie do wniosku, że WYDAJEMY więcej na zakupy...niż realnie zarabiamy  emotka  To chyba problem większości konkursowiczów emotka
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6385017 wtorek, 1 sierpień 2017, 14:54:19
Jeśli kogoś interesuje AirShow w Radomiu w tym roku to https://www.ebile...t/pozostale/air-show emotka
Znajomi już od 12 "kupują".
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6385018 wtorek, 1 sierpień 2017, 14:59:17
ivanotta napisał(a):

czy ktoś konkursowo korzysta z nju mobile? jestem obecnie w plusie na kartę i szukam czegoś lepszego na karte.. dodam że sporo piszę, sporo dzwonię  sporo korzystam z neta, a opłaty w plusie powoli mnie dobijają.. ktoś coś poleci, doradzi?

sprawdzałaś ofertę lajt mobil strzał w 10? rozmowy, sms, internet 10 gb za 10 zł miesiecznie, dodatkowo płatne sms premium (no ale to wszedzie tak jest) i nr stacjonarne.
|< << < 195 196 197 198 199 200201 202 203 204 205 > >> >|