Reklama na e-Konkursy.info 20.07.19 17:47:31

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 199 200 201 202 203 204205 206 207 208 209 > >> >|

ivanotta

Cytuj wiadomość#6389142 sobota, 12 sierpień 2017, 20:57:56
Potrzebuje dobrego sprzętu na podróż życia  emotka . Kamery sportowe gopro polecacie? Szukam dobrej, małej kamerki, która doskonale spisuje się nawet w ekstremalnych warunkach  emotka
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6389380 niedziela, 13 sierpień 2017, 23:22:30
cb656 napisał(a):

Trudno wyobrazić sobie ogrom zniszczeń w Suszku w Borach Tucholskich na podstawie samych opisów. Tu - film z drona pokazujący wszystko z góry. Masakra emotka emotka

Mój kolega tam dziś przejeżdżał i mowił, że zdjecia to pikuś, zobaczyc na żywo to dopiero masakra emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6389448 poniedziałek, 14 sierpień 2017, 09:59:02
cb656 napisał(a):

nkba napisał(a):

cb656 napisał(a):

Trudno wyobrazić sobie ogrom zniszczeń w Suszku w Borach Tucholskich na podstawie samych opisów. Tu - film z drona pokazujący wszystko z góry. Masakra emotka emotka

Mój kolega tam dziś przejeżdżał i mowił, że zdjecia to pikuś, zobaczyc na żywo to dopiero masakra emotka

Pisali o trąbie powietrznej, ale trudno mi w to uwierzyć, widząc wszystkie drzewa powalone w jednym kierunku. To raczej wygląda jak efekt fali uderzeniowej po wybuchu bomby atomowej - uderzenie nastąpić musiało z jednego kierunku. Zbyt równe to jest, jak na efekt wiru, który powinien porozrzucać wszystko nierównomiernie.

widzialam wlasnie zdjecia z drona...to jest straszne!
nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6389456 poniedziałek, 14 sierpień 2017, 10:08:12
cb656 napisał(a):

nkba napisał(a):

cb656 napisał(a):

Pisali o trąbie powietrznej, ale trudno mi w to uwierzyć, widząc wszystkie drzewa powalone w jednym kierunku. To raczej wygląda jak efekt fali uderzeniowej po wybuchu bomby atomowej - uderzenie nastąpić musiało z jednego kierunku. Zbyt równe to jest, jak na efekt wiru, który powinien porozrzucać wszystko nierównomiernie.

Nie wiem co to było ale było przerażające emotka Kilkanaście lat temu widziałam las po przejściu trąby powietrznej... Drzewa o śr. 30 cm były poukręcane jak zapałki na wysokości 2-3 m, a koron nie było w koło emotka tylko takie kikuty jakby ktoś kołki powbijał... aż ciary na samo wspomnienie przechodzą emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6389894 wtorek, 15 sierpień 2017, 11:23:35
byla tutaj dsykusja niedawno, ale niezbyt uwaznie czytalam, jakiej sieci starter jest najkorzystniejszy, chodzi mi o taki do celow konkursowych, czy to nie pisaliscie o virgin 5 zł + jakies doladowanie?
0 0

kadett33

Cytuj wiadomość#6389918 wtorek, 15 sierpień 2017, 12:36:57
jokan napisał(a):

byla tutaj dsykusja niedawno, ale niezbyt uwaznie czytalam, jakiej sieci starter jest najkorzystniejszy, chodzi mi o taki do celow konkursowych, czy to nie pisaliscie o virgin 5 zł + jakies doladowanie?

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.
Fakt mobile to samo co w virgin mobile.
Play odNowa trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, starter jest ważny cały czas, ale trzeba wysłać raz w miesiącu przynajmniej jednego sms-a lub zadzwonić do kogoś aby nie pobrało 2zł.

jokan

Cytuj wiadomość#6389921 wtorek, 15 sierpień 2017, 13:04:58
kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.Fakt mobile to samo co w virgin mobile.
Play odNowa trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, starter jest ważny cały czas, ale trzeba wysłać raz w miesiącu przynajmniej jednego sms-a lub zadzwonić do kogoś aby nie pobrało 2zł.

dzięki wielkie emotka
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6389922 wtorek, 15 sierpień 2017, 13:06:32
kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.Fakt mobile to samo co w virgin mobile.

Darmowy starter Virgin - https://virginmobile.pl/darmowy-starter

Gość

Cytuj wiadomość#6389969 wtorek, 15 sierpień 2017, 16:00:49
Tani nocleg w Wrocławiu ale żeby warunki były w miarę przyzwoite emotka  tylko na dwie noce, dwuosobowy. Polecacie coś? Widzę że Ibis Budget chyba w miarę cenowo i jakościowo. 
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6390014 wtorek, 15 sierpień 2017, 18:53:20
Polecam książki Billa Brysona -genialne ,książki moja druga pasja po konkursowaniu  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6390040 wtorek, 15 sierpień 2017, 20:24:26
cherry_coke napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.Fakt mobile to samo co w virgin mobile.Play odNowa trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, starter jest ważny cały czas, ale trzeba wysłać raz w miesiącu przynajmniej jednego sms-a lub zadzwonić do kogoś aby nie pobrało 2zł.

Darmowy starter Virgin - https://virginmobile.pl/darmowy-starter

zamówiłam:)
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6390102 środa, 16 sierpień 2017, 00:58:11
sonyyy napisał(a):

Tani nocleg w Wrocławiu ale żeby warunki były w miarę przyzwoite emotka  tylko na dwie noce, dwuosobowy. Polecacie coś? Widzę że Ibis Budget chyba w miarę cenowo i jakościowo. 

Byłam w Ibis Budget we Wrocławiu, w 2-osobowym pokoju.Straszliwie mały jest ten pokój, można się nabawić klaustrofobii, a łazienka też tak mała, że ledwo człowiek się mieści i miałam wrażenie przebywania w łazience w pociągu.

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6390105 środa, 16 sierpień 2017, 05:31:58
androm napisał(a):

sonyyy napisał(a):

Byłam w Ibis Budget we Wrocławiu, w 2-osobowym pokoju.Straszliwie mały jest ten pokój, można się nabawić klaustrofobii, a łazienka też tak mała, że ledwo człowiek się mieści i miałam wrażenie przebywania w łazience w pociągu.

ja regularnie jeżdżę i korzystam i jak na cenę 39 zł za pokój dwuosobowy nie narzekam ani trochę! moze mały metraż, ale jak ktoś szuka noclegu głównie do wyspania się, a nie siedzenia w hotelowym pokoju to nie będzie żałował. tym bardziej ze, np. w Krakowie lokalizacja w ścisłym centrum bajka! wszędzie blisko emotka no i przy dłuższych pobytach regularnie zmieniana pościel i ręczniki. ja polecam.

oryginalny80

Cytuj wiadomość#6390110 środa, 16 sierpień 2017, 07:08:36
Po 19 latach w jednej firmie, podjąłem decyzje, że pora na coś nowego, i właśnie zaczynam nową pracę pełen obaw i mega zdenerwowany. Dajcie ziomki i ziomalki, jakieś dobre słowo by stres minął, albo kilka łapek w górę emotka

nkba

Cytuj wiadomość#6390113 środa, 16 sierpień 2017, 07:19:17
oryginalny80 napisał(a):

Po 19 latach w jednej firmie, podjąłem decyzje, że pora na coś nowego, i właśnie zaczynam nową pracę pełen obaw i mega zdenerwowany. Dajcie ziomki i ziomalki, jakieś dobre słowo by stres minął, albo kilka łapek w górę emotka

To nie wiesz, ze w nowej firmie brakowało tylko Ciebie? emotka Powodzenia emotka

ace

Cytuj wiadomość#6390140 środa, 16 sierpień 2017, 09:19:08
oryginalny80 napisał(a):

19 lat? Wow. Ja pracuję w jednej firmie i już po 5 się duszę hihi.
A tak w ogóle dobrze zrobiłeś, zmiany są dobre emotka
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6390150 środa, 16 sierpień 2017, 09:31:28
Czy są tu rodzice chłopców w wieku 16 lat? Potrzebuję konsultacji takiego chłopca. Czy chłopak w tym wieku chciałby mieć w pokoju taka pufę czy ona jest bardziej dziewczęca?
https://www.wakacjelipton.pl/
Muszę coś ugrać na prezent w najbliższych miesiącach a nie lubię Lipton...
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6390157 środa, 16 sierpień 2017, 09:47:14
madzia1-s napisał(a):

androm napisał(a):

sonyyy napisał(a):

ja regularnie jeżdżę i korzystam i jak na cenę 39 zł za pokój dwuosobowy nie narzekam ani trochę! moze mały metraż, ale jak ktoś szuka noclegu głównie do wyspania się, a nie siedzenia w hotelowym pokoju to nie będzie żałował. tym bardziej ze, np. w Krakowie lokalizacja w ścisłym centrum bajka! wszędzie blisko  no i przy dłuższych pobytach regularnie zmieniana pościel i ręczniki. ja polencam.

nie wiem skąd ta cena, ja we Wrocławiu nie miałam za 39zl pokoju 2-osobowego tylko wiecej, a w sumie na kondycje tego hootelu,jego wyglad, stary jak w prl,zapuszczony to taka cena bylaby odpowiednia
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6390158 środa, 16 sierpień 2017, 09:48:49
ewikewikk napisał(a):

Czy są tu rodzice chłopców w wieku 16 lat? Potrzebuję konsultacji takiego chłopca. Czy chłopak w tym wieku chciałby mieć w pokoju taka pufę czy ona jest bardziej dziewczęca? https://www.wakacjelipton.pl/
Muszę coś ugrać na prezent w najbliższych miesiącach a nie lubię Lipton...

Mój dojrzały 14 latek pokazał lajka, więc jest ok.

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6390180 środa, 16 sierpień 2017, 10:13:57
pini dziekuję za rodzinną konsultację. Mi też ta pufa wydaje się ok, więc mam większą motywację do walki emotka
0 0
|< << < 199 200 201 202 203 204205 206 207 208 209 > >> >|