Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 201 202 203 204 205 206207 208 209 210 211 > >> >|

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6391083 czwartek, 17 sierpnia 2017, 21:13:13
magalan83 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Nie chciałabym 600 zł przekraczać... emotka  kontakt dobry to za dużo powiedziane. Nie czuję się zobowiązana w tej sytuacji dawać więcej, co innego jakbym przynajmniej raz w roku się z nią widywała... emotka Ale dzięki wielkie za wiadomość   emotka

U mnie w rodzinie jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań tzn. problemy finansowe/brak pracy/inne problemy to standardem jest 400 zł od pary. Dzieci nie grają roli. 

Dziękuje za wiadomość emotka   emotka

Tym bardziej, że jak wesele w remizie to dzieci pewnie nie są policzone jako jedna osoba. Jednak w restauracji trzeba liczyć się z tym, że płaci się za miejsce, a tak to przecież dziecko trochę zje, colą popije i tyle. Alkohol w grę nie wchodzi. emotka Ostatecznie uważam, że nie ma co spłukiwać się ponad normę dla osób, które nie są nam aż tak bliskie. Daj tyle żebyś czuła luz, dobrze się bawiła i z radością wróciła do domu. emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6391088 czwartek, 17 sierpnia 2017, 21:25:39
magalan83 napisał(a):

Hejka Ile się teraz daje na wesele? Ktoś się orientuje? Pomoże...?
Kuzynka organizuje w remizie weselicho z kateringiem
my z dziećmi  4 osobowa rodzinka.
Kontakt między nami dobry. Jeśli miałoby to znaczenie
500? 600?   

My miesiąc temu w kopertach zazwyczaj dostawaliśmy od kuzynostwa 400-450pln, od jednej pary dostaliśmy mniej, ale za to dorzucili nam voucher na sesję rodzinną do ich przyjaciela-zawodowego fotografa. Osobiście spodziewałam się dużo mniej.
0 0

Halszka

Cytuj wiadomość#6391090 czwartek, 17 sierpnia 2017, 21:31:42
To ja zahaczę się o ten weselny klimat! emotka

Na prezent daję ekspres do kawy (wielkie pudło) i dołączam kopertę uzupełniającą z kasą.
Pytanie, jak to podarować Młodym?
-Dać oddzielnie? Będą pamiętać ze obie części od nas?
-Kopertę włożyć do pudła?
Nie wiem jak to będzie rozwiązane... czasem koperty idą do skrzyneczki już pod kościołem...

Podpowiedzcie proszę emotka

magalan83

Cytuj wiadomość#6391091 czwartek, 17 sierpnia 2017, 21:31:54
dwaburekoty napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Hejka Ile się teraz daje na wesele? Ktoś się orientuje? Pomoże...?Kuzynka organizuje w remizie weselicho z kateringiem
500? 600?   

My miesiąc temu w kopertach zazwyczaj dostawaliśmy od kuzynostwa 400-450pln, od jednej pary dostaliśmy mniej, ale za to dorzucili nam voucher na sesję rodzinną do ich przyjaciela-zawodowego fotografa. Osobiście spodziewałam się dużo mniej.

No właśnie, nie chciałabym aby kuzynka, z którą słaby mam kontakt miała uczucie, że spodziewała się od nas więcej... emotka  
dzięki za wiadomość emotka
0 0

henryczka62

Cytuj wiadomość#6391099 czwartek, 17 sierpnia 2017, 21:39:43
Halszka napisał(a):

To ja zahaczę się o ten weselny klimat! emotka Na prezent daję ekspres do kawy (wielkie pudło) i dołączam kopertę uzupełniającą z kasą.
Nie wiem jak to będzie rozwiązane... czasem koperty idą do skrzyneczki już pod kościołem...

My dostawaliśmy wszystko (koperty i prezenty) przy kościele i szczerze to nie jest się w stanie zapamiętać co jest od kogo, szczególnie jak jest tego dużo. Jeżeli chcesz, żeby było wiadomo co jest od Was, to podpisz kopertę a do prezentu dodaj np. kartkę z życzeniami.
cb656 0

Halszka

Cytuj wiadomość#6391100 czwartek, 17 sierpnia 2017, 21:44:52
henryczka62 napisał(a):

Halszka napisał(a):

To ja zahaczę się o ten weselny klimat! emotka Na prezent daję ekspres do kawy (wielkie pudło) i dołączam kopertę uzupełniającą z kasą.Pytanie, jak to podarować Młodym?

My dostawaliśmy wszystko (koperty i prezenty) przy kościele i szczerze to nie jest się w stanie zapamiętać co jest od kogo, szczególnie jak jest tego dużo. Jeżeli chcesz, żeby było wiadomo co jest od Was, to podpisz kopertę a do prezentu dodaj np. kartkę z życzeniami.

O fajnie, albo do prezentu dodam kartkę z krótka notką np. "By wspólne poranki smakowały jeszcze lepiej!" Życzą... emotka
Dziekuję!

magalan83

Cytuj wiadomość#6391101 czwartek, 17 sierpnia 2017, 21:46:42
Halszka napisał(a):

To ja zahaczę się o ten weselny klimat! emotka Na prezent daję ekspres do kawy (wielkie pudło) i dołączam kopertę uzupełniającą z kasą.

Super sprawa, pod warunkiem, że jest to bardzo bliska mi osoba... albo nie licze się z kasą emotka  dla młodych super  ale dla gościa za dużo.
dzięki za wiadomość
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6391138 czwartek, 17 sierpnia 2017, 23:12:57
Do koperty włożyć kartkę ślubną - wiadomo wtedy, od kogo jest kasiora i jest chyba bardziej elegancko. Do prezentu też dołączyć krótkie życzenia i podpisać, a co! Raczej w środku?

trebor1

Cytuj wiadomość#6391145 piątek, 18 sierpnia 2017, 00:01:09
Halszka napisał(a):

ekspres do kawy to prezent niemal alegoryczny jak na wesele... ku przestrodze: uwaga na związku można się sparzyć! lub też przesłanka wesoła: począwszy od nocy poślubnej parzenie jak marzenie:) 
Niemniej pamiętać należy o wyjęciu z pudełka ekspresu protokół odbioru nagrody emotka

Halszka

Cytuj wiadomość#6391152 piątek, 18 sierpnia 2017, 00:44:17
trebor1 napisał(a):

Halszka napisał(a):

To ja zahaczę się o ten weselny klimat! emotka Na prezent daję ekspres do kawy (wielkie pudło) i dołączam kopertę uzupełniającą z kasą.Pytanie, jak to podarować Młodym?

ekspres do kawy to prezent niemal alegoryczny jak na wesele... ku przestrodze: uwaga na związku można się sparzyć! lub też przesłanka wesoła: począwszy od nocy poślubnej parzenie jak marzenie:) 
Niemniej pamiętać należy o wyjęciu z pudełka ekspresu protokół odbioru nagrody emotka

Dobra uwaga! Jeszcze raz przejrzę pudło emotka
Kapsułkove love w zalezności od okoliczności emotka

niunia22

Cytuj wiadomość#6391240 piątek, 18 sierpnia 2017, 10:22:06
http://jedyna-tak...ta-jalocha.html#sms6 Głosujemy kochani , dziś ostatni dzień każdy głos się liczy  emotka  Pomóżmy Beatce spełnić marzenie
bruce 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6392462 poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 11:00:49
trebor1 napisał(a):

Halszka napisał(a):

ja do kasy chcę dorzuć blender może wymyślicie fajny tekst do karteczki która bym dołączyła
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6392468 poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 11:12:03
Agnes napisał(a):

ja do kasy chcę dorzuć blender może wymyślicie fajny tekst do karteczki która bym dołączyła

Może życzenia w formie  przepisu na "koktajl miłości"  emotka  (poszukaj receptury na necie)
mia, Agnes 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6392527 poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 12:23:13
daj im 500 w jednym banknocie, a jak będą chcieli mieć drobne... to wystarczy włączyć emotka

mirai

Cytuj wiadomość#6393577 środa, 23 sierpnia 2017, 00:41:12
Hej. Jeśli wśród was są właściciele agencji zatrudnienia, biur podróży, biur kredytowych, kancelarii prawnych - proszę o kontakt. Oferuję propozycję współpracy - cel biznesowy emotka  (PW).
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6393613 środa, 23 sierpnia 2017, 09:02:28
kumulacja napisał(a):

Dawno nie byłam w kinie. Co ciekawego polecacie?

planeta małp emotka ale nie wiem czy nie koncza juz jej grac?
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6393616 środa, 23 sierpnia 2017, 09:07:16
dwaburekoty napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Hejka Ile się teraz daje na wesele? Ktoś się orientuje? Pomoże...?Kuzynka organizuje w remizie weselicho z kateringiem
500? 600?   

my się zawsze staramy dawać ok 500zł jak idziemy sami z mężem a jak z dzieckiem to 600zł, ale z drugiej strony uważam,że każdy daje tyle na ile go stać emotka  
cb656, ace 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6393639 środa, 23 sierpnia 2017, 09:48:42
Sam mam wesele 14.10.2017 i jakbyśmy dostawali 400-500 zł to bym się cieszył. Wypada dac przynajmniej tyle żeby koszta młodych pokryć samego wesela. A to od ok 160zl za jeden dzień i 200zl z poprawinami w średniej klasy lokalu za osobę:) dzieci rozliczane są za połowę.

Edit.
Dla mnie najważniejsze że zaproszeni goście się jednak pojawia i będą się dobrze bawić. Kwestia kasy trochę dalej jest emotka

martunik3

Cytuj wiadomość#6393923 środa, 23 sierpnia 2017, 19:23:19
http://polki.pl/m...0424948,artykul.html

Popularna sieć sklepów wycofuje się z Polski
bruce 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6393960 środa, 23 sierpnia 2017, 20:18:49
bruce napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

Sam mam wesele 14.10.2017 i jakbyśmy dostawali 400-500 zł to bym się cieszył. Wypada dac przynajmniej tyle żeby koszta młodych pokryć samego wesela. A to od ok 160zl za jeden dzień i 200zl z poprawinami w średniej klasy lokalu za osobę:) dzieci rozliczane są za połowę.Edit.Dla mnie najważniejsze że zaproszeni goście się jednak pojawia i będą się dobrze bawić. Kwestia kasy trochę dalej jest emotka

Przy okazji - serdeczności serdeczne! emotka emotka emotka
Wiesz, jak jest: niby masz spoko podejście emotka , ale praktyka mocno odbiega od teorii - potem zbierają się teściowie i pytają: ile kto dał i ile osób było z tej czy innej rodziny. emotka

Dzięki wielkie. A rodzina dyskusji  na ten temat nie zacznie bo wesele oplacamy tylko za swoje. Konkursy kawał wesela sponsoruja emotka  
|< << < 201 202 203 204 205 206207 208 209 210 211 > >> >|