szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

WC - rozmowy o wszystkim

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6450864
    Kobieta farfalla86

Ranga numer 1

Posty na forum: 31
    Z nami od: 01.01.2017
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

zdolnabestia napisał(a):

farfalla86 napisał(a):

Przysięgam - jak mnie jeszcze raz w jakimś konkursie zapytają o postanowienie noworoczne to oszaleję!
    Już by się mogło na babcię i dziadka zmienić, bo Nowy Rok mi już uszami wychodzi!  emotka

Poczekaj, za chwilę będą Ci uszami wychodzić serduszka i życzenia walentynkowe emotka

Póki co pragnę jakiejkolwiek zmiany, bo w tym momencie sama już nie wiem, jakie mam postanowienie i czy jakiekolwiek. emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6450900
    ziolko

Ranga numer 6

Posty na forum: 7906
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

farfalla86 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

farfalla86 napisał(a):

Przysięgam - jak mnie jeszcze raz w jakimś konkursie zapytają o postanowienie noworoczne to oszaleję!
    Już by się mogło na babcię i dziadka zmienić, bo Nowy Rok mi już uszami wychodzi!  emotka

Poczekaj, za chwilę będą Ci uszami wychodzić serduszka i życzenia walentynkowe emotka

Póki co pragnę jakiejkolwiek zmiany, bo w tym momencie sama już nie wiem, jakie mam postanowienie i czy jakiekolwiek. emotka

Ale każdy organizator, co podaje takie zadanie konkursowe myśli, że jest "TAAAAAKI ORYGINALNY" i nikt więcej nie wpadł na tak genialny pomysł, jak postanowienia noworoczne  emotka emotka emotka
    Liczba plusów to: joan, farfalla86 Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6451966
    Kobieta Mysia

Ranga numer 3

Posty na forum: 937
    Z nami od: 23.05.2014
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

Pytanie do rodziców, podróżowaliście/podróżujecie z maluchami które skończyły już roczek? Chcemy dokonać rezerwacji na wakacje, ale nasza pani doktor powiedziała, że nie możemy lecieć jeśli maluch będzie miał katar, że wtedy trzeba zmienić termin wylotu hmm ja pierwsze słyszę, ale to też moje pierwsze dziecko emotka W samolotach widuję młodsze dzieciaczki więc nastawiłam się, że nie powinno być problemu, teraz już sama nie wiem emotka
    edit już trochę poczytałam i rozumiem z tym katarem(ból uszu,a nawet poważne uszkodzenia).. emotka

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6451968
    Kobieta Mysia

Ranga numer 3

Powrót do góry

ziolko napisał(a):

farfalla86 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

farfalla86 napisał(a):

Ale każdy organizator, co podaje takie zadanie konkursowe myśli, że jest "TAAAAAKI ORYGINALNY" i nikt więcej nie wpadł na tak genialny pomysł, jak postanowienia noworoczne  emotka emotka emotka

Jeju jak ja jestem do tyłu, skoro jeszcze na takie pytanie w tym roku nie natrafiłam emotka muszę sporo nadrobić emotka

Cytuj wiadomość #6451978
    Kobieta lowmacp

Ranga numer 2

Posty na forum: 115
    Z nami od: 31.01.2017
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Mysia napisał(a):

Pytanie do rodziców, podróżowaliście/podróżujecie z maluchami które skończyły już roczek? Chcemy dokonać rezerwacji na wakacje, ale nasza pani doktor powiedziała, że nie możemy lecieć jeśli maluch będzie miał katar, że wtedy trzeba zmienić termin wylotu hmm ja pierwsze słyszę, ale to też moje pierwsze dziecko emotka W samolotach widuję młodsze dzieciaczki więc nastawiłam się, że nie powinno być problemu, teraz już sama nie wiem emotka
    edit już trochę poczytałam i rozumiem z tym katarem(ból uszu,a nawet poważne uszkodzenia).. emotka

Ja latam z moimi dziećmi na wakacje nawet dwa razy w roku. Pierwsza córka miała roczek, gdy polecieliśmy z nią pierwszy raz. Przy drugiej już nie było takiej paniki, dlatego miała tylko 3 miesiące jak wybraliśmy się do Bułgarii. Najmłodsza poleciała już w brzuchu (byłam wtedy w 5 miesiącu ciąży emotka ). Myślę, że nie ma co przesadzać ani w jedną, ani w drugą stronę. My mieliśmy to szczęście, że dzieci były zdrowe przed wylotem, natomiast na wakacjach zdarzało się nam wzywać lekarza ( wirusówka, czy kaszle i katary).
    Jeśli chodzi o sam lot, to dzieci reagują bardzo różnie. Niejednokrotnie współczułam rodzicom, którzy przez dwie godziny nie potrafili uspokoić dziecka, bo niemowlak tak strasznie płakał- widocznie tak duży miał dyskomfort.
    Nie nastawiaj się negatywnie, czy kupisz bilet teraz, czy 3 dni przed samymi wakacjami, może być różnie.
    Kupuj i nastaw się pozytywnie emotka
    Liczba plusów to: Mysia Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6451980
    Kobieta Mysia

Ranga numer 3

Powrót do góry

lowmacp napisał(a):

Mysia napisał(a):

Ja latam z moimi dziećmi na wakacje nawet dwa razy w roku. Pierwsza córka miała roczek, gdy polecieliśmy z nią pierwszy raz. Przy drugiej już nie było takiej paniki, dlatego miała tylko 3 miesiące jak wybraliśmy się do Bułgarii. Najmłodsza poleciała już w brzuchu (byłam wtedy w 5 miesiącu ciąży emotka ). Myślę, że nie ma co przesadzać ani w jedną, ani w drugą stronę. My mieliśmy to szczęście, że dzieci były zdrowe przed wylotem, natomiast na wakacjach zdarzało się nam wzywać lekarza ( wirusówka, czy kaszle i katary).
    Jeśli chodzi o sam lot, to dzieci reagują bardzo różnie. Niejednokrotnie współczułam rodzicom, którzy przez dwie godziny nie potrafili uspokoić dziecka, bo niemowlak tak strasznie płakał- widocznie tak duży miał dyskomfort.
    Nie nastawiaj się negatywnie, czy kupisz bilet teraz, czy 3 dni przed samymi wakacjami, może być różnie.
    Kupuj i nastaw się pozytywnie emotka

Dziękuję emotka raczej polecimy, ale przed wylotem będę koło niego skakać byle nie zachorował, gorzej jak mi się rozchoruje na miejscu, ale masz rację muszę się pozytywnie nastawić. Też w ciąży latałam (martwiłam się też niepotrzebnie) i było ok, no ale teraz już dzidziuś poza brzuchem więc jakoś tak to bardziej stresuje.. Dzięki raz jeszcze emotka
    Liczba plusów to: lowmacp Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6452001
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Posty na forum: 7964
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

Mysia napisał(a):

Dziękuję emotka raczej polecimy, ale przed wylotem będę koło niego skakać byle nie zachorował, gorzej jak mi się rozchoruje na miejscu, ale masz rację muszę się pozytywnie nastawić. Też w ciąży latałam (martwiłam się też niepotrzebnie) i było ok, no ale teraz już dzidziuś poza brzuchem więc jakoś tak to bardziej stresuje.. Dzięki raz jeszcze emotka

Zawsze stresuje... i nic na to nie poradzisz emotka
    Liczba plusów to: Mysia Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6452002
    Kobieta andziulka21

Ranga numer 3

Posty na forum: 936
    Z nami od: 06.06.2016
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Dziewczyny macie jakiś sprawdzony ujędrniający balsam/krem/maslo do ciała? Jest multum tego typu kosmetyków, nie wiem które choć trochę działają.. może możecie coś polecić? emotka
    Cytuj wiadomość #6452108
    Kobieta tytomaszszczescie

Ranga numer 2

Posty na forum: 162
    Z nami od: 22.01.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

andziulka21 napisał(a):

Dziewczyny macie jakiś sprawdzony ujędrniający balsam/krem/maslo do ciała? Jest multum tego typu kosmetyków, nie wiem które choć trochę działają.. może możecie coś polecić? emotka

marka Elancyl - polecam z doświadczenia
    Liczba plusów to: andziulka21 Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6453242
    Kobieta ivanotta

Ranga numer 5

Posty na forum: 4536
    Z nami od: 20.02.2009
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

Gdyby ktoś szukał fajnego rozwiązanie na liczenie budżetu konkursowego na podstawie paragonów to polecam moje ostatnie odkrycie: MintCloud
    Jestem akurat na etapie testów i po kilku dniach używania już jestem bardzo zadowolona. Może komuś się przyda  emotka

Prędzej czy później okazuje się, że ci, którzy wygrywają to ci, którzy myślą, że mogą wygrać.. – Richard Bach
    polecam mbank: http://bit.ly/2ug5ePf

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.