WC - rozmowy o wszystkim (Strona 229) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 224 225 226 227 228 229230 231 232 233 234 > >> >|

defed

Cytuj wiadomość#6455964 środa, 24 stycznia 2018, 18:09:57
glena napisał(a):

defed napisał(a):

Czy jest gdzieś do kupienia (offline) babka Panettone? Czy tylko w okresie świątecznym?  emotka

http://consonni.pl/nasze-sklepy W Consonni można kupić tylko nie wiem czy masz gdzieś ich sklep

Dziękuję, też na nich trafiłam i juz miałam zamawiać z dowozem, choć wyszło by trochę drogo, babka za prawie 50zł + kurier...
A tu bach, trafiłam w Kaufie ostatnie pudełko za 23zł  emotka
glena 0

zonka78

Cytuj wiadomość#6455972 środa, 24 stycznia 2018, 18:31:00
Kto mi da kopa emotka  leżę na kanapie i nic mi się nie chce. Mąż na służbie, dzieci uczą się, bałagan nie chcę się posprzątać a i paragony na konkursy jakieś takie leniwe, też leżą  emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6455975 środa, 24 stycznia 2018, 18:36:34
zonka78 napisał(a):

Kto mi da kopa emotka  leżę na kanapie i nic mi się nie chce. Mąż na służbie, dzieci uczą się, bałagan nie chcę się posprzątać a i paragony na konkursy jakieś takie leniwe, też leżą  emotka

Kup sobie lody i jeszcze chwilę możesz się relaksować. Każdy potrzebuje czasami chwili dla siebie, momentu spokoju, by się zresetować  emotka

jorunn2010

Cytuj wiadomość#6455976 środa, 24 stycznia 2018, 18:38:06
ivanotta napisał(a):

zonka78 napisał(a):

Kup sobie lody i jeszcze chwilę możesz się relaksować. Każdy potrzebuje czasami chwili dla siebie, momentu spokoju, by się zresetować  emotka

a nie lepiej ze dwa Ptasie Mleczka na konkurs w Carrefourze?

ivanotta

Cytuj wiadomość#6455980 środa, 24 stycznia 2018, 18:41:04
jorunn2010 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zonka78 napisał(a):

Zawsze może otworzyć zapas CinCina, popić monsterami i red bullami, przegryzać wedlem i wawelem a na koniec umyć zęby colgatem  emotka . Opcji jest sporo  emotka

zonka78

Cytuj wiadomość#6455982 środa, 24 stycznia 2018, 18:47:55
ivanotta napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zonka78 napisał(a):

Zawsze może otworzyć zapas CinCina, popić monsterami i red bullami, przegryzać wedlem i wawelem a na koniec umyć zęby colgatem  emotka . Opcji jest sporo  emotka

Hahaha, a na koniec oczywiście wypłukać w Listerine emotka

andziulka21

Cytuj wiadomość#6456015 środa, 24 stycznia 2018, 20:20:38
Korzystał ktoś z Was może z kursów podnoszących kwalifikacje online? 
Mam kilka pytań, proszę o pw emotka
0 0

rafi323raf

Cytuj wiadomość#6456018 środa, 24 stycznia 2018, 20:28:41
slonko365 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Pytanie do rodziców, podróżowaliście/podróżujecie z maluchami które skończyły już roczek? Chcemy dokonać rezerwacji na wakacje, ale nasza pani doktor powiedziała, że nie możemy lecieć jeśli maluch będzie miał katar, że wtedy trzeba zmienić termin wylotu hmm ja pierwsze słyszę, ale to też moje pierwsze dziecko emotka W samolotach widuję młodsze dzieciaczki więc nastawiłam się, że nie powinno być problemu, teraz już sama nie wiem emotka
edit już trochę poczytałam i rozumiem z tym katarem(ból uszu,a nawet poważne uszkodzenia).. emotka

(...)
A co do samolotu - dzieciom nie za dobrze wychodzi przełykanie i przy starcie coś tam się dzieje z ciśnieniem w uszach, i uszy bolą. Pomaga danie dziecku czegoś do picia/przystawienie do piersi, bo wtedy dziecko zaczyna przełykać i to wyrównuje to ciśnienie. Starszemu dziecku można dać gumę do żucia, też pomaga.

Jeśli o katar chodzi, to raz z nim leciałem i przy lądowaniu nigdy tak dużego bólu nie czułem, myślałem, że mi głowa eksploduje. Kilka godzin od lądowania każdy dźwięk był przytłumiony, dopiero po 2 dniach przestało boleć emotka
A po 3 dniach miałem kolejny lot a katar nie przechodził, ale już się przygotowałem - cukierki (akurat imbirowe dość 'mocne') i inne rzeczy i już zupełnie zero bólu.

mirai

Cytuj wiadomość#6456052 środa, 24 stycznia 2018, 22:18:14
Jak to wątek o wszystkim, to zainteresowani mogą wygrać z...bankiem.

Jeżeli masz kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich lub już go spłaciłeś/aś - możesz ubiegać się o zwrot nadpłaconych rat w związku z zastosowaną przez bank klauzulą indeksacyjną bądź waloryzacyjną.

Brak opłaty przedwstępnej za złożenie Twojego wniosku - inaczej niż to się ma w kancelariach prawnych, które pobierają "z góry" często bardzo wysoką opłatę za założenie sprawy.

Możesz odzyskać co najmniej kilkanaście tysięcy złotych i więcej.
Niczym nie ryzykujesz - a możesz odzyskać pieniądze, które Ci się prawnie należą.

Szczegóły na priv.

Pozdrawiam emotka .
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6456111 czwartek, 25 stycznia 2018, 09:17:54

Co Wy na to? emotka
Małe piwko wejdzie - 440ml emotka

kaka72

Cytuj wiadomość#6456114 czwartek, 25 stycznia 2018, 09:26:28
co dziś wozi DPD?
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6456115 czwartek, 25 stycznia 2018, 09:34:59
Kubek piękny emotka  Jak go mozna zdobyć?

pionas

Cytuj wiadomość#6456151 czwartek, 25 stycznia 2018, 10:36:53
zdolnabestia cb656
Jeszcze nie mam pomysłu na to emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6456168 czwartek, 25 stycznia 2018, 11:12:57
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

zdolnabestia cb656

Jak chcesz, mogę podsunąć emotka
Rywalizacja na temat: KTO SZYBCIEJ PODNIESIE CIŚNIENIE NA FORUM? emotka

Nie dzięki emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6456169 czwartek, 25 stycznia 2018, 11:21:21
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

zdolnabestia cb656

Jak chcesz, mogę podsunąć emotka
Rywalizacja na temat: KTO SZYBCIEJ PODNIESIE CIŚNIENIE NA FORUM? emotka

Nie dzięki emotka

cb656 wiadomo,że to Ty byś wygrał  emotka Nikt tak jak Ty nie potrafi wkurzyć ludzi tu na forum  w krótkim czasie  emotka emotka

stamp2

Cytuj wiadomość#6456663 piątek, 26 stycznia 2018, 14:34:33
Nasi Himalaiści emotka po kiego grzyba tam lezć skoro wiadomo że saper rozbrajający 1000 bomb ma większe szasne na przeżycie? emotka
emotka emotka i teraz swoim życiem musi ryzykować ekipa ratunkowa emotka gdzie sens,gdzie logika?Nudzi im się?Wiadomo co robi pies jak się nudzi

stellasz

Cytuj wiadomość#6456667 piątek, 26 stycznia 2018, 14:40:06
stamp2 napisał(a):

Nasi Himalaiści emotka po kiego grzyba tam lezć skoro wiadomo że saper rozbrajający 1000 bomb ma większe szasne na przeżycie? emotka
emotka emotka i teraz swoim życiem musi ryzykować ekipa ratunkowa emotka gdzie sens,gdzie logika?Nudzi im się?Wiadomo co robi pies jak się nudzi

ściągają ich nasi , który właśnie robią pierwsze w historii zimowe wejście na K2. Tak, tworzą historię! Ja ich podziwiam, odwagę i chęć spełniania niemożliwych marzeń! Tam się teraz toczy walka o życie - komentarz krytykujący ich jest mocno nie na miejscu. Lepiej siedzieć na cenzura i oglądać "Klan"? Ci co ich ratują robią to z własnej nieprzymuszonej woli, są przyjaciółmi. Świat himalaistów jest niezwykły, miałam przyjemność poznać go bliżej i zawsze stanę w ich obronie.

stamp2

Cytuj wiadomość#6456670 piątek, 26 stycznia 2018, 14:42:22
stellasz napisał(a):

stamp2 napisał(a):

ściągają ich nasi , który właśnie robią pierwsze w historii zimowe wejście na K2. Tak, tworzą historię! Ja ich podziwiam, odwagę i chęć spełniania niemożliwych marzeń! Tam się teraz toczy walka o życie - komentarz krytykujący ich jest mocno nie na miejscu. Lepiej siedzieć na cenzura i oglądać "Klan"? Ci co ich ratują robią to z własnej nieprzymuszonej woli, są przyjaciółmi. Świat himalaistów jest niezwykły, miałam przyjemność poznać go bliżej i zawsze stanę w ich obronie.

lepiej zostać przysypanym na wieki tonami śniegu,ja wole klan oglądać

stellasz

Cytuj wiadomość#6456672 piątek, 26 stycznia 2018, 14:57:15
stamp2 napisał(a):

stellasz napisał(a):

stamp2 napisał(a):

rozumień i szanuję, ale on walczy z tą górą 7 raz, i też należy się - szacunek
a to może troszkę przybliży człowieka https://wspinanie.pl/2013/02/gdzies-na-szczycie-gory-wszyscy-razem-spotkamy-sie-film-nanga-dream/   i pozwoli troszkę to marzenie zrozumieć ?
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6456676 piątek, 26 stycznia 2018, 15:04:48
stellasz napisał(a):

stamp2 napisał(a):

stellasz napisał(a):

stamp2 napisał(a):

rozumień i szanuję, ale on walczy z tą górą 7 raz, i też należy się - szacunek
a to może troszkę przybliży człowieka https://wspinanie.pl/2013/02/gdzies-na-szczycie-gory-wszyscy-razem-spotkamy-sie-film-nanga-dream/   i pozwoli troszkę to marzenie zrozumieć ?

rozumiem że to są marzenia-nie musisz mi tego tłumaczyć.Ale zabijać się i kogoś dla spełnienia marzeń? emotka emotka pchać się tam,skąd tyle osób już nie wróciło
|< << < 224 225 226 227 228 229230 231 232 233 234 > >> >|