szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

WC - rozmowy o wszystkim

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6457888
    Kobieta mugolinka

Ranga numer 1

Posty na forum: 58
    Z nami od: 27.11.2017
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Proszę o poradę, nie wiem czy dobry wątek wybieram. Mam w najbliższym czasie wysłać rower kurierem. Nigdy nie korzystałam z usług kuriera ,,w drugą stronę" i zastanawiam się ile mnie taka usługa wyniesie. Powiem ,że rower ma koła 20ki- może ktoś podobny kiedyś wysyłał i (po)wie jak to organizacyjnie ugryźć. Problem 2- czy firmy kurierskie mają opakowania na taki towar. Oryginalne opakowanie zostało zjedzone przez myszy. Z góry dziękuję z odpowiedzi
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

jestem tusienka... jestem blondynką...mieszałam mieszałam i... skasowałam swoje konto

Cytuj wiadomość #6457904
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 4

Posty na forum: 1596
    Z nami od: 16.04.2015

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Proszę o poradę, nie wiem czy dobry wątek wybieram. Mam w najbliższym czasie wysłać rower kurierem. Nigdy nie korzystałam z usług kuriera ,,w drugą stronę" i zastanawiam się ile mnie taka usługa wyniesie. Powiem ,że rower ma koła 20ki- może ktoś podobny kiedyś wysyłał i (po)wie jak to organizacyjnie ugryźć. Problem 2- czy firmy kurierskie mają opakowania na taki towar. Oryginalne opakowanie zostało zjedzone przez myszy. Z góry dziękuję z odpowiedzi

Z brakiem "oryginalnego" opakowania to żaden problem - Smolar przysłał mi rower opakowany jedynie folia pęcherzykową, bez kartonu. Można? emotka
    Co do firmy kurierskiej, to zerknij na przykład do pośredników korzystających z usług innych - dzięki pośrednictwu masz szansę zapłacić mniej, niż indywidualny klient bezpośrednio u danego przewoźnika. Przykład: https://furgonetk...cennik/dpd/oferta/1#

przypominam że na pierwszą paczkę jest rabat dla firm -20% z kodem FUR20 i dla konsumentów 5% z kodem FUR5
    Liczba plusów to: mugolinka Liczba minusów to: 0

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Cytuj wiadomość #6459012
    Kobieta lolka182

Ranga numer 2

Posty na forum: 511
    Z nami od: 26.10.2013

Powrót do góry

Czy ktoś z forumowiczów jest może w posiadaniu programu Magix do obróbki video ? 
    Cytuj wiadomość #6460488
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Posty na forum: 4698
    Z nami od: 20.04.2005
    Konkursy dodane: 128

Powrót do góry

Hej,

z newsów na szybko -> postanowiłem podpiąć do końca kwietnia 1% podatku i w sumie nie wiem czemu odpiął się (albo ja go przy przebudowie bazy odpiąłem) Zbieramy kasę!
    Jeśli chodzi o wątek Zbieramy kasę to dla niewtajemniczonych nie zbieramy pieniędzy dla siebie emotka
    Chodzi o wspieranie akcji charytatywnych typu Pajacyk czy PolskieSerce wątek od ponad 11 lat i coś słabo ostatnio emotka ~3332zł pokażmy że stać nas na więcej emotka
    Liczba plusów to: zezowaty_kot Liczba minusów to: 0

Masz problem? Wywołuj mnie jak cb656 - tam gdzie mnie potrzebujesz pisz @pionas emotka Przybędę w możliwie najkrótszym czasie emotka
    http://adf.ly/962V - poczekaj 7 sekund i kliknij skip ad emotka
    Nie klikam tam gdzie jest wymagana rejestracja...
    Coś wam się nie podoba lub coś nie działa? Piszcie -> https://www.e-konkursy.info/forum/cos-wam-sie-nie-podoba-piszcie

Cytuj wiadomość #6460907
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Posty na forum: 4698
    Z nami od: 20.04.2005
    Konkursy dodane: 128

Powrót do góry

Dzisiaj tłusty czwartek...
    Tradycyjne, w czekoladzie, z nadzieniem, z posypką lub...
    No właśnie... Jakie są Wasze ulubione pączki? Ile planujecie dzisiaj zjeść? emotka

Masz problem? Wywołuj mnie jak cb656 - tam gdzie mnie potrzebujesz pisz @pionas emotka Przybędę w możliwie najkrótszym czasie emotka
    http://adf.ly/962V - poczekaj 7 sekund i kliknij skip ad emotka
    Nie klikam tam gdzie jest wymagana rejestracja...
    Coś wam się nie podoba lub coś nie działa? Piszcie -> https://www.e-konkursy.info/forum/cos-wam-sie-nie-podoba-piszcie

Cytuj wiadomość #6460911
    Kobieta joasiunia

Ranga numer 2

Posty na forum: 441
    Z nami od: 22.03.2017

Powrót do góry

pionas napisał(a):

No właśnie... Jakie są Wasze ulubione pączki? Ile planujecie dzisiaj zjeść? emotka

Tradycyjne, z marmoladą, jak najwięcej! emotka (...i tu liczę na męża po pracy, bo pączków nie mam, a do sklepu nie pójdę, bo mam w domu trójkę małych dzieci z anginą) emotka
    Liczba plusów to: pokrzywa30, pionas Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6461162
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Posty na forum: 14485
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

pionas napisał(a):

Jedyne ulubione, to lukrowane z cukierni, która pączki piecze tylko raz do roku emotka Niestety, zawsze jest megakolejka + nadal nie jemy cukru, więc tym razem postanowiliśmy odpuścić. Los chciał inaczej emotka

Przedwczoraj w warzywniaku zobaczyłam kartkę z informacją, że przyjmują zamówienia na pączki z w/w cukierni. Wieczorem przedyskutowałam sprawę z moim lubym i zamówiłam na dziś 5 szt. krepli w ramach może nie tyle dyspensy, co eksperymentu: chciałam się przekonać, czy mnie oszołomi magiczny smak pączka, skoro na co dzień cukru brak. Spoko koko, ale bez szału, od jutra znów bezcukrowe życie emotka

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6463319
    Kobieta monnikk

Ranga numer 2

Posty na forum: 252
    Z nami od: 26.08.2015
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Proszę o pomoc osoby użytkujące wyciskarki wolnoobrotowe. Chciałabym takową kupić, ale po przeczytaniu internetu mam mętlik w głowie większy, niż przed czytaniem. Nigdy w domu nie mieliśmy nawet sokowirówki, więc temat soków jest dla mnie dość mglisty. Czy jest sens kupować najtańszy sprzęt? Czy będzie to badziew, sitko pęknie po miesiącu a reszta rozleci się trochę później? Na wyciskarkę za 2000zł teraz mnie nie stać. Czy rzeczywiście lepiej poczekać i odkładać na lepszą, czy taka ze "średniej półki" też może się sprawdzić? Będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie.
    Cytuj wiadomość #6463339
    Kobieta myla

Ranga numer 1

Posty na forum: 60
    Z nami od: 05.12.2017
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

monnikk napisał(a):

Proszę o pomoc osoby użytkujące wyciskarki wolnoobrotowe. Chciałabym takową kupić, ale po przeczytaniu internetu mam mętlik w głowie większy, niż przed czytaniem. Nigdy w domu nie mieliśmy nawet sokowirówki, więc temat soków jest dla mnie dość mglisty. Czy jest sens kupować najtańszy sprzęt? Czy będzie to badziew, sitko pęknie po miesiącu a reszta rozleci się trochę później? Na wyciskarkę za 2000zł teraz mnie nie stać. Czy rzeczywiście lepiej poczekać i odkładać na lepszą, czy taka ze "średniej półki" też może się sprawdzić? Będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie.

Mam wyciskarkę z Biedronki. O ile dobrze pamiętam kosztowała 280 zł. Jest to moja pierwsza wyciskarka i nie mam porównania do innych.  Używam jej jakieś 4 miesiące i stwierdzam, ze "daje radę"  emotka   Robię soki tak mniej więcej co drugi dzień. Najczęściej marchwiowo owocowy. Nie ma problemu z wyciśnięciem z niej soku. Nie testowałam jej na ziołach. Jeśli chodzi o mycie to jeśli się to robi zaraz po użyciu albo wcześniej namoczy to nie ma  tym problemu.
    Liczba plusów to: cb656, monnikk Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6463341
    donia7

Ranga numer 4

Posty na forum: 1717
    Z nami od: 22.01.2014

Powrót do góry

monnikk napisał(a):

Ja będę kupowała tę: https://www.euro....Xn6NgCFegB0wodDC8Gig
    wiem, że jest bardzo dobra i taka mi starczy emotka
    Liczba plusów to: monnikk Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6464754
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Posty na forum: 1807
    Z nami od: 05.06.2006

Powrót do góry

czy ktoś wie gdzie w Krakowie stacjonarnie kupię takie cudo jak śliwki suszone wędzone?

Kod zniżkowy na pierwsze zakupy na IHerb -5$ - PHS817.
    http://iherb.com/?rcode=PHS817

Cytuj wiadomość #6464763
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Posty na forum: 1348
    Z nami od: 24.02.2016
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

monnikk napisał(a):

Ok. 2 lata mam taką: http://www.electr...wcB&gclsrc=aw.ds i bardzo sobie chwalę emotka  Wyciska sok ze wszystkiego, bardzo dokładnie, sok jest klarowny, nie za gęsty nie za rzadki emotka  

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6464778
    Kobieta monnikk

Ranga numer 2

Posty na forum: 252
    Z nami od: 26.08.2015

Powrót do góry

Niebieska_Laguna napisał(a):

Ok. 2 lata mam taką: http://www.electr...wcB&gclsrc=aw.ds i bardzo sobie chwalę emotka  Wyciska sok ze wszystkiego, bardzo dokładnie, sok jest klarowny, nie za gęsty nie za rzadki emotka  

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie i sugestie.
    Cytuj wiadomość #6464781
    Kobieta mczarna

Ranga numer 4

Posty na forum: 2326
    Z nami od: 03.01.2012

Powrót do góry

monnikk napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie i sugestie.

Ja mam już prawie 3 rok wyciskarkę,której obecny koszt to ok 400 zł.Wszystko działa,nic nie było wymieniane,części piorę w zmywarce. Moim zdaniem spokojnie wystarczy i nie ma co przepłacać.

nie głosuję

Cytuj wiadomość #6464783
    asantesana

Ranga numer 5

Posty na forum: 3937
    Z nami od: 14.01.2012

Powrót do góry

ace napisał(a):

czy ktoś wie gdzie w Krakowie stacjonarnie kupię takie cudo jak śliwki suszone wędzone?

Wie, bo naszukał się całkiem niedawno w całym Krakowie emotka
    Jedyne gdzie znalazłam, to u pana na Tomexie, taki dziadek sprzedawał na wagę i w dodatku miał kilka rodzajów. W marketach nie masz po co szukać, nikt nie widział, nikt nie słyszał, jedynie targi.
    Cytuj wiadomość #6464784
    Kobieta bridget

Ranga numer 5

Posty na forum: 5901
    Z nami od: 11.08.2009

Powrót do góry

mi sie marzy wyciskarka z kuvingsa lub huroma  one stop z duzym otworem emotka i sobie zbieram:) na razie katuje sokowirówkę:)

Jeżeli nie potrafisz kogoś zrozumieć, załóż jego buty, przejdź jego drogę i spójrz jego oczami, a dopiero później oceniaj !!

Cytuj wiadomość #6464785
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Powrót do góry

asantesana napisał(a):

ace napisał(a):

Jedyne gdzie znalazłam, to u pana na Tomexie, taki dziadek sprzedawał na wagę i w dodatku miał kilka rodzajów. W marketach nie masz po co szukać, nikt nie widział, nikt nie słyszał, jedynie targi.

Dziękuję emotka Właśnie przeszukałam wszystkie markety i osiedlowe sklepy. Tomex to dla mnie totalny drugi koniec miasta, więc pobuszuję po targach w mojej okolicy, a jak nie znajdę to wybiorę się na Tomex emotka Dziękuję emotka
    Liczba plusów to: slonko365 Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6464787
    asantesana

Ranga numer 5

Posty na forum: 3937
    Z nami od: 14.01.2012

Powrót do góry

ace napisał(a):

asantesana napisał(a):

ace napisał(a):

Dziękuję emotka Właśnie przeszukałam wszystkie markety i osiedlowe sklepy. Tomex to dla mnie totalny drugi koniec miasta, więc pobuszuję po targach w mojej okolicy, a jak nie znajdę to wybiorę się na Tomex emotka Dziękuję emotka

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale przypuszczam, ze na Imbramowskim też będą mieć, tam nie sprawdzałam. Ja szukałam 2 tygodnie emotka  Jeśli będę na Tomexie w najbliższym czasie to zerknę czy pan na pewno dalej stoi, miał tego pełne skrzynki w wielu rodzajach suszonych i suszonych wędzonych, takich, że nos urywało emotka
    Cytuj wiadomość #6464789
    Kobieta kalmia86

Ranga numer 1

Posty na forum: 73
    Z nami od: 11.12.2017
    Punkty karne: 2/5
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

Trzeci dzień z rzędu piję Heinekena by wygrać piłkę z autografem Dudka dla syna... Czuję jak brzuch rośnie od piwska.... eh... czego to człowiek nie robi żeby latorośl była zadowolona.... emotka
    Cytuj wiadomość #6464791
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Powrót do góry

asantesana napisał(a):

ace napisał(a):

asantesana napisał(a):

ace napisał(a):

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale przypuszczam, ze na Imbramowskim też będą mieć, tam nie sprawdzałam. Ja szukałam 2 tygodnie emotka  Jeśli będę na Tomexie w najbliższym czasie to zerknę czy pan na pewno dalej stoi, miał tego pełne skrzynki w wielu rodzajach suszonych i suszonych wędzonych, takich, że nos urywało emotka

no ja mieszkam na dosłownie drugim końcu Krakowa od Tomexu, bo koło Zakrzówka emotka Ale w sumie Ibramowski jest mi bardziej "po drodze" niż Tomex, więc zajrzę i tam. Właśnie myślę czy gdzieś mi się kiedyś nie rzucił w oczy stragan z suszonkami na jakimś targu... Nie sądziłam, że tak ciężko to zdobyć, jak sobie wyszukałam przepis emotka

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.