Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 231 232 233 234 235 236237 238 239 240 241 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6469106 piątek, 2 marca 2018, 15:24:40
luko922 napisał(a):

Kojarzycie może jakieś źródła - ankiety, cokolwiek tego typu, mówiące o tym, jakich nagród w konkursach oczekują konsumenci? Bo potrzebuję przekonać klienta, że super wycieczka jest jedną z najbardziej pożądanych nagród, ale chcialbym jakieś dane emotka . Ktoś coś? emotka

Nie wycieczka, jeno voucher na okaziciela emotka Żeby cała rodzina / ekipa mogła wyjechać w dowolnym terminie w dowolne miejsce.

A co klienta - możesz zrobić ankietę nawet w Googlu; przy tylu znajomych / obserwatorach powinieneś dostać ładne wyniki. My Cię oczywiście wspomożemy emotka Dane mu przedstawisz w postaci procentów emotka

defed

Cytuj wiadomość#6469122 piątek, 2 marca 2018, 16:16:17
Jadłam dzisiaj makaron z Sosem Łowicz i jestem mega zawiedziona. W porównaniu do słoikowego sosu Winiary, który chętnie kupuję także poza konkursami, skład i smak Łowicza jest ble... Łooo...jej! emotka  
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6469151 piątek, 2 marca 2018, 17:20:59
cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy jest ktoś kto ma książkę z Lidla? szukam info czy warto inwestować w naklejki emotka

Kup za 9 złotych

1 500 000 egzemplarzy będzie można zdobyć od 26 lutego do 25 marca 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

Miałam plan kupić na all za 13 zł, bo za tyle można najtaniej kupić naklejki. Zastanawiam się tylko czy warto. Trzeba mądrze inwestować pieniądze emotka  
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6469159 piątek, 2 marca 2018, 17:34:11
defed napisał(a):

Jadłam dzisiaj makaron z Sosem Łowicz i jestem mega zawiedziona. W porównaniu do słoikowego sosu Winiary, który chętnie kupuję także poza konkursami, skład i smak Łowicza jest ble... Łooo...jej! emotka  

Tych marek nie kupuję, ale smakuje mi makaron z sosem "Barilla Zucchini & Aubergine Sos pomidorowy z warzywami 400 g". Wystarczy poddusić cukinię, cebulę + czosnek, dodać sos i ugotowany makaron -> mniam emotka

Co do Łowicza - niedawno miałam trochę więcej czasu i przejrzałam skład WSZYSTKICH dżemów dostępnych w Carrefourze. W każdym był cukier, a czasem nawet kilka rodzajów cukru oraz syrop glukozowo-fruktozowy. Jedyny spoko dżem, jaki widzę w zwykłych sklepach = Rapsodia w Biedronce. A niby takie "zacne / popularne / lubiane" marki w tym C4 emotka
defed 0

joan

Cytuj wiadomość#6469170 piątek, 2 marca 2018, 17:53:54
cb656 napisał(a):

Zaglądasz na stronę https://czytajsklad.com/ ? Polecam emotka

Zaglądam do nich na FB, ale i tak nie jem słodyczy i unikam paczkowanych produktów. No i oczywiście czytam skład emotka Konsumenci mają moc - pomijam "nie z zagęszczonego soku" czy "bez glutaminianu sodu" oraz "bez konserwantów", bo trochę trwało, zanim producenci zareagowali. Ale gdy Ross ekspresowo zmienił w kostce rosołowej olej palmowy na masło shea... wow emotka

andziulka21

Cytuj wiadomość#6469223 piątek, 2 marca 2018, 22:10:40
cherry_coke napisał(a):

cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy jest ktoś kto ma książkę z Lidla? szukam info czy warto inwestować w naklejki emotka

Kup za 9 złotych

1 500 000 egzemplarzy będzie można zdobyć od 26 lutego do 25 marca 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

Miałam plan kupić na all za 13 zł, bo za tyle można najtaniej kupić naklejki. Zastanawiam się tylko czy warto. Trzeba mądrze inwestować pieniądze emotka  

Akurat dzisiaj odebrałam, moim zdaniem jest fajna, tzn przepisy pogrupowane na kategorie fit, vege, bez glutenu, bez laktozy. I dania i desery.  Ogólnie fajne i proste, jutro będę coś testować emotka  
0 0

asia575

Cytuj wiadomość#6469283 sobota, 3 marca 2018, 10:27:17
Taka sytuacja......
Wczoraj telefon z zastrzeżonego numeru pan uprzejmie przeprasza ale przez pomyłkę resetując sobie hasło do FB podał mój numer telefonu ponieważ ma identyczny tylko inna ostatnia cyfra i jeśli dostałam sms to żeby mu ten kod podać.Rzeczywiście podczas rozmowy kod przyszedł . Pan bardzo przepraszał za kłopot i machinalnie podałam ten kod.
Jednak po chwili mnie coś zastanowiło,że może to jakie przekręty i zadzwoniłam na ten numer niby pomylony.A tam facet zdziwiony,że nic nie dzwonił i o żaden kod nie prosił emotka
Miał ktoś taką sytuację ,o co tym oszustom chodzi emotka
0 0

loteryjki

Cytuj wiadomość#6469287 sobota, 3 marca 2018, 10:32:38
cb656 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Taka sytuacja......
Wczoraj telefon z zastrzeżonego numeru pan uprzejmie przeprasza ale przez pomyłkę resetując sobie hasło podał mój numer telefonu ponieważ ma identyczny tylko inna ostatnia cyfra i jeśli dostałam sms to żeby mu ten kod podać.Rzeczywiście podczas rozmowy kod przyszedł . Pan bardzo przepraszał za kłopot i machinalnie podałam ten kod.
Jednak po chwili mnie coś zastanowiło,że może to jakie przekręty i zadzwoniłam na ten numer niby pomylony.A tam facet zdziwiony,że nic nie dzwonił i o żaden kod nie prosił emotka

NIGDY W ŻYCIU TEGO NIE RÓB!!!!!!
Chyba, że masz za dużo kasy do pozbycia się z konta telefonu, którym zapłaciłaś kodem za jakąś subskrybcję albo cóś.
LUDZIE, LITOŚCI!!! Co się dzieje z waszym rozsądkiem??? Gdzie zginęło krytyczne MYŚLENIE???? emotka

Dokładnie sprawdź teraz stan konta a jeśli to abonament to biling. Te kody często mają 48h ważności
cb656 0

nkba

Cytuj wiadomość#6469288 sobota, 3 marca 2018, 10:33:44
asia575 napisał(a):

Taka sytuacja......
Wczoraj telefon z zastrzeżonego numeru pan uprzejmie przeprasza ale przez pomyłkę resetując sobie hasło podał mój numer telefonu ponieważ ma identyczny tylko inna ostatnia cyfra i jeśli dostałam sms to żeby mu ten kod podać.Rzeczywiście podczas rozmowy kod przyszedł . Pan bardzo przepraszał za kłopot i machinalnie podałam ten kod.

Ktoś mógł aktywować jakiś płatny serwis lub inne g..no emotka Gdzieś o tym czytałam, chyba nawet tu, na forum... Sprawdź czy Ci kasy nie ściąga i jakie masz uruchomione serwisy. Myślę, że cb656 mógłby Ci pomóc, może napisz do niego? emotka
0 0

asia575

Cytuj wiadomość#6469289 sobota, 3 marca 2018, 10:36:26
loteryjki napisał(a):

cb656 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Taka sytuacja......

NIGDY W ŻYCIU TEGO NIE RÓB!!!!!!
Chyba, że masz za dużo kasy do pozbycia się z konta telefonu, którym zapłaciłaś kodem za jakąś subskrybcję albo cóś.
LUDZIE, LITOŚCI!!! Co się dzieje z waszym rozsądkiem??? Gdzie zginęło krytyczne MYŚLENIE???? emotka

Dokładnie sprawdź teraz stan konta a jeśli to abonament to biling. Te kody często mają 48h ważności

Moją czujność może to uśpiło,że treść smsa była właśnie o resetowaniu hasła.A co do stanu konta to akurat mam telefon na kartę i puste konto.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6469292 sobota, 3 marca 2018, 10:40:27
asia575 napisał(a):

Taka sytuacja......
Wczoraj telefon z zastrzeżonego numeru pan uprzejmie przeprasza ale przez pomyłkę resetując sobie hasło do FB podał mój numer telefonu ponieważ ma identyczny tylko inna ostatnia cyfra i jeśli dostałam sms to żeby mu ten kod podać.Rzeczywiście podczas rozmowy kod przyszedł . Pan bardzo przepraszał za kłopot i machinalnie podałam ten kod.

Sprawdź saldo w banku. Być może włamano Ci się na konto, a do przelewu bank wymaga podania hasła z smsa.

BTW - jeśli Twój starter nie jest podpięty np. do konta bankowego i możesz się go pozbyć, wyrzuć od razu. Subskrypcja płatnych serwisów może Ci ściągnąć pieniądze ze startera, jak tylko doładujesz saldo.

Tak czy siak: próbowano Cię okraść. I nie wiadomo, z jakim skutkiem.
nkba 0

asia575

Cytuj wiadomość#6469293 sobota, 3 marca 2018, 10:42:01
nkba napisał(a):

asia575 napisał(a):

Taka sytuacja......

Ktoś mógł aktywować jakiś płatny serwis lub inne g..no emotka Gdzieś o tym czytałam, chyba nawet tu, na forum... Sprawdź czy Ci kasy nie ściąga i jakie masz uruchomione serwisy. Myślę, że cb656 mógłby Ci pomóc, może napisz do niego? emotka

Akurat konto puste na kartę ale pytanie teraz czy może nie będzie mi pobierało jak doładuję.
nkba 0

joan

Cytuj wiadomość#6469294 sobota, 3 marca 2018, 10:45:08
asia575 napisał(a):

Akurat konto puste na kartę ale pytanie teraz czy może nie będzie mi pobierało jak doładuję.

Będzie.

Inna sprawa, że może ten ktoś użył Twojego numeru do rejestracji na stronie np. z por* dzie* - skoro starter jest zarejestrowany na Ciebie, możesz mieć w przyszłości problemy.

asia575

Cytuj wiadomość#6469295 sobota, 3 marca 2018, 10:47:31
joan napisał(a):

asia575 napisał(a):

Taka sytuacja......

Sprawdź saldo w banku. Być może włamano Ci się na konto, a do przelewu bank wymaga podania hasła z smsa.

BTW - jeśli Twój starter nie jest podpięty np. do konta bankowego i możesz się go pozbyć, wyrzuć od razu. Subskrypcja płatnych serwisów może Ci ściągnąć pieniądze ze startera, jak tylko doładujesz saldo.

Tak czy siak: próbowano Cię okraść. I nie wiadomo, z jakim skutkiem.

Dziękuję za podpowiedzi
Czego to oszuści nie wymyślą.Niedługo to będę się bała telefon odbierać emotka
nkba, joan 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6469300 sobota, 3 marca 2018, 10:55:36
asia575 od kiedy startery są rejestrowane, trzeba strzec ich jak oka w głowie - nie wiem co z tym robić, może napisać do niebezpiecznika na fejsie, oni lubią takie tematy, może znają sprawę, podpowiedzą co robić...

asia575

Cytuj wiadomość#6469301 sobota, 3 marca 2018, 10:58:44
cb656 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Aśka, mechanizm tego oszustwa jest prosty - ktoś rejestruje się w necie w płatnym serwisie. Podaje lipne dane, wiadomo - cwaniaczek. Ale strona stosuje zabezpieczenie czyli żąda podania numeru telefonu, by na ten numer wysłać kod weryfikujący, potrzebny do zakończenia rejestracji. Co robi cwaniaczek? Dokładnie to, co opisałaś. Facet robi zwód z "pomylonym numerem" i prosi o przekazanie kodu, kończy sobie rejestrację i korzysta na koszt jelenia.
A w regulaminie na pewno małym drukiem jest fragment mówiący o tym, że sam fakt dobrowolnego przecież wpisania numeru telefonu na stronie jest tożsamy z wyrażeniem zgody na jakąś usługę, zapewne płatną jak za zboże.
Co dalej?
Przewiduję, że możesz otrzymywać wiadomości (multimedialne, albo SMS), za które zapłacisz sporo za samo ich odebranie.
Sprawa przegrana. Nie widzę możliwości wyślizgania się z tego.
Czy naprawdę nie zastanowiło ani trochę, że ktoś z tak dziwną nietypową prośbą dzwoni z ukrytego, zastrzeżonego numeru??! emotka emotka Ludzie... ratunku emotka jaki wstyd...

Czasami człowiek ma takie zaćmienie umysłu emotka a w smsie rzeczywiście była mowa o resetowaniu hasła na FB emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6469303 sobota, 3 marca 2018, 11:00:19
asia575 napisał(a):

cb656 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Aśka, mechanizm tego oszustwa jest prosty - ktoś rejestruje się w necie w płatnym serwisie. Podaje lipne dane, wiadomo - cwaniaczek. Ale strona stosuje zabezpieczenie czyli żąda podania numeru telefonu, by na ten numer wysłać kod weryfikujący, potrzebny do zakończenia rejestracji. Co robi cwaniaczek? Dokładnie to, co opisałaś. Facet robi zwód z "pomylonym numerem" i prosi o przekazanie kodu, kończy sobie rejestrację i korzysta na koszt jelenia.
A w regulaminie na pewno małym drukiem jest fragment mówiący o tym, że sam fakt dobrowolnego przecież wpisania numeru telefonu na stronie jest tożsamy z wyrażeniem zgody na jakąś usługę, zapewne płatną jak za zboże.
Co dalej?
Przewiduję, że możesz otrzymywać wiadomości (multimedialne, albo SMS), za które zapłacisz sporo za samo ich odebranie.
Czy naprawdę nie zastanowiło ani trochę, że ktoś z tak dziwną nietypową prośbą dzwoni z ukrytego, zastrzeżonego numeru??! emotka emotka Ludzie... ratunku emotka jaki wstyd...

Czasami człowiek ma takie zaćmienie umysłu emotka a w smsie rzeczywiście była mowa o resetowaniu hasła na FB emotka

wiecie co, w tym wszystkim dla mnie jest najgorsze to, że to człowiek człowiekowi - ja po prostu tego nie ogarniam....
nkba 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6469306 sobota, 3 marca 2018, 11:02:12
asia575 napisał(a):

cb656 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Co dalej?

No i właśnie ta treść nie pasuje do koncepcji, że ktoś przy pomocy Twojego numeru gdzieś tam się zarejestrował (typu płatny serwis, subskrypcja, lewa strona). Wtedy byłby podany kod, ale do rejestracji/weryfikacji. Musi chodzić o coś innego. A na Fb możesz się normalnie zalogować?
0 0

asia575

Cytuj wiadomość#6469308 sobota, 3 marca 2018, 11:07:39
kreatia napisał(a):

asia575 od kiedy startery są rejestrowane, trzeba strzec ich jak oka w głowie - nie wiem co z tym robić, może napisać do niebezpiecznika na fejsie, oni lubią takie tematy, może znają sprawę, podpowiedzą co robić...

Czy to jest taki profil na FB?
0 0

asia575

Cytuj wiadomość#6469311 sobota, 3 marca 2018, 11:12:41
@gnieszk@ napisał(a):

asia575 napisał(a):

cb656 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Co dalej?

No i właśnie ta treść nie pasuje do koncepcji, że ktoś przy pomocy Twojego numeru gdzieś tam się zarejestrował (typu płatny serwis, subskrypcja, lewa strona). Wtedy byłby podany kod, ale do rejestracji/weryfikacji. Musi chodzić o coś innego. A na Fb możesz się normalnie zalogować?

Tak mogę się zalogować,a do pewności wylogowałam się ze wszystkich sesji.
Pierwsze co właśnie przyszło mi na myśl to włamanie na konto FB
|< << < 231 232 233 234 235 236237 238 239 240 241 > >> >|