WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 236 237 238 239 240 241242 243 244 245 246 > >> >|

kaka72

Cytuj wiadomość#6474753 wtorek, 20 marca 2018, 10:57:35
cb656 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

Sprawdzam przez śledzenia przesyłek a tam się pojawia w piątek brak odbiorcy pod wskazanym adresem (nieprawda) a w poniedziałek o godz.13-przesyłka doręczona (też nieprawda).
Nie wiem co robić w tej sytuacji?

emotka Serio nie wiesz?!
Dzwoń/jedź/pisz szybko do kuriera do Centrali jak znasz numer paczki albo chociaż swój adres i wyjaśniaj! Po pierwsze: KTO odebrał? Podpis, nazwisko, te sprawy. Powinni mieć podgląd, jesli podpisywał się na czytniku.

dzięki za podpowiedź z natury nie jestem osobą waleczną i często odpuszczam takie sytuacje ale teraz powalczę
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6474844 wtorek, 20 marca 2018, 13:45:54
kaka72 napisał(a):

15 marca dostałam SMS od GEIS ze 16 marca będzie dostarczona przesyłka od Agora Punkt Nadań Czerska .Przez cały dzień byłam w domu żadnej przesyłki nie było dz dziś .Sprawdzam przez śledzenia przesyłek a tam się pojawia w piątek brak odbiorcy pod wskazanym adresem (nie prawda) a w poniedziałek o godz.13-przesyłka doręczona (też nie prawda)Nie wiem co te może być od Agory (niczego się nie spodziewam) i nie wiem co robić w tej sytuacji?

ja swoją paczkę od Geis znalazłam u sąsiadki bez powiadomienia mnie o tym wczesniej
to balsam z edziecko sprawdz na liscie czy wygrałaś
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6474846 wtorek, 20 marca 2018, 13:47:20
Agnes napisał(a):

kaka72 napisał(a):

15 marca dostałam SMS od GEIS ze 16 marca będzie dostarczona przesyłka od Agora Punkt Nadań Czerska .Przez cały dzień byłam w domu żadnej przesyłki nie było dz dziś .Sprawdzam przez śledzenia przesyłek a tam się pojawia w piątek brak odbiorcy pod wskazanym adresem (nie prawda) a w poniedziałek o godz.13-przesyłka doręczona (też nie prawda)Nie wiem co te może być od Agory (niczego się nie spodziewam) i nie wiem co robić w tej sytuacji?

ja swoją paczkę od Geis znalazłam u sąsiadki bez powiadomienia mnie o tym wczesniej

tu jest lista
http://www.edziec...e-posay-wybrani.html
0 0

kaka72

Cytuj wiadomość#6474850 wtorek, 20 marca 2018, 13:51:55
Agnes napisał(a):

kaka72 napisał(a):

jestem na liście,a paczkę kurier dostarczył pod numer 22 zamiast 2 i o dziwo nazwisko takie jak moje emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6475416 środa, 21 marca 2018, 18:34:44
Czy któraś z forumowych pań brała udział w kursie samoobrony dla kobiet?

Zastanawiam się, czy warto poświęcić na to czas. Trochę mnie zniechęcają stwierdzenia organizatora, że po kursie uczestniczki zaobserwują też "podniesienie ogólnej sprawności fizycznej" itp. Niby chodzę, joguję, nieco pływam, ale nie chcę blokować miejsca komuś sprawniejszemu ode mnie. Komuś, dla kogo przerzucenie napastnika przez lewe ramię to w sumie żadna trudność emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6475423 środa, 21 marca 2018, 18:43:28
cb656 napisał(a):

No bez jaj. Idź. Siła nie jest taka ważna, liczy się technika, której być może nie znasz. To coś takiego, jak know-how w rodzaju "jak za pomocą dźwigni podnieść jednym palcem ciężar większy ode mnie" albo "jak wykorzystać impet przeciwnika przeciwko niemu samemu".

Na razie moja wiedza ogranicza się do obejrzenia w latach 90. sporej ilości filmów na VHS, dot. branży "sztuki walki". I w sumie potrafię też zasadzić komuś palec w oko emotka

joan

Cytuj wiadomość#6475427 środa, 21 marca 2018, 18:51:42
cb656 - z kolei ja kojarzę, że napastnikowi trzeba przyfasolić czołem w nos, a problemy z oddychaniem skutecznie go unieszkodliwią, albowiem czoło jest twarde, zaś nos jest miękki emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6475435 środa, 21 marca 2018, 18:56:49
cb656 napisał(a):

Po prostu idź na to szkolenie, inaczej się nie przekonasz. Nie ma co się zastanawiać. Z marszu.
No chyba, że to chodzi o koszty... emotka

Nie chodzi o koszty emotka
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6475442 środa, 21 marca 2018, 19:11:23
joan napisał(a):

Czy któraś z forumowych pań brała udział w kursie samoobrony dla kobiet?

Zastanawiam się, czy warto poświęcić na to czas. Trochę mnie zniechęcają stwierdzenia organizatora, że po kursie uczestniczki zaobserwują też "podniesienie ogólnej sprawności fizycznej" itp. Niby chodzę, joguję, nieco pływam, ale nie chcę blokować miejsca komuś sprawniejszemu ode mnie. Komuś, dla kogo przerzucenie napastnika przez lewe ramię to w sumie żadna trudność emotka

A dowiadywałaś się kto to prowadzi? Jak instruktor AIKIDO to zdecydowanie warto emotka  Bo Aikido to właściwie sztuka samoobrony, a nie sztuka walki i nie uczy się tam ataku, a właśnie obrony przed atakiem i są tam takie proste "myki" na zablokowanie dużo silniejszego napastnika, które po prostu warto znać. Dlatego często takie kursy samoobrony dla kobiet organizowane są przy szkołach Aikido. 
Podniesienie ogólnej wydolności fizycznej, bo pewnie przed ćwiczeniami jest rozgrzewka taka "ogólnorozwojowa".
O sprawność bym się raczej nie martwiła, bo to jest raczej organizowane z myślą o paniach spędzających popołudnia na kanapie...
Na Twoim miejscu szła bym bez wahania. I to właściwie obojętnie kto by prowadził, bo chyba lepiej znać pewne techniki i nigdy ich nie użyć, niż...

edit:  I raczej nie uczą tam rzucania przez lewe ramię emotka  tylko bardziej, jak uwolnić się z duszenia, czy jakiegoś chwytu i ogólnie jak reagować w sytuacjach stresowych. 

joan

Cytuj wiadomość#6475444 środa, 21 marca 2018, 19:19:21
koper napisał(a):

(...) edit:  I raczej nie uczą tam rzucania przez lewe ramię emotka  tylko bardziej, jak uwolnić się z duszenia, czy jakiegoś chwytu i ogólnie jak reagować w sytuacjach stresowych. 

Jeśli się zdecyduję wziąć udział (bo trochę daleko ode mnie) i mnie zapiszą (bo decyduje kolejność zgłoszeń, a do jutra nie mam jak swojego wydrukować), opiszę na forum swoje wrażenia po ukończeniu tego kursu emotka

stamp2

Cytuj wiadomość#6475498 środa, 21 marca 2018, 21:28:16
emotka ja pierdziu przed chwilą babka w milionerach łykneła milion emotka emotka emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6475773 czwartek, 22 marca 2018, 14:15:43
Szuka informacji, czy dziś faktycznie w szkołach odbywają się jakieś rekolekcje? Chodzi mi o Małopolskę.
bruce 0

asia575

Cytuj wiadomość#6475781 czwartek, 22 marca 2018, 14:28:58
Niebieska_Laguna napisał(a):

Szuka informacji, czy dziś faktycznie w szkołach odbywają się jakieś rekolekcje? Chodzi mi o Małopolskę.

U nas dzieci miały rekolekcje od poniedziałku do środy i wolne od szkoły.
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6475792 czwartek, 22 marca 2018, 14:39:10
asia575 napisał(a):

Dzięki, czyli ktoś mnie chyba w konia zrobił emotka  
0 0

gramtatatam

Cytuj wiadomość#6475794 czwartek, 22 marca 2018, 14:39:45

To chyba zależy od parafii, bo u nas były w ubiegłym tygodniu (też Małopolska)

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6475795 czwartek, 22 marca 2018, 14:42:25

asia575 napisał(a):

Dzięki, czyli ktoś mnie chyba w konia zrobił emotka  

U nas (małopolska) chodziły normalnie do szkoły, a czas prowadzenia rekolekcji zależy od parafii

kreatia

Cytuj wiadomość#6476484 piątek, 23 marca 2018, 17:15:35
co wg Was znaczy "przesłanie" u smolara? w ciągu 7 dni trzeba skutecznie dostarczyć czy wysłać?

Warunkiem wydania nagrody jest przesłanie przez laureata pocztą lub pocztą kurierską lub poprzez doręczenie osobiste, w formie pisemnej na adres organizatora (Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa Sp. z o.o., 93 – 569 Łódź, ul. Inżynierska 15) w terminie 7 dni od otrzymania wiadomości SMS, oryginału dowodu zakupu promocyjnego oraz kompletu niezbędnych danych i oświadczeń laureata
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6476485 piątek, 23 marca 2018, 17:15:54

Jakby ktoś szukał pomysłu na pakowanie wielkanocnych upominków  emotka
awi, joan 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6476501 piątek, 23 marca 2018, 18:02:05
kreatia napisał(a):

co wg Was znaczy "przesłanie" u smolara? w ciągu 7 dni trzeba skutecznie dostarczyć czy wysłać?

Warunkiem wydania nagrody jest przesłanie przez laureata pocztą lub pocztą kurierską lub poprzez doręczenie osobiste, w formie pisemnej na adres organizatora (Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa Sp. z o.o., 93 – 569 Łódź, ul. Inżynierska 15) w terminie 7 dni od otrzymania wiadomości SMS, oryginału dowodu zakupu promocyjnego oraz kompletu niezbędnych danych i oświadczeń laureata

Wysłać w ciągu 7 dni
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6476523 piątek, 23 marca 2018, 18:58:03
bruce napisał(a):

Prawdę powiedziawszy od wielu lat nie spotykam informacji o rekolekcjach w te dni. Dawniej, w latach 90-tych, kiedy zaczynałam pracę w szkole, zdarzały się one zarówno w poniedziałki-wtorki-środy, jak i środy-czwartki-piątki (zawsze były to dni całkowicie wolne od typowych, przedmiotowych lekcji w szkołach; co więcej - były też w dni poprzedzające Boże Narodzenie, tak samo "trzydniowo rozłożone"), ale teraz chyba już takich nie ma. Przepraszam, jeśli się mylę emotka , ale ostatnio słyszę tylko o poniedziałkowo-wtorkowo-środowych.  emotka emotka
Edit, oczywiście "pełne" rekolekcje są z niedzielami włącznie, ale miałam tu na myśli tylko dni robocze i teraz, niestety, zwyczajne lekcje są już coraz częściej (choć plan może być nieco zmodyfikowany). 

Ale że jak, rekolekcje w szkole? Zamiast lekcji?  emotka  U mnie są rekolekcje w kościele, w zeszłym tygodniu były od niedzieli do środy, o 16.00 dla dzieci. Pierwsze słyszę, żeby poza lekcjami religii, nie w kościele rekolekcje robić i to jeszcze zamiast normalnej lekcji. A co wtedy z dziećmi które nie chodzą na religię, są niewierzące albo innego wyznania? Obowiązkowa indoktrynacja, której ich rodzice mogą sobie nie życzyć czy koza gdzieś na świetlicy?  emotka  Tak mi się wydawało, że to, że u mnie jest przedszkole imienia ŚWIĘTEGO Jana Pawła II (co do osoby nie mam uwag, ale przecież nie każdy wyznaje kult świętych, a przedszkole państwowe, nie kościelne), i że w hymnie szkoły WSZYSTKIE dzieci (jak ktoś nie zna/nie śpiewa hymnu to możliwe obniżenie oceny z zachowania) muszą prosić Jana Pawła II, również patrona szkoły (państwowej) o błogosławieństwo - to już jest przegięcie, ale żeby lekcje odwoływać bo rekolekcje w tym czasie trzeba zrobić, to bym na to nie wpadła. 
0 0

|< << < 236 237 238 239 240 241242 243 244 245 246 > >> >|