Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 239 240 241 242 243 244245 246 247 248 249 > >> >|

kalmia86

Cytuj wiadomość#6483152 czwartek, 19 kwietnia 2018, 14:05:39
Foresto jest droga ale warta swojej ceny. Zamawiałam w zooart, bo tam znalazłam najtaniej. Przy zamówieniu powyżej 99 zł wysyłka kurierem gratis.
Bayer ma jeszcze w swojej ofercie obroże BAYER Kiltix. Tańsze niż foresto ale nie wiem jak ze skutecznością...
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6483278 czwartek, 19 kwietnia 2018, 20:20:23
kalmia86 napisał(a):

Foresto jest droga ale warta swojej ceny. Zamawiałam w zooart, bo tam znalazłam najtaniej. Przy zamówieniu powyżej 99 zł wysyłka kurierem gratis.
Bayer ma jeszcze w swojej ofercie obroże BAYER Kiltix. Tańsze niż foresto ale nie wiem jak ze skutecznością...

ale foresto wysylaja? kiedys mi ppisano, ze odbior tylko osobisty
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6483279 czwartek, 19 kwietnia 2018, 20:21:51
nie ogarniam Insta, mialam, potem wykasowalam, teraz znowu mam, ale widze , ze sie szata zmienila i funkcjonalnosci ...gdzie sie sprawdza wiadomosci prywatne, bo mialam jakis komantarz, ze X... chce do mnie cos napisac? gdzie to sprawdzić?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6483334 czwartek, 19 kwietnia 2018, 22:46:26
cb656 napisał(a):

jokan napisał(a):

nie ogarniam Insta, mialam, potem wykasowalam, teraz znowu mam, ale widze , ze sie szata zmienila i funkcjonalnosci ...gdzie sie sprawdza wiadomosci prywatne, bo mialam jakis komantarz, ze X... chce do mnie cos napisac? gdzie to sprawdzić?

Na stronie głównej aplikacji - najpierw domek na dole, potem strzałkę u góry. Tam są wiadomości.

a widzisz.....czlowiek sie uczy cale zycie emotka , dzieki:)
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6483552 piątek, 20 kwietnia 2018, 21:20:07
Showmax - założyłam konto i chcę obejrzeć jakiś film, najpierw włączam zwiastun i po 2 sekundach ładowania oglądam zapowiedź, film zapowiada się ciekawie. Włączam film właściwy, ale on nie potrafi się dolołdnąć... Juz 5 minut mrugają mi kwadraciki... Czy to wina weekendowego przeciążenia Showmaxa, a może coś u mnie nie teges...  emotka
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6483555 piątek, 20 kwietnia 2018, 21:25:54
jokan napisał(a):

co polecacie dobrego przeciew kleszczom dla psa (wiem, ze Foresto, ale nie mam teraz $ ani jak osobiscie odebrac), a cos innego w miare dobrego,o mozna zamowic przez internet? zwykle obraze za 3 czy 5 zł z supermarketow odpadaja....

https://zooserwis...HxytZmYaArCHEALw_wcB

a kropelki?

Obroże tez tu są ;

https://zooserwis...a-na-pasozyty-obroze
jokan 0

glena

Cytuj wiadomość#6483570 piątek, 20 kwietnia 2018, 22:22:12
defed napisał(a):

Showmax - założyłam konto i chcę obejrzeć jakiś film, najpierw włączam zwiastun i po 2 sekundach ładowania oglądam zapowiedź, film zapowiada się ciekawie. Włączam film właściwy, ale on nie potrafi się dolołdnąć... Juz 5 minut mrugają mi kwadraciki... Czy to wina weekendowego przeciążenia Showmaxa, a może coś u mnie nie teges...  emotka

u mnie też się często (nie tylko weekendowo) tak kisi - trochę pomaga zmiana ustawień (na teoretycznie gorszą jakość wyświetlania - w praktyce na laptopie różnica jest żadna)
i nie jest to kwestia netu/weekendu/godziny, bo w tym samym czasie Netflix nie muli, a podejrzewam, że użytkowników ma więcej
defed 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6483571 piątek, 20 kwietnia 2018, 22:26:30
Netflix nie muli emotka  
defed 0

glena

Cytuj wiadomość#6483581 piątek, 20 kwietnia 2018, 23:24:00
kreatia napisał(a):

Netflix nie muli emotka  

nie - ale za to okropnie oszukuje: ustalamy, że będzie tylko jeden odcinek, a potem się robi trzecia w nocy... kłamca jeden...

kreatia

Cytuj wiadomość#6483588 piątek, 20 kwietnia 2018, 23:38:32
A propos, szukam wspólnika do HBO GO emotka  
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6484748 środa, 25 kwietnia 2018, 10:43:33
emotka  
emotka
NOWY REGULAMIN FACEBOOKA, OBOWIĄZUJE OD DZIŚ (25.04) OD GODZINY 11.

https://www.faceb...ndards/introduction/
emotka

W regulaminie czytamy, że nie wolno publikować treści z odniesieniem lub porównaniem do... brudu, bakterii, chorób, odchodów oraz do zwierząt, które są kulturowo postrzegane jako gorsze pod względem intelektualnym lub fizycznym. Nie wolno też szydzić z pojęcia, przypadków lub ofiar przestępstw z nienawiści, nawet jeśli treść nie dotyczy żadnej konkretnej osoby.

Nie można używać między innymi słów: "zdeformowany", "niedorozwinięty", "odrażający", "brzydki", "opóźniony w rozwoju", "kretyn", "niskie IQ", "głupi", "puszczalska", "oszust", "skąpiec", "na krzywy ryj". Zabronione są też określenia wyrażające pogardę, np. "nienawidzę", "nie lubię", "X są najgorsi" ,"ohyda", "paskudztwo", "obrzydlistwo".

spursman

Cytuj wiadomość#6485007 środa, 25 kwietnia 2018, 21:45:03
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

emotka   emotka   NOWY REGULAMIN FACEBOOKA, OBOWIĄZUJE OD DZIŚ (25.04) OD GODZINY 11.  emotka
W regulaminie czytamy, że nie wolno publikować treści z odniesieniem lub porównaniem do... brudu, bakterii, chorób, odchodów oraz do zwierząt, które są kulturowo postrzegane jako gorsze pod względem intelektualnym lub fizycznym. Nie wolno też szydzić z pojęcia, przypadków lub ofiar przestępstw z nienawiści, nawet jeśli treść nie dotyczy żadnej konkretnej osoby.

Nie można używać między innymi słów: "zdeformowany", "niedorozwinięty", "odrażający", "brzydki", "opóźniony w rozwoju", "kretyn", "niskie IQ", "głupi", "puszczalska", "oszust", "skąpiec", "na krzywy ryj". Zabronione są też określenia wyrażające pogardę, np. "nienawidzę", "nie lubię", "X są najgorsi" ,"ohyda", "paskudztwo", "obrzydlistwo".

Bardzo słusznie emotka

nie lubię jak owce cieszą się że są prowadzone na rzeź  emotka

Monika11

Cytuj wiadomość#6485280 czwartek, 26 kwietnia 2018, 19:05:32
Bezstresowe wychowanie ...
Rodzina mojego męża wychowuje piątkę dzieci , nie dbając o nic -dzieci wolność Tomku w swoim domku. Młode małżeństwo..Dzisiaj najmłodsze dziecko rok i 2 miesiące znalazło tabletkę do zmywarki , pewnie mała myślała, że to cukierek i wzięła do buzi .Zaczęła się dusić ,tabletka utknęła , na szczęście szybka reakcja , pogotowie, mała w szpitalu.... Nie tak dawno dziecko starsze  wzięło żelazko włączyło do kontaktu i prasowało sobie nogi. Następny przypadek , telewizor ściągnięty za serwetkę ( spadł na nogi dziecka ) Kiedyś zapalarkę znaleźli i podpalili zasłony. A jeszcze kapsułka do prania- 6-io latek ścisnął i prysnęło w oczy, znowu pogotowie  . Nie wspominając  o kocie, który wylądował  w zmywarce- dzieci chciały  go wymyć .Książkę można pisać .Moje dzieci, już duże, na luzie wychowanie i nie miałam takich przypadków.. życie.....
bruce 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6485293 czwartek, 26 kwietnia 2018, 19:40:48
Monika11 napisał(a):

Rodzina mojego męża wychowuje piątkę dzieci , nie dbając o nic -dzieci wolność Tomku w swoim domku. Młode małżeństwo..Dzisiaj najmłodsze dziecko rok i 2 miesiące znalazło tabletkę do zmywarki , pewnie mała myślała, że to cukierek i wzięła do buzi .Zaczęła się dusić ,tabletka utknęła , na szczęście szybka reakcja , pogotowie, mała w szpitalu.... Nie tak dawno dziecko starsze  wzięło żelazko włączyło do kontaktu i prasowało sobie nogi. Następny przypadek , telewizor ściągnięty za serwetkę ( spadł na nogi dziecka ) Kiedyś zapalarkę znaleźli i podpalili zasłony. A jeszcze kapsułka do prania- 6-io latek ścisnął i prysnęło w oczy, znowu pogotowie  . Nie wspominając  o kocie, który wylądował  w zmywarce- dzieci chciały  go wymyć .Książkę można pisać .Moje dzieci, już duże, na luzie wychowanie i nie miałam takich przypadków.. życie.....

to im się nie nudzi emotka , nie nazwałabym tego bezstresowym wychowaniem, raczej brakiem całkowitej kontroli...

Monika11

Cytuj wiadomość#6485294 czwartek, 26 kwietnia 2018, 19:42:59
Claudia77 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

to im się nie nudzi emotka , nie nazwałabym tego bezstresowym wychowaniem, raczej brakiem całkowitej kontroli...

ale rodzice twierdzą ,że wychowują dzieci bezstresowo emotka  Na szczęście mała jutro wychodzi ze  szpitala emotka
bruce 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6485361 piątek, 27 kwietnia 2018, 07:01:46
bruce napisał(a):

Monika11 napisał(a):

ale rodzice twierdzą ,że wychowują dzieci bezstresowo emotka  Na szczęście mała jutro wychodzi ze  szpitala emotka

Znam podobny przypadek, dwie córki (przyrodnie siostry) wychowuje tylko ich matka, podobnie tłumaczy, a młodsza dziewczynka ciągle jako maluszek łykała jakieś monety, znalezione w ich mieszkaniu, po czym sina lądowała na pogotowiu. Cud, że zawsze to przeżywała. Matka opowiadała o tym jedynie na zasadzie żartu.  emotka emotka

mam dwóch synów, starszy był dzieckiem ruchliwym i nie mógł usiedzieć w miejscu, ale do ogarnięcia, za to młodszy (2 lata)to istny armagedon, po prostu muszę mieć oczy dookoła głowy, wszystko muszę mieć pochowane, tabletki do zmywarki też chciał zjeść, tapetę zerwał, podczas mojej nieuwagi wyjął ketchup z lodówki, rozsmarował po podłodze i się na tym ślizgał, nagminnie mi ucieka ze sklepu ( muszę kupić smycz dla niego), na oknach już mam klamki z zamkiem, bo wspina się tam gdzie się tylko da, takich przykładów mogłabym mnożyć w nieskończoność i nie wychowuję go bezstresowo, po prostu taki egzemplarz mi się trafił, który muszę cały czas mieć na oku...

joasiunia

Cytuj wiadomość#6485364 piątek, 27 kwietnia 2018, 07:23:38
To chyba jest po części kwestia charakteru, bo u mnie jest podobnie - dwójka dzieci do ogarnięcia, a Junior to istne tornado emotka Jak na moment go spuszczę z oka, to wdrapie się na stół, wywali na środek kuchni zawartość kosza na śmieci, wyciśnie mydło z dozownika, zrzuci z blatów wszystko, co tylko dosięgnie, ściągnie pranie z suszarki, cichaczem wypluje jedzenie na podłogę, zrzuci kwiatki z parapetów, będzie się bujał na firankach, wywali wszystkie ubrania z niższych szafek. Nie nadążam ze sprzątaniem po nim. I choć w całym domu od bladego świtu słychać moje gromkie okrzyki: "NIEEE, nie ruszaj, błagam!!!", to on i tak nic sobie z tego nie robi. Taki typ emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6485365 piątek, 27 kwietnia 2018, 07:25:46
joasiunia napisał(a):

To chyba jest po części kwestia charakteru, bo u mnie jest podobnie - dwójka dzieci do ogarnięcia, a Junior to istne tornado emotka Jak na moment go spuszczę z oka, to wdrapie się na stół, wywali na środek kuchni zawartość kosza na śmieci, wyciśnie mydło z dozownika, zrzuci z blatów wszystko, co tylko dosięgnie, ściągnie pranie z suszarki, cichaczem wypluje jedzenie na podłogę, zrzuci kwiatki z parapetów, będzie się bujał na firankach, wywali wszystkie ubrania z niższych szafek. Nie nadążam ze sprzątaniem po nim. I choć w całym domu od bladego świtu słychać moje gromkie okrzyki: "NIEEE, nie ruszaj, błagam!!!", to on i tak nic sobie z tego nie robi. Taki typ emotka

jakbym widziała mojego syna, ostatnio 5 minut ciszy, wchodzę do pokoju, a on całą ziemię z kwiatka wysypał na psa.... emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6485421 piątek, 27 kwietnia 2018, 11:49:55
cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

jakbym widziała mojego syna, ostatnio 5 minut ciszy, wchodzę do pokoju, a on całą ziemię z kwiatka wysypał na psa.... emotka

I pies był cicho? Dziwne... emotka emotka ja bym się zaraz dzieciakowi odszczekał, że co on sobie myśli! emotka

cichutko jak mysz pod miotłą, bo wbrew pozorom są to najlepsi przyjaciele, razem się wychowują od maleńkości i ona daje mu ze sobą robić dosłownie wszystko. Ja tu częściej protestuje niż ona
cb656 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6486596 piątek, 4 maja 2018, 17:51:51
Hej mam pytanie. Jestem w ciąży l4. Moje 1 zwolnienie było od 23 marca do 27 kwietnia, kolejne mam od 28 kwietnia do 18 maja Wiem że. pierwsze 33 dni. A zwolnieniu płaci pracodawca. Ja nie mam do dni a dzisiejszego pieniędzy a wypłata powinna być 1. Firma zatrudnia mniej niż 20 osób. Moje pytanie za kwiecień ma mi zapłacić pracodawca czy ZUS bo nie wiem czy się upominać. Może ktoś wie i mi pomoże jak coś priv może być
Poprawione daty
0 0
|< << < 239 240 241 242 243 244245 246 247 248 249 > >> >|