Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 255 256 257 258 259 260261 262 263 264 265 > >> >|

agakaz2

Cytuj wiadomość#6503684 czwartek, 28 czerwca 2018, 20:31:37
grandprix napisał(a):

kreatia napisał(a):

grandprix napisał(a):

Oj, to ja tak nie mam. Nawet zachwalać nie zachwalam, jak mi coś nie pasuje, bo myślę, że i tak mi nikt nie uwierzy. 

ale chyba nie piszesz, że do bani emotka   emotka

Nie wprost. Trochę żartem coś tam wytknę przy okazji, albo staram się pisać tak, żeby nic nie napisać. I o dziwo, czasem nagradzają szczerość.

Nie ważne jak ważne by wygrać he he
0 0

golocia

Cytuj wiadomość#6504213 sobota, 30 czerwca 2018, 00:15:23
Dziś w Auchanie znalazłam w wózku rachunek , długi na pół metra - prawie na 850 zł - wzięłam i w domu przeglądam i co-  emotka Winiary za 8,90, Tymbark który się skonczył, Kasztelan czteropak bez kamisa, Whiskey tullamore za 80 zł- za mało, Kawa Tchibo- nie ten sklep, wódka która nie jest stockiem, 1 lakier wellaflex- czemu nie dwa, o innych piwach, jogobellach, litrach coca coli, zupkach przyprawach nie wspomnę... poszedł w kosz.... Tyyyyyle konkursowego dobra zmarnowane emotka emotka emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6504230 sobota, 30 czerwca 2018, 08:38:09
cb656 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Nie ważne jak ważne by wygrać he he

No popatrz... a niektórzy to sobie nawet w stopce wpisują zupełnie inne zasady. I bądź tu teraz mądry, co się liczy emotka Czy nagradzanie dyslektyków za to, że nie potrafią inaczej, czy raczej trzymanie się zasad (także tych ortograficznych).

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Bo każdy człowiek ma inne marzenia sugestie i wogóle jest inny  emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6504244 sobota, 30 czerwca 2018, 09:36:38
Dostałam maila zatytułowanego Undelivered Mail Returned to Sender od nadawcy MAILER-DAEMON@mail.mailmaxi.net .
Nie za bardzo wiem o co im chodzi, nie kojarzę abym wysyłała maila tam gdzie mi wmawiają, ale zaniepokoił mnie fragment: This is urgent and may effect any further payments been sent to your account.
Spotkaliście się z takim rodzajem spamu emotka emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6504249 sobota, 30 czerwca 2018, 10:13:17
defed napisał(a):

Dostałam maila zatytułowanego Undelivered Mail Returned to Sender od nadawcy MAILER-DAEMON@mail.mailmaxi.net .
Nie za bardzo wiem o co im chodzi, nie kojarzę abym wysyłała maila tam gdzie mi wmawiają, ale zaniepokoił mnie fragment: This is urgent and may effect any further payments been sent to your account.
Spotkaliście się z takim rodzajem spamu emotka emotka

Nie spotkałam się, ale brzmi ewidentnie jak spam. Spamerzy mają coraz ciekawsze metody widzę...
zy tam jest jakiś link albo załącznik? Pytam z ciekawości, nie klikaj i nie otwieraj, olej.

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6504275 sobota, 30 czerwca 2018, 11:17:22
Czy tylko ja nie mogę doładować dzisiaj telefonu w Plusie?
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6504357 sobota, 30 czerwca 2018, 16:01:16
Jest tu ktoś, kto ma Instagram i chciałby mi pomóc polecieć do Singapuru? Chodzi o jeden komentarz. Jakby ktoś miał chwilkę i się mu chciało, to proszę o PW!  emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6504391 sobota, 30 czerwca 2018, 18:01:58
jorunn2010 napisał(a):

Tak mnie naszły refleksje... Zdarza się wam czasami kłamać w konkursach? Nie mówię o oszustwie, gdy się kradnie cudze zdjęcia czy teksty. Chodzi mi o opisówki, np. napisz o swoich wakacyjnych przeżyciach i piszesz, jak to zwiedziłeś Kambodżę na rowerze, a najdalej to byłeś w Mikołajkach. Jak dbasz o swojego pupila? - piszesz o wyimaginowanym psie, a jedyny zwierz, jakiego  masz, to okazjonalnie gołąb na balkonie, którego  poganiasz. Ot, zwykłe fantazjowanie. Ja je popełniam i kiedy wygram, to mam straszne wyrzuty sumienia. 

W konkursach kłamię jak najęta, bo mam nieciekawe życie, to o czym tu opowiadać emotka Aczkolwiek ostatnio w konkursie Lidla opisałam swoją autentyczną historię z chorwackiej wyspy KRK i udało się wygrać fajny głośnik.
Btw. Mój ojciec dziś wrócił z tygodniowego urlopu. Gdy kurierzy przybywali z moimi nagrodami-  kino domowe, chipsy, głośnik, to  polecałam im, aby wstawiali te gadżety do ojca gabinetu. Gdy ojciec dziś wrócił do domu, to okazało się,że już zdążył być w biurze i od progu spytał: "Kto to wszystko ZAMAWIAŁ?! K...a, za jakie grzechy muszę to wszystko nosić. Jego mina, gdy  dowiedział się, że to wszystko moje konkursowe zdobycze- bezcenna emotka emotka

delvitto

Cytuj wiadomość#6504476 sobota, 30 czerwca 2018, 22:19:50
Bardzo chcę poprosić o pomoc osoby znające Trójmiasto, względnie Wrocław. Planuję kilkudniowy wyjazd z synem właśnie w któreś z tych miejsc. To taki coroczny rytuał, mój syn ma autyzm, i musi podróżować z opiekunem, lubi zwiedzać nowe miejsca, i dopóki daję radę, to go gdzieś zawożę i szwendamy się po tamtych okolicach. Potrzebuję informacji, gdzie mogłabym w którymś z podanych miejsc zatrzymać się, aby mieć względnie blisko do wielu przystanków autobusowych/tramwajowych, by móc sprawnie się przemieszczać do najciekawszych miejsc.  Ja już mam tzw swoje lata, i długie chodzenie wyłazi mi bokiem, chciałabym mieć ten luksus, by jak najmniej się zmęczyć. Podglądam mapki i opinie o hotelach/hostelach, ale niewiele z nich umiem wyczytać, bo w praktyce jest czasem inaczej. Będę wdzięczna za jakieś sugestie.

justyna1411

Cytuj wiadomość#6504631 niedziela, 1 lipca 2018, 14:53:15
Witajcie kochani, dopierą wchodzę do tego fascynującego konkursowego świata emotka  Czytam o Waszych wspaniałych wygranych i aż miło się czyta jak nawet niewielkie wygrane dają Wam szczęście! Powodzenia dla wszystkich od nowej forumowiczki emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6505177 wtorek, 3 lipca 2018, 11:19:38
Informacje dla użytkowników telefonów Samsung Galaxy Note 8 oraz Galaxy S9 i ich wariantów.
https://mojmac.pl...biorcow-samoczynnie/
1 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6505494 wtorek, 3 lipca 2018, 19:09:39
ziolko napisał(a):

Informacje dla użytkowników telefonów Samsung Galaxy Note 8 oraz Galaxy S9 i ich wariantów.
https://mojmac.pl...biorcow-samoczynnie/

Jak ja współczuję tym, którzy dostaną moją galerię - miliony zdjęć kotów, dzieci, kotów, dzieci, kotów, ooo paragon, kotów, dzieci... emotka

darog

Cytuj wiadomość#6506919 sobota, 7 lipca 2018, 12:49:37
79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

czy wiecie może, czy organizatorzy konkursów w jakiś sposób weryfikują paragony? sprawdzają numery w jakichś systemach na podstawie przesłanego zdjęcia paragonu czy też maja programy, które są  w stanie wykryć wszelkiego rodaju przeróbki paragonów???

Organizatorzy są w stanie wykryć wszelkiego rodzaju przeróbki paragonów emotka emotka

No i zgłaszają to specjalnej jednostce policji — paragonowym predatorom! A ci to są dopiero bezlitośni... 

A po co zadawać takie pytanie: skoro paragon jest autentyczny z autentycznego sklepu? Niech sobie organizator sprawdza. Wcale nie interesowałoby mnie to: jakimi metodami....
A sprawa podrabiania faktur/paragonów niejedna była na policji. jest to oszustwo i przestępstwo p-ko dokumentom, dodatkowo próba wyłudzenia nagrody...
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6506957 sobota, 7 lipca 2018, 15:25:03
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

...sprawa podrabiania faktur/paragonów niejedna była na policji. jest to oszustwo i przestępstwo p-ko dokumentom, dodatkowo próba wyłudzenia nagrody...

Czyli dwa w jednym. Wash & Go. Wyrok w zawiasach. emotka Oczywiście kwadratowych*, stosownie do "dwa do potęgi, czyli kwadrat". emotka
*) kwadratowych, czyli w celi 2x2 m. emotka (zawiasy to te w drzwiach od celi) emotka

no...ale recydywa raczej nie w zawiasach...poza tym może być np grzywienka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6506963 sobota, 7 lipca 2018, 15:43:25
darog napisał(a):

79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

czy wiecie może, czy organizatorzy konkursów w jakiś sposób weryfikują paragony? sprawdzają numery w jakichś systemach na podstawie przesłanego zdjęcia paragonu czy też maja programy, które są  w stanie wykryć wszelkiego rodaju przeróbki paragonów???

Organizatorzy są w stanie wykryć wszelkiego rodzaju przeróbki paragonów emotka emotka

No i zgłaszają to specjalnej jednostce policji — paragonowym predatorom! A ci to są dopiero bezlitośni... 

A po co zadawać takie pytanie: skoro paragon jest autentyczny z autentycznego sklepu? Niech sobie organizator sprawdza. Wcale nie interesowałoby mnie to: jakimi metodami....
A sprawa podrabiania faktur/paragonów niejedna była na policji. jest to oszustwo i przestępstwo p-ko dokumentom, dodatkowo próba wyłudzenia nagrody...

Smolar i TQG po otrzymaniu paragonu od zwycięzcy kontaktują się bezpośrednio ze sklepem, w którym został zakupiony produkt. Dopiero po potwierdzeniu sklepu wysyłają nagrody.

darog

Cytuj wiadomość#6506965 sobota, 7 lipca 2018, 15:53:56
edzia21 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Smolar i TQG po otrzymaniu paragonu od zwycięzcy kontaktują się bezpośrednio ze sklepem, w którym został zakupiony produkt. Dopiero po potwierdzeniu sklepu wysyłają nagrody.

Streamline/LosMejores również weryfikują

najrzetelniej to weryfikuje Paweł Cichy- Versus. A nawet wyśle nagrode-po to, by po odbiorze więcej paragrafów doszło.

ps, oj sasaaabp ...żeby paragonów z tej Ibizy Burn ..dokładniej nie sprawdzili-myślisz?

edzia21

Cytuj wiadomość#6506969 sobota, 7 lipca 2018, 16:19:58
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

najrzetelniej to weryfikuje Paweł Cichy- Versus. A nawet wyśle nagrode-po to, by po odbiorze więcej paragrafów doszło.

ps, oj sasaaabp ...żeby paragonów z tej Ibizy Burn ..dokładniej nie sprawdzili-myślisz?

FORTIS może zainteresować się taką informacją emotka  (żeby nie sprawdzał zbyt dokładnie) emotka
darog 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6506970 sobota, 7 lipca 2018, 16:23:03
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Szykuje się rezerwa?  emotka

mietowa

Cytuj wiadomość#6506972 sobota, 7 lipca 2018, 16:39:58
mietowa napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Swoją drogą - zakładając oczywiście, że mamy do czynienia, z tym, o czym myślimy   emotka , to muszę przyznać - jestem pod wrażeniem. Chwalić się wygraną, a potem zadawać tak sugerujące pytanie na grupie ludzi stanowiących nie tylko konkurencję, ale i w większości pogardzających kombinowaniem... odważnie  emotka .
No, uciekam na grilla, miłego dnia wszystkim emotka .
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6506976 sobota, 7 lipca 2018, 16:53:56
mietowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

darog napisał(a):

Swoją drogą - zakładając oczywiście, że mamy do czynienia, z tym, o czym myślimy   emotka , to muszę przyznać - jestem pod wrażeniem. Chwalić się wygraną, a potem zadawać tak sugerujące pytanie na grupie ludzi stanowiących nie tylko konkurencję, ale i w większości pogardzających kombinowaniem... odważnie  emotka .
No, uciekam na grilla, miłego dnia wszystkim emotka .

Kolejność odwrotna - pytanie o weryfikację paragonów jest z 8 maja, a wpis o wygranej z dziś.
darog 0
|< << < 255 256 257 258 259 260261 262 263 264 265 > >> >|