Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 256 257 258 259 260 261262 263 264 265 266 > >> >|

pioge7

Cytuj wiadomość#6503340 czwartek, 28 czerwca 2018, 09:33:01
jorunn2010 napisał(a):

Tak mnie naszły refleksje... Zdarza się wam czasami kłamać w konkursach? Nie mówię o oszustwie, gdy się kradnie cudze zdjęcia czy teksty. Chodzi mi o opisówki, np. napisz o swoich wakacyjnych przeżyciach i piszesz, jak to zwiedziłeś Kambodżę na rowerze, a najdalej to byłeś w Mikołajkach. Jak dbasz o swojego pupila? - piszesz o wyimaginowanym psie, a jedyny zwierz, jakiego  masz, to okazjonalnie gołąb na balkonie, którego  poganiasz. Ot, zwykłe fantazjowanie. Ja je popełniam i kiedy wygram, to mam straszne wyrzuty sumienia. 

oczywiście że tak robię emotka co mam zrobić kiedy jest konkurs opisać przygodę z wakacji a na wakacjach byłem jedynie w pracy emotka wg mnie nie ma w tym nic złego 
A jak wygram to mam ochotę brnąć w kolejne kłamstwa emotka emotka i nie mam żadnych wyrzutów sumienia emotka przecież komisja mnie nie zna emotka emotka nie ma się czym przejmować emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6503341 czwartek, 28 czerwca 2018, 09:35:30
jorunn2010 napisał(a):

Tak mnie naszły refleksje... Zdarza się wam czasami kłamać w konkursach? Nie mówię o oszustwie, gdy się kradnie cudze zdjęcia czy teksty. Chodzi mi o opisówki, np. napisz o swoich wakacyjnych przeżyciach i piszesz, jak to zwiedziłeś Kambodżę na rowerze, a najdalej to byłeś w Mikołajkach. Jak dbasz o swojego pupila? - piszesz o wyimaginowanym psie, a jedyny zwierz, jakiego  masz, to okazjonalnie gołąb na balkonie, którego  poganiasz. Ot, zwykłe fantazjowanie. Ja je popełniam i kiedy wygram, to mam straszne wyrzuty sumienia

emotka Bez przesady… emotka Przecież marzenia wolno mieć zawsze. emotka W regulaminach nie zastrzegają, że nie można opisywać tego, co jest w naszych marzeniach.  emotka
To sobie wyobraź, jak powinni czuć się ci, którzy plagiatują albo podbierają zdjęcia (np. dzieci) znajomych bez ich zgody.  emotka emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6503342 czwartek, 28 czerwca 2018, 09:36:04
jorunn2010 napisał(a):

Tak mnie naszły refleksje... Zdarza się wam czasami kłamać w konkursach? Nie mówię o oszustwie, gdy się kradnie cudze zdjęcia czy teksty. Chodzi mi o opisówki, np. napisz o swoich wakacyjnych przeżyciach i piszesz, jak to zwiedziłeś Kambodżę na rowerze, a najdalej to byłeś w Mikołajkach. Jak dbasz o swojego pupila? - piszesz o wyimaginowanym psie, a jedyny zwierz, jakiego  masz, to okazjonalnie gołąb na balkonie, którego  poganiasz. Ot, zwykłe fantazjowanie. Ja je popełniam i kiedy wygram, to mam straszne wyrzuty sumienia. 

z takimi wyrzutami...copywritera to z Ciebie nie będzie  emotka emotka

glena

Cytuj wiadomość#6503343 czwartek, 28 czerwca 2018, 09:43:19
jorunn2010 napisał(a):

Pożyczyłam raz Siostrze konkursowy aparat, bo miała swój w serwisie. Dostaję smsa: "Czytam Twoje smsy konkursowe w poczekalni u lekarza. Kim Ty jesteś?!" Także tak, zdarza mi się, mam całe alternatywne życiorysy...

kreatia

Cytuj wiadomość#6503348 czwartek, 28 czerwca 2018, 09:52:39
Kim to ja nie byłam w konkursowych wcieleniach. Szczególnie widoczne w moich alternatywnych światach jest dbanie o zdrowie i aktywność fizyczna. Często pisze to wcinajac konkursowe chipsy. Wyrzuty? A co to?  emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6503353 czwartek, 28 czerwca 2018, 10:05:28
edzia21 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Kim to ja nie byłam w konkursowych wcieleniach. Szczególnie widoczne w moich alternatywnych światach jest dbanie o zdrowie i aktywność fizyczna. Często pisze to wcinajac konkursowe chipsy. Wyrzuty? A co to?  emotka

ba, ja czasami to nawet płeć zmieniam emotka

Taaaa, ile to ja się nakibicowałem.... /nie lubię piłki emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6503568 czwartek, 28 czerwca 2018, 17:02:11
jorunn2010 napisał(a):

Serio masz takie dylematy? Ja tam mam całą wymyśloną rodzinkę. Pozwólcie, że Wam przedstawię:
- mąż -imię na zasadzie A jakie lubisz? (sama już nie wiem co z niego za gość - raz czuły i opiekuńczy, niekiedy bywa okropny - #slonazupa),
- gromadka dzieci (w wieku przeróżnym, niekiedy prawdziwe aniołki, a nieraz dają mi nieźle w kość),
- cały zwierzyniec (ach co ja z nimi mam, jak się uprą na tą konkretną karmę, którą tak uwielbiają, nie ma rady),
Moja niewidzialna rodzina ma jednak masę wad. Męża, bez względu jaki tam dzisiaj jest, nijak nie namówię, żebyśmy z głupimi minami i dmuchaną piłką wepchnęli się do auta (ogólnie fotograficzne odpadają, w ogóle na zdjęciach ich nie widać), a dzieci nic nie narysują (mają przecież niewidzialne rączki).
Czy mam wyrzuty sumienia? Nie. Kupioną/wygraną karmę zawsze oddaję zaprzyjaźnionej fundacji, zabawki/książki/art.. szkolne chętnie przygarnia świetlica środowiskowa. Więc jakby trochę dzieci i zwierząt na stanie jest.

grandprix

Cytuj wiadomość#6503632 czwartek, 28 czerwca 2018, 18:38:11
Oj, to ja tak nie mam. Nawet zachwalać nie zachwalam, jak mi coś nie pasuje, bo myślę, że i tak mi nikt nie uwierzy. 
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6503634 czwartek, 28 czerwca 2018, 18:45:48
grandprix napisał(a):

Oj, to ja tak nie mam. Nawet zachwalać nie zachwalam, jak mi coś nie pasuje, bo myślę, że i tak mi nikt nie uwierzy. 

ale chyba nie piszesz, że do bani emotka   emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6503640 czwartek, 28 czerwca 2018, 18:51:43
owszem, zdarza mi się kłamać, ale zawsze staram się w to wetknąć nieco swojej osobowości. może dlatego nie wygrywam masowo. a kiedy kłamię, to czy mam wyrzuty sumienia? raczej nie, ale radość z wygranej jest sporo mniejsza niż gdy wygra moja szczera wypowiedź. 

---------------------
poza tym, ja jednak sądzę, że gracze też poniekąd mają/mogą (raczej to drugie) wpływ na jakość nagradzanych prac. niestety, ci sami gracze często uważają, że to oni muszą się dostosować do większości, a nie większość ma się zmieniać pod ich wpływem. co z tego mamy? konkursy na "kreatywność", w których wygrywa tandetna rymowanka albo zdjęcie z torbą na głowie. sami się tu z tego śmiejemy, ale cóż... sami to wywołujemy albo podtrzymujemy.
cb656 0

grandprix

Cytuj wiadomość#6503642 czwartek, 28 czerwca 2018, 18:54:02
kreatia napisał(a):

grandprix napisał(a):

Nie wprost. Trochę żartem coś tam wytknę przy okazji, albo staram się pisać tak, żeby nic nie napisać. I o dziwo, czasem nagradzają szczerość.

kreatia

Cytuj wiadomość#6503655 czwartek, 28 czerwca 2018, 19:17:04
Będę dostosowywać się do oczekiwań organizatora po wsze czasy emotka  Skoro wiem jak pisać, żeby wygrać, to nie mam z tego korzystać? Plis...
Nie rozumiem jak możecie zwalać niekreatywne wyniki konkursu na konkursowiczów. Przecież to jury wybrało, więc ma gust jaki ma emotka  Zawsze jest pełna skala zgłoszeń - od tych "bo tak", przez super śmieszne, kreatywne, aż po te top of the top (u każdego top jest gdzie indziej)
Nie wszyscy piszą zgłoszenia wysokich lotów, nie wszyscy umieją i nie można ich przez to wykluczać z gry. 
A poza tym... De gustibus non est disputandum.

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6503660 czwartek, 28 czerwca 2018, 19:33:24
To u mnie zupełnie w inną stronę - moimi wielkimi przygodami są najdrobniejsze chwile, błahostki, takie byle co. Ale wszystkiemu nadaję (nie konkursowo, po prostu taką mam naturę) olbrzymie znaczenie. I tak pamiętam, że kitchen aida trafiłam za "przepis na popisowe danie z cukrem królewskim" zdjęciem kanapki z cukrem - na talerzu leżała kromka chleba z masłem, posypana cukrem. Do tego historia z czasów dzieciństwa, kiedy kanapka z cukrem była faktycznie wyśmienitym daniem. emotka
W zalążku tych wielkich historii są takie absurdy.

Kto zliczy - ile przygód się pomieści,
tak roztrzepany umysł niewieści?
I choć skończyłam trzydziestą wiosnę,
to nie wiem kim będę, kiedy dorosnę.

emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6503684 czwartek, 28 czerwca 2018, 20:31:37
grandprix napisał(a):

kreatia napisał(a):

grandprix napisał(a):

Nie wprost. Trochę żartem coś tam wytknę przy okazji, albo staram się pisać tak, żeby nic nie napisać. I o dziwo, czasem nagradzają szczerość.

Nie ważne jak ważne by wygrać he he
0 0

golocia

Cytuj wiadomość#6504213 sobota, 30 czerwca 2018, 00:15:23
Dziś w Auchanie znalazłam w wózku rachunek , długi na pół metra - prawie na 850 zł - wzięłam i w domu przeglądam i co-  emotka Winiary za 8,90, Tymbark który się skonczył, Kasztelan czteropak bez kamisa, Whiskey tullamore za 80 zł- za mało, Kawa Tchibo- nie ten sklep, wódka która nie jest stockiem, 1 lakier wellaflex- czemu nie dwa, o innych piwach, jogobellach, litrach coca coli, zupkach przyprawach nie wspomnę... poszedł w kosz.... Tyyyyyle konkursowego dobra zmarnowane emotka emotka emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6504230 sobota, 30 czerwca 2018, 08:38:09
cb656 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Nie ważne jak ważne by wygrać he he

No popatrz... a niektórzy to sobie nawet w stopce wpisują zupełnie inne zasady. I bądź tu teraz mądry, co się liczy emotka Czy nagradzanie dyslektyków za to, że nie potrafią inaczej, czy raczej trzymanie się zasad (także tych ortograficznych).

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Bo każdy człowiek ma inne marzenia sugestie i wogóle jest inny  emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6504244 sobota, 30 czerwca 2018, 09:36:38
Dostałam maila zatytułowanego Undelivered Mail Returned to Sender od nadawcy MAILER-DAEMON@mail.mailmaxi.net .
Nie za bardzo wiem o co im chodzi, nie kojarzę abym wysyłała maila tam gdzie mi wmawiają, ale zaniepokoił mnie fragment: This is urgent and may effect any further payments been sent to your account.
Spotkaliście się z takim rodzajem spamu emotka emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6504249 sobota, 30 czerwca 2018, 10:13:17
defed napisał(a):

Dostałam maila zatytułowanego Undelivered Mail Returned to Sender od nadawcy MAILER-DAEMON@mail.mailmaxi.net .
Nie za bardzo wiem o co im chodzi, nie kojarzę abym wysyłała maila tam gdzie mi wmawiają, ale zaniepokoił mnie fragment: This is urgent and may effect any further payments been sent to your account.
Spotkaliście się z takim rodzajem spamu emotka emotka

Nie spotkałam się, ale brzmi ewidentnie jak spam. Spamerzy mają coraz ciekawsze metody widzę...
zy tam jest jakiś link albo załącznik? Pytam z ciekawości, nie klikaj i nie otwieraj, olej.

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6504275 sobota, 30 czerwca 2018, 11:17:22
Czy tylko ja nie mogę doładować dzisiaj telefonu w Plusie?
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6504357 sobota, 30 czerwca 2018, 16:01:16
Jest tu ktoś, kto ma Instagram i chciałby mi pomóc polecieć do Singapuru? Chodzi o jeden komentarz. Jakby ktoś miał chwilkę i się mu chciało, to proszę o PW!  emotka

|< << < 256 257 258 259 260 261262 263 264 265 266 > >> >|