WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263264 >

edzia21

Cytuj wiadomość#6506978 sobota, 7 lipca 2018, 17:00:08
mietowa napisał(a):

kermit napisał(a):

mietowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

darog napisał(a):

najrzetelniej to weryfikuje Paweł Cichy- Versus. A nawet wyśle nagrode-po to, by po odbiorze więcej paragrafów doszło.

ps, oj sasaaabp ...żeby paragonów z tej Ibizy Burn ..dokładniej nie sprawdzili-myślisz?

Szykuje się rezerwa?  emotka

Swoją drogą - zakładając oczywiście, że mamy do czynienia, z tym, o czym myślimy   emotka , to muszę przyznać - jestem pod wrażeniem. Chwalić się wygraną, a potem zadawać tak sugerujące pytanie na grupie ludzi stanowiących nie tylko konkurencję, ale i w większości pogardzających kombinowaniem... odważnie  emotka .
No, uciekam na grilla, miłego dnia wszystkim emotka .

Kolejność odwrotna - pytanie o weryfikację paragonów jest z 8 maja, a wpis o wygranej z dziś.

W takim razie cofam swoje slowa, to zmienia postac rzeczy emotka

Być moze 8 maja akurat przygotowywał się do "epickiego ataku na Ibizę" emotka  bądź inne konkursy emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6506981 sobota, 7 lipca 2018, 17:09:00
edzia21 napisał(a):

Być moze 8 maja akurat przygotowywał się do "ataku na Ibizę" emotka  bądź inne konkursy emotka

Jak widzę, stworzymy zaraz nowy rozdział konkursowych kampanii wojennych.  emotka emotka Rozumiem: na Elbę czy W. Św. Heleny Napoleona, ale na Ibizę?  emotka

darog

Cytuj wiadomość#6506998 sobota, 7 lipca 2018, 18:51:09
edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

kermit napisał(a):

mietowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

darog napisał(a):

najrzetelniej to weryfikuje Paweł Cichy- Versus. A nawet wyśle nagrode-po to, by po odbiorze więcej paragrafów doszło.

ps, oj sasaaabp ...żeby paragonów z tej Ibizy Burn ..dokładniej nie sprawdzili-myślisz?

Szykuje się rezerwa?  emotka

Swoją drogą - zakładając oczywiście, że mamy do czynienia, z tym, o czym myślimy   emotka , to muszę przyznać - jestem pod wrażeniem. Chwalić się wygraną, a potem zadawać tak sugerujące pytanie na grupie ludzi stanowiących nie tylko konkurencję, ale i w większości pogardzających kombinowaniem... odważnie  emotka .
No, uciekam na grilla, miłego dnia wszystkim emotka .

Kolejność odwrotna - pytanie o weryfikację paragonów jest z 8 maja, a wpis o wygranej z dziś.

W takim razie cofam swoje slowa, to zmienia postac rzeczy emotka

Być moze 8 maja akurat przygotowywał się do "ataku na Ibizę" emotka  bądź inne konkursy emotka

ale Burn Ibiza trwała chyba od ...kwietnia?? hahahaha "atak na Ibize" hahaha edzia21 the best , może są tacy , którzy brali udział i są zainteresowani czy wszystko tam prawilne...I będzie......................................................................................... 
"I cenzura"
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6507041 sobota, 7 lipca 2018, 22:58:22
edzia21 napisał(a):

Być moze 8 maja akurat przygotowywał się do "epickiego ataku na Ibizę" emotka  bądź inne konkursy emotka

Epicko to nasze forum może zaatakować nawet Himalaje!  emotka
nkba 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6509333 sobota, 14 lipca 2018, 09:58:59
Hej szukam pomocy w walce z trądzikiem u 20 letniej córki,zmiany ma od pół roku,nikt w rodzinie nie miał problemów z cerą.Była już u dermatologa ma leki ,wiem że na efekty się czeka ...ale może ktoś z Was coś doradzi emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6509339 sobota, 14 lipca 2018, 10:18:24
nataszka napisał(a):

Hej szukam pomocy w walce z trądzikiem u 20 letniej córki,zmiany ma od pół roku,nikt w rodzinie nie miał problemów z cerą.Była już u dermatologa ma leki ,wiem że na efekty się czeka ...ale może ktoś z Was coś doradzi emotka

Może drożdże pomogą. Mają dużo witamin z grupy B. Można jeść i robić z nich maseczki, przy czym spożywać nie można surowych. Przepisy, własciwości i proporcje są do wygooglania.

cb656

Cytuj wiadomość#6509344 sobota, 14 lipca 2018, 10:30:18
nataszka napisał(a):

Mnie pomogła akcja-kuracja polegająca na codziennym piciu "kwasku z drożdży". Tak na to mówiliśmy w domu, a to po prostu chyba zaczyn, zacier czy jak tam zwał. emotka Rozciera się drożdże z cukrem i zalewa wodą, naczynie stawiasz w ciepłym miejscu i czekasz, aż zacznie puszczać bąbelki, czyli fermentować. Nie dopuść tylko do nadmiernego spienienia. Czas - kilka godzin, ale nie umiem podać konkretów, obserwuje słoik po prostu. W smaku jak oranżadka  emotka Dobre także na gaszenie pragnienia podczas upału, więc dwa w jednym emotka
Znalazłem takie coś, to mi najbardziej pasuje, choć piłem to bez rodzynek i cytryny. Myślę, że to kwestia gustów smakowych, bo nie każdemu pasuje ten charakterystyczny posmak drożdży, spotkałem się już z opinią, że "to jest po prostu obrzydliwe w smaku". No ale coś za coś emotka "gorzki lek najlepiej leczy, lalala..."
klik1
klik2
edit
O, to wydaje mi się ciekawą alternatywą dla kogoś, kto chce poprawić smak, zerknij do opisu - w zasadzie to samo, co mój "kwasek" z dodatkami smakowymi - klik.
Osobiście nie piłem, ale spodobało mi się emotka z opisu.

noemi

Cytuj wiadomość#6509599 niedziela, 15 lipca 2018, 18:54:02
Zastanawiam się, czy można jakoś zamalować M&M'Sy na przodzie walizki, która jest do wygrania tu:
https://www.e-kon...ka.html#.W0t6itIzbDd
Wolałabym walizkę bez tego obrazka emotka
Spotkał się może ktoś z taką usługą albo ma jakiś pomysł na to?
0 0

sabinka71

Cytuj wiadomość#6509605 niedziela, 15 lipca 2018, 19:16:46
Poszukuję wzorów ozdób choinkowych na szydełku w wersji papierowej.
0 0

noemi

Cytuj wiadomość#6509618 niedziela, 15 lipca 2018, 19:46:23
cb656 napisał(a):

noemi napisał(a):

Zastanawiam się, czy można jakoś zamalować M&M'Sy na przodzie walizki, która jest do wygrania tu:

Zależy, czy to jest malowane, czy zwykła naklejka. W tym drugim przypadku po prostu odklejasz i już. A co, masz pewniaka, że wygrasz? emotka
...a zamalować to można w dowolnym programie graficznym emotka Żarcik taki emotka

emotka  No pięknie zamalowane, od razu lepiej wygląda emotka  
Już wygrałam taką w którejś z poprzednich edycji, mam ją w domu i właśnie problem jest taki, że te M&M'Sy nie są naklejką do zerwania emotka  W środku jest fajna i bym jej używała jakby tych dwóch gości zlikwidować emotka
cb656 0

androm

Cytuj wiadomość#6509625 niedziela, 15 lipca 2018, 20:12:37
noemi napisał(a):

cb656 napisał(a):

noemi napisał(a):

Zależy, czy to jest malowane, czy zwykła naklejka. W tym drugim przypadku po prostu odklejasz i już. A co, masz pewniaka, że wygrasz? emotka
...a zamalować to można w dowolnym programie graficznym emotka Żarcik taki emotka

emotka  No pięknie zamalowane, od razu lepiej wygląda emotka  
Już wygrałam taką w którejś z poprzednich edycji, mam ją w domu i właśnie problem jest taki, że te M&M'Sy nie są naklejką do zerwania emotka  W środku jest fajna i bym jej używała jakby tych dwóch gości zlikwidować emotka

ja bym nie farbowała, bo sobie możesz zepsuć, a z tymi ludzikami fajna jest:)
noemi 0

noemi

Cytuj wiadomość#6509627 niedziela, 15 lipca 2018, 20:23:04
cb656 - żadnego zgrubienia nie ma wyczuwalnego, świetny pomysł z tym lakiernikiem, podpytam go, dzięki wielkie!  emotka
cb656 0

awi

Cytuj wiadomość#6509960 poniedziałek, 16 lipca 2018, 18:26:08
Chcę sprzedać mieszkanie, za gotówkę i zależy mi na czasie. Nie znam się na tym biznesie. Jeśli ktoś z Was ma jakieś doświadczenie lub wiedzę na ten temat to proszę, napiszcie na co powinnam uważać. Czy warto korzystać z pośrednika?
0 0

netka2000

Cytuj wiadomość#6510001 poniedziałek, 16 lipca 2018, 20:06:18
Zalety wykorzystania chatbota do organizacji konkursów na Facebooku
http://centrumpr....acebooku,115688.html
bruce 0

myla

Cytuj wiadomość#6510031 poniedziałek, 16 lipca 2018, 21:50:42
noemi napisał(a):

Na Aliexpress można kupić "pokrowce" na walizki. Może tam coś Ci wpadnie w oko.

bruce

Cytuj wiadomość#6510044 poniedziałek, 16 lipca 2018, 22:25:31
netka2000 napisał(a):

Zalety wykorzystania chatbota do organizacji konkursów na Facebooku
http://centrumpr....acebooku,115688.html

"Niemal każda marka raz na jakiś czas organizuje konkurs na Facebooku. Duża konkurencja sprawia, że coraz trudniejsze staje się wymyślenie na tyle oryginalnych reguł, żeby zainteresować nimi użytkowników".
No i dziwić się tu, że w bazie mnóstwo konkursów/loterii pt. "polubić, udostępnić, zaprosić, gotowe, czekać".  emotka Sama też takie dodaję.  emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6510921 środa, 18 lipca 2018, 20:12:24
Kto się wybiera na męskie granie do żywca?
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6510947 środa, 18 lipca 2018, 21:02:34
agakaz2 napisał(a):

JA! emotka To się wreszcie spotkamy, hohoho! emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6511025 czwartek, 19 lipca 2018, 06:44:40
cb656 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

JA! emotka To się wreszcie spotkamy, hohoho! emotka

No spoko  emotka
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6511160 czwartek, 19 lipca 2018, 13:12:52
nataszka napisał(a):

a może wizyta u endokrynologa? albo ginekologa-endokrynologa? Może to coś z hormonami?
Albo badanie na nietolerancje pokarmowe? Często okazuje się, że nie służy nam produkt który powszechnie uznawany jest za zdrowy? (ja tak miałam...)
0 0

|< << < 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263264 >