Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 267 268 269 270 271 272273 274 275 276 277 > >> >|

nataszka

Cytuj wiadomość#6542011 czwartek, 25 października 2018, 21:48:39
kurcze nie mam nut .... emotka emotka emotka

nataszka

Cytuj wiadomość#6542152 piątek, 26 października 2018, 13:35:26
Chcę kupić ekspres do kawy do 2500 zł. co polecacie?
0 0

madzia34

Cytuj wiadomość#6542277 piątek, 26 października 2018, 19:04:19
nataszka napisał(a):

philips saeco

bardzo-mila-dziewczyna

Cytuj wiadomość#6542296 piątek, 26 października 2018, 20:04:24
Z czystym sumieniem mogę Ci polecić ekspres NIVONA. Raczej mniej znany w Polsce w stosunku do innych marek, ale znany coraz bardziej (ja np. kupiłam już drugi tej marki (przedni służył 8 lat). Jest serwis w Polsce. Zawsze, jak piłam kawę, zrobioną w innym miejscu niż własna kuchnia i z innego ekspresu, to moja ZAWSZE była lepsza, nawet jeśli sama kawa nie była z najwyższej półki. Niestety cena... Raczej droższe niż konkurencja, jednak najtańsze modele kosztuje w necie nieco więcej ni 2 tys. zł, a za 2,5 tys. zł coś się na pewno znajdzie.

margobb

Cytuj wiadomość#6542304 piątek, 26 października 2018, 20:20:09
nataszka napisał(a):

Polecam DeLonghi MagnificaS 22.110 emotka  mam go od roku i świetnie sie sprawdza

titinunu

Cytuj wiadomość#6542326 piątek, 26 października 2018, 22:03:17
margobb napisał(a):

nataszka napisał(a):

Polecam DeLonghi MagnificaS 22.110 emotka  mam go od roku i świetnie sie sprawdza

Tez go polecam

nataszka

Cytuj wiadomość#6542439 sobota, 27 października 2018, 18:50:31
Nie dajmy się zwariować ...świat do góry nogami się przewraca....!!! 

"W sytuacji, kiedy nauczyciel postawi dziecku ocenę za brak pracy domowej, rodzic ma prawo żądać pisemnego uzasadnienia i złożyć zażalenie do kuratorium, a nawet pójść do sądu - powiedział w Polsat News Mariusz... jakiś tam, organizator akcji "Dom nie jest filią szkoły". Podkreślił, że dzieci i ich rodzice nie mają obowiązku realizowania za szkołę podstawy programowej w domach"

delvitto

Cytuj wiadomość#6542443 sobota, 27 października 2018, 19:33:37
bardzo-mila-dziewczyna napisał(a):

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić ekspres NIVONA. Raczej mniej znany w Polsce w stosunku do innych marek, ale znany coraz bardziej (ja np. kupiłam już drugi tej marki (przedni służył 8 lat). Jest serwis w Polsce. Zawsze, jak piłam kawę, zrobioną w innym miejscu niż własna kuchnia i z innego ekspresu, to moja ZAWSZE była lepsza, nawet jeśli sama kawa nie była z najwyższej półki. Niestety cena... Raczej droższe niż konkurencja, jednak najtańsze modele kosztuje w necie nieco więcej ni 2 tys. zł, a za 2,5 tys. zł coś się na pewno znajdzie.

ja mam nivona 778, i niestety, nie mam dobrej opinii:( piję, bo muszę, ale chcę go docelowo odsprzedać, i kupić w podobnej cenie kolbowy, może Ascaso... Samo espresso jest jeszcze w miarę pijalne, natomiast inne rodzaje kaw, typu crema czy lungo, to popłuczyny emotka  mleko do latte jest dobrze spienione, to akurat jeden z niewielu plusów. Testowałam Philips jakiś model, i nawet Jura, i myślę, że to jednak nie to, czego oczekuję od smaku kawy, a jestem tu wybredna. Dlatego o tym kolbowym myślę.

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6542447 sobota, 27 października 2018, 19:53:14
nataszka napisał(a):

"W sytuacji, kiedy nauczyciel postawi dziecku ocenę za brak pracy domowej, rodzic ma prawo żądać pisemnego uzasadnienia i złożyć zażalenie do kuratorium, a nawet pójść do sądu - powiedział w Polsat News Mariusz... jakiś tam, organizator akcji "Dom nie jest filią szkoły". Podkreślił, że dzieci i ich rodzice nie mają obowiązku realizowania za szkołę podstawy programowej w domach"

mnie to przeraża. raz rodzice mówią, że "dom nie jest filią szkoły", żeby potem zapisać dziecko na tysiąc pięćset zajęć dodatkowych, o czym pisała Joasiunia. nie mam na celu nikogo obrażać, ale ci rodzice współcześni to jacyś dziwni są......

Claudia77

Cytuj wiadomość#6542473 niedziela, 28 października 2018, 07:27:31
dwaburekoty napisał(a):

nataszka napisał(a):

mnie to przeraża. raz rodzice mówią, że "dom nie jest filią szkoły", żeby potem zapisać dziecko na tysiąc pięćset zajęć dodatkowych, o czym pisała Joasiunia. nie mam na celu nikogo obrażać, ale ci rodzice współcześni to jacyś dziwni są......

ale to się zaczyna ta wariacja od przedszkola już, w poprzednim gdzie synek chodził - zajęć dodatkowych sto tysięcy (w grupie 2,5 latków i trzylatków) - pogoda we wrześniu była cudowna i przychodzę po małego trzeci dzień z kolei i pytam się czy dzieci były na dworze? - i kolejny raz słyszę, że niestety nie, bo tyle zajęc dodatkowych, że nie zdążyły - masakra jakaś, więc się pytam wykwalifikowanych pań, czy ważniejsza jest religia dla trzylatka czy zabawa na świeżym powietrzu, bo mój syn ma czas na naukę wszystkich pierdół, ja chcę aby się bawił i spędzał czas na dworze, bo to jest dzieciństwo...

delvitto

Cytuj wiadomość#6542666 poniedziałek, 29 października 2018, 10:58:50
dla sprzedających na allegro - informacja. Będą podwyższone opłaty prowizyjne za sprzedaż niektórych towarów;(
https://www.wirtu...e-rowery-i-militaria
bruce 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6542701 poniedziałek, 29 października 2018, 12:38:38
madzia34 napisał(a):

nataszka napisał(a):

philips saeco

Jak Ci zależy faktycznie na dobrej kawie, to kup sobie osobno młynek, sitka, osobno ekspres ciśnieniowy, ewentualnie spieniacz do mleka. Może odrobinę więcej pracy jest przy tym ale za to masz naprawdę dobrą kawę - za 2000 zł kupisz już całkiem fajne sprzęty.
Natomiast z automatem, przy tej kwocie co podajesz nie ma rożnicy czy kupisz ekspres za 1000 zł czy za 2 500 zł, poza dodatkowym guziczkiem na ekraniku i bardziej/ mniej prestiżowej marce.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6542727 poniedziałek, 29 października 2018, 13:32:24
cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

...czy zauważyłeś, że - wrednie i perfidnie - z reguły sklepy obniżają ceny o jeden-dwa grosze, kiedy akurat trwa akcja konkretnego artykułu i wiedzą, że konkursomaniak - szczęśliwy, że w ogóle dany towar namierzył -  kupi wtedy dwa produkty zamiast jednego, przepłaci sporo (prawie 100% emotka ), aby tylko wziąć udział?

Zauważyłem już dawno ten wredny spisek wrogich sił. To wszystko jest ukartowane, tak samo jak sztuczne podnoszenie cen, by za jakiś czas z triumfem ogłosić cenę niższą (też o grosze) jako niebywałą okazję! A w innym sklepie ceny normalne...
Miałem tak ostatnio w Żabce: "PROMOCJA! Kup dwie Cole w cenie 6zł za zestaw! Jupi!" Wychodzi po 3 zł za butelkę, gdy po drugiej stronie ulicy w Netto i innych sklepach osiedlowych TA SAMA COLA była w regularnej cenie 2,68 zł za JEDNĄ butelkę bez żadnej łaski emotka

niestety robią nas w balona na każdym kroku, trzeba mieć uszy i oczy otwarte

delvitto

Cytuj wiadomość#6543590 czwartek, 1 listopada 2018, 23:19:13
podpowiedzcie proszę, jakie są obecnie strony z filmami, serialami? Bo pojawiają się takie na kilka miesięcy, potem znikają i powstają nowe, to co znajduję teraz w necie to już nie aktywne;(
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6543606 piątek, 2 listopada 2018, 06:31:31
delvitto napisał(a):

podpowiedzcie proszę, jakie są obecnie strony z filmami, serialami? Bo pojawiają się takie na kilka miesięcy, potem znikają i powstają nowe, to co znajduję teraz w necie to już nie aktywne;(

Cda.pl
ipla.pl
vod.pl
vod.onet.pl
player.pl
vod.tvp.pl
chodzi o takie strony?

calliope

Cytuj wiadomość#6543609 piątek, 2 listopada 2018, 07:43:41
delvitto napisał(a):

zalukaj.com

asia575

Cytuj wiadomość#6543614 piątek, 2 listopada 2018, 08:09:09
Jestem na kupnie bielizny termoaktywnej dla nastolatka na treningi piłki nożnej.Nie mam pojęcia co wybrać .Może macie sprawdzone firmy  i mi coś polecicie emotka
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6543615 piątek, 2 listopada 2018, 08:28:52
Decathlon- Kipsta produkuje termikę dedykowaną głównie piłce nożnej, a Wedze ogólną. Polecam;)
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6543625 piątek, 2 listopada 2018, 08:58:58
Czy tylko mnie bawi nagroda w konkursie Syoss Kaufland? Koc z rękawami emotka pomijam, że warta 19 zł ( paragon 10 zł, list 5,50 więc prawie na czysto). Ale jak zobaczyłam zdjęcie faceta w tym kocu, to z obawy o swoje małżeństwo, wolę w to nie grać  emotka  choć ten elektryzujący się polar jest mega kuszący.
|< << < 267 268 269 270 271 272273 274 275 276 277 > >> >|