Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 269 270 271 272 273 274275 276 277 278 279 >

Claudia77

Cytuj wiadomość#6541267 wtorek, 23 października 2018, 14:54:03
mary18 napisał(a):

Mam takie pytanie ( może trochę głupie) o wysyłanie paczeknp na  poczcie polskiej . Otóż to niewysyłałam jeszcze nigdy żadnych większych paczek w pudełkach i po prostu nie
wiem tego ,  moje pytanie czy moge wysłaćpaczke w swoim pudełku i czy sama podpisuje to pudełko danymi nadawcy i
odbiorcy czy wypełniam jakiś druczek który zostaje przyklejony na paczkę ? ktoś poratuje odpowiedzią bo wole się was zapytać  emotka  niż robić sobie wstyd na poczcie, 

wypełniasz gotowe druki, a paczę możesz nadać w swoim opakowaniu
mary18 0

rwas

Cytuj wiadomość#6541268 wtorek, 23 października 2018, 14:54:04
mary18 napisał(a):

Mam takie pytanie ( może trochę głupie) o wysyłanie paczeknp na  poczcie polskiej . Otóż to niewysyłałam jeszcze nigdy żadnych większych paczek w pudełkach i po prostu nie
wiem tego ,  moje pytanie czy moge wysłaćpaczke w swoim pudełku i czy sama podpisuje to pudełko danymi nadawcy i
odbiorcy czy wypełniam jakiś druczek który zostaje przyklejony na paczkę ? ktoś poratuje odpowiedzią bo wole się was zapytać  emotka  niż robić sobie wstyd na poczcie, 

http://cennik.poczta-polska.pl/
zerknij w cennik,zobacz jak najtaniej nadać
mary18 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6541316 wtorek, 23 października 2018, 16:51:32
Szukam  kogos kto by chcial założyć aplikacje peo pay z mojego polecenia. Za zalozenie daja bon bon do empik  lub hm 25 zl 
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6541326 wtorek, 23 października 2018, 17:26:44
mary18 napisał(a):

A czego masz się wstydzić?  emotka
Jeśli masz Ty i odbiorca paczkomaty, to najprościej i chyba najtaniej w przypadku ciężkich przedmiotów, nadać bezpośredni w tym ustrojstwie. Trzeba pójść do paczkomatu, nowocześniejszego, takiego z dużym ekranem, zabrać kartę płatniczą i nawet niie trzeba drukować naklejki. Szybko i bez wstydu emotka
Tak się to robi https://www.youtu.../watch?v=-_JgRskL2Ag
a tu cennik https://inpost.pl...aty-kurier-przesylki
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6541419 wtorek, 23 października 2018, 22:08:46
pionas napisał(a):

Cześć!

Jakiś czas temu mojej kuzynki syn w niewinnej zabawie ledwo uszedł z życiem.

W jednej chwili wakacyjna zabawa w komandosów przerodziła się w niewyobrażalny koszmar. Dzisiaj Kubuś mimo, iż ma 12 lat jest jak niemowlę. Uczy się żyć na nowo. Jeszcze niedawno brykał szczęśliwy, a dziś całymi dniami leży w łóżku uwięziony we własnym ciele.. Podczas zabawy Kubuś zawisł na linie i tylko cudem uniknął śmierci. Przerażeni koledzy nie byli w stanie go uwolnić. Kuba zaczął się dusić, a żaden z kolegów nie był w stanie go na tyle podnieść i utrzymać, by ten mógł nabrać powietrza i uwolnić się z śmiertelnego zacisku. Kuba szarpał się na linie, próbował się ratować, ale z każdym ruchem tylko zwiększał ucisk liny na szyję, aż w końcu stracił przytomność. Doszło do zatrzymania krążenia..
Diagnoza: niedowład czterokończynowy, encefalopatia

Ruszyła zbiórka jeśli ktoś chce pomóc to więcej informacji w linku poniżej:
https://www.popro...gam.pl/kuba-bernacik

Z góry dzięki za dobre emotka

emotka  wpłacone  emotka
myślę, że WC to nie jest dobre miejsce na to
podepnij to pod ,,zbieramy kasę" czy gdzieś indziej, żeby wszyscy widzieli 
mia 0

masango

Cytuj wiadomość#6541506 środa, 24 października 2018, 11:11:13
Mam takie pytanie, czy bramki nie powinny być przypadkiem od 12:00 do 24:00?
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6541535 środa, 24 października 2018, 12:15:44
masango napisał(a):

Mam takie pytanie, czy bramki nie powinny być przypadkiem od 12:00 do 24:00?

Nie
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6541536 środa, 24 października 2018, 12:17:19
apoccalipsa napisał(a):

pionas napisał(a):

Cześć!

W jednej chwili wakacyjna zabawa w komandosów przerodziła się w niewyobrażalny koszmar. Dzisiaj Kubuś mimo, iż ma 12 lat jest jak niemowlę. Uczy się żyć na nowo. Jeszcze niedawno brykał szczęśliwy, a dziś całymi dniami leży w łóżku uwięziony we własnym ciele.. Podczas zabawy Kubuś zawisł na linie i tylko cudem uniknął śmierci. Przerażeni koledzy nie byli w stanie go uwolnić. Kuba zaczął się dusić, a żaden z kolegów nie był w stanie go na tyle podnieść i utrzymać, by ten mógł nabrać powietrza i uwolnić się z śmiertelnego zacisku. Kuba szarpał się na linie, próbował się ratować, ale z każdym ruchem tylko zwiększał ucisk liny na szyję, aż w końcu stracił przytomność. Doszło do zatrzymania krążenia..

emotka  wpłacone  emotka

Przypominam że mamy nawet specjalny wątek Pomoc potrzebującym emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6541597 środa, 24 października 2018, 14:54:23
apoccalipsa napisał(a):

pionas napisał(a):

Cześć!

emotka  wpłacone  emotka

Dzięki.

Właśnie nie wiem czy "zbieramy kasę" to odpowiedni wątek... tzn. sytuacja idealnie tam pasuje, ale założeniem tamtego wątku jest pokazanie że my tutaj nie tylko gramy i pomagamy i aby wiedzieć ile pomogliśmy to piszemy o tym, no i przy okazji można sobie nabić posta emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6541599 środa, 24 października 2018, 14:57:09
pionas napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

pionas napisał(a):

Cześć!

emotka  wpłacone  emotka

Dzięki.

Właśnie nie wiem czy "zbieramy kasę" to odpowiedni wątek... tzn. sytuacja idealnie tam pasuje, ale założeniem tamtego wątku jest pokazanie że my tutaj nie tylko gramy i pomagamy i aby wiedzieć ile pomogliśmy to piszemy o tym, no i przy okazji można sobie nabić posta emotka

tak jak napisała @Agnieszka!@ ,,Przypominam że mamy nawet specjalny wątek Pomoc potrzebującym  emotka "

tu zagląda mnóstwo ludzi, wykorzystaj to 
możesz nawet założyć specjalny wątek, ludzie lubią pomagać 

bruce

Cytuj wiadomość#6541996 czwartek, 25 października 2018, 20:38:07
Znajomy mi przesłał właśnie fotki - na Kasprowym około 40 cm śniegu!  emotka  Rany, czy aby nie za wcześnie taka zima?!  emotka emotka
Edit - sprostowanie - to tylko wstępne straszenie zimy, podobno za tydzień będzie tam plus 15-16 stopni.  emotka
androm 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6542011 czwartek, 25 października 2018, 21:48:39
kurcze nie mam nut .... emotka emotka emotka

nataszka

Cytuj wiadomość#6542152 piątek, 26 października 2018, 13:35:26
Chcę kupić ekspres do kawy do 2500 zł. co polecacie?
0 0

madzia34

Cytuj wiadomość#6542277 piątek, 26 października 2018, 19:04:19
nataszka napisał(a):

philips saeco

bardzo-mila-dziewczyna

Cytuj wiadomość#6542296 piątek, 26 października 2018, 20:04:24
Z czystym sumieniem mogę Ci polecić ekspres NIVONA. Raczej mniej znany w Polsce w stosunku do innych marek, ale znany coraz bardziej (ja np. kupiłam już drugi tej marki (przedni służył 8 lat). Jest serwis w Polsce. Zawsze, jak piłam kawę, zrobioną w innym miejscu niż własna kuchnia i z innego ekspresu, to moja ZAWSZE była lepsza, nawet jeśli sama kawa nie była z najwyższej półki. Niestety cena... Raczej droższe niż konkurencja, jednak najtańsze modele kosztuje w necie nieco więcej ni 2 tys. zł, a za 2,5 tys. zł coś się na pewno znajdzie.

margobb

Cytuj wiadomość#6542304 piątek, 26 października 2018, 20:20:09
nataszka napisał(a):

Polecam DeLonghi MagnificaS 22.110 emotka  mam go od roku i świetnie sie sprawdza

titinunu

Cytuj wiadomość#6542326 piątek, 26 października 2018, 22:03:17
margobb napisał(a):

nataszka napisał(a):

Polecam DeLonghi MagnificaS 22.110 emotka  mam go od roku i świetnie sie sprawdza

Tez go polecam

nataszka

Cytuj wiadomość#6542439 sobota, 27 października 2018, 18:50:31
Nie dajmy się zwariować ...świat do góry nogami się przewraca....!!! 

"W sytuacji, kiedy nauczyciel postawi dziecku ocenę za brak pracy domowej, rodzic ma prawo żądać pisemnego uzasadnienia i złożyć zażalenie do kuratorium, a nawet pójść do sądu - powiedział w Polsat News Mariusz... jakiś tam, organizator akcji "Dom nie jest filią szkoły". Podkreślił, że dzieci i ich rodzice nie mają obowiązku realizowania za szkołę podstawy programowej w domach"

delvitto

Cytuj wiadomość#6542443 sobota, 27 października 2018, 19:33:37
bardzo-mila-dziewczyna napisał(a):

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić ekspres NIVONA. Raczej mniej znany w Polsce w stosunku do innych marek, ale znany coraz bardziej (ja np. kupiłam już drugi tej marki (przedni służył 8 lat). Jest serwis w Polsce. Zawsze, jak piłam kawę, zrobioną w innym miejscu niż własna kuchnia i z innego ekspresu, to moja ZAWSZE była lepsza, nawet jeśli sama kawa nie była z najwyższej półki. Niestety cena... Raczej droższe niż konkurencja, jednak najtańsze modele kosztuje w necie nieco więcej ni 2 tys. zł, a za 2,5 tys. zł coś się na pewno znajdzie.

ja mam nivona 778, i niestety, nie mam dobrej opinii:( piję, bo muszę, ale chcę go docelowo odsprzedać, i kupić w podobnej cenie kolbowy, może Ascaso... Samo espresso jest jeszcze w miarę pijalne, natomiast inne rodzaje kaw, typu crema czy lungo, to popłuczyny emotka  mleko do latte jest dobrze spienione, to akurat jeden z niewielu plusów. Testowałam Philips jakiś model, i nawet Jura, i myślę, że to jednak nie to, czego oczekuję od smaku kawy, a jestem tu wybredna. Dlatego o tym kolbowym myślę.
|< << < 269 270 271 272 273 274275 276 277 278 279 >