Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 270 271 272 273 274 275276 277 278 279 280 > >> >|

kaka72

Cytuj wiadomość#6547676 czwartek, 15 listopada 2018, 16:33:23
[quote=
Kod

nkba]
cb656 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

co dziś wozi TNT ?

Głównie paczki emotka

Nie mam nic złego na myśli kaka72 ale cb656 tak mnie rozbawił swoją odpowiedzią, że jeszcze się "rechotam" emotka emotka dzięki cb656 bo nie wiedziałabym czego szukać po powrocie do domu  emotka  a tu patrzę jest paczka a w niej walizka 
nkba 0

androm

Cytuj wiadomość#6547778 czwartek, 15 listopada 2018, 20:23:10
bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

No cio? Taki lajf. Nie jesteś pewna dnia ani godziny. Nigdy nie wiadomo, czy facet, z którym idziesz do łóżka nie jest nosicielem, a co dopiero taki wypadek, gdzie jest kontakt z krwią innej osoby. Trza uważać emotka

Cio, pytasz? Szok! Pierwszy odruch zawsze i wszędzie - nieść pomoc! A tu taki przypadek...  emotka emotka

jakieś dwa miechy temu tak samo było - że szukali tych co udzielili pomocy
nie powinno się mieć styczności z krwią obcego, bo nie tylko hiv jest na świecie, ale i inne wirusy

Bruce, co tak zmieniasz te avatary, trzeba się co chwilę na nowo przyzwyczajać:) Ten z panem w kolczykach wszędzie był okropny. Najfajniejszy jest Twój standardowy z kotkiem.
bruce 0

androm

Cytuj wiadomość#6547786 czwartek, 15 listopada 2018, 20:33:56
bruce napisał(a):

http://katowice.n...2GFNJUml8EVTzUUWM7Aw
emotka rzestraszon

"

pomagał kobiecie jest ratownikiem medycznym. W chwili wypadku miał być
już po pracy. Sprawczyni wypadku podaje na jednym z portali
społecznościowych, że podczas akcji ratownik miał ręce całe we krwi
osoby chorej na HIV
."

szewc bez butów chodzi
bruce 0

androm

Cytuj wiadomość#6547787 czwartek, 15 listopada 2018, 20:35:04
bruce napisał(a):

androm napisał(a):

bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

No cio? Taki lajf. Nie jesteś pewna dnia ani godziny. Nigdy nie wiadomo, czy facet, z którym idziesz do łóżka nie jest nosicielem, a co dopiero taki wypadek, gdzie jest kontakt z krwią innej osoby. Trza uważać emotka

Cio, pytasz? Szok! Pierwszy odruch zawsze i wszędzie - nieść pomoc! A tu taki przypadek...  emotka emotka

jakieś dwa miechy temu tak samo było - że szukali tych co udzielili pomocy
nie powinno się mieć styczności z krwią obcego, bo nie tylko hiv jest na świecie, ale i inne wirusy

Bruce, co tak zmieniasz te avatary, trzeba się co chwilę na nowo przyzwyczajać:) Ten z panem w kolczykach wszędzie był okropny. Najfajniejszy jest Twój standardowy z kotkiem.

emotka emotka emotka  Prosisz i masz.  emotka emotka

Tak lubię to słodkie, bialutkie, mięciutkie kociątko, które... rozwala wszystko dookoła!
:)
bruce 0

79magda

Cytuj wiadomość#6547793 czwartek, 15 listopada 2018, 21:05:16
bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

Nie rozumiem. To ludzka choroba. Czy ona wyklucza niesienie pomocy osobie chorej?! Przecież zawsze trzeba uważać, jeżeli nie mamy przy sobie rękawiczek, można użyć koszulki, bądź innego materiału, czegokolwiek. Gdybys wiedziała, ze ta osoba jest nosicielem, Twój odruch niesienia pomocy by nagle zanikł??!!
Przeraza mnie bagienny sposób napisania tej wiadomości, tylko nastawionej na tanią sensacje, pisanie o unurzanych w krwi dłoniach... słabe emotka  stara szkoła dziennikarska odeszła w zapomnienie.
0 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6547808 czwartek, 15 listopada 2018, 21:38:21
Wie ktoś może czy na pierwszą wizytę w poradni wad postawy dla dzieci na NFZ potrzebne jest skierowanie?
0 0

melissa

Cytuj wiadomość#6547954 piątek, 16 listopada 2018, 12:02:52
katrin1 napisał(a):

Wie ktoś może czy na pierwszą wizytę w poradni wad postawy dla dzieci na NFZ potrzebne jest skierowanie?

Tak, jak i do wszystkich innych specjalistów musisz mieć skierowanie od pediatry.
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6548064 piątek, 16 listopada 2018, 16:12:49
andziulka21 napisał(a):

Czy orientuje się może ktoś z Was gdzie kupię taki zegarek? emotka
Dostałam go w zeszłym roku od cioci z Australii, a chciałabym kupić przyjaciółce pod choinkę taki sam, gdyż bardzo się jej podoba.. Przeszukałam Allegro i inne sklepy, niestety nie znalazłam emotka  któs, coś? emotka

https://www.bevil...-silver-watch-4526 
https://www.ebay....f:g:JNkAAOSwd-NbcywW
zobacz czy wysyłają do Polski, a może po modelu znajdziesz gdzie indziej?

size

Cytuj wiadomość#6548174 piątek, 16 listopada 2018, 21:26:22
Hej!

Czy mógłby mi ktoś polecić rowerek biegowy, który odpowiadałby dwulatce?

Będę wdzięczna za każdą sugestię.
0 0

kerocna

Cytuj wiadomość#6548190 piątek, 16 listopada 2018, 22:27:02
size napisał(a):

Hej!

Czy mógłby mi ktoś polecić rowerek biegowy, który odpowiadałby dwulatce?

Będę wdzięczna za każdą sugestię.

Ja polecam Puky, dokładnie ten model - https://www.skate...stockcode=PU00004053 - jest lekki, łatwo się go nawiguje, łatwo podnosi przednie koło, no i jest nie do zdarcia. Mimo wielokrotnego używania jest jak nowy. emotka Jest drogi ale warty swojej ceny.
0 0

luimig

Cytuj wiadomość#6548351 sobota, 17 listopada 2018, 21:30:34
Hej.. może Wy mnie oświecicie.. dzwoniło do mnie dzisiaj o 19.10 trzy razy radio rmf fm i nie mam pojęcia czy to była reklama, czy może jakiś konkurs? i czy jak nie odebrałam to wszystko (tylko nie wiem co emotka  przepadło?
0 0

luimig

Cytuj wiadomość#6548357 sobota, 17 listopada 2018, 22:10:58
cb656 napisał(a):

luimig napisał(a):

Hej.. może Wy mnie oświecicie.. dzwoniło do mnie dzisiaj o 19.10 trzy razy radio rmf fm i nie mam pojęcia czy to była reklama, czy może jakiś konkurs?

Hej, może nas oświecisz, czy brałaś ostatnio udział w jakimkolwiek konkursie RMF? łatwiej będzie odpowiedzieć... emotka

jeśli dobrze sobie przypominam... to zupy jak u mamy winiary i coś z piosenkami o kobietach - siła kobiet.. a czy w innym nie pamiętam emotka  mogło być tak że coś napisałam i nawet nie oznaczyłam na portalu że brałam udział. Staram się wrócić do konkursowania, ale brak czasu powoduje luki w pamięci emotka  nawet paragony ostatnio przeleżały... to zbrodnia:P 
0 0

luimig

Cytuj wiadomość#6548365 sobota, 17 listopada 2018, 22:40:30
cb656 napisał(a):

luimig napisał(a):

cb656 napisał(a):

luimig napisał(a):

Hej.. może Wy mnie oświecicie.. dzwoniło do mnie dzisiaj o 19.10 trzy razy radio rmf fm i nie mam pojęcia czy to była reklama, czy może jakiś konkurs?

Hej, może nas oświecisz, czy brałaś ostatnio udział w jakimkolwiek konkursie RMF? łatwiej będzie odpowiedzieć... emotka

jeśli dobrze sobie przypominam... to zupy jak u mamy winiary i coś z piosenkami o kobietach - siła kobiet.. a czy w innym nie pamiętam emotka  mogło być tak że coś napisałam i nawet nie oznaczyłam na portalu że brałam udział. Staram się wrócić do konkursowania, ale brak czasu powoduje luki w pamięci emotka  nawet paragony ostatnio przeleżały... to zbrodnia:P 

No to mógł być konkurs... emotka
luimig napisał(a):

...i czy jak nie odebrałam to wszystko (tylko nie wiem co emotka .  przepadło?

Nooo, raczej... emotka emotka

trudno... emotka  może wyślą e-mail albo coś.. emotka  jak usłyszałam dzwonek telefonu w sobotę wieczorem włączyło mi się.. "w weekend od klientów nie odbieram.." emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6548640 poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:34:10
Skąd można za darmo ściągnąć jakieś ebooki na kindla? Chciałabym przeczytać jedną książkę i nie wiem, gdzie mogę znaleźć. Macie jakieś stronki?

kreatia

Cytuj wiadomość#6548641 poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:34:56
@zdolnabestia napisał(a):

Skąd można za darmo ściągnąć jakieś ebooki na kindla? Chciałabym przeczytać jedną książkę i nie wiem, gdzie mogę znaleźć. Macie jakieś stronki?

zobacz tu: https://antyweb.pl/gdzie-kupowac-ebooki/ na pewno coś znajdziesz!
Kod

jak myślicie?
"Bieda" w fajne konkursy to trend, czy agencje przygotowują się na świąteczny boom? emotka

monkakk

Cytuj wiadomość#6548643 poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:40:19
kreatia napisał(a):

jak myślicie? "Bieda" w fajne konkursy to trend, czy agencje przygotowują się na świąteczny boom? emotka

Niestety z roku na rok i w tych świątecznych i nie tylko jest "bieda". emotka  Raczej nie liczę na boom wypaśnych konkursów. ALe może nas zaksoczą emotka
androm 0

wea86

Cytuj wiadomość#6549401 środa, 21 listopada 2018, 10:31:28
Działa Wam facebook? U mnie mnóstwo chińskich? znaczków. Jakiś atak hakerski czy co?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6549409 środa, 21 listopada 2018, 10:46:09
wea86 napisał(a):

Działa Wam facebook? U mnie mnóstwo chińskich? znaczków. Jakiś atak hakerski czy co?

jest ok
wea86 0

kaka72

Cytuj wiadomość#6549454 środa, 21 listopada 2018, 12:26:38
mam awizo z wczoraj -poczta polska-przesyłka nadana w Dąbrowie Górniczej-co to może być
0 0

Frama

Cytuj wiadomość#6549462 środa, 21 listopada 2018, 12:38:31
kaka72 napisał(a):

mam awizo z wczoraj -poczta polska-przesyłka nadana w Dąbrowie Górniczej-co to może być

Może coś z konkursów z magaxynu Tesco?
0 0
|< << < 270 271 272 273 274 275276 277 278 279 280 > >> >|