Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 273 274 275 276 277 278279 280 281 282 283 > >> >|

UlCiAh

Cytuj wiadomość#6555361 poniedziałek, 10 grudnia 2018, 21:16:12
Uwaga, będzie pytanie emotka

W jaki sposób przechowujecie paragony konkursowe?
Mam tu na myśli praktyki, które się u Was sprawdzają (organizacyjnie i pod kątem zachowania ich jakości)
Jakieś ciekawe sposoby w zakresie ich sortowania/dzielenia na konkursy? 
W konkursowym świecie jest ich sporo, dlatego też jestem ciekawa emotka  

Ktoś ma ochotę odpowiedzieć? 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6555363 poniedziałek, 10 grudnia 2018, 21:21:33
UlCiAh napisał(a):

Mam tu na myśli praktyki, które się u Was sprawdzają (organizacyjnie i pod kątem zachowania ich jakości)

Pytanie już kilka razy się pojawiło emotka  z tego co wiem kilka osob trzyma paragony w albumach na zdjęcia, inni w kopertach i podpiują miesiące.

ja trzymam w kopertach i podpisuję paragony konkretnie jaki sklep. I tam wkładam wszytskie paragony z danego sklepu. Jeśli konkurs jest ogólnopolski to mam kopertę INNE PARAGONY
konkursy na bramki mam w kopercie z podpisem BRAMKI
a tak to: intermatprche, abc, kaufland itp itd. 
Jeśli konkurs jest większy i dłuższy i wiem że będę mieć dużo paragonów to mam np. ALMETTE albo ŁACIATE osobno emotka  
UlCiAh 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6555364 poniedziałek, 10 grudnia 2018, 21:22:29
UlCiAh napisał(a):

Ja mam segregator. Każdy konkurs to osobna koszulka + kartka z najważniejszymi informacjami. O ile nie zostawię w słońcu to wszystko jest ok. Jeżeli mam kilka konkursów na paragonie , to kseruję go odpowiednią ilość razy i wtedy też, gdy np oryginał wyblaknie mam gdzieś ksero do podpięcia w razie W . Drugi segregator na zakończone i puszka z szymanowskiej na paragony dawno, dawno po terminie - na wszelki wypadek  emotka

vivi

Cytuj wiadomość#6555377 poniedziałek, 10 grudnia 2018, 22:44:07
-Violka- napisał(a):

UlCiAh napisał(a):

Ja mam segregator. Każdy konkurs to osobna koszulka + kartka z najważniejszymi informacjami. O ile nie zostawię w słońcu to wszystko jest ok. Jeżeli mam kilka konkursów na paragonie , to kseruję go odpowiednią ilość razy i wtedy też, gdy np oryginał wyblaknie mam gdzieś ksero do podpięcia w razie W . Drugi segregator na zakończone i puszka z szymanowskiej na paragony dawno, dawno po terminie - na wszelki wypadek  emotka

w lodówce emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6555737 wtorek, 11 grudnia 2018, 20:15:13
Lxooxooxoo napisał(a):

joan napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Ja mam właśnie mieszane uczucia...Oczywiście szkoda mi zwierząt, bo niektóre faktycznie się boją ale z drugiej strony myślę sobie (w kwestii Sylwestra), że fajerwerki stały się już takim symbolem. (...)

Ja już jestem na tyle stara, że jeśli jedynym argumentem na jakieś działanie są słowa typu: tradycja / symbol / ambicja, to od razu wiem, że owe zjawisko jest g* warte emotka

Od jakiegoś czasu na wszystko patrzę pod kątem ekologii i sztuczne ognie to nic więcej, jak syf i smród. A odkąd mąż naszej forumowiczki stracił oko (trafiony cudzą petardą), to już mnie nikt nie przekona do tego szajsu. Ni uja.

BTW -> u mnie już strzelali kilka godzin temu, najwyraźniej była promka w markecie na fajerwerki...

PS: Komu żal swojego zwierzaka, niech pomyśli o tych stworzeniach, które przebywają w Sylwestra na dworze. O ptakach, kotach, wiewiórkach, sarnach, zającach i całej faunie, która przeżywać będzie niezrozumiałe piekło w imię ludzkiej próżności.

PS2: W tym roku Sylwester z Polsatem ma się odbyć na Stadionie Śląskim. Czekam na oficjalne info, czy będą pizgać petardami po niebie nad głowami zwierząt w zoo, czy może odpuszczą.

emotka  Popieram Cię w 100%. Mam nadzieję, że na Stadionie zrezygnują z fajerwerków.
W tym roku nawet ma nie być "tradycyjnego" światełka do nieba na finale Wielkiej Orkiestry. Czasy się zmieniają i mam nadzieję, że coraz więcej osób popatrzy na to z drugiej strony. A nie z tej strony, że to właśnie symbol, tradycja i że tak się przyjęło.
Dla mnie to nie dość, że wielkie zanieczyszczenie, to jeszcze puszczanie z dymem kasy i to nie małej. emotka  A jak widzę konkursy, w których do wygrania są fajerwerki, to mi słabo.

I wszytsko jasne emotka  zrezygnowano z fajerwerków emotka  

Halszka

Cytuj wiadomość#6555989 środa, 12 grudnia 2018, 14:18:08
Słuchajcie (czytajcie hihi), mam dylemat jak usytuować w kuchni piekarnik i mikrofalówkę w zabudowie - pionowo czy poziomo obok siebie? Jakie macie doświadczenia?
0 0

silvia8

Cytuj wiadomość#6555994 środa, 12 grudnia 2018, 14:27:07
Halszka napisał(a):

Słuchajcie (czytajcie hihi), mam dylemat jak usytuować w kuchni piekarnik i mikrofalówkę w zabudowie - pionowo czy poziomo obok siebie? Jakie macie doświadczenia?

Ja mam nad piekarnikiem mikrofalówkę, pionowo. I piekarnik, i mikrofalówka są na takiej wysokości, że obsługuje je w pozycji stojącej. Jesteśmy dość wysocy, także taki układ dla nas odpowiadał.
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6555995 środa, 12 grudnia 2018, 14:27:25
Halszka napisał(a):

ja mam pionowo i sobie chwalę, piekarnik na wysokości takiej, abym się nie musiała schylać i nad nim mikrofala, bo z tej bardzo rzadko korzystamy, poziomo nie robiłam, bo obok mam wielką szafę cargo, która służy mi za mini spiżarkę i szkoda mi było miejsca.)
0 0

Halszka

Cytuj wiadomość#6555997 środa, 12 grudnia 2018, 14:29:44
silvia8 napisał(a):

Halszka napisał(a):

Ja mam nad piekarnikiem mikrofalówkę, pionowo. I piekarnik, i mikrofalówka są na takiej wysokości, że obsługuje je w pozycji stojącej. Jesteśmy dość wysocy, także taki układ dla nas odpowiadał.

Moja zagwozdka bierze sie też z tego, że z mikrofalówki korzysta moje 5 letnie dziecko. nie chciałabym ograniczać samodzielności..
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6556008 środa, 12 grudnia 2018, 14:52:59

Moja zagwozdka bierze sie też z tego, że z mikrofalówki korzysta moje 5 letnie dziecko. nie chciałabym ograniczać samodzielności..

zrób poziomo to może dziecko upiecze Ci ciastka emotka . nie ograniczaj samodzielności, pobudz kreatywność!

pioge7

Cytuj wiadomość#6556015 środa, 12 grudnia 2018, 15:15:39
Kochani w aplikacji Olx ruszyła akcja nakarm psiaka... wystarczy wejść w aplikacje i tam kliknąć w dowolnego psiaka i NAKARM
:) 
https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/lfV7/

UlCiAh

Cytuj wiadomość#6556159 środa, 12 grudnia 2018, 21:30:19
Halszka napisał(a):

silvia8 napisał(a):

Halszka napisał(a):

Pionowo -> ładnie i praktycznie emotka  

Przy okazji mam powiązane pytanie.
Szukam właśnie dla siebie nowego piekarnika i zastanawiam się czy kupić teraz czy zaraz po świętach są może jakieś zabójczo dobre promocje i warto ciasto na święta upiec jeszcze w starym? 
Kojarzycie może, czy w okolicach nowego roku będzie jakiś szał z promocjami na taki sprzęt? 
0 0

malenka89

Cytuj wiadomość#6556819 sobota, 15 grudnia 2018, 00:54:23
Dziewczyny czy któraś z Was ma naleśnikarkę (tak to się chyba fachowo nazywa)? Mam co prawda patelnie do naleśników, z której jestem zadowolona, ale marzą mi się takie mega cieniutkie naleśniki emotka   Ogólnie one są drogie, znalazłam tańszą, ale żadnych opinii  https://galeriagastro.pl/domowa-nalesnikarka-30cm-akcesoria-p-4855.html  Czy ktoś ma z Was takie cudo (bądź innej firmy) i napisze mi czy faktycznie jest jakaś różnica w smażeniu, grubości itd niż z patelni? 
0 0

carissma

Cytuj wiadomość#6557360 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 16:27:18
Zdradzcie mi sekret. Czy jeśli czekam na przesyłkę poleconą, to czy listonosz musi podjąć próbę doręczenia, czy może od razu wrzucić do skrzynki awizo? emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6557402 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 17:34:22
jak jest większa niż otwór w skrzynce to samo awizo może
0 0

ameryka

Cytuj wiadomość#6557435 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 18:45:05
Macie też coś takiego że jak nic nie wygracie to nie kupujecie danego produktu przy okazji zakupów pokonkursowo-loteryjnych??
0 1

-Violka-

Cytuj wiadomość#6557436 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 18:48:47
ameryka napisał(a):

Macie też coś takiego że jak nic nie wygracie to nie kupujecie danego produktu przy okazji zakupów pokonkursowo-loteryjnych??

Jak tylko nie wygram to nadal kupuję, ale jeżeli z jakiegoś powodu czuję się oszukana , tj teraz np cukier królewski, gdzie nie wystarcza im zdjęcie produktu , to czuję niechęć do marki. 

ameryka

Cytuj wiadomość#6557439 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 18:52:48
-Violka- napisał(a):

ameryka napisał(a):

Jak tylko nie wygram to nadal kupuję, ale jeżeli z jakiegoś powodu czuję się oszukana , tj teraz np cukier królewski, gdzie nie wystarcza im zdjęcie produktu , to czuję niechęć do marki. 

z cukrem mam to samo. Wygrana puszka, lecz nie podoba im się paragon z Tesco. Trudno - przepadnie.
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6557458 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 19:47:37
ameryka napisał(a):

gram dopiero od lipca ale myślę że ni źle mi idzie, natomiast nigdy nie wygrałam w agencji ZEG. a na sam Velvet w kilku konkursach puściłam chyba z 12 zgłoszeń (gdzie trzeba było minimum za15 zł kupić). i nic. zero. W związku z tym bojkotuję Velvet i uważam że jest do d... y emotka emotka

carissma

Cytuj wiadomość#6557466 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 20:08:24
prosiaczek napisał(a):

jak jest większa niż otwór w skrzynce to samo awizo może

ale przesyłka polecona nigdy do skrzynki nie jest wrzucania, więc nie wiem czy to o to chodzi. Może tylko jak jest paczka polecona to wtedy dochodzi do adresata, natomiast list chyba tak nie działa. Nie wiem, ale tak gdybam sobie.
0 0
|< << < 273 274 275 276 277 278279 280 281 282 283 > >> >|