Reklama na e-Konkursy.info 20.09.19 03:29:44

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 274 275 276 277 278 279280 281 282 283 284 > >> >|

monnikk

Cytuj wiadomość#6557486 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 21:48:31
carissma napisał(a):

ale przesyłka polecona nigdy do skrzynki nie jest wrzucania, więc nie wiem czy to o to chodzi. Może tylko jak jest paczka polecona to wtedy dochodzi do adresata, natomiast list chyba tak nie działa. Nie wiem, ale tak gdybam sobie.

W "mojej" starej  poczcie było tak, że jeśli przesyłka nadana jako list, była dość duża to listonosz od razu przychodził z awizem. Tłumaczone było to tym, że listonosz ma tylko jedną torbę, więc nosi tylko płaskie listy, a 2-3 większe lub nieforemne listy zapchałyby mu całą torbę.

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6557546 wtorek, 18 grudzień 2018, 09:02:27
no właśnie o to mi chodziło. u mnie jak jest wielka, to nie dźwiga tylko od razu awizo. mimo, że polecone.

mamimamu

Cytuj wiadomość#6557886 środa, 19 grudzień 2018, 07:26:48
mam pytanie dla rodziców, których dzieci borykają się z AZS - czy macie jakieś doświadczenia z maścią PROTOPIC (0,03)? Jeśli nazwa teraz nic nie mówi, to dodam, że jest to silna maść, która w pierwszej fazie stosowania może powodować (i najczęściej - jak to powiedziala alergolog - tak jest) zaczerwienienie, pieczenie i podrażnienie. 
Pytam o Wasze doświadczenia, bo mam nią smarować okolice oczu - górne powieki, okol. dolnych powiek i resztę twarzy i wtedy objawy łagodzić lekiem przeciwbólowym (podawanym bez przerwy przez 3 dni emotka

moje wątpliwości budzi to, że maść ( silnie podrażniająca) ma być stosowana właśnie w tak newralgicznym m-cu, jakim są oczy. 
Gdybyście mieli też jakieś swoje złote środki w walce z AZS- nie wymagające konsultacji z lekarzem - to proszę o wskazówkę emotka
będę wdzięczna za każdą radę  emotka
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6557980 środa, 19 grudzień 2018, 12:43:59
Czy komus z Was udalo sie wykorzystac bony po utracie waznosci? Przegapilam termin w Mili I teraz sie zastanawiam czy wyrzucac do kosza czy jest jak as szansa? 
A drugie pytanie do krakusow. W ktorej zabce nie bede robic problemow z wykorzystaniem bonow (waznych emotka ). W jednej jak bylam obslugiwala mnie jakas studentka ktora popatrzyla na mnie jak na kosmite gdy chcialam placic bonami... a w ogole jest jakas instrukcja obslugi tych bonow? Kiedys pamietam jakas afere ze ekspedienci dezaktywowali bony przypadkowo, ale nie pamietam czy to byla zabka....
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6558286 czwartek, 20 grudzień 2018, 14:16:55
Hej. Mam jeszcze Jedno pytanie. Mam nowy samochod na gwarancji. Musze przeprowadzic przeglad po Roku by nie utracic gwarancji. No I pytanie czy przeglad po za salonem jest duzo tanszy niz w serwisie salonowym? No I jesli tak to czy ktos z Krakowa poleca takie miejsce w Krakowie gdzie mozna to zrobic?
0 0

petarda

Cytuj wiadomość#6558305 czwartek, 20 grudzień 2018, 14:36:14
ace napisał(a):

Hej. Mam jeszcze Jedno pytanie. Mam nowy samochod na gwarancji. Musze przeprowadzic przeglad po Roku by nie utracic gwarancji. No I pytanie czy przeglad po za salonem jest duzo tanszy niz w serwisie salonowym? No I jesli tak to czy ktos z Krakowa poleca takie miejsce w Krakowie gdzie mozna to zrobic?

Przeczytaj warunki gwarancji ale raczej aby utrzymać gwarancję wymagane są przeglądy w ASO niestety nie tanie.
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6558310 czwartek, 20 grudzień 2018, 15:01:42
mamimamu napisał(a):

mam pytanie dla rodziców, których dzieci borykają się z AZS - czy macie jakieś doświadczenia z maścią PROTOPIC (0,03)? Jeśli nazwa teraz nic nie mówi, to dodam, że jest to silna maść, która w pierwszej fazie stosowania może powodować (i najczęściej - jak to powiedziala alergolog - tak jest) zaczerwienienie, pieczenie i podrażnienie. 
Pytam o Wasze doświadczenia, bo mam nią smarować okolice oczu - górne powieki, okol. dolnych powiek i resztę twarzy i wtedy objawy łagodzić lekiem przeciwbólowym (podawanym bez przerwy przez 3 dni emotka

moje wątpliwości budzi to, że maść ( silnie podrażniająca) ma być stosowana właśnie w tak newralgicznym m-cu, jakim są oczy. 
Gdybyście mieli też jakieś swoje złote środki w walce z AZS- nie wymagające konsultacji z lekarzem - to proszę o wskazówkę emotka

ile dziecko ma lat? aby nie tarło ręką okolic oczu..
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6558324 czwartek, 20 grudzień 2018, 15:31:44
petarda napisał(a):

ace napisał(a):

Hej. Mam jeszcze Jedno pytanie. Mam nowy samochod na gwarancji. Musze przeprowadzic przeglad po Roku by nie utracic gwarancji. No I pytanie czy przeglad poza salonem jest duzo tanszy niz w serwisie salonowym? No I jesli tak to czy ktos z Krakowa poleca takie miejsce w Krakowie gdzie mozna to zrobic?

Przeczytaj warunki gwarancji ale raczej aby utrzymać gwarancję wymagane są przeglądy w ASO niestety nie tanie.

No wlasnie w necie przeczytalam ze dealer nie moze wymagac przegladow tylko u nich, UE zakazala takich procederow. Znalazlam jakas siec warsztatow ktora zajmuje sie takimi przegladami. Wycenili na 400zl (w aso wycenili na 600-700). 
0 0

petarda

Cytuj wiadomość#6558327 czwartek, 20 grudzień 2018, 15:38:19
ace napisał(a):

No wlasnie w necie przeczytalam ze dealer nie moze wymagac przegladow tylko u nich, UE zakazala takich procederow. Znalazlam jakas siec warsztatow ktora zajmuje sie takimi przegladami. Wycenili na 400zl (w aso wycenili na 600-700). 

Pytanie jaki zakres przeglądu. Przy nowym aucie nie oszczędzał bym tych 2 stówek. Jak po przeglądzie będzie coś nie tak Aso może się migać. Przepisy swoje a życie swoje emotka
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6558331 czwartek, 20 grudzień 2018, 15:54:44
petarda napisał(a):

ace napisał(a):

Pytanie jaki zakres przeglądu. Przy nowym aucie nie oszczędzał bym tych 2 stówek. Jak po przeglądzie będzie coś nie tak Aso może się migać. Przepisy swoje a życie swoje emotka

No wlasnie nie wiem. Przez swieta sie moze w rodzinie popytam. Poki co umowilam sie na przeglad w obu miejscach na po swietach. Ale wlasnie myslalam ze ktos forumowych posiadaczy nowych (np wygranych emotka  w koncu calkiem sporo ich tutaj emotka ) samochodow podzieli sie swoimi doswiadczeniami emotka  
Bardzo dziekuje za odpowiedz petarda emotka  
0 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6558369 czwartek, 20 grudzień 2018, 19:08:05
mama-l-k-m napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Ma 3 lata i odruchowo drapie te miejsca, w których pojawia się uczucie swędzenia emotka  Dlatego własnie mam takie obiekcje.  Starszak może i zrozumiałby, że MUSI BOLEĆ, czy PIEC, ale obawiam się, że u nas to nie przejdzie.
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6558371 czwartek, 20 grudzień 2018, 19:14:54
ace napisał(a):

Czy komus z Was udalo sie wykorzystac bony po utracie waznosci? Przegapilam termin w Mili I teraz sie zastanawiam czy wyrzucac do kosza czy jest jak as szansa? 

Kojarzę, że ktoś na forum pisał, że udało mu się to z bonami bodajże z lidla Na pewno warto zapytać (w centrali, na ich facebooku)
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6558372 czwartek, 20 grudzień 2018, 19:22:17
mamimamu napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Ma 3 lata i odruchowo drapie te miejsca, w których pojawia się uczucie swędzenia emotka  Dlatego własnie mam takie obiekcje.  Starszak może i zrozumiałby, że MUSI BOLEĆ, czy PIEC, ale obawiam się, że u nas to nie przejdzie.

przy moich dzieciach w tym wieku nie ryzykowałabym, ewentualnie na noc jak już będzie głębszy sen ale sama musisz ocenić czy już jest tak źle i warto ryzykować zatarcie oczka. Bo niestety dziecko cierpi, lekarz przepisze ale my rodzice potem musimy sobie radzić jak dziecku to podać aby sobie nie zaszkodziło bardziej. 
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6558534 piątek, 21 grudzień 2018, 12:06:29
@[email protected] napisał(a):

ace napisał(a):

Kojarzę, że ktoś na forum pisał, że udało mu się to z bonami bodajże z lidla Na pewno warto zapytać (w centrali, na ich facebooku)

Wlasnie tez cos takie go kojarze, ze ktos tez mial taka sytuacje I ze Mimo wszystko udalo mud sie bin zrealizowac. Bardzo dziekuje za odpowiedz emotka

nique

Cytuj wiadomość#6558653 piątek, 21 grudzień 2018, 19:58:36
Ogladacie Ugotowanych? Konkursowiczka Kornelia jest na ekranie emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6558684 piątek, 21 grudzień 2018, 22:03:53
Ludzie, nie bądźcie dzbany:) Zapraszam do wątku "Zbieramy kasę". Pomóżmy komuś choćby z okazji Świąt.

reolo3

Cytuj wiadomość#6558821 sobota, 22 grudzień 2018, 22:36:47
Czy teraz na tvp2 film jest bez lektora? Też taj macie czy coś u mnie? 
0 0

Frama

Cytuj wiadomość#6558822 sobota, 22 grudzień 2018, 22:38:08
reolo3 napisał(a):

Czy teraz na tvp2 film jest bez lektora? Też taj macie czy coś u mnie? 

Coś u Ciebie...
0 0

helcia85

Cytuj wiadomość#6559184 czwartek, 27 grudzień 2018, 11:28:58
Ma ktoś doświadczenie w związku ze sprzedażą wygranego samochodu? Trzeba czekać te pół roku? 
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6559185 czwartek, 27 grudzień 2018, 11:31:58
helcia85 napisał(a):

Ma ktoś doświadczenie w związku ze sprzedażą wygranego samochodu? Trzeba czekać te pół roku? 

nie trzeba
0 0

|< << < 274 275 276 277 278 279280 281 282 283 284 > >> >|