Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 274 275 276 277 278 279280 281 282 283 284 > >> >|

halliday

Cytuj wiadomość#6557483 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 21:29:43
carissma napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

jak jest większa niż otwór w skrzynce to samo awizo może

ale przesyłka polecona nigdy do skrzynki nie jest wrzucania, więc nie wiem czy to o to chodzi. Może tylko jak jest paczka polecona to wtedy dochodzi do adresata, natomiast list chyba tak nie działa. Nie wiem, ale tak gdybam sobie.

można złożyć dyspozycje aby wrzucali do skrzynki listy polecone.
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6557486 poniedziałek, 17 grudnia 2018, 21:48:31
carissma napisał(a):

ale przesyłka polecona nigdy do skrzynki nie jest wrzucania, więc nie wiem czy to o to chodzi. Może tylko jak jest paczka polecona to wtedy dochodzi do adresata, natomiast list chyba tak nie działa. Nie wiem, ale tak gdybam sobie.

W "mojej" starej  poczcie było tak, że jeśli przesyłka nadana jako list, była dość duża to listonosz od razu przychodził z awizem. Tłumaczone było to tym, że listonosz ma tylko jedną torbę, więc nosi tylko płaskie listy, a 2-3 większe lub nieforemne listy zapchałyby mu całą torbę.

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6557546 wtorek, 18 grudnia 2018, 09:02:27
no właśnie o to mi chodziło. u mnie jak jest wielka, to nie dźwiga tylko od razu awizo. mimo, że polecone.

mamimamu

Cytuj wiadomość#6557886 środa, 19 grudnia 2018, 07:26:48
mam pytanie dla rodziców, których dzieci borykają się z AZS - czy macie jakieś doświadczenia z maścią PROTOPIC (0,03)? Jeśli nazwa teraz nic nie mówi, to dodam, że jest to silna maść, która w pierwszej fazie stosowania może powodować (i najczęściej - jak to powiedziala alergolog - tak jest) zaczerwienienie, pieczenie i podrażnienie. 
Pytam o Wasze doświadczenia, bo mam nią smarować okolice oczu - górne powieki, okol. dolnych powiek i resztę twarzy i wtedy objawy łagodzić lekiem przeciwbólowym (podawanym bez przerwy przez 3 dni emotka

moje wątpliwości budzi to, że maść ( silnie podrażniająca) ma być stosowana właśnie w tak newralgicznym m-cu, jakim są oczy. 
Gdybyście mieli też jakieś swoje złote środki w walce z AZS- nie wymagające konsultacji z lekarzem - to proszę o wskazówkę emotka
będę wdzięczna za każdą radę  emotka
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6557980 środa, 19 grudnia 2018, 12:43:59
Czy komus z Was udalo sie wykorzystac bony po utracie waznosci? Przegapilam termin w Mili I teraz sie zastanawiam czy wyrzucac do kosza czy jest jak as szansa? 
A drugie pytanie do krakusow. W ktorej zabce nie bede robic problemow z wykorzystaniem bonow (waznych emotka ). W jednej jak bylam obslugiwala mnie jakas studentka ktora popatrzyla na mnie jak na kosmite gdy chcialam placic bonami... a w ogole jest jakas instrukcja obslugi tych bonow? Kiedys pamietam jakas afere ze ekspedienci dezaktywowali bony przypadkowo, ale nie pamietam czy to byla zabka....
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6558286 czwartek, 20 grudnia 2018, 14:16:55
Hej. Mam jeszcze Jedno pytanie. Mam nowy samochod na gwarancji. Musze przeprowadzic przeglad po Roku by nie utracic gwarancji. No I pytanie czy przeglad po za salonem jest duzo tanszy niz w serwisie salonowym? No I jesli tak to czy ktos z Krakowa poleca takie miejsce w Krakowie gdzie mozna to zrobic?
0 0

petarda

Cytuj wiadomość#6558305 czwartek, 20 grudnia 2018, 14:36:14
ace napisał(a):

Hej. Mam jeszcze Jedno pytanie. Mam nowy samochod na gwarancji. Musze przeprowadzic przeglad po Roku by nie utracic gwarancji. No I pytanie czy przeglad po za salonem jest duzo tanszy niz w serwisie salonowym? No I jesli tak to czy ktos z Krakowa poleca takie miejsce w Krakowie gdzie mozna to zrobic?

Przeczytaj warunki gwarancji ale raczej aby utrzymać gwarancję wymagane są przeglądy w ASO niestety nie tanie.
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6558310 czwartek, 20 grudnia 2018, 15:01:42
mamimamu napisał(a):

mam pytanie dla rodziców, których dzieci borykają się z AZS - czy macie jakieś doświadczenia z maścią PROTOPIC (0,03)? Jeśli nazwa teraz nic nie mówi, to dodam, że jest to silna maść, która w pierwszej fazie stosowania może powodować (i najczęściej - jak to powiedziala alergolog - tak jest) zaczerwienienie, pieczenie i podrażnienie. 
Pytam o Wasze doświadczenia, bo mam nią smarować okolice oczu - górne powieki, okol. dolnych powiek i resztę twarzy i wtedy objawy łagodzić lekiem przeciwbólowym (podawanym bez przerwy przez 3 dni emotka

moje wątpliwości budzi to, że maść ( silnie podrażniająca) ma być stosowana właśnie w tak newralgicznym m-cu, jakim są oczy. 
Gdybyście mieli też jakieś swoje złote środki w walce z AZS- nie wymagające konsultacji z lekarzem - to proszę o wskazówkę emotka

ile dziecko ma lat? aby nie tarło ręką okolic oczu..
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6558324 czwartek, 20 grudnia 2018, 15:31:44
petarda napisał(a):

ace napisał(a):

Hej. Mam jeszcze Jedno pytanie. Mam nowy samochod na gwarancji. Musze przeprowadzic przeglad po Roku by nie utracic gwarancji. No I pytanie czy przeglad poza salonem jest duzo tanszy niz w serwisie salonowym? No I jesli tak to czy ktos z Krakowa poleca takie miejsce w Krakowie gdzie mozna to zrobic?

Przeczytaj warunki gwarancji ale raczej aby utrzymać gwarancję wymagane są przeglądy w ASO niestety nie tanie.

No wlasnie w necie przeczytalam ze dealer nie moze wymagac przegladow tylko u nich, UE zakazala takich procederow. Znalazlam jakas siec warsztatow ktora zajmuje sie takimi przegladami. Wycenili na 400zl (w aso wycenili na 600-700). 
0 0

petarda

Cytuj wiadomość#6558327 czwartek, 20 grudnia 2018, 15:38:19
ace napisał(a):

No wlasnie w necie przeczytalam ze dealer nie moze wymagac przegladow tylko u nich, UE zakazala takich procederow. Znalazlam jakas siec warsztatow ktora zajmuje sie takimi przegladami. Wycenili na 400zl (w aso wycenili na 600-700). 

Pytanie jaki zakres przeglądu. Przy nowym aucie nie oszczędzał bym tych 2 stówek. Jak po przeglądzie będzie coś nie tak Aso może się migać. Przepisy swoje a życie swoje emotka
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6558331 czwartek, 20 grudnia 2018, 15:54:44
petarda napisał(a):

ace napisał(a):

Pytanie jaki zakres przeglądu. Przy nowym aucie nie oszczędzał bym tych 2 stówek. Jak po przeglądzie będzie coś nie tak Aso może się migać. Przepisy swoje a życie swoje emotka

No wlasnie nie wiem. Przez swieta sie moze w rodzinie popytam. Poki co umowilam sie na przeglad w obu miejscach na po swietach. Ale wlasnie myslalam ze ktos forumowych posiadaczy nowych (np wygranych emotka  w koncu calkiem sporo ich tutaj emotka ) samochodow podzieli sie swoimi doswiadczeniami emotka  
Bardzo dziekuje za odpowiedz petarda emotka  
0 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6558369 czwartek, 20 grudnia 2018, 19:08:05
mama-l-k-m napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Ma 3 lata i odruchowo drapie te miejsca, w których pojawia się uczucie swędzenia emotka  Dlatego własnie mam takie obiekcje.  Starszak może i zrozumiałby, że MUSI BOLEĆ, czy PIEC, ale obawiam się, że u nas to nie przejdzie.
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6558371 czwartek, 20 grudnia 2018, 19:14:54
ace napisał(a):

Czy komus z Was udalo sie wykorzystac bony po utracie waznosci? Przegapilam termin w Mili I teraz sie zastanawiam czy wyrzucac do kosza czy jest jak as szansa? 

Kojarzę, że ktoś na forum pisał, że udało mu się to z bonami bodajże z lidla Na pewno warto zapytać (w centrali, na ich facebooku)
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6558372 czwartek, 20 grudnia 2018, 19:22:17
mamimamu napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Ma 3 lata i odruchowo drapie te miejsca, w których pojawia się uczucie swędzenia emotka  Dlatego własnie mam takie obiekcje.  Starszak może i zrozumiałby, że MUSI BOLEĆ, czy PIEC, ale obawiam się, że u nas to nie przejdzie.

przy moich dzieciach w tym wieku nie ryzykowałabym, ewentualnie na noc jak już będzie głębszy sen ale sama musisz ocenić czy już jest tak źle i warto ryzykować zatarcie oczka. Bo niestety dziecko cierpi, lekarz przepisze ale my rodzice potem musimy sobie radzić jak dziecku to podać aby sobie nie zaszkodziło bardziej. 
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6558534 piątek, 21 grudnia 2018, 12:06:29
@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

Kojarzę, że ktoś na forum pisał, że udało mu się to z bonami bodajże z lidla Na pewno warto zapytać (w centrali, na ich facebooku)

Wlasnie tez cos takie go kojarze, ze ktos tez mial taka sytuacje I ze Mimo wszystko udalo mud sie bin zrealizowac. Bardzo dziekuje za odpowiedz emotka

nique

Cytuj wiadomość#6558653 piątek, 21 grudnia 2018, 19:58:36
Ogladacie Ugotowanych? Konkursowiczka Kornelia jest na ekranie emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6558684 piątek, 21 grudnia 2018, 22:03:53
Ludzie, nie bądźcie dzbany:) Zapraszam do wątku "Zbieramy kasę". Pomóżmy komuś choćby z okazji Świąt.

reolo3

Cytuj wiadomość#6558821 sobota, 22 grudnia 2018, 22:36:47
Czy teraz na tvp2 film jest bez lektora? Też taj macie czy coś u mnie? 
0 0

Frama

Cytuj wiadomość#6558822 sobota, 22 grudnia 2018, 22:38:08
reolo3 napisał(a):

Czy teraz na tvp2 film jest bez lektora? Też taj macie czy coś u mnie? 

Coś u Ciebie...
0 0

helcia85

Cytuj wiadomość#6559184 czwartek, 27 grudnia 2018, 11:28:58
Ma ktoś doświadczenie w związku ze sprzedażą wygranego samochodu? Trzeba czekać te pół roku? 
0 0
|< << < 274 275 276 277 278 279280 281 282 283 284 > >> >|