Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 275 276 277 278 279 280 281 282283 284 285 >

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6564615 czwartek, 17 stycznia 2019, 18:59:07
bruce napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Pytanie na luzie emotka  Czy grając dłużej (od kilku lat) macie większą skuteczność? Własne skuteczne wypracowane strategie? emotka  Nie pytam o strategie z prośbą o zdradzanie tajemnic, tylko czy da się większą skuteczność wypracować? emotka

Jak najbardziej. emotka  Wprawdzie nie powinnam się w tej kwestii wypowiadać, bo gdzie mi tam do Laureatów nagród z górnych półek emotka , ale skuteczność na pewno jest większa. Najważniejsze - uwierzyłam, że istotnie wygrać można.  emotka

Grając dłużej nie mam większej skuteczności(gram od ok. lat 18 ).Receptą na większą ilość wygranych jest częstsze wysyłanie zgłoszeń(nie dotyczy to loterii,jak zauważyłam) albo granie w niszowych konkursach, np. wygrałam iphona w konkursie konkretnej farby do włosów.Fajne też są szybkie konkursy na facebooku, nagrody może nie powalają,ale np.dziś wygrałam bon do Empiku za 50 zł,kiedyś duży zestaw kosmetyków, 2 razy wódkę i bon na pyszne.pl,te konkursy z facebooka mają też ten plus,że są bez kosztowe, nic nie trzeba kupować,jedyny koszt to czas poświęcony na wysłanie zgłoszenia.Ważny jest też czas trwania konkursu,te krótsze dają większe prawdopodobieństwo wygranej,czasem decyduje zupełny przypadek,np. wcale nie miałam wielkiego ciśnienia, by wygrać w Heinekenie, ale forumowicze tak ekscytowali się tym konkursem,że postanowiłam wysłać zgłoszenie i wygrałam.W tym roku postanowiłam,że nie będę grać w konkursach ,,słodyczowych" i ,,chipsowych",bo niezdrowej żywności nie będę kupować.Staram się zwykle kupować proszki i chemię domową z konkursu, tu w rodzinie  auto się trafiło,a ten asortyment produktów w domu zawsze potrzebny.Kiedyś kupiłam półroczny zapas papieru toaletowego i nic nie wygrałam, ale papier był, muszę stwierdzić, dobrej jakości i jak wiadomo-nie zmarnował się.Omijam konkursy, gdzie nie trzeba nic,żadnego numeru paragonu oprócz zgłoszenia,bo ludzie tam pewnie naślą zgłoszeń, a potem będą szukać na forum paragonu.Nie gram też o nagrody ,które mi są niepotrzebne albo takie , z których nie będę mogła skorzystać-bo to strata czasu.Jedyną receptą na wygranie jest  granie i pisanie kreatywnych  zgłoszeń,które mogłyby się spodobać tym młodym ludziom z agencji.

Monika11

Cytuj wiadomość#6564979 piątek, 18 stycznia 2019, 21:10:13
Jak w tym roku  rozliczamy PIT , można dalej przez neta  ? Widziałam   reklamę w TV ,że coś się pozmieniało .. nie zobaczyłam do końca ..
0 0

justyna1411

Cytuj wiadomość#6564983 piątek, 18 stycznia 2019, 21:21:33
Ktoś kojarzy jakiś konkurs z zakupem herbaty ?  emotka
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6564984 piątek, 18 stycznia 2019, 21:33:25
Monika11 napisał(a):

Jak w tym roku  rozliczamy PIT , można dalej przez neta  ? Widziałam   reklamę w TV ,że coś się pozmieniało .. nie zobaczyłam do końca ..

US Cię rozlicza, a Ty tylko akceptujesz lub nanosisz zmiany (np. 1% dla OPP). Wszystko internetowo.

danaaa

Cytuj wiadomość#6564985 piątek, 18 stycznia 2019, 21:37:42
justyna1411 napisał(a):

Astra ITM
https://www.e-kon...he.html#.XEI34tJKgdU
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6564986 piątek, 18 stycznia 2019, 21:42:41
justyna1411 napisał(a):

https://www.e-kon...yd.html#.XEI6LyxCc1k
0 0

toka

Cytuj wiadomość#6565028 sobota, 19 stycznia 2019, 09:42:16
Kończy mi się umowa z orange na neostradę.Może ktoś korzysta z jakiejs fajnej oferty-raczej bez limitu.Obecnie płacę 60zł więc w podobnej cenie.Będę wdzięczna za rady
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6565058 sobota, 19 stycznia 2019, 12:04:27
toka napisał(a):

Kończy mi się umowa z orange na neostradę.Może ktoś korzysta z jakiejs fajnej oferty-raczej bez limitu.Obecnie płacę 60zł więc w podobnej cenie.Będę wdzięczna za rady

Ja mam internet domowy z tmobile - płacę 49 zł, limitu nie ma, net nie zwalnia. Jest jeszcze druga opcja (szybsza) za 65zł. U mnie podłączony do netu jest tv plus laptop plus dwa smartfony - nawet jak wszystko działa jednocześnie to jest ok. Umowa na 24 miesiące, ja jeszcze dokupiłam router - jednorazowa opłata 49zł (ale są też chyba inne opcje). 
toka 0

sks900

Cytuj wiadomość#6565066 sobota, 19 stycznia 2019, 13:26:03
Dla zainteresowanych, 2 fajne okazje do odzyskania $ za zakupy:

https://www.duckrazem.pl/

https://wawrzyniec.com.pl/promocjalidl/

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6565258 niedziela, 20 stycznia 2019, 22:56:50
jeśli ktoś zastanawia się czy pójść na underdoga to ja po seansie podpowiadam, żeby iść emotka . Muzyka rewelka, scenografia mi się bardzo podobała, Mikolajczak mam nadzieje że będzie goscic częściej na dużym ekranie. film może mało ambitny, pozostawia trochę znaków zapytania i troszkę nie jest konsekwentny, ale na niedzielne odmozdzenie akurat emotka .

boję się za to o Kogel-Mogel.... film, którego 2 części uwielbiałam, jest robiony na wzor naszych "wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju" komedii romantycznych.

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6565599 wtorek, 22 stycznia 2019, 07:37:58
Pozdrowienia z Wielkiej Brytanii.  Służbowo jestem w ramach projektu  Erasmus. Faajnie  jest.  Fish&chips  pycha, herbata zarabista, ludzie przyjaźni i tacy. .. wyluzowani bardzo. Pogoda też ok.

pioge7

Cytuj wiadomość#6565605 wtorek, 22 stycznia 2019, 08:19:34
ludzka_istota napisał(a):

Pozdrowienia z Wielkiej Brytanii.  Służbowo jestem w ramach projektu  Erasmus. Faajnie  jest.  Fish&chips  pycha, herbata zarabista, ludzie przyjaźni i tacy. .. wyluzowani bardzo. Pogoda też ok.

Ty popijasz herbatkę a tam pewnie konkursów też mają dużo emotka  
0 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6565608 wtorek, 22 stycznia 2019, 08:37:18

zazdroszczę tych wszystkich pubów które żyją cały tydzień.. i tego wyboru szerokiego pysznych piwek... ech... smaka mi narobiłaś emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6565658 wtorek, 22 stycznia 2019, 11:24:24
Ja to tu żyję na co dzień emotka  Pogoda - żonkile mi już wschodzą w ogrodzie emotka

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6566157 środa, 23 stycznia 2019, 19:32:49
pioge7 napisał(a):

No właśnie trafiam na same konkursowe opakowania różnych rzeczy

aniajukej

Cytuj wiadomość#6566178 środa, 23 stycznia 2019, 21:45:51

pioge7 napisał(a):

No właśnie trafiam na same konkursowe opakowania różnych rzeczy

Żadnych fajnych konkursów tu nie ma i nigdy nie było.
Na fb jak jakiś jest fajny, jak np. na Pandorze, to udział bierze 300000 osób

bubba

Cytuj wiadomość#6566542 piątek, 25 stycznia 2019, 12:07:42
Czekam z niecierpliwością na konkursy gdzie do wygrania będą wejściówki do Energylandii. 
Pewnie znowu będzie wysyp na koniec sezonu jak w tamtym roku  emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6566543 piątek, 25 stycznia 2019, 12:10:00
bubba napisał(a):

Czekam z niecierpliwością na konkursy gdzie do wygrania będą wejściówki do Energylandii. 
Pewnie znowu będzie wysyp na koniec sezonu jak w tamtym roku  emotka

jeśli pogoda będzie taka jak w 2018, to może być nawet na koniec sezonu emotka
zdążą odpalić nowe coastery przynajmniej (i przetestować na żywych organizmach)  emotka  
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6566546 piątek, 25 stycznia 2019, 12:34:11
Ja bylem (bezkonkursowo) w październiku.
Owszem, wodne atrakcje odpuściliśmy, ale najdłużej czekałem 15min i to na Hyperiona, reszta 5-10min.
Każdemu polecam początek lub koniec sezonu (ew.środek tygodnia z przeciętną pogodą)

p.s.wpisałbym się już do MDW z Captain Jackiem  emotka  dawać te maile...

delvitto

Cytuj wiadomość#6567080 niedziela, 27 stycznia 2019, 19:45:48
czy jest jakiś sklep internetowy, który sprzedaje ciekawe rośliny doniczkowe? U mnie kwiaty nigdy się nie zachowywały bo mam kota, który je niszczył, gryzł albo zrzucał doniczkę na ziemię emotka  mam od niedawna przemeblowane mieszkanie, w taki sposób, by kocurek nie miał wszędzie dojścia, i chcę postawić fajne kwiaty. Na wszelki wypadek jednak, wolałabym, by nie były trujące, gdyby kiciuś był sprytniejszy niż mi się wydaje. Jeden kwiat to chciałabym mieć taki wysoki, ale wąski, z mocną łodygą, coś w rodzaju mini palmy. A kolejne to coś w rodzaju paproci, aby były takie bujne, rozłożyste. Może coś doradzicie?
0 0
|< << < 275 276 277 278 279 280 281 282283 284 285 >