Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 279 280 281 282 283 284285 286 287 288 289 > >> >|

taalvikki

Cytuj wiadomość#6569252 wtorek, 5 lutego 2019, 23:45:08
sks900 napisał(a):

Może trzeba zlikwidować telefony stacjonarne emerytom?

By chronić oszczędności, pojechała taksówką z Krakowa do Łodzi. Tam wrzuciła 18 tys. zł... do kosza

https://www.rmf24...-do-lodz,nId,2820516

a może należy głupim ludziom zakazać uogólniania, co?
nie takich głupich nie - emerytów widywałam w życiu. 
awi 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6569288 środa, 6 lutego 2019, 10:08:37
Najsilniejszy naturalny antybiotyk - idealny na obecny okres zachorowań:
http://www.zdrowy...infekcje-organizmie/
0 0

anula81

Cytuj wiadomość#6569332 środa, 6 lutego 2019, 11:34:28

czy jest tutaj ktoś kto może pomóc, instalowałam na nowo, pzrenosiłam z karty na tel i odwrotnie, nie działa mi nic ;(  pisałam do ekonków ale nie mogę  nawet przez @ wysłać zdjęcia, jakieś fatum :!
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6569344 środa, 6 lutego 2019, 12:02:30
sks900 napisał(a):

By chronić oszczędności, pojechała taksówką z Krakowa do Łodzi. Tam wrzuciła 18 tys. zł... do kosza

Najlepiej podejść do każdego przypadku indywidualnie.

Często jest tak, że P.O. (potencjalna ofiara) nie potrafi albo uparcie nie chce nauczyć się! obsługi telefonu komórkowego. A ciężko zostawić kogoś takiego na pastwę losu, pozbawiając go jakiejkolwiek interakcji ze światem; rodzina zwykle chce mieć być z P.O. w kontakcie np. ze względu na jej zdrowie. Zresztą najczęściej to sama P.O. nie zgadza się na zamianę telefonu stacjonarnego na komórkowy. Plus rozwiązanie umowy telekomunikacyjnej przed terminem jest zwykle obarczone karą pieniężną...

Jeśli P.O. mieszka w domu wielorodzinnym, jest jeszcze gorzej, bo często posiadanie linii stacjonarnej warunkuje np. świadczenie usług internetowych przez operatora (ja tak mam). Nie ma stacjonarnego = nie ma internetu. Wątpię, żeby cała rodzina zrezygnowała z internetu czy tv w pakiecie, skoro się do takich wygód społeczeństwo przyzwyczaiło.

Niestety, przypadki oszustw nie mają nic wspólnego z wiekiem ofiary, a jedynie ze stanem jej psychiki oraz świadomości otaczającego ją świata. Mój facet dużo biega i ma znajomych w różnym wieku, emeryci również potrafią być na maksa kumaci.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6569519 środa, 6 lutego 2019, 22:34:59
sks900 napisał(a):

Czytam i nie wierzę!!! wiem, że nie powinno się życzyć komuś czegoś złego, ale kurna.. mam nadzieję, że ci pierdzieleni złodzieje kiedyś doczekają się, że ktoś ich potraktuje tak samo, jak oni okradają innych!!! 
Zakichane nieroby, najłatwiej iść po cudze pieniądze, nierzadko zarobione ciężką, długoletnią pracą albo jakimś wypadkiem czy innymi problemami zdrowotnymi (jak renciści).
Sami by się wzięli za uczciwą robotę, a nie wyciągają ręce po cudze!!!

emotka emotka emotka emotka emotka emotka
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6569523 środa, 6 lutego 2019, 22:39:17
kumulacja napisał(a):

Najsilniejszy naturalny antybiotyk - idealny na obecny okres zachorowań:
http://www.zdrowy...infekcje-organizmie/

Antybiotyk zwalczający wirusy? Hmmm...
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6572071 piątek, 15 lutego 2019, 22:42:14
w piątek 1.02 doladowalam sobie konto w tmobile za 50pln. pieniadze niestety nie zasilily mojego numeru. po powrocie z UA widzę że calkowicie odcieli mi ta kartę sim od swiata zywych (brak zasięgu). wiem, ze mieli jakas awarię. jest sens pisac do nich reklamacje czy mam przebolec strate pieniedzy?
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6572081 piątek, 15 lutego 2019, 23:25:08
Widziałam w kauflandzie oliwę z oliwek  Latzimas (eko), 500 ml za 17 zł. Chciałabym kupić ale zastanawia mnie cena, jest sporo niższa niż gdzie indziej(za taką objętość) W związku z tym poproszę o opinię osoby dla których świat oliwy nie ma tajemnic. Warto?
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6572344 niedziela, 17 lutego 2019, 18:32:53
dwaburekoty napisał(a):

w piątek 1.02 doladowalam sobie konto w tmobile za 50pln. pieniadze niestety nie zasilily mojego numeru. po powrocie z UA widzę że calkowicie odcieli mi ta kartę sim od swiata zywych (brak zasięgu). wiem, ze mieli jakas awarię. jest sens pisac do nich reklamacje czy mam przebolec strate pieniedzy?

Warto pisać, w związku z awaria TMobile nie docierały smsy,napisałem reklamacje i dostałem doładowanie.
1 0

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6572734 poniedziałek, 18 lutego 2019, 19:16:51
Witam emotka
Czy wszyscy dostaliście 300+???
Ja dostała e-maila o zgodzie i przyznaniu ,ale tych pieniążków do tej pory nie mam na koncie....
Do kiedy gmina powinna wypłacić 300+???
Będę wdzięczna za pomoc emotka  
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6572762 poniedziałek, 18 lutego 2019, 20:28:08
joasiajulia napisał(a):

Witam emotka
Ja dostała e-maila o zgodzie i przyznaniu ,ale tych pieniążków do tej pory nie mam na koncie....

Dawno temu już wpłynęło.
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6572800 poniedziałek, 18 lutego 2019, 21:51:49
joasiajulia napisał(a):

Witam emotka

https://www.gov.p...ogramu-dobry-start 
5. Kiedy otrzymam wsparcie? Jeśli wniosek złożysz w lipcu lub sierpniu,wyprawkę otrzymasz nie później niż 30 września. W przypadku wniosków złożonych w kolejnych miesiącach gminy będą miały maksymalnie 2 miesiące od dnia złożenia wniosku na jego rozpatrzenie i wypłatę świadczenia.

Powinnaś dostać już dawno, bo ostateczny termin na składanie był do 30 listopada, więc do końca stycznia powinny być wszystkie wypłaty. Ja dostałam kasę na konto wcześniej niż informację, że mi ją przyznano. 
0 0

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6572813 poniedziałek, 18 lutego 2019, 23:06:04
glena napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Witam emotka

https://www.gov.p...ogramu-dobry-start 
5. Kiedy otrzymam wsparcie? Jeśli wniosek złożysz w lipcu lub sierpniu,wyprawkę otrzymasz nie później niż 30 września. W przypadku wniosków złożonych w kolejnych miesiącach gminy będą miały maksymalnie 2 miesiące od dnia złożenia wniosku na jego rozpatrzenie i wypłatę świadczenia.

Powinnaś dostać już dawno, bo ostateczny termin na składanie był do 30 listopada, więc do końca stycznia powinny być wszystkie wypłaty. Ja dostałam kasę na konto wcześniej niż informację, że mi ją przyznano. 

Dziękuję emotka zatem w środę idę do Gminy się upomnieć...
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6573208 środa, 20 lutego 2019, 08:57:53
Na dniach pierwszy raz będę odbierać przesyłkę z paczkomatu inpost. Czy dam radę intuicyjnie się obsłużyć, a może powinnam się przegotować do tego pierwszego razu?  emotka Czy jest coś na co powinnam zwrócić szczególną uwagę  emotka   emotka  I w ogóle na czym to polega? Czy dostanę magiczny kod smsem i mam go wklepać niczym pin w bankomacie?
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6573210 środa, 20 lutego 2019, 09:00:59
defed napisał(a):

Na dniach pierwszy raz będę odbierać przesyłkę z paczkomatu inpost. Czy dam radę intuicyjnie się obsłużyć, a może powinnam się przegotować do tego pierwszego razu?  emotka Czy jest coś na co powinnam zwrócić szczególną uwagę  emotka   emotka  I w ogóle na czym to polega? Czy dostanę magiczny kod smsem i mam go wklepać niczym pin w bankomacie?

podchdzisz do paczkomaty i wykonujesz jego polecenia emotka weź ze sobą telefon. najpierw klikasz że chcesz odebrać paczke, potem podajesz swój nr telefonu, potem wpisujesz kod z smsa i krasnoludek otwiera Ci drzwiczki do szafeczki emotka P.S. parę lat temu miałam na osiedlu paczkomat który opowiadał NA GŁoS dowcipy a jak się odchodziło to krzyczał że będzie tęsknił... serio

kreatia

Cytuj wiadomość#6573211 środa, 20 lutego 2019, 09:01:49
defed napisał(a):

dasz radę, bez problemu emotka
zerknij tu ----> https://www.youtu.../watch?v=pTKIBVJ7Uhw
edit: paczkomaty bardziej aktualne ----> https://www.youtu.../watch?v=1nK-7BW8igQ
defed 0

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6573212 środa, 20 lutego 2019, 09:01:57
defed napisał(a):

Jak przesyłka znajdzie się już w paczkomacie to dostaniesz kod sms. Podchodzisz, wybierasz "odbierz paczkę" pojawia się miejsce na numer telefonu i kod. Naciskasz dalej i czekasz aż skrytka się otworzy. na ekranie pojawia się miejsce, która skrytka się otworzyła, żeby było łatwiej ją zlokalizować, chociaż zwykle otwiera się dość szeroko.
Musisz mieć numer telefonu (ten na który przyszedł sms z kodem) i kod. Intuicyjnie dasz radę. A i jeśli paczka będzie w skrytce na górze to przyda sie drabina emotka chociaż ja zwykle proszę kogoś o pomoc.

androm

Cytuj wiadomość#6573233 środa, 20 lutego 2019, 09:53:04
jak Ty się uchowałaś, że przez tyle nigdy nie miałaś przesyłki w paczkomacie? wiesz ile straciłaś, choćby loterię ostatnio - auto mogłaś wygrać za odbieranie paczek! emotka
defed napisał(a):

0 0

slavek

Cytuj wiadomość#6573235 środa, 20 lutego 2019, 09:56:02
Koleżanka prosiła mnie o wypełnienie ankiety

https://docs.goog...SNGbSDP1ErQ/viewform

krótka jakby co emotka

defed

Cytuj wiadomość#6573236 środa, 20 lutego 2019, 09:59:02
androm napisał(a):

jak Ty się uchowałaś, że przez tyle nigdy nie miałaś przesyłki w paczkomacie? wiesz ile straciłaś, choćby loterię ostatnio - auto mogłaś wygrać za odbieranie paczek!

Wygodniej siedzieć w kapciach z herbatą i oczekiwać kuriera, niż biegać po paczkomatach. Poza tym ciężko mi się przełamać na nowe. Np. do przejścia na wygranego smartfona szykowałam się ze 2 lata  emotka Ale potem szybko się uczę!  emotka  Gdyby był konkurs, może bym się zdecydowała - ale loteria? Loterie mnie nie lubią - specjalnie się dla nich nie będę gimnastykować  emotka
|< << < 279 280 281 282 283 284285 286 287 288 289 > >> >|