Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 281 282 283 284 285 286287 288 289 290 291 > >> >|

magdamagda11

Cytuj wiadomość#6576173 piątek, 1 marzec 2019, 11:27:26
Po wczorajszym dniu postanowiłam zabrać się za siebie. Znalazłam na youtube filmik z Moniką Kołakowska, ćwiczył ktoś z was kiedyś z nią?
Właśnie pierwszy trening mam za sobą i czuję się pozytywnie zmęczona i trening ze względu na różnorodność szybko minął. Ciekawa jestem efektów, postanowiłam ćwiczyć tak 5 razy w tygodniu, może chce ktoś dołączyć do miesięcznego wyzwania:)? 
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6576186 piątek, 1 marzec 2019, 11:56:46
magdamagda11 napisał(a):

Po wczorajszym dniu postanowiłam zabrać się za siebie. Znalazłam na youtube filmik z Moniką Kołakowska, ćwiczył ktoś z was kiedyś z nią?
Właśnie pierwszy trening mam za sobą i czuję się pozytywnie zmęczona i trening ze względu na różnorodność szybko minął. Ciekawa jestem efektów, postanowiłam ćwiczyć tak 5 razy w tygodniu, może chce ktoś dołączyć do miesięcznego wyzwania:)? 

Ja z nią zaczęłam w lutym na brzuszysko emotka Mogę się dołączyć emotka
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6576187 piątek, 1 marzec 2019, 11:58:18
magdamagda11 napisał(a):

możesz wrzucic linka? bo szukam wlasnie jakiegos fajnego treningu
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6576200 piątek, 1 marzec 2019, 12:07:00
Trenuję z Wami! Trzeba by się jakoś na fejsie zgadać emotka
Kto zainteresowany, zapraszam na PW z mailem - wyślę zaproszenie do motywującej grupy konkursowiczek na fb  emotka
0 0

magdamagda11

Cytuj wiadomość#6576207 piątek, 1 marzec 2019, 12:15:44
Na youtube wpisz Monika Kołakowska 700 kcl. To pierwszy trening jaki z nią zrobiłam więc nie wiem jak pozostałe ale ten naprawdę daje wycisk. Moja dzisiejsza waga to 67.8, chowam teraz wagę do szafy i następne ważenie 31 marca:) nie mam fejsa ale fajnie, że nie jestem sama;) mam nadzieję że uda się nam zrzucić pare kg:)
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6576208 piątek, 1 marzec 2019, 12:19:51
magdamagda11 napisał(a):

Na youtube wpisz Monika Kołakowska 700 kcl. To pierwszy trening jaki z nią zrobiłam więc nie wiem jak pozostałe ale ten naprawdę daje wycisk. Moja dzisiejsza waga to 67.8, chowam teraz wagę do szafy i następne ważenie 31 marca:) nie mam fejsa ale fajnie, że nie jestem sama;) mam nadzieję że uda się nam zrzucić pare kg:)

a ile trwa?
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6576209 piątek, 1 marzec 2019, 12:21:16
magdamagda11 napisał(a):

schowaj wagę w ogóle! wyciagnij centymetr krawiecki!
ja zrobiłam eksperyment z koleżanka z pracy o podobnym wzroście.
ona waży mniej ode mnie, ale ma gorsze obwody.... patrząc w lustro stwierdzilysmy, że mam lepsza figure... więc wiesz, waga niekoniecznie prawdę Ci powie.

magdamagda11

Cytuj wiadomość#6576210 piątek, 1 marzec 2019, 12:23:09
40 minut są też przerwy w tym czasie. Widziałam też treningi 30 minutowe. 
olunka 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6576218 piątek, 1 marzec 2019, 12:39:44
dobra @magdamagda11 olunka nkba i inne dziewczyny potrzebujące motywacji, założyłam tajną grupę na fb, poproszę o maila na PW.

razem raźniej!
nkba, bruce 0

kinzao

Cytuj wiadomość#6576797 niedziela, 3 marzec 2019, 18:55:46
W przerwie między konkursami, jakby ktoś miał ochotę na chwilę przenieść się na słoneczną Teneryfę to zapraszam, na nowy film na kanale emotka

Zabierzemy Was od turystycznego Los Cristianos, podziwianie delfinów na oceanie Atlantyckim oraz olbrzymie klify Los Gigantes , przez kręte drogi wąwozu Masca w kierunku najwyższego szczytu hiszpanii - TEIDE, kończąc na zielonej północy i plaży prosto z Sahary!
12 minut idealne na niedzielny wieczór! ️ emotka
Zapraszamy do oglądania, komentowania, udostępniania i co tam jeszcze tylko możecie zrobić żeby szło dalej emotka emotka

https://www.youtu...v=vs0LFI6x-Z8&t=

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6576974 poniedziałek, 4 marzec 2019, 12:20:22
Czy ktoś zna się dobrze na etykiecie językowej? Nie mam pojęcia jak zwrócić się do zakonnicy w trakcie rozmowy telefonicznej. To moja ciocia, siostra mojego dziadka, ale nigdy jej nie poznałam, to będzie moja pierwsza rozmowa z nią. Bardzo się stresuję i nie chcę strzelić żadnej gafy emotka   Nie mam pojęcia jak się przywitać i jak się do niej zwracać? 
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6576975 poniedziałek, 4 marzec 2019, 12:23:39
Wydaje mi się, że skoro dzwonisz do niej jako do członka rodziny, a nie urzędowo jako do zakonnicy, możesz mówić ciociu, albo zapytać na początku rozmowy, czy możesz się tak do niej zwracać.

kreatia

Cytuj wiadomość#6576980 poniedziałek, 4 marzec 2019, 12:30:01
Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy ktoś zna się dobrze na etykiecie językowej? Nie mam pojęcia jak zwrócić się do zakonnicy w trakcie rozmowy telefonicznej. To moja ciocia, siostra mojego dziadka, ale nigdy jej nie poznałam, to będzie moja pierwsza rozmowa z nią. Bardzo się stresuję i nie chcę strzelić żadnej gafy emotka   Nie mam pojęcia jak się przywitać i jak się do niej zwracać? 

Ciociowałabym emotka powodzenia i nie zapomnij nam tu napisać jak poszło  emotka
edit: i nie musisz szczęśćbożować itp itd - zadzwoń jak do człowieka emotka
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6576984 poniedziałek, 4 marzec 2019, 12:33:17

Czy ktoś zna się dobrze na etykiecie językowej? Nie mam pojęcia jak zwrócić się do zakonnicy w trakcie rozmowy telefonicznej. To moja ciocia, siostra mojego dziadka, ale nigdy jej nie poznałam, to będzie moja pierwsza rozmowa z nią. Bardzo się stresuję i nie chcę strzelić żadnej gafy emotka   Nie mam pojęcia jak się przywitać i jak się do niej zwracać? Też 

Też miałam w rodzinie zakonnice, zwracałam się do niej po prostu ciociu. Raz odwiedziłam ją w zakonie, witałam się  wtedy z innymi szczęść Boże lub dzień dobry. Do innych sióstr mówiłam np. siostro Gabrielo, lub proszę siostry. Ale też myślę, że najlepiej spytać na początku rozmowy.
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6576990 poniedziałek, 4 marzec 2019, 12:41:07

Siostro, albo proszę siostry emotka
Też mam w rodzinie siostrę zakonną, ale ją znam więc od zawsze mówiłam ciociu.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6577016 poniedziałek, 4 marzec 2019, 13:48:43
donia7 napisał(a):

Rozmawiasz z nią, bo jest Twoją ciocią, ja bym do niej mówiła per "ciocia", a nie zakonnica. To jakby zawód:)
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6577018 poniedziałek, 4 marzec 2019, 13:52:18
androm napisał(a):

donia7 napisał(a):

Rozmawiasz z nią, bo jest Twoją ciocią, ja bym do niej mówiła per "ciocia", a nie zakonnica. To jakby zawód:)

No tak, ale Niebieska napisała, że nigdy z nią nie rozmawiała, więc w tym wypadku ja osobiście zwracałabym się "siostro":P
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6577032 poniedziałek, 4 marzec 2019, 14:21:29
Ja tak trochę z innej beczki... może ktos polecić jakieś żywe kwiaty, które można włożyć do wazonu na grobie, aby wytrzymały choć kiła dni przez te zimne noce...
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6577071 poniedziałek, 4 marzec 2019, 15:20:07
donia7 napisał(a):

androm napisał(a):

donia7 napisał(a):

No tak, ale Niebieska napisała, że nigdy z nią nie rozmawiała, więc w tym wypadku ja osobiście zwracałabym się "siostro":P

Jeżeli jest w rodzinie i jest Twoją ciocią, to śmiało możesz przedstawić się i mówić do niej "ciociu"Ja mam w rodzinie i nigdy nie zwracałam się "siostro"I zawsze mówię do niej z rodzonego imienia,a nie z przybranego-zakonnego:)
joan 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6577078 poniedziałek, 4 marzec 2019, 15:38:34
doo napisał(a):

anet napisał(a):

Nie wiem gdzie wrzucić, jeśli nie mam dostępu do zapowiedzi.
Loteria Prince Polo startuje 4 marca; główna 300 tys.

dodaj ten konkurs normalnie do bazy. Będziesz mieć pierwszy konkurs dodany na swoim koncie, a to przybliży cię do możliwości zaglądania do wątku Zapowiedzi

Kiepsko, że tylko 1 nagroda dzienna emotka
Wygranie graniczy z cudem, na dodatek bramki emotka
0 0
|< << < 281 282 283 284 285 286287 288 289 290 291 > >> >|