Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 284 285 286 287 288 289290 291 292 293 294 >

jokan

Cytuj wiadomość#6582228 środa, 20 marca 2019, 09:02:23
aendrius1 napisał(a):

Po ile "chodzą"głośniki i słuchawki z TICTACA? Taka średnia forum,olx? PW

na allegro glosnik widzialam za 369 kup teraz

andziulka21

Cytuj wiadomość#6582240 środa, 20 marca 2019, 09:29:25
Zna ktoś może jakieś stronki/firmy/itp gdzie można sobie dorobić online?
Nie licząc ankiet bo chyba już we wszystkich panelach jestem emotka  
0 0

monia24

Cytuj wiadomość#6582264 środa, 20 marca 2019, 10:17:39
A kto rozwozi słuchawki z tic taca?
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6582265 środa, 20 marca 2019, 10:18:40
monia24 napisał(a):

UPS
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6582266 środa, 20 marca 2019, 10:20:07
jokan napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

i faktycznie się sprzedają za taką cenę?Pytam, bo swój głośniczek też będę chciała sprzedać:)
0 0

monia24

Cytuj wiadomość#6582268 środa, 20 marca 2019, 10:24:11
@gnieszk@ napisał(a):

monia24 napisał(a):

UPS

Dziękuję. Myślałam, że paczkomaty, bo cosik jedzie i nie wiem co emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6582269 środa, 20 marca 2019, 10:25:06
donia7 napisał(a):

jokan napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

i faktycznie się sprzedają za taką cenę?Pytam, bo swój głośniczek też będę chciała sprzedać:)

tego to nie wiem, nie sledzilam aukcji...generalnie tylko jedna taka niska cena, inni mieli mniej wiecej 400-450 zl na allegro i olx z tego, co patrzylam
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6582434 środa, 20 marca 2019, 17:55:32
kreatia napisał(a):

Trenuję z Wami! Trzeba by się jakoś na fejsie zgadać emotka
Kto zainteresowany, zapraszam na PW z mailem - wyślę zaproszenie do motywującej grupy konkursowiczek na fb  emotka

Podbijam, może jeszcze jakaś zbłąkana konkursowiczka chce dołączyć? emotka  
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6582544 czwartek, 21 marca 2019, 09:22:35
Czy jest jakaś awaria e-monitoringu Poczty emotka  https://emonitoring.poczta-polska.pl/
Śledzenie pokazuje mi tylko moment nadania i wyjścia paczki z placówki, a potem cisza...... Choć teoretycznie list powinien już być u adresata.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6582546 czwartek, 21 marca 2019, 09:26:44
defed napisał(a):

Czy jest jakaś awaria e-monitoringu Poczty emotka  https://emonitoring.poczta-polska.pl/
Śledzenie pokazuje mi tylko moment nadania i wyjścia paczki z placówki, a potem cisza...... Choć teoretycznie list powinien już być u adresata.

a czy adresat odebrał przesyłkę? ja wczoraj dzwoniłam na pocztę bo list priorytetoy wysłany 5 marca nie doszedł i pani powiedziała, że dopóki adresat nie odbierze, to oni nic nie mają w systemie...aktualnie mam, że nadana i tyle, na poczcie też nic nie wiedzą - takie świetne śledzenie przesyłek emotka
defed 0

defed

Cytuj wiadomość#6582591 czwartek, 21 marca 2019, 10:29:46
jokan napisał(a):

a czy adresat odebrał przesyłkę?

Z reguły śledzenie pokazywało, że paczka jest w drodze, że w sortowni, że przygotowana do doręczenia, że awizowana itp. Z założenia super sprawa.
Lubię śledzenie paczek dostarczanych przez DPD - można na mapce sprawdzić w którym miejscu miasta jest kurier i wydedukować, czy zdąży się wyskoczyć na szybko po chleb, czy czekać już z otwartymi drzwiami na kuriera emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6582594 czwartek, 21 marca 2019, 10:35:52
defed napisał(a):

jokan napisał(a):

Z reguły śledzenie pokazywało, że paczka jest w drodze, że w sortowni, że przygotowana do doręczenia, że awizowana itp. Z założenia super sprawa.
Lubię śledzenie paczek dostarczanych przez DPD - można na mapce sprawdzić w którym miejscu miasta jest kurier i wydedukować, czy zdąży się wyskoczyć na szybko po chleb, czy czekać już z otwartymi drzwiami na kuriera emotka

pamietam, ze tak kiedy bylo...moze zmienili teraz, dla nich to mnie roboty, w koncu to ktos wklepuje/zczytuje jakos...
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6582598 czwartek, 21 marca 2019, 10:42:47
jokan napisał(a):

defed napisał(a):

jokan napisał(a):

pamietam, ze tak kiedy bylo...moze zmienili teraz, dla nich to mnie roboty, w koncu to ktos wklepuje/zczytuje jakos...

U mnie listonosz zaczął chodzić z tabletem i automatycznie po odebraniu paczki w monitoringu wyskakuje doręczona emotka  
0 0

marcinek1985

Cytuj wiadomość#6583234 sobota, 23 marca 2019, 14:00:54
ktoś wie o kogo chodzi (artysta) w loterii "smak muzyki" i podzieli się tą wiedzą?  emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6583236 sobota, 23 marca 2019, 14:39:24
defed napisał(a):

jokan napisał(a):

naprawdę? u mnie jak wpisuję nr przesyłki to się tekstwow pokazuje, że np. w doręczeniu, ale śledzenia kuriera nigdy nie widziałam
a byłoby to fajne:)
defed 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6583317 niedziela, 24 marca 2019, 06:31:49
Jeśli ktoś zastanawia się nad seansem "Ciemno, prawie noc" to odradzam. Nie czytałam książki, która ponoć jest świetna, ale film jest kiepski -pourywane wątki, brak klamry spinajacej, poszarpana akcja. W czasie sensu z pełnej sali zrobiło się 40%-reszta powychodzila.
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6583318 niedziela, 24 marca 2019, 06:35:17
dwaburekoty napisał(a):

Jeśli ktoś zastanawia się nad seansem "Ciemno, prawie noc" to odradzam. Nie czytałam książki, która ponoć jest świetna, ale film jest kiepski -pourywane wątki, brak klamry spinajacej, poszarpana akcja. W czasie sensu z pełnej sali zrobiło się 40%-reszta powychodzila.

Dorzuć TO MY - horror emotka  
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#6583340 niedziela, 24 marca 2019, 09:33:01
Bardzo pilnie szukam lekarstwa padaczkowego dla pieska o nazwie PHENOLEPTIL 25 mg, 50 mg -lub 100 mg .

Firma produkująca to lekarstwo, została sprzedana innej firmie, a firma Matka od dwóch miesięcy nie ma koncesji na
dalszą produkcją, piesek ma 13 lat i nie chcę zmieniać  lekarstwa,
ponieważ jest obciążony inną chorobą ma nowotwór. Leku nie ma w hurtowniach, wykupiłam zapas w innym gabinecie weterynaryjnym (acz jest to bardzo krótki zapas)
Może ktoś ma, może komuś zostało..... po kociaku, psiaku. Będę bardzo wdzięczna.
Wiem, że lekarstwami nie wolno handlować w sieci ponieważ jest to karalne acz kocham tego psiaka nad-życie.

bruce

Cytuj wiadomość#6583341 niedziela, 24 marca 2019, 09:35:42
dysia napisał(a):

Bardzo pilnie szukam lekarstwa padaczkowego dla pieska o nazwie PHENOLEPTIL 25 mg, 50 mg -lub 100 mg .

Firma produkująca to lekarstwo, została sprzedana innej firmie, a firma Matka od dwóch miesięcy nie ma koncesji na
ponieważ jest obciążony inną chorobą ma nowotwór. Leku nie ma w hurtowniach, wykupiłam zapas w innym gabinecie weterynaryjnym (acz jest to bardzo krótki zapas)
Może ktoś ma, może komuś zostało..... po kociaku, psiaku. Będę bardzo wdzięczna.
Wiem, że lekarstwami nie wolno handlować w sieci ponieważ jest to karalne acz kocham tego psiaka nad-życie.

Jest śliczny emotka , bardzo mnie poruszyła wczoraj Twoja wiadomość emotka , szukam od wczoraj wśród znajomych, polubiają ten wpis, ale nie dają znaku, że mają ten lek... emotka  Może wejdź na jakieś grupy z psiakami?  emotka
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#6583380 niedziela, 24 marca 2019, 12:57:48
[quote=

bruce]
dysia napisał(a):

Jest śliczny emotka , bardzo mnie poruszyła wczoraj Twoja wiadomość emotka , szukam od wczoraj wśród znajomych, polubiają ten wpis, ale nie dają znaku, że mają ten lek... emotka  Może wejdź na jakieś grupy z psiakami?  emotka

bruce dziękuję bardzo emotka
bruce 0

|< << < 284 285 286 287 288 289290 291 292 293 294 >