Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

noska81

Cytuj wiadomość#6611107 wtorek, 18 czerwiec 2019, 13:52:25
czym się kierujecie biorąc udział w konkursie? Startujecie w każdym czy jakoś wybieracie - macie klucz?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6611115 wtorek, 18 czerwiec 2019, 14:03:21
noska81 napisał(a):

czym się kierujecie biorąc udział w konkursie? Startujecie w każdym czy jakoś wybieracie - macie klucz?

wartość nagrody czy przydatna , czy można sprzedać
produkty jakie trzeba kupić i gdzie

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6611120 wtorek, 18 czerwiec 2019, 14:14:18
agakaz2 napisał(a):

noska81 napisał(a):

Ja kupuję tylko te rzeczy na konkurs, które zużyję: proszek, mydło, farbę do włosów,jogurt, keczup, musztardę,kawę, wodę , podpaski, wędlinę, piwo, śmietankę.Staram się walczyć z kupowaniem słodyczy, bo wygrana niepewna , a tłuszcz w pośladki idzie.Wygrana jest miłym dodatkiem do zakupu, a nie celem samym w sobie, nie kupuję ,,tony" produktów, ale tyle ile mi trzeba.Czasem skuszę się na produkt mi nieznany, z okazji promocji i konkursu jest motywacja, by go wypróbować.Ostatnio odkryłam w serwisie e-konkursy bezpłatne konkursy na facebooku- nic nie trzeba kupować , tylko coś napisać lub wkleić zdjęcie, udało mi się już kilka fajnych nagród w takich konkursach wygrać.Polecam.

noska81

Cytuj wiadomość#6611126 wtorek, 18 czerwiec 2019, 14:59:25
FBbeata7 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

noska81 napisał(a):

Ja kupuję tylko te rzeczy na konkurs, które zużyję: proszek, mydło, farbę do włosów,jogurt, keczup, musztardę,kawę, wodę , podpaski, wędlinę, piwo, śmietankę.Staram się walczyć z kupowaniem słodyczy, bo wygrana niepewna , a tłuszcz w pośladki idzie.Wygrana jest miłym dodatkiem do zakupu, a nie celem samym w sobie, nie kupuję ,,tony" produktów, ale tyle ile mi trzeba.Czasem skuszę się na produkt mi nieznany, z okazji promocji i konkursu jest motywacja, by go wypróbować.Ostatnio odkryłam w serwisie e-konkursy bezpłatne konkursy na facebooku- nic nie trzeba kupować , tylko coś napisać lub wkleić zdjęcie, udało mi się już kilka fajnych nagród w takich konkursach wygrać.Polecam.

to ja podobnie emotka  
Chociaz na początku to miałam taki zapał, że chciałam brać udział we wszystkich emotka   ale na szczęście są sklepy, które są daleko ode mnie i nie jadę do nich specjalnie.
Fajnie jest jak czasem podrzucę link do konkursu znajomym bo np mają zwierzaka i uda im się wygrać. 

Dzięki za odpowiedź - byłam ciekawa
0 0

bianco

Cytuj wiadomość#6611129 wtorek, 18 czerwiec 2019, 15:05:06
Jaka byla data wczoraj w Koralu emotka
Przegapilam
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6611138 wtorek, 18 czerwiec 2019, 15:29:02
bianco napisał(a):

Jaka byla data wczoraj w Koralu emotka
Przegapilam

jakaś marcowa.. chyba 15.3
bruce 0

bianco

Cytuj wiadomość#6611143 wtorek, 18 czerwiec 2019, 15:54:17
Dzięki emotka  
0 0

titinunu

Cytuj wiadomość#6611528 środa, 19 czerwiec 2019, 17:48:44
https://dziennikzachodni.pl/auchan-dzisiaj-daje-bony-na-zakupy-za-swiadectwo-z-czerwonym-paskiem-prezent-od-ch-auchan-na-koniec-roku-szkolnego/ar/c1-14220303

TE SKLEPY PREMIUJĄ NAJLEPSZYCH UCZNIÓW. ZOBACZCIE LISTĘW akcji biorą udział:
  • Centrum Handlowe Auchan Mikołów, ul. Gliwicka 3,
  • Centrum Handlowe Auchan w Piasecznie
  • Centrum Handlowe Auchan Bielany pod Wrocławiem
  • Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna w w Białymstoku
  • Centrum Handlowe Auchan Hetmańska w Białymstoku
Promocja pod hasłem: "Przynieś świadectwo - zgarnij nagrody" odbędzie się 22 czerwca. Jakie są jej zasady i kto ma prawo wziąć w niej udział?
bruce 0

melancholia

Cytuj wiadomość#6611538 środa, 19 czerwiec 2019, 18:52:35
Kochani, czy ktoś z Krakowa orientuje się, czy zostały tam jakieś sklepy Piotr i Paweł? Wiem, że wiele zamknęli i ta lista z ich strony jest nieaktualna emotka  Byłabym wdzięczna za informację. Nie mam kogo podpytać z Krakowa.
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6611540 środa, 19 czerwiec 2019, 19:25:02
melancholia napisał(a):

Kochani, czy ktoś z Krakowa orientuje się, czy zostały tam jakieś sklepy Piotr i Paweł? Wiem, że wiele zamknęli i ta lista z ich strony jest nieaktualna emotka  Byłabym wdzięczna za informację. Nie mam kogo podpytać z Krakowa.

nie wiem jakie są na liście, ale ten, który był na ul. Lubicz zamknięto parę miesięcy temu  
http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/siec-piotr-i-pawel-znika-z-krakowa,166434.html tu piszą, że w Serenadzie też już nie ma i że to był ostatni krakowski
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6613465 wtorek, 25 czerwiec 2019, 22:51:17
Kochani, czy jest wśród nas miłośnik pszczół? Pszczelarz, który kocha te owady i może pomóc wiedzą i doświadczeniem? Chyba coś złego dzieje się z moimi pszczółkami emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6613468 wtorek, 25 czerwiec 2019, 22:58:50
glena napisał(a):

melancholia napisał(a):

nie wiem jakie są na liście, ale ten, który był na ul. Lubicz zamknięto parę miesięcy temu  
http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/siec-piotr-i-pawel-znika-z-krakowa,166434.html tu piszą, że w Serenadzie też już nie ma i że to był ostatni krakowski

W Serenadzie zamknięty od grudnia, ale był przy Kuklińskiego i ostatnio nadal widziałam szyld, ale czy sklep został to nie wiem.
Ps. Sprawdziłam, zamknięte, czyli już nie ma żadnego sklepu.
0 0

gosiaczeq

Cytuj wiadomość#6614523 piątek, 28 czerwiec 2019, 14:30:26
czy moze mnie ktoś oswiecic czy w konkursach sms i innego typu niz tworcze to sa jakies magiczne sztuczki do wygrania? emotka np sms o danej godzinie itd? czy mozna gdzies takie informacje wyszukac, jak wygrac w konkursie czy to wszystko metoda prob ? emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6615061 niedziela, 30 czerwiec 2019, 21:00:26
gosiaczeq napisał(a):

czy moze mnie ktoś oswiecic czy w konkursach sms i innego typu niz tworcze to sa jakies magiczne sztuczki do wygrania? emotka np sms o danej godzinie itd? czy mozna gdzies takie informacje wyszukac, jak wygrac w konkursie czy to wszystko metoda prob ? emotka

Lata doświadczeń.. Każdy konkurs też jest inny. Inne agencje, inne wymagania, inne zasady, inne osoby w komisji i czasami wystarczy dobry tekst i odrobina szczęścia. Nie ma sprawdzonych patentów na wygrywanie emotka . Czasami coś zaskoczy raz, a później już nie idzie wygrać. Czasami jest tak, że kilka nagród wpadnie jedna za drugą, a później znowu jest kryzys.. Różnie to bywa. Trzeba trochę pograć żeby sobie wypracować styl i patrzeć co się podoba, a czego unikać.

p.s. kto ma dzisiaj ze mną nockę z konkursami? Pozdrawiam serdecznie wszystkich mistrzów ostatniej chwili emotka emotka
izkak 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6615063 niedziela, 30 czerwiec 2019, 21:06:16
ivanotta napisał(a):

gosiaczeq napisał(a):

Lata doświadczeń.. Każdy konkurs też jest inny. Inne agencje, inne wymagania, inne zasady, inne osoby w komisji i czasami wystarczy dobry tekst i odrobina szczęścia. Nie ma sprawdzonych patentów na wygrywanie emotka . Czasami coś zaskoczy raz, a później już nie idzie wygrać. Czasami jest tak, że kilka nagród wpadnie jedna za drugą, a później znowu jest kryzys.. Różnie to bywa. Trzeba trochę pograć żeby sobie wypracować styl i patrzeć co się podoba, a czego unikać.

p.s. kto ma dzisiaj ze mną nockę z konkursami? Pozdrawiam serdecznie wszystkich mistrzów ostatniej chwili emotka emotka

Ja dziś na nocce emotka pozdro!

izkak

Cytuj wiadomość#6615064 niedziela, 30 czerwiec 2019, 21:06:34
ivanotta napisał(a):

Zgłaszam się! emotka  Lecę z Monte, Heinz, Tymbarkiem i konkami Laboo  emotka  Do tego coś niezgłoszonego do loterii też się znajdzie emotka  Czerwcowe lenistwo - level hard  emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6615066 niedziela, 30 czerwiec 2019, 21:15:42
izkak napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Zgłaszam się! emotka  Lecę z Monte, Heinz, Tymbarkiem i konkami Laboo  emotka  Do tego coś niezgłoszonego do loterii też się znajdzie emotka  Czerwcowe lenistwo - level hard  emotka

U mnie jeszcze kilka monte, kilka tymbarków, red bulle, a resztę już mam za sobą emotka . Fantastyczna niedziela na plażingu przy komputerze emotka . Szczęśliwych paragonów życzę  emotka

gosiaczeq

Cytuj wiadomość#6615104 niedziela, 30 czerwiec 2019, 23:07:11
Właśnie mi nigdy nie idzie w takich loteryjnych - sprawdź czy wygrałeś, albo wyślij sms. Wydawało mi się, że np decyduje sms o konkretnie jakiejś godzinie itp. 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6615354 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 13:54:49
Jakis konkursik na kapsułki do prania? Płyny do mycia np. Podlogi? Proszę o podpowiedź  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6615357 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 13:57:29
pikawka napisał(a):

Jakis konkursik na kapsułki do prania? Płyny do mycia np. Podlogi? Proszę o podpowiedź  emotka

https://www.e-kon...c2.html#.XRn00f7gqHs
0 0