Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

kaka72

Cytuj wiadomość#6618688 środa, 10 lipiec 2019, 11:11:35
dostałam mandat za niepobranie biletu parkingowego (parking Biedronki-firma TD System). Czy miał ktoś taką sytuację i czy warto pisać wyjaśnienie,że nie wiedziałam,a zakupy i tak trwały mniej niż godzinę czyli zmieściłam się w czasie regulaminowego bezpłatnego parkowania.Do zapłaty 90 zł-7 dni a po tym czasie 150zł
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6618694 środa, 10 lipiec 2019, 11:22:45
kaka72 napisał(a):

dostałam mandat za niepobranie biletu parkingowego (parking Biedronki-firma TD System). Czy miał ktoś taką sytuację i czy warto pisać wyjaśnienie,że nie wiedziałam,a zakupy i tak trwały mniej niż godzinę czyli zmieściłam się w czasie regulaminowego bezpłatnego parkowania.Do zapłaty 90 zł-7 dni a po tym czasie 150zł

mój znajomy tak miał, tylko, że pod Lidlem, wyslał paragon, na dowód, że był na zakupach w tych godzinach razem z mandatem - i mu anulowali i nawet przeprosili -  spróbuj ( w wyjaśnieniu napisał, że nie miał pojęcia, że tam trzeba pobierać bilet, gdyż w miejscowości w której mieszka nie ma takiego wymogu)

kaka72

Cytuj wiadomość#6618703 środa, 10 lipiec 2019, 11:45:00
Claudia77 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

mój znajomy tak miał, tylko, że pod Lidlem, wyslał paragon, na dowód, że był na zakupach w tych godzinach razem z mandatem - i mu anulowali i nawet przeprosili -  spróbuj ( w wyjaśnieniu napisał, że nie miał pojęcia, że tam trzeba pobierać bilet, gdyż w miejscowości w której mieszka nie ma takiego wymogu)
dzięki też nie miałam pojęcia bo nie często robię tam zakupy-spróbuję może uratuję te 90 zł

0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6618830 środa, 10 lipiec 2019, 16:45:34
Oświadczenie emotka

Pragnę zdementować krążące plotki, jakobym miała wygrać Mercedesa GLA w Boschu emotka Niestety - mimo zbieżności inicjałów - to nie ja emotka

Ps. Jeśli Zwyciężczyni jest na forum - gratuluję z całego serducha! emotka   emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6618924 środa, 10 lipiec 2019, 22:37:57
Nie chodzilam do przedszkola, technika była moim utrapieniem.
jak się robi masę papierową??? taką, żeby moja 2.5latka obkleila sobie butelkę i zrobiła wazon?? przepisy w internecie zawierają wikol, którego nie chcę dawać... Nie chcę też gotować masy, ani blenderowac, bo mam kuchnię pełną sadowych owoców, a nie chcę w zimie znaleźć kawałka gazety w dzemie....

Pomocy!!!!
bruce 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6618926 środa, 10 lipiec 2019, 22:44:56
dwaburekoty napisał(a):

Nie chodzilam do przedszkola, technika była moim utrapieniem.
jak się robi masę papierową??? taką, żeby moja 2.5latka obkleila sobie butelkę i zrobiła wazon?? przepisy w internecie zawierają wikol, którego nie chcę dawać... Nie chcę też gotować masy, ani blenderowac, bo mam kuchnię pełną sadowych owoców, a nie chcę w zimie znaleźć kawałka gazety w dzemie....

Pomocy!!!!

Można kupić gotową w papierniczym, w Empiku itp.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6620083 niedziela, 14 lipiec 2019, 18:32:51
Zauważyliście ile konkow promo kończy się w poniedziałek? Czy ma to związek z wolnymi niedzielami? Jeśli tak, to dobre posunięcie emotka  
nkba, bruce 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6620532 wtorek, 16 lipiec 2019, 09:00:06
Hej  emotka  jaki bank polecacie (lub nie) do założenia konta firmowego?
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6620872 wtorek, 16 lipiec 2019, 18:01:43
Mam pytnia do osób, które zbierają kapsle.
1. Czy zbieracie w rękawiczkach?
2. Czy macie "swoje miejsca, ławeczki itp"
3. Czy to działa jak grzybobranie? emotka

Pytania luźne, sama nie zbieram, ale jestem prozbieracza, bo to nieszkodliwe hobby, a i Matce Ziemi się przysłużacie emotka
bruce 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6620887 wtorek, 16 lipiec 2019, 18:34:44
prosiaczek napisał(a):

Pytania luźne, sama nie zbieram, ale jestem prozbieracza, bo to nieszkodliwe hobby, a i Matce Ziemi się przysłużacie emotka

te same miejsca, zbieram z dziećmi to one podnoszą bo ja nie mam siły emotka  

traktujemy to jak zabawę zawsze ze śmiechem,do woreczka a w domu "kąpiel" emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6620889 wtorek, 16 lipiec 2019, 18:38:43
prosiaczek napisał(a):

Ja wcześniej zbierałam z mamą. W tym roku nie podnoszę nic, bo mam zakaz "bawienia się ziemią"  emotka

margobb

Cytuj wiadomość#6620890 wtorek, 16 lipiec 2019, 18:39:00
Ktos chce? Książka nowa emotka  moze ktos ma w domu "małego" piłkarza. (Tylko koszt przesyłki)
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6620908 wtorek, 16 lipiec 2019, 20:01:01
prosiaczek napisał(a):

Ad. 1: Nie. Puszki Żywca z kodami niespodziewanie nawet w środku lasu (Beskidy, Gorce) znajdowałam emotka
Ad. 2: Niby tak, ale kapsli jest wszędzie od groma. Zauważyłam także olbrzymi przyrost porzuconych butelek z C-C emotka
Ad. 3: Działa w tym sensie, że zbierać grzyby również lubię emotka

Pozytywne info: Mam taką procedurę, że na każdy znaleziony kod... sprzątam jeszcze kilka innych śmieci z danego miejsca, więc to trochę połączenie ekonków z ekologią emotka

Negatywne info: Tego lata nie wygrałam nawet gupiej zniżki w Żywcu. Ale przez cały czas sobie powtarzam, że wielkie pijondze i kasztelański dom i tak będą moje-najmojsze emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6620918 wtorek, 16 lipiec 2019, 20:49:38
Dzięki za odpowiedzi emotka  Byłam na spacerze, jak będzie konkurs browaru Namysłów, to będę miała setki kapsli emotka  tylko takie u mnie na osiedlu leżą, i kilka Żubrów.
bruce, joan 0

rufus

Cytuj wiadomość#6620920 wtorek, 16 lipiec 2019, 21:00:19
prosiaczek napisał(a):

Dzięki za odpowiedzi emotka  Byłam na spacerze, jak będzie konkurs browaru Namysłów, to będę miała setki kapsli emotka  tylko takie u mnie na osiedlu leżą, i kilka Żubrów.

Ja mam takie miejsce. Jak grzyby - często jeden obok drugiego. I regularnie pojawiają się nowe.. emotka Co tydzień można zbierać nowe plony haha. Najwięcej Żywca i Somersby, ale co z tego jak ciężko wygrać choćby głupi bon 30 zł. emotka

glena

Cytuj wiadomość#6620921 wtorek, 16 lipiec 2019, 21:02:12
joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Ad. 1: Nie. Puszki Żywca z kodami niespodziewanie nawet w środku lasu (Beskidy, Gorce) znajdowałam emotka
Ad. 2: Niby tak, ale kapsli jest wszędzie od groma. Zauważyłam także olbrzymi przyrost porzuconych butelek z C-C emotka

Pozytywne info: Mam taką procedurę, że na każdy znaleziony kod... sprzątam jeszcze kilka innych śmieci z danego miejsca, więc to trochę połączenie ekonków z ekologią emotka

Negatywne info: Tego lata nie wygrałam nawet gupiej zniżki w Żywcu. Ale przez cały czas sobie powtarzam, że wielkie pijondze i kasztelański dom i tak będą moje-najmojsze emotka

ja mam zwykle w torebce awaryjną foliową rękawicę (biorę zawsze te porzucone w sklepach przy pieczywie, bo to przecież do wywalenia pójdzie, więc robię reusing) i jak kapsel jest bardzo brudny lub jakiś mi się wydaje plugawy emotka  to mam w co go wziąć. Kapslowym łowcą jestem od niedawna (odkąd siedząc w parku na ławeczce przypadkiem zauważyłam kopczyk kapsli z somersby, którego nie pijam, ale napaliłam się na nagrody - zresztą tu mnie spotkało rozczarowanie, bo jak się konk zaczął, to okazało się, że nie można dowolnie wybierać z asortymentu ciuchów :( ), ale rzeczywiście odkąd patrzę bardziej pod nogi, to widzę, że wszędzie leży pełno potencjalnych wygranych. Mnie to na razie dość mocno wciągnęło, ale to dlatego, że choć bardzo lubię piwo, to akurat z konkurowo-loteryjnego asortymentu raczej nic mi nie podchodzi, a latem tych wszystkich piwnych akcji jest mnóstwo, więc mogę sobie pograć i pomarzyć o domkach, milionach monet itd.
Syn mi ostatnio zasugerował, żebym zbierała wszystkie kapsle i te nieprzydatne wrzucała do odpowiedniego kosza, zasugerowałam mu zwrotnie, żeby może posprzątał w swoim pokoju zanim mi światłych rad zacznie udzielać. Na razie musi Planecie wystarczyć jak ją oczyszczę z Kasztelanów, Żywców, EB, Lechów itd. Zawsze to mały krok w dobrą stronę.

pikawka

Cytuj wiadomość#6621057 środa, 17 lipiec 2019, 11:31:45
Jest cos aktualnie na szampony i proszek do prania? Z gory dziękuję  emotka
0 0

misiapysiamisia

Cytuj wiadomość#6621708 piątek, 19 lipiec 2019, 09:34:09
Cześć, kiedyś przeczytałam na forum teraz nie potrafię znaleźć. Ktoś oferował pomoc w dodaniu trzech konkursów aby odblokować zablokowane emotka Chętnie skorzystam z takiej pomocy.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6621710 piątek, 19 lipiec 2019, 09:41:15
misiapysiamisia napisał(a):

Cześć, kiedyś przeczytałam na forum teraz nie potrafię znaleźć. Ktoś oferował pomoc w dodaniu trzech konkursów aby odblokować zablokowane emotka Chętnie skorzystam z takiej pomocy.

myślę, że ktoś znalazł kiedyś ich kilka i dlatego chciał się podzielić, a sytuacja była wyjątkowa i jednorazowa.
Ja polecam, zgodnie z zasadą: "umiesz liczyć, licz na siebie" - poszukiwanie i dodanie ich samemu. Nie licz, że dostaniesz wszystko za darmo. Zapracuj trochę na dostęp do wiedzy.
andii 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6621712 piątek, 19 lipiec 2019, 09:42:07
glena napisał(a):

joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

ja mam zwykle w torebce awaryjną foliową rękawicę (biorę zawsze te porzucone w sklepach przy pieczywie, bo to przecież do wywalenia pójdzie, więc robię reusing) i jak kapsel jest bardzo brudny lub jakiś mi się wydaje plugawy emotka  to mam w co go wziąć. Kapslowym łowcą jestem od niedawna (odkąd siedząc w parku na ławeczce przypadkiem zauważyłam kopczyk kapsli z somersby, którego nie pijam, ale napaliłam się na nagrody - zresztą tu mnie spotkało rozczarowanie, bo jak się konk zaczął, to okazało się, że nie można dowolnie wybierać z asortymentu ciuchów :( ), ale rzeczywiście odkąd patrzę bardziej pod nogi, to widzę, że wszędzie leży pełno potencjalnych wygranych. Mnie to na razie dość mocno wciągnęło, ale to dlatego, że choć bardzo lubię piwo, to akurat z konkurowo-loteryjnego asortymentu raczej nic mi nie podchodzi, a latem tych wszystkich piwnych akcji jest mnóstwo, więc mogę sobie pograć i pomarzyć o domkach, milionach monet itd.
Syn mi ostatnio zasugerował, żebym zbierała wszystkie kapsle i te nieprzydatne wrzucała do odpowiedniego kosza, zasugerowałam mu zwrotnie, żeby może posprzątał w swoim pokoju zanim mi światłych rad zacznie udzielać. Na razie musi Planecie wystarczyć jak ją oczyszczę z Kasztelanów, Żywców, EB, Lechów itd. Zawsze to mały krok w dobrą stronę.

ja to mam zawsze foliówkę ze sobą na kaplse emotka
i Żona nazywa mnie już Kapslowym Kloszardem emotka