Reklama na e-Konkursy.info 17.08.19 15:47:00

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 296 297 298 299 300 301 302303 304 305 306 >

agakaz2

Cytuj wiadomość#6620887 wtorek, 16 lipiec 2019, 18:34:44
prosiaczek napisał(a):

Mam pytnia do osób, które zbierają kapsle.
1. Czy zbieracie w rękawiczkach?
2. Czy macie "swoje miejsca, ławeczki itp"
3. Czy to działa jak grzybobranie? emotka

Pytania luźne, sama nie zbieram, ale jestem prozbieracza, bo to nieszkodliwe hobby, a i Matce Ziemi się przysłużacie emotka

te same miejsca, zbieram z dziećmi to one podnoszą bo ja nie mam siły emotka  

traktujemy to jak zabawę zawsze ze śmiechem,do woreczka a w domu "kąpiel" emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6620889 wtorek, 16 lipiec 2019, 18:38:43
prosiaczek napisał(a):

Pytania luźne, sama nie zbieram, ale jestem prozbieracza, bo to nieszkodliwe hobby, a i Matce Ziemi się przysłużacie emotka

Ja wcześniej zbierałam z mamą. W tym roku nie podnoszę nic, bo mam zakaz "bawienia się ziemią"  emotka

margobb

Cytuj wiadomość#6620890 wtorek, 16 lipiec 2019, 18:39:00
Ktos chce? Książka nowa emotka  moze ktos ma w domu "małego" piłkarza. (Tylko koszt przesyłki)
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6620893 wtorek, 16 lipiec 2019, 18:44:30
margobb napisał(a):

Ktos chce? Książka nowa emotka  moze ktos ma w domu "małego" piłkarza. (Tylko koszt przesyłki)

Poczekaj na darmowe paczkomaty z jakiegoś konka emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6620908 wtorek, 16 lipiec 2019, 20:01:01
prosiaczek napisał(a):

Ad. 1: Nie. Puszki Żywca z kodami niespodziewanie nawet w środku lasu (Beskidy, Gorce) znajdowałam emotka
Ad. 2: Niby tak, ale kapsli jest wszędzie od groma. Zauważyłam także olbrzymi przyrost porzuconych butelek z C-C emotka
Ad. 3: Działa w tym sensie, że zbierać grzyby również lubię emotka

Pozytywne info: Mam taką procedurę, że na każdy znaleziony kod... sprzątam jeszcze kilka innych śmieci z danego miejsca, więc to trochę połączenie ekonków z ekologią emotka

Negatywne info: Tego lata nie wygrałam nawet gupiej zniżki w Żywcu. Ale przez cały czas sobie powtarzam, że wielkie pijondze i kasztelański dom i tak będą moje-najmojsze emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6620918 wtorek, 16 lipiec 2019, 20:49:38
Dzięki za odpowiedzi emotka  Byłam na spacerze, jak będzie konkurs browaru Namysłów, to będę miała setki kapsli emotka  tylko takie u mnie na osiedlu leżą, i kilka Żubrów.
bruce, joan 0

rufus

Cytuj wiadomość#6620920 wtorek, 16 lipiec 2019, 21:00:19
prosiaczek napisał(a):

Dzięki za odpowiedzi emotka  Byłam na spacerze, jak będzie konkurs browaru Namysłów, to będę miała setki kapsli emotka  tylko takie u mnie na osiedlu leżą, i kilka Żubrów.

Ja mam takie miejsce. Jak grzyby - często jeden obok drugiego. I regularnie pojawiają się nowe.. emotka Co tydzień można zbierać nowe plony haha. Najwięcej Żywca i Somersby, ale co z tego jak ciężko wygrać choćby głupi bon 30 zł. emotka

glena

Cytuj wiadomość#6620921 wtorek, 16 lipiec 2019, 21:02:12
joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Ad. 1: Nie. Puszki Żywca z kodami niespodziewanie nawet w środku lasu (Beskidy, Gorce) znajdowałam emotka
Ad. 2: Niby tak, ale kapsli jest wszędzie od groma. Zauważyłam także olbrzymi przyrost porzuconych butelek z C-C emotka

Pozytywne info: Mam taką procedurę, że na każdy znaleziony kod... sprzątam jeszcze kilka innych śmieci z danego miejsca, więc to trochę połączenie ekonków z ekologią emotka

Negatywne info: Tego lata nie wygrałam nawet gupiej zniżki w Żywcu. Ale przez cały czas sobie powtarzam, że wielkie pijondze i kasztelański dom i tak będą moje-najmojsze emotka

ja mam zwykle w torebce awaryjną foliową rękawicę (biorę zawsze te porzucone w sklepach przy pieczywie, bo to przecież do wywalenia pójdzie, więc robię reusing) i jak kapsel jest bardzo brudny lub jakiś mi się wydaje plugawy emotka  to mam w co go wziąć. Kapslowym łowcą jestem od niedawna (odkąd siedząc w parku na ławeczce przypadkiem zauważyłam kopczyk kapsli z somersby, którego nie pijam, ale napaliłam się na nagrody - zresztą tu mnie spotkało rozczarowanie, bo jak się konk zaczął, to okazało się, że nie można dowolnie wybierać z asortymentu ciuchów :( ), ale rzeczywiście odkąd patrzę bardziej pod nogi, to widzę, że wszędzie leży pełno potencjalnych wygranych. Mnie to na razie dość mocno wciągnęło, ale to dlatego, że choć bardzo lubię piwo, to akurat z konkurowo-loteryjnego asortymentu raczej nic mi nie podchodzi, a latem tych wszystkich piwnych akcji jest mnóstwo, więc mogę sobie pograć i pomarzyć o domkach, milionach monet itd.
Syn mi ostatnio zasugerował, żebym zbierała wszystkie kapsle i te nieprzydatne wrzucała do odpowiedniego kosza, zasugerowałam mu zwrotnie, żeby może posprzątał w swoim pokoju zanim mi światłych rad zacznie udzielać. Na razie musi Planecie wystarczyć jak ją oczyszczę z Kasztelanów, Żywców, EB, Lechów itd. Zawsze to mały krok w dobrą stronę.

pikawka

Cytuj wiadomość#6621057 środa, 17 lipiec 2019, 11:31:45
Jest cos aktualnie na szampony i proszek do prania? Z gory dziękuję  emotka
0 0

misiapysiamisia

Cytuj wiadomość#6621708 piątek, 19 lipiec 2019, 09:34:09
Cześć, kiedyś przeczytałam na forum teraz nie potrafię znaleźć. Ktoś oferował pomoc w dodaniu trzech konkursów aby odblokować zablokowane emotka Chętnie skorzystam z takiej pomocy.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6621710 piątek, 19 lipiec 2019, 09:41:15
misiapysiamisia napisał(a):

Cześć, kiedyś przeczytałam na forum teraz nie potrafię znaleźć. Ktoś oferował pomoc w dodaniu trzech konkursów aby odblokować zablokowane emotka Chętnie skorzystam z takiej pomocy.

myślę, że ktoś znalazł kiedyś ich kilka i dlatego chciał się podzielić, a sytuacja była wyjątkowa i jednorazowa.
Ja polecam, zgodnie z zasadą: "umiesz liczyć, licz na siebie" - poszukiwanie i dodanie ich samemu. Nie licz, że dostaniesz wszystko za darmo. Zapracuj trochę na dostęp do wiedzy.
andii 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6621712 piątek, 19 lipiec 2019, 09:42:07
glena napisał(a):

joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

ja mam zwykle w torebce awaryjną foliową rękawicę (biorę zawsze te porzucone w sklepach przy pieczywie, bo to przecież do wywalenia pójdzie, więc robię reusing) i jak kapsel jest bardzo brudny lub jakiś mi się wydaje plugawy emotka  to mam w co go wziąć. Kapslowym łowcą jestem od niedawna (odkąd siedząc w parku na ławeczce przypadkiem zauważyłam kopczyk kapsli z somersby, którego nie pijam, ale napaliłam się na nagrody - zresztą tu mnie spotkało rozczarowanie, bo jak się konk zaczął, to okazało się, że nie można dowolnie wybierać z asortymentu ciuchów :( ), ale rzeczywiście odkąd patrzę bardziej pod nogi, to widzę, że wszędzie leży pełno potencjalnych wygranych. Mnie to na razie dość mocno wciągnęło, ale to dlatego, że choć bardzo lubię piwo, to akurat z konkurowo-loteryjnego asortymentu raczej nic mi nie podchodzi, a latem tych wszystkich piwnych akcji jest mnóstwo, więc mogę sobie pograć i pomarzyć o domkach, milionach monet itd.
Syn mi ostatnio zasugerował, żebym zbierała wszystkie kapsle i te nieprzydatne wrzucała do odpowiedniego kosza, zasugerowałam mu zwrotnie, żeby może posprzątał w swoim pokoju zanim mi światłych rad zacznie udzielać. Na razie musi Planecie wystarczyć jak ją oczyszczę z Kasztelanów, Żywców, EB, Lechów itd. Zawsze to mały krok w dobrą stronę.

ja to mam zawsze foliówkę ze sobą na kaplse emotka
i Żona nazywa mnie już Kapslowym Kloszardem emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6621713 piątek, 19 lipiec 2019, 09:43:27
tadziuuu napisał(a):

emotka emotka emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6621717 piątek, 19 lipiec 2019, 09:55:38
bruce napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

emotka emotka emotka

hahah emotka

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6621718 piątek, 19 lipiec 2019, 09:58:14
Nazywa tak ale wspiera w działaniach emotka Już parę rzeczy wygranych na znaleziska emotka ale chyba najlepsza to była główna z Lays + PS4 z tygodniowego emotka więc nie narzeka na mnie. chociaż ostatnio wyniki na znalezione b mizerne

bruce

Cytuj wiadomość#6621722 piątek, 19 lipiec 2019, 10:12:26
tadziuuu napisał(a):

Nazywa tak ale wspiera w działaniach emotka Już parę rzeczy wygranych na znaleziska emotka ale chyba najlepsza to była główna z Lays + PS4 z tygodniowego emotka więc nie narzeka na mnie. chociaż ostatnio wyniki na znalezione b mizerne

Ja też, ilekroć schylam się po kapsla, też tak siebie (w myślach lub głośno) nazywam... emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6621727 piątek, 19 lipiec 2019, 10:16:42
Mój mąż mi ostatnio zdjecie zrobił jak nad Wisłą schylam się po kapsla.... wszystkim znajomym pokazuje i się ze mnie śmieją emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6621729 piątek, 19 lipiec 2019, 10:18:59
pikawka napisał(a):

Mój mąż mi ostatnio zdjecie zrobił jak nad Wisłą schylam się po kapsla.... wszystkim znajomym pokazuje i się ze mnie śmieją emotka

Jak zajedziesz wypasionym autkiem (lub inną nagrodą - czego serdecznie życzę), dzięki temu kapslowi zdobytą, szczęka wszystkim śmiejącym się, opadnie mocno. emotka emotka

basiag

Cytuj wiadomość#6621738 piątek, 19 lipiec 2019, 10:27:50
bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

Jak zajedziesz wypasionym autkiem (lub inną nagrodą - czego serdecznie życzę), dzięki temu kapslowi zdobytą, szczęka wszystkim śmiejącym się, opadnie mocno. emotka emotka

Dokładnie.
Moja rodzinka też brechtała się kiedyś w moich rymowanek, tyle że u mnie zawsze zostawało to w rodzinie,a że mam sporo luzu to było wesoło. Dziś już nawet tego nie pamiętają tylko ładnie proszą o wygranie czegoś  emotka
Puknij czymś "dziada" w łeb i uświadom że pewne sprawy nie opuszczają ścian domostwa.  emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6621740 piątek, 19 lipiec 2019, 10:32:03
bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

No chyba już trochę pozazdroscił kilka dni temu jak przyszedl w niedlugim czasie trzeci wygrany głosnik emotka mówię ooo sprzedamy bo po co nam tyle. Na co on: ja bym chciał go do garażu....hahahahha
|< << < 296 297 298 299 300 301 302303 304 305 306 >