Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 305 306 307 308 309 310311 312 313 314 315 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6638445 wtorek, 10 wrzesień 2019, 20:16:06
marl1 napisał(a):

Czytając forum wielokrotnie natrafiałam na info, że część z Was prowadzi ewidencję konkursów i paragonów. Jestem raczej niedzielnym konkursowiczem, ale bywa, że zbiera mi się ich sterta i trochę ginę - chętnie zrobiłabym z nimi porządek. Stąd moje pytanie do konkursowych wyjadaczy: jak prowadzicie takie ewidencje? W zeszycie? W Excelu? Jak je porządkujecie: po dacie, paragonie, konkursie?

Mam 2 segregatory, w jednym konki trwające (każdy w oddzielnej koszulce), w drugim konki zakończone. Co się skończy, to przekładam z pierwszego segregatora do drugiego. I tyle.
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6638448 wtorek, 10 wrzesień 2019, 20:25:07
marl1 napisał(a):

Czytając forum wielokrotnie natrafiałam na info, że część z Was prowadzi ewidencję konkursów i paragonów. Jestem raczej niedzielnym konkursowiczem, ale bywa, że zbiera mi się ich sterta i trochę ginę - chętnie zrobiłabym z nimi porządek. Stąd moje pytanie do konkursowych wyjadaczy: jak prowadzicie takie ewidencje? W zeszycie? W Excelu? Jak je porządkujecie: po dacie, paragonie, konkursie?

Ja wpisuje w terminarzu konkurs w dniu w którym się kończy, mam tam date trwania konkursu, organizatora, nagrody i treść smsa(+ewentualnie jakieś dopiski). Pod tym wpisuje numer paragonu i kiedy słałam sms. A paragony trzymam we folijkach A4, każdy miesiąc osobno.Terminarzy mam już hoho emotka a fajnie się wraca po latach i zerka w terminarz na te zaznaczone na zielono wygrane emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6638455 wtorek, 10 wrzesień 2019, 20:37:24
Czy jest na sali lekarz?  emotka  najlepiej hematolog  emotka emotka
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6638926 środa, 11 wrzesień 2019, 22:17:02
Czy ktoś z Was ma za sobą laserową korekcję wzroku? Może możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce?
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6638928 środa, 11 wrzesień 2019, 22:22:09
roksana2802 napisał(a):

Czy ktoś z Was ma za sobą laserową korekcję wzroku? Może możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce?

Wiem, że przed laty znajomi polecali klinikę w Katowicach Gierkowej. 
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6638929 środa, 11 wrzesień 2019, 22:28:48
bruce napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Wiem, że przed laty znajomi polecali klinikę w Katowicach Gierkowej. 

Lokalizacja dla mnie idealna, więc już się biorę za czytanie emotka  dziękuję Ci bardzo!
bruce 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6639121 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:22:50
Czy ktoś może orientuje się, czy pojawiły się może w lasach grzybyemotka
Chcieliśmy wybrać się w weekend. Wiem, że po tej suszy może być kiepsko..
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6639122 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:24:30
lola.lola napisał(a):

Jeszcze nie ma. Wczoraj dopytywałam znawców  emotka  to po weekendzie można ruszyć do lasu  emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6639123 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:25:39
pikawka napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Jeszcze nie ma. Wczoraj dopytywałam znawców  emotka  to po weekendzie można ruszyć do lasu  emotka

W moim rejonie okolice Bydgoszczy trochę pokazuje więc powinny być emotka

margotkowe

Cytuj wiadomość#6639125 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:27:55
lola.lola napisał(a):

Dziadek już znalazł pierwsze grzybowe skarby emotka  Więc jest nadzieja na udaną wyprawę! emotka  

kermit

Cytuj wiadomość#6639133 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:33:41
Uważajcie przy zakupach/wymianach paragonów jeśli są loterie/konkursy etapowe (np Tic Tac) bo można sobie nabyć paragony na które komuś się nie powiodło w poprzednich etapach. Czyli kupujcie najlepiej z datami z nierozwiązanych etapów.

lola.lola

Cytuj wiadomość#6639574 piątek, 13 wrzesień 2019, 16:05:22
Właśnie usłyszałam w radiu, że dziś będzie wyjątkowa pełnia księżyca - pełnia żniwiarzy. Księżyc będzie świecił wyjątkowo jasno, zjawisko to występuje bardzo rzadko - ostatnie było 20 lat temu, kolejne przewidują na 2049 rok.
Może ktoś nie słyszał a go zainteresuje emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6639579 piątek, 13 wrzesień 2019, 16:10:21
lola.lola napisał(a):

Właśnie usłyszałam w radiu, że dziś będzie wyjątkowa pełnia księżyca - pełnia żniwiarzy. Księżyc będzie świecił wyjątkowo jasno, zjawisko to występuje bardzo rzadko - ostatnie było 20 lat temu, kolejne przewidują na 2049 rok.

Z chęcią się przyjrze  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6639581 piątek, 13 wrzesień 2019, 16:16:43
lola.lola napisał(a):

emotka emotka  Dziękuję. Uwielbiam takie zjawiska.  emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6639776 sobota, 14 wrzesień 2019, 12:54:57
dziś w mojej osiedlowej żabie dowiedziałam się że niedawno jakaś pani kupowała ciastka Leibniz na paragony. Ciekawe kto to emotka pewnie gramy też o ten sam budżet w Kaufie emotka pozdrawiam i podaję namiar: Żaba przy barze Nóż widelec i bibliotece emotka
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6639790 sobota, 14 wrzesień 2019, 14:15:52
kermit napisał(a):

Uważajcie przy zakupach/wymianach paragonów jeśli są loterie/konkursy etapowe (np Tic Tac) bo można sobie nabyć paragony na które komuś się nie powiodło w poprzednich etapach. Czyli kupujcie najlepiej z datami z nierozwiązanych etapów.

Ciekawa jestem czy tacy "handlarze" zdają sobie sprawę, że tam siedzą ludzie myślący? Fakt kupujący łatwo wpisuje się na czarną listę w najgorszym przypadku, a w najłagodniejszym pominięcie zgloszenia. Ale, ale... W przypadku Tic Taca można tak sobie nagrabić chciwością, za 2 max zeta. Już pomijam fakt, kiedy agencja ma swój program do rozpoznawania obrazów, albo ogólnodostępny, ale tutaj podaje się numer paragonu! Odpowiedni select w bazie zwracający duble i ma się dane, wszystko na tacy, razem z danymi osobowymi... 

Żeby nie było, że to fanaberie - PMI Combera  w loteriach jak jest dubel prosi o skan paragonu. To bardzo uczciwe. 

A co do konkursów i loterii, gdzie posłaliśmy dubel to miło byłoby, gdyby SMS zwrotny nas o tym poinformował. Zawsze mielibyśmy szansę na zareagowanie, zanim nasze zgłoszenie pójdzie w cyberprzestrzeń. Bo przecież samemu kupując przed chwilą paragon możemy mieć dubla paragonu kupionego w innym miejscu z innej kasy.   
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6640013 niedziela, 15 wrzesień 2019, 20:53:06
Szukam kogoś kto wygrał w Kotanyi. Mam pytanie na priv. emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6640051 niedziela, 15 wrzesień 2019, 23:17:47
nikos napisał(a):

kermit napisał(a):

Ciekawa jestem czy tacy "handlarze" zdają sobie sprawę, że tam siedzą ludzie myślący? Fakt kupujący łatwo wpisuje się na czarną listę w najgorszym przypadku, a w najłagodniejszym pominięcie zgloszenia. Ale, ale... W przypadku Tic Taca można tak sobie nagrabić chciwością, za 2 max zeta. Już pomijam fakt, kiedy agencja ma swój program do rozpoznawania obrazów, albo ogólnodostępny, ale tutaj podaje się numer paragonu! Odpowiedni select w bazie zwracający duble i ma się dane, wszystko na tacy, razem z danymi osobowymi... 

Żeby nie było, że to fanaberie - PMI Combera  w loteriach jak jest dubel prosi o skan paragonu. To bardzo uczciwe. 

A co do konkursów i loterii, gdzie posłaliśmy dubel to miło byłoby, gdyby SMS zwrotny nas o tym poinformował. Zawsze mielibyśmy szansę na zareagowanie, zanim nasze zgłoszenie pójdzie w cyberprzestrzeń. Bo przecież samemu kupując przed chwilą paragon możemy mieć dubla paragonu kupionego w innym miejscu z innej kasy.   

w loterii Nestle puree life ostatnio zgłaszało się datę i nr paragonu i przychodziło info o dublu (sama pomyliłam swoje paragony emotka )
nikos 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6640066 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 02:20:40
Help  emotka od jakiegoś tygodnia, mam jakiś dziwny ból po zewnętrznej stronie uda. Tak jakby coś /ktoś mocno mnie ugryzł, ból trwa kilka sekund i zawsze w tym samym miejscu.. Zdarza mi się tak nawet kilka razy dziennie.. Na pewno nic mnie nie gryzie emotka co to  może być? 
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6640100 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 09:43:13
andziulka21 napisał(a):

Help  emotka od jakiegoś tygodnia, mam jakiś dziwny ból po zewnętrznej stronie uda. Tak jakby coś /ktoś mocno mnie ugryzł, ból trwa kilka sekund i zawsze w tym samym miejscu.. Zdarza mi się tak nawet kilka razy dziennie.. Na pewno nic mnie nie gryzie emotka co to  może być? 

jak spałaś to wampir Cię mógł ugryźć:)
|< << < 305 306 307 308 309 310311 312 313 314 315 > >> >|