Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

ziolko

Cytuj wiadomość#6649121 środa, 16 październik 2019, 15:59:24
margobb - w Vision Express mogą dziwnie badać. W każdym razie ja mam takie wrażenia, jak kiedyś badałam u nich oczy. Wyszedł mi mega zez, a wizualnie nic nie mam.
Widziałam jakieś dwie pionowe kreski i miałam powiedzieć, kiedy się nałożą. Okulistka pytała, czy już się nałożyły, a ja na to, że nie. A ona w końcu wyłączyła urządzenie i mówi, że jeszcze nie spotkała się z czymś takim, żeby linie komuś się nie nałożyły i że prawdopodobnie mam dużego ukrytego zeza. 

Dodam, że inni okuliści nie potwierdzili jak na razie tej rewelacji. 
Chociaż przyznaję, że jak mam zmęczone oczy, to czasami obraz mi się podwaja, ale nie aż tak! 
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6649534 czwartek, 17 październik 2019, 21:38:05
Jakie POZYTYWNE książki polecacie? Takie na poprawę humoru, nic ambitnego, ja się chce poprostu zrelaksować i przez chwilę przestać myśleć o tym jacy ludzie są wredni i ile jest zła na świecie. Jesień mnie dopadła emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6649537 czwartek, 17 październik 2019, 21:44:36
patyk napisał(a):

Jakie POZYTYWNE książki polecacie? Takie na poprawę humoru, nic ambitnego, ja się chce poprostu zrelaksować i przez chwilę przestać myśleć o tym jacy ludzie są wredni i ile jest zła na świecie. Jesień mnie dopadła emotka

na szybko "Szczęście do wzięcia" Jason F.Wright

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6649642 piątek, 18 październik 2019, 10:39:05
Od 9 lat jestem czytelniczką bloga Kochamy Laurę, prowadzonego przez mamę dziewczynki cierpiącej na klątwę Ondyny i chorobę Hirschprunga. Pozostaję pod ogromnym i nieustającym wrażeniem dla postępów tej Młodej, jak również determinacji Rodziców w walce o córkę.Laura jest mi szczególnie bliska i mam do Niej sentyment, gdyż mój 9- letni Siostrzeniec, miesiąc od Laury młodszy, zdecydowanie ma łatwiejsze dzieciństwo i po prostu mam skalę porównawczą, że i ta Dziewczynka zasługuje na poprawę swojego komfortu życiowego.Od kilku lat co miesiąc wpłacam na siepomaga.pl na wybraną zbiórkę.W tym miesiącu postanowiłam wesprzeć Laurkę.Zdaję sobie sprawę, że w Internecie jest wieeelu Potrzebujących, ale może ktoś ma akurat  "wolną" choćby złotówkę, aby wspomóc tę młodą Damę: https://www.siepomaga.pl/oddech-laury

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6649655 piątek, 18 październik 2019, 11:11:21
bruce napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Od 9 lat jestem czytelniczką bloga Kochamy Laurę, prowadzonego przez mamę dziewczynki cierpiącej na klątwę Ondyny i chorobę Hirschprunga. Pozostaję pod ogromnym i nieustającym wrażeniem dla postępów tej Młodej, jak również determinacji Rodziców w walce o córkę.Laura jest mi szczególnie bliska i mam do Niej sentyment, gdyż mój 9- letni Siostrzeniec, miesiąc od Laury młodszy, zdecydowanie ma łatwiejsze dzieciństwo i po prostu mam skalę porównawczą, że i ta Dziewczynka zasługuje na poprawę swojego komfortu życiowego.Od kilku lat co miesiąc wpłacam na siepomaga.pl na wybraną zbiórkę.W tym miesiącu postanowiłam wesprzeć Laurkę.Zdaję sobie sprawę, że w Internecie jest wieeelu Potrzebujących, ale może ktoś ma akurat  "wolną" choćby złotówkę, aby wspomóc tę młodą Damę: https://www.siepomaga.pl/oddech-laury

Od lat czytam Twoje wpisy na forum, nie bardzo dowierzając zazwyczaj w to, że jesteś autentyczną Osobą emotka  (choć przecież tak długo się znamy i nawet mam Cię, ku mojej wielkiej dumie, w Znajomych emotka emotka ), ale teraz udowodniłaś mi ponad wszelką wątpliwość, że Cię tu, Kasiu-Aniołku, na tym ziemskim padole, wśród nas - zwykłych i żądnych zysku wyżeraczy, po prostu nie ma.  emotka emotka  

Dziękuję, Karolino. Ja to nie wiem, co Wy , ludzie macie w związku z moimi koneksjami z Aniołami, ale kilku moich znajomych nazwało mnie swoim Aniołem na tej Ziemi emotka  Odnośnie do wyżej podanego linku, jeśli nie macie niestety wolnych "mocy", może będzie choć możliwość udostępnienia linku do tej zbiórki na Waszym faceboooku tudzież innych forach. Dla mnie osobiście to byłoby nie do pomyślenia, abym podczas snu była podłączona do jakiejkolwiek aparatury i była całkowicie od niej zależna emotka

margotkowe

Cytuj wiadomość#6649724 piątek, 18 październik 2019, 12:43:22
mama-l-k-m napisał(a):

patyk napisał(a):

na szybko "Szczęście do wzięcia" Jason F.Wright

Zdecydowanie "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" emotka  

agakaz2

Cytuj wiadomość#6650350 poniedziałek, 21 październik 2019, 17:38:36
szukam osoby która ma drukarkę i teraz by mi coś wydrukowała, podpisała i wysłała zdjęcie na maila

z góry dziękuję za pomoc emotka

ps rwas dziękuję
0 0

filemon02c

Cytuj wiadomość#6650418 poniedziałek, 21 październik 2019, 21:33:20
Hej,
może ktoś mnie poratuje, bo był w podobnej sytuacji...
Otóż linia lotnicza lot zgubiła mój bagaż rejestrowany. Leciałam trasą Paryż-Warszawa-Wrocław i we Wrocławiu okazało się że bagaż zaginął. Zgłosiłam to w locie. Po 24h bagaż się odnalazł, a ja w tym czasie wykonałam zakupy za 100 dolarów, bo przeczytałam w internecie,że taka rekompensata przysługuje za zgubiony bagaż. OK, reklamacja złożona... i teraz otrzymałam odmowę przyznania mi odszkodowania za zakup najpotrzebniejszych rzeczy, ponieważ opóźniony bagaż dotyczył w moim kraju zamieszkania.

Jest szansa walczyć z lotem? Przecież to jest chore...
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6650422 poniedziałek, 21 październik 2019, 21:37:34
filemon02c napisał(a):

Hej,
Otóż linia lotnicza lot zgubiła mój bagaż rejestrowany. Leciałam trasą Paryż-Warszawa-Wrocław i we Wrocławiu okazało się że bagaż zaginął. Zgłosiłam to w locie. Po 24h bagaż się odnalazł, a ja w tym czasie wykonałam zakupy za 100 dolarów, bo przeczytałam w internecie,że taka rekompensata przysługuje za zgubiony bagaż. OK, reklamacja złożona... i teraz otrzymałam odmowę przyznania mi odszkodowania za zakup najpotrzebniejszych rzeczy, ponieważ opóźniony bagaż dotyczył w moim kraju zamieszkania.

od razu idź do rzecznika praw konsumenta
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6650425 poniedziałek, 21 październik 2019, 21:42:02
prosiaczek napisał(a):

filemon02c napisał(a):

Hej,

Zajmuję się reklamacjami, więc jeśli mogę to coś poradzę: Idź do Rzecznika Praw Konsumenta i paragon dołącz do składanej reklamacji lub odwołania . Muszą zwrócić Ci koszty za rzecznika, ponieważ konsument nie może ponosić żadnych kosztów z tytułu reklamacji.
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6650663 wtorek, 22 październik 2019, 21:26:04
Pani kelnerka z Wrocławia miała magazyn w mieszkaniu:
https://pomorska....-dalo/ar/c1-14519477
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6650669 wtorek, 22 październik 2019, 21:44:18
Polecam tym, którzy handlują na OLX emotka
https://www.youtu.../watch?v=Fd2Ivt7SNmE

androm

Cytuj wiadomość#6650676 wtorek, 22 październik 2019, 22:02:26
roksana2802 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Zajmuję się reklamacjami, więc jeśli mogę to coś poradzę: Idź do Rzecznika Praw Konsumenta i paragon dołącz do składanej reklamacji lub odwołania . Muszą zwrócić Ci koszty za rzecznika, ponieważ konsument nie może ponosić żadnych kosztów z tytułu reklamacji.

od kiedy to się płaci za poradę rzecznika praw? przecież to państwowy urząd
nkba 0

kamil17

Cytuj wiadomość#6651389 piątek, 25 październik 2019, 00:03:26
hej mam pytanko do osób które mają jakieś znajomości w aptece lub farmaceuty. Potrzebuje dwa leki (nie żadne psychotropy. ) aczkolwiek nie chce mi się chodzić po aptekach i prosić a do lekarza też kolejki. Z zamian dojadę telefon lub jakiś procent przeleje za zakup lub receptę PW
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6651390 piątek, 25 październik 2019, 00:27:20
kamil17 napisał(a):

hej mam pytanko do osób które mają jakieś znajomości w aptece lub farmaceuty. Potrzebuje dwa leki (nie żadne psychotropy. ) aczkolwiek nie chce mi się chodzić po aptekach i prosić a do lekarza też kolejki. Z zamian dojadę telefon lub jakiś procent przeleje za zakup lub receptę PW

Sprawdź sobie w swoich okolicach, gdzie są te leki, co potrzebujesz
https://ktomalek.pl/
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6651739 sobota, 26 październik 2019, 15:27:03
Czy ktoś może polecić jakieś Spa na weekend. Maks 2 godziny od Bydgoszczy?  emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6651762 sobota, 26 październik 2019, 18:44:23
tak sobie myślę, by w te wakacje ( zimowe lub letnie) zorganizować samemu wyjazd gdzieś dalej poza Europę - podzielcie się opiniami jak możecie - czy lepszy taki wyjazd zorganizowany samemu czy przez biuro - trochę zwiedzania - trochę odpoczynku - przyznam się, że trochę mam stracha tak samej to ogarniać - loty, noclegi, podróże emotka
0 0

hakowal

Cytuj wiadomość#6651768 sobota, 26 październik 2019, 19:21:40
pikawka napisał(a):

Czy ktoś może polecić jakieś Spa na weekend. Maks 2 godziny od Bydgoszczy?  emotka

https://www.herbariumhotel.pl/
Osobiście jeszcze nie byłam, ale słyszałam dużo dobrych opinii wśród znajomych emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6651769 sobota, 26 październik 2019, 19:25:11
Claudia77 napisał(a):

tak sobie myślę, by w te wakacje ( zimowe lub letnie) zorganizować samemu wyjazd gdzieś dalej poza Europę - podzielcie się opiniami jak możecie - czy lepszy taki wyjazd zorganizowany samemu czy przez biuro - trochę zwiedzania - trochę odpoczynku - przyznam się, że trochę mam stracha tak samej to ogarniać - loty, noclegi, podróże emotka

to zależy z kim i gdzie. Australia Wenezueli nie równa.
Poczytaj opinie też na forach podróżniczych, bo stereotypy bywają krzywdzące (np. dla mnie wymarzonym krajem jest Białoruś).

mandarynka16

Cytuj wiadomość#6651779 sobota, 26 październik 2019, 20:18:17
Ja tak jeżdżę. Pierwszy raz może trochę przerażać, ale później nie będziesz chciała podróżować inaczej. Plecak na plecy i jazda emotka  ja bukuje zawsze pierwszy nocleg, a reszta na miejscu. Jeżeli kraj jest duży i trzeba korzystać z lotow wewnętrznych to warto kupić je wcześniej  bo wyjdzie taniej. Byłam tak w Ameryce Pld I Srodkowej I w Azji