Reklama na e-Konkursy.info 20.09.19 20:36:13

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 303 304 305 306 307 308 309 310 311312 313 >

roksana2802

Cytuj wiadomość#6638929 środa, 11 wrzesień 2019, 22:28:48
bruce napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Czy ktoś z Was ma za sobą laserową korekcję wzroku? Może możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce?

Wiem, że przed laty znajomi polecali klinikę w Katowicach Gierkowej. 

Lokalizacja dla mnie idealna, więc już się biorę za czytanie emotka  dziękuję Ci bardzo!
bruce 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6639121 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:22:50
Czy ktoś może orientuje się, czy pojawiły się może w lasach grzybyemotka
Chcieliśmy wybrać się w weekend. Wiem, że po tej suszy może być kiepsko..
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6639122 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:24:30
lola.lola napisał(a):

Jeszcze nie ma. Wczoraj dopytywałam znawców  emotka  to po weekendzie można ruszyć do lasu  emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6639123 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:25:39
pikawka napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Jeszcze nie ma. Wczoraj dopytywałam znawców  emotka  to po weekendzie można ruszyć do lasu  emotka

W moim rejonie okolice Bydgoszczy trochę pokazuje więc powinny być emotka

malamargo

Cytuj wiadomość#6639125 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:27:55
lola.lola napisał(a):

Dziadek już znalazł pierwsze grzybowe skarby emotka  Więc jest nadzieja na udaną wyprawę! emotka  

kermit

Cytuj wiadomość#6639133 czwartek, 12 wrzesień 2019, 12:33:41
Uważajcie przy zakupach/wymianach paragonów jeśli są loterie/konkursy etapowe (np Tic Tac) bo można sobie nabyć paragony na które komuś się nie powiodło w poprzednich etapach. Czyli kupujcie najlepiej z datami z nierozwiązanych etapów.

lola.lola

Cytuj wiadomość#6639574 piątek, 13 wrzesień 2019, 16:05:22
Właśnie usłyszałam w radiu, że dziś będzie wyjątkowa pełnia księżyca - pełnia żniwiarzy. Księżyc będzie świecił wyjątkowo jasno, zjawisko to występuje bardzo rzadko - ostatnie było 20 lat temu, kolejne przewidują na 2049 rok.
Może ktoś nie słyszał a go zainteresuje emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6639579 piątek, 13 wrzesień 2019, 16:10:21
lola.lola napisał(a):

Właśnie usłyszałam w radiu, że dziś będzie wyjątkowa pełnia księżyca - pełnia żniwiarzy. Księżyc będzie świecił wyjątkowo jasno, zjawisko to występuje bardzo rzadko - ostatnie było 20 lat temu, kolejne przewidują na 2049 rok.

Z chęcią się przyjrze  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6639581 piątek, 13 wrzesień 2019, 16:16:43
lola.lola napisał(a):

emotka emotka  Dziękuję. Uwielbiam takie zjawiska.  emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6639607 piątek, 13 wrzesień 2019, 18:02:11
kermit napisał(a):

Uważajcie przy zakupach/wymianach paragonów jeśli są loterie/konkursy etapowe (np Tic Tac) bo można sobie nabyć paragony na które komuś się nie powiodło w poprzednich etapach. Czyli kupujcie najlepiej z datami z nierozwiązanych etapów.

A co z innymi konursami, kiedy Organizator zalicza jedynie pierwsze zgłoszenie z danym numerem paragony, gdy jest wymagany wylacznie numer, bez kasy, bez daty??? 

Czy ktos kiedyš sprawdzał, czy agencja ma zwrotnego smsa "ten numer paragonu juz jest w systemie! " ...??? 

Wydać 15zl na paragon, napisac bla bla bla, dostać info "dziekujemy za..." by zgłoszenie zostało w koszu z dublowanymi numerami...

Dziwne, ze "TicTac" nie ma blokady paragonów zdublowanych, skoro ładuje sie zdjęcia do systemu  emotka  przy każdym zgloszeniu.
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6639776 sobota, 14 wrzesień 2019, 12:54:57
dziś w mojej osiedlowej żabie dowiedziałam się że niedawno jakaś pani kupowała ciastka Leibniz na paragony. Ciekawe kto to emotka pewnie gramy też o ten sam budżet w Kaufie emotka pozdrawiam i podaję namiar: Żaba przy barze Nóż widelec i bibliotece emotka
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6639790 sobota, 14 wrzesień 2019, 14:15:52
kermit napisał(a):

Ciekawa jestem czy tacy "handlarze" zdają sobie sprawę, że tam siedzą ludzie myślący? Fakt kupujący łatwo wpisuje się na czarną listę w najgorszym przypadku, a w najłagodniejszym pominięcie zgloszenia. Ale, ale... W przypadku Tic Taca można tak sobie nagrabić chciwością, za 2 max zeta. Już pomijam fakt, kiedy agencja ma swój program do rozpoznawania obrazów, albo ogólnodostępny, ale tutaj podaje się numer paragonu! Odpowiedni select w bazie zwracający duble i ma się dane, wszystko na tacy, razem z danymi osobowymi... 

Żeby nie było, że to fanaberie - PMI Combera  w loteriach jak jest dubel prosi o skan paragonu. To bardzo uczciwe. 

A co do konkursów i loterii, gdzie posłaliśmy dubel to miło byłoby, gdyby SMS zwrotny nas o tym poinformował. Zawsze mielibyśmy szansę na zareagowanie, zanim nasze zgłoszenie pójdzie w cyberprzestrzeń. Bo przecież samemu kupując przed chwilą paragon możemy mieć dubla paragonu kupionego w innym miejscu z innej kasy.   
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6640013 niedziela, 15 wrzesień 2019, 20:53:06
Szukam kogoś kto wygrał w Kotanyi. Mam pytanie na priv. emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6640051 niedziela, 15 wrzesień 2019, 23:17:47
nikos napisał(a):

kermit napisał(a):

Ciekawa jestem czy tacy "handlarze" zdają sobie sprawę, że tam siedzą ludzie myślący? Fakt kupujący łatwo wpisuje się na czarną listę w najgorszym przypadku, a w najłagodniejszym pominięcie zgloszenia. Ale, ale... W przypadku Tic Taca można tak sobie nagrabić chciwością, za 2 max zeta. Już pomijam fakt, kiedy agencja ma swój program do rozpoznawania obrazów, albo ogólnodostępny, ale tutaj podaje się numer paragonu! Odpowiedni select w bazie zwracający duble i ma się dane, wszystko na tacy, razem z danymi osobowymi... 

Żeby nie było, że to fanaberie - PMI Combera  w loteriach jak jest dubel prosi o skan paragonu. To bardzo uczciwe. 

A co do konkursów i loterii, gdzie posłaliśmy dubel to miło byłoby, gdyby SMS zwrotny nas o tym poinformował. Zawsze mielibyśmy szansę na zareagowanie, zanim nasze zgłoszenie pójdzie w cyberprzestrzeń. Bo przecież samemu kupując przed chwilą paragon możemy mieć dubla paragonu kupionego w innym miejscu z innej kasy.   

w loterii Nestle puree life ostatnio zgłaszało się datę i nr paragonu i przychodziło info o dublu (sama pomyliłam swoje paragony emotka )
nikos 0

superloser

Cytuj wiadomość#6640053 niedziela, 15 wrzesień 2019, 23:32:14
prosiaczek napisał(a):

nikos napisał(a):

kermit napisał(a):

w loterii Nestle puree life ostatnio zgłaszało się datę i nr paragonu i przychodziło info o dublu (sama pomyliłam swoje paragony emotka )

Albedo dorosło  emotka
A Smolar niestety ma w Tiger tylko numer... a zakup wszedzie, koszt mały wiec szansa na duble wielka ... Ciekawe czy informuje o tych dublach  emotka  bo widac ciezko dodać okno na numer kasy fiskalnej.
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6640066 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 02:20:40
Help  emotka od jakiegoś tygodnia, mam jakiś dziwny ból po zewnętrznej stronie uda. Tak jakby coś /ktoś mocno mnie ugryzł, ból trwa kilka sekund i zawsze w tym samym miejscu.. Zdarza mi się tak nawet kilka razy dziennie.. Na pewno nic mnie nie gryzie emotka co to  może być? 
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6640100 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 09:43:13
andziulka21 napisał(a):

Help  emotka od jakiegoś tygodnia, mam jakiś dziwny ból po zewnętrznej stronie uda. Tak jakby coś /ktoś mocno mnie ugryzł, ból trwa kilka sekund i zawsze w tym samym miejscu.. Zdarza mi się tak nawet kilka razy dziennie.. Na pewno nic mnie nie gryzie emotka co to  może być? 

jak spałaś to wampir Cię mógł ugryźć:)

asiam

Cytuj wiadomość#6640348 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 19:19:17
andziulka21 napisał(a):

Może to być ból od kręgosłupa.

malamargo

Cytuj wiadomość#6640350 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 19:35:49
andziulka21 napisał(a):

Może to nerwoból? Zdarzały Ci się już kiedyś? Zarówno w przypadku bóli mięśni, jak i nerwobóli skuteczne są magnez i witaminy z grupy B. emotka  
0 0

wikii22

Cytuj wiadomość#6640352 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 19:42:46
Witam wszystkich serdecznie  emotka
androm 0
|< << < 303 304 305 306 307 308 309 310 311312 313 >