Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319320 >

pikawka

Cytuj wiadomość#6656051 poniedziałek, 11 listopad 2019, 15:08:53
ivanotta napisał(a):

bruce napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Dzisiaj szaleństwo na aliexpress  emotka emotka
można świetne konkursowe gadżety pokupić  m.in. zgrzewarkę do opakowań emotka . Ma ktoś ciekawe oferty? Co warto kupić dzisiaj?

WSZYSTKO!  emotka

Na wszystko to trzeba mieć kasiory dużo  emotka

Ja zamówiłam jednemu synowi Bazę Psi patrol dostanie na Święta  drugiemu Kapitana Ameryke  emotka  Cos jeszcze pewnIe kupię  emotka

makra

Cytuj wiadomość#6656549 wtorek, 12 listopad 2019, 21:27:26
pikawka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

bruce napisał(a):

ivanotta napisał(a):

można świetne konkursowe gadżety pokupić  m.in. zgrzewarkę do opakowań emotka . Ma ktoś ciekawe oferty? Co warto kupić dzisiaj?

WSZYSTKO!  emotka

Ja zamówiłam jednemu synowi Bazę Psi patrol dostanie na Święta  drugiemu Kapitana Ameryke  emotka  Cos jeszcze pewnIe kupię  emotka

Myślisz ze dojda na Świeta?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6656553 wtorek, 12 listopad 2019, 21:42:24
makra napisał(a):

pikawka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

bruce napisał(a):

ivanotta napisał(a):

WSZYSTKO!  emotka

Wiesz co staram się czytać opinie i ludzie często piszą w takim terminie doszło...2 tyg czy 1.5 miesiąca i tym się kierowalam. Liczę, ze dojdzie. Często kupuje z Ali i mam nadzieję, ze tym razem też się nie zawiodę emotka
0 0

kaprysek30

Cytuj wiadomość#6656555 wtorek, 12 listopad 2019, 21:47:41
Większość rzeczy powinna dojść - trzeba spojrzeć na szczegóły dostawy (mniej więcej pokazują przewidywaną datę doręczenia, a z poślizgami się nie spotkałam). Też już obkupiłam rodzinę. Ech... Mam tylko nadzieję, że ciocia zdoła dotrwać do świąt, bo bardzo źle znosi chemioterapię. Kupiłam jej kanwę z nadrukiem i nićmi - 180cm długości. Jak zobaczy to cudo, to od razu wrócą jej chęci do życia.

moskala22

Cytuj wiadomość#6657444 piątek, 15 listopad 2019, 09:40:58
Wciąż mam mozliwość zapraszania znajomych do panelu Norstat (ankiety - nagrody: bilety do kina, empik, przelew) więc gdyby ktoś był jeszcze chętny zapraszam na priv (potrzebuję adres mailowy i imię). Dziękuję również za dotychczasowe rejestracje emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6657452 piątek, 15 listopad 2019, 10:15:13
makra napisał(a):

pikawka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

bruce napisał(a):

ivanotta napisał(a):

WSZYSTKO!  emotka

jaki tam sa mozliwosci platnosci? Paypalem mozna?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6657454 piątek, 15 listopad 2019, 10:19:49
jokan napisał(a):

makra napisał(a):

pikawka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

bruce napisał(a):

ivanotta napisał(a):

WSZYSTKO!  emotka

Ja płacę zawsze karta 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6657455 piątek, 15 listopad 2019, 10:21:41
jokan napisał(a):

Można. Ja tak w poniedziałek płaciłem 
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6657456 piątek, 15 listopad 2019, 10:23:17
pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

makra napisał(a):

pikawka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

bruce napisał(a):

ivanotta napisał(a):

WSZYSTKO!  emotka

Ja płacę zawsze karta 

dzieki, ja akurat karty nie mam, dlatego pytalam o Paypala
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6657459 piątek, 15 listopad 2019, 10:27:11
pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

a o co chodzi w niektorych "aukcjach" jak sie wchodzi to widac cenę od X do Y? to ktora cena jest dobra?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6657461 piątek, 15 listopad 2019, 10:30:34
jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

a o co chodzi w niektorych "aukcjach" jak sie wchodzi to widac cenę od X do Y? to ktora cena jest dobra?

Np. Ja kupowałem w poniedziałek skarpetki kolorowe i były ceny na danej aukcji 30-50 zł 
i jak wejdziesz na aukcje to tam do wyboru masz różne zdjęcia 
np. Jak naciśniesz na aukcje z 5 skarpetkami to cena jest 30 zł, jak z 10 to cena 50 zł 
to tak jak wielowariantowość u nas na allegro tylko że u nas jest jedna cena, która zmienia się po naciśnięciu w zdjęcie, a tam jest napsiane przed wejściem w aukcje. 
tez np. Jak kupujesz inne kolory to ceny są rożne, 

mam nadzieję że wytłumaczyłem logicznie emotka  
jokan 0

zazdrosnica

Cytuj wiadomość#6657465 piątek, 15 listopad 2019, 10:35:45
jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

Ceny są zależne np. od kolorów czy rozmiarów. Przykładowo - czerwona koszulka będzie kosztować 25 zł, a niebieska już 35 zł
jokan 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6657468 piątek, 15 listopad 2019, 10:41:39
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

makra napisał(a):

pikawka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

bruce napisał(a):

ivanotta napisał(a):

WSZYSTKO!  emotka

Ja płacę zawsze karta 

dzieki, ja akurat karty nie mam, dlatego pytalam o Paypala

Sorki nie masz karty bankomatowej ? emotka emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6657469 piątek, 15 listopad 2019, 10:42:42
jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

Musisz konktetnie kliknac w wybrany produkt wtedy nasz cenę. Bo mogą być różne rozmiary kolory itp
jokan 0

FBemilia6

Cytuj wiadomość#6657534 piątek, 15 listopad 2019, 13:36:56
pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

Musisz konktetnie kliknac w wybrany produkt wtedy nasz cenę. Bo mogą być różne rozmiary kolory itp

Można płacić przelewem 24.
A co jest takiego promo? Ja widzę ceny takie jak kilka dni temu emotka  poza tym oni zmieniają je co chwila emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6657535 piątek, 15 listopad 2019, 13:40:58
FBemilia6 napisał(a):

pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

Można płacić przelewem 24.
A co jest takiego promo? Ja widzę ceny takie jak kilka dni temu emotka  poza tym oni zmieniają je co chwila emotka

11 i 12.11 były spore zniżki bo oni mają jakieś święto i co roku są wówczas promocje  emotka
0 0

anula81

Cytuj wiadomość#6657605 piątek, 15 listopad 2019, 17:06:52
Mam takie pytanie do osób które robią zakupy w dużych C4 takich hipermarketach, czy oni w sklepach stacjonarnych mają towary oferowane online? mam dużo bonów do c4 wypatrzyłam sobie na str www wazony, ale przesyłka np. jednej szt 29zł,zastanawiam sie czy będą je mieć stacjonarnie?  Czy moze zadzwonić do takie sklepu i sprawdzą? hmmm pomoże ktoś?
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6657626 piątek, 15 listopad 2019, 18:12:39
anula81 napisał(a):

Mam takie pytanie do osób które robią zakupy w dużych C4 takich hipermarketach, czy oni w sklepach stacjonarnych mają towary oferowane online? mam dużo bonów do c4 wypatrzyłam sobie na str www wazony, ale przesyłka np. jednej szt 29zł,zastanawiam sie czy będą je mieć stacjonarnie?  Czy moze zadzwonić do takie sklepu i sprawdzą? hmmm pomoże ktoś?

Przez POK
0 0

violetka1970

Cytuj wiadomość#6657900 niedziela, 17 listopad 2019, 12:30:02
Witam czy macie gwarancje z suchawek wygrane LAYS 
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6658032 dzisiaj o 09:49:06

Czy któraś z Was wie, gdzie znajdę kombinezon, który ma na sobie Kożuchowska? emotka przeszukalam cały internet i nic ... emotka   mojej siostrze się bardzo podoba, chciałam jej zrobić prezent świąteczny emotka
0 0
|< << < 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319320 >