Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 315 316 317 318 319 320 321 322323 324 325 >

pikawka

Cytuj wiadomość#6659773 piątek, 22 listopad 2019, 15:54:56
pikawka napisał(a):

Moja pierwsza strona.  emotka

Alleluja...mam... zmieniłem przypadkowo skórkę emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6659776 piątek, 22 listopad 2019, 15:57:30
joan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Czy komuś z Was zmieniła się szata graficzna strony na fioletowa i jest bardzo nieczytelna?  Nie wiem czy ja cis namiwszalam  emotka

Ja nie widzę swojej stopki - sprawdzałam na 3 różnych wersjach strony emotka

@pionas - ?  emotka  

eeee ja już to rozkminiłam - stopka czasem je, czasem jej nie ma emotka
w zależności od posta.
ale jakie posty mają stopki, a jakie nie, to jest jednak zagadka.
patrzaj tu
joan 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6659794 piątek, 22 listopad 2019, 16:50:32
A mnie ciekawi ile wszyscy razem wygraliśmy nagród w konkursach? I jaka byłaby to wartość tych nagród?
Widzę nas wszystkich jako te pracujące mróweczki, z których każda ma jakiś wkład w konkursy, ale całość 
na pewno robi wrażenie! Ktoś powinien napisać o nas książkę. O naszej pracy konkursowej. O najbardziej
zaskakujących wygranych. O naszej radości. Może jakaś praca magisterska już była?

psotka

Cytuj wiadomość#6659808 piątek, 22 listopad 2019, 17:18:19
A komu sie udalo wygrac naprawde cenna nagrode typu auto lub 50 tysiecy? Sa wsrod nas prawdziwi zwyciezcy? U mnie wycieczka za kilka tysiecy emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6659811 piątek, 22 listopad 2019, 17:21:23
psotka napisał(a):

A komu sie udalo wygrac naprawde cenna nagrode typu auto lub 50 tysiecy? Sa wsrod nas prawdziwi zwyciezcy? U mnie wycieczka za kilka tysiecy emotka

Jest tu baaaardzo dużo takich osób emotka  Ale czy tylko one są "prawdziwymi" zwycięzcami? Mając wycieczkę za kilka tys. chyba nie wątplisz w możliwości wygrania auta?

radosna

Cytuj wiadomość#6659817 piątek, 22 listopad 2019, 17:30:22
psotka napisał(a):

Pamiętam jak przez mglę konkurs w Twoim Stylu (chyba, ale na pewno w jakimś babskim magazynie). Do wygrania był dom (trzeba było mieć działkę). Młode małżeństwo, które wygrało ten dom, wygrało też dwa samochody w ciągu roku. Świetny start życiowy. Żałuję, że nie zachowałam tego artykułu. Miałabym zachętę do konkursowego pisania.
Teraz już nie ma takich super nagród. Ale na pewno miesięcznik "M jak mieszkanie" zorganizował kiedyś dwa konkursy, w którym były mieszkania do wygrania (w Warszawie). Jedno typu studio (jednopokojowe), drugie dwupokojowe. I wszystkie te konkursy były opisowe, żadne loterie (w których nie biorę udziału). Dla jasności dodam, że mieszkania nie wygrałam. Ale znam kogoś, kto wygrał samochód za prawie 200 000 zł z dziesięć lat temu. Kto pamięta konkursy w salonach samochodowych? Albo w bankach? To były złote czasy i nieprędko wrócą. Loterii jest pełno, a opisowych konkursów z cennymi nagrodami coraz mniej. Kiedyś nie do pomyślenia było, by dawać nagrody w postaci bonów po 50 zł!

psotka

Cytuj wiadomość#6659867 piątek, 22 listopad 2019, 19:09:17
kreatia napisał(a):

psotka napisał(a):

Jest tu baaaardzo dużo takich osób emotka  Ale czy tylko one są "prawdziwymi" zwycięzcami? Mając wycieczkę za kilka tys. chyba nie wątplisz w możliwości wygrania auta?

Moja wycieczka to najwieksza wartosc sposrod moich nagrod. Ale lubie cieszyc sie wygranymi innych, w ktorych wygrana jest swietna emotka  jesli komus sie udalo z autem to super i mam wewnetrzny spokój,  ze jednak taka wygrana jest mozliwa emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6659908 piątek, 22 listopad 2019, 20:56:58
psotka napisał(a):

Mojej bliskiej kumpeli mama wygrala Kia soul chyba z 8 lat temu w konkursie tele tygodnia czy jakiejś innej gazecie.  Nie gra w konkursy na codzien a tam wysłała jedno zgłoszenie wycięte z gazety  emotka  jeżdżą tym autem do dziś  emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6659918 piątek, 22 listopad 2019, 21:20:18
Moja największa wygrana to wycieczka do Maroka w 2010 roku.W tym samym roku wygrałam też laptopa, z którego korzystam do dzis!Całe moje życie jest jak wygrany los na loterii:)

bibeck

Cytuj wiadomość#6659983 sobota, 23 listopad 2019, 10:42:51
Ku przestrodze!Uważajcie na oszustów. Pod żadnym pozorem nie opłacajcie czegokolwiek przez linki podesłane Wam w wiadomości e-mail. Dzisiaj otrzymałem taką wiadomość z adresu admin@maxiorrr.com : "Na Państwa koncie GOOGLE PLAY widnieje zaległość 1,46 zł.Opłata została naliczona za korzystanie ze sklepu GOOGLE PLAY zgodnie z zaakceptowanym regulaminem.Należność trzeba opłacić w przeciągu 24 godzin po tym czasie zostanie przekazana do windykacji odpowiednich operatorów z którymi została podpisana umowa o swiadczenie usług telekomunikacyjnych.Nie opłacenie zaległości jest jednoznaczne z dodaniem Państwa danych do systemów KRD i ERIFF.Prosimy o uregulowanie zaległości za pośrednictwem Dotpay."i na końcu link do kliknięcia.

Oczywiście ja wiem że to oszustwo, ale widać że cwaniacy stają się coraz bardziej perfidni. Nigdy nie płaćcie przez linki przesłane Wam w wiadomości e-mail, bo później obudzicie się z wyzerowanym kontem.

pionas

Cytuj wiadomość#6660049 sobota, 23 listopad 2019, 16:42:15
kreatia napisał(a):

joan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Czy komuś z Was zmieniła się szata graficzna strony na fioletowa i jest bardzo nieczytelna?  Nie wiem czy ja cis namiwszalam  emotka

Ja nie widzę swojej stopki - sprawdzałam na 3 różnych wersjach strony emotka

pionas - ?  emotka  

eeee ja już to rozkminiłam - stopka czasem je, czasem jej nie ma emotka
w zależności od posta.
ale jakie posty mają stopki, a jakie nie, to jest jednak zagadka.
patrzaj tu

Stopka pojawia się tylko przy pierwszym poście na stronie...

bubba

Cytuj wiadomość#6660488 poniedziałek, 25 listopad 2019, 14:10:09
O co chodzi z tymi łapkami w dół przy postach? Są celowo klikane czy może jakiś błąd jest? Nie przeszkadza mi to bardzo ale jakoś tak niefajnie się na to patrzy...

joan

Cytuj wiadomość#6660491 poniedziałek, 25 listopad 2019, 14:14:24
bubba napisał(a):

O co chodzi z tymi łapkami w dół przy postach? Są celowo klikane czy może jakiś błąd jest? Nie przeszkadza mi to bardzo ale jakoś tak niefajnie się na to patrzy...

Ja sobie zawsze wmawiam, że to niechcący ktoś przy przewijaniu kliknął emotka Bo sama tak mam - np. na telefonie nie używam aplikacji ekonków, tylko wchodzę przez przeglądarkę na starą wersję strony. I czasem gdzieś źle kliknę emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6660494 poniedziałek, 25 listopad 2019, 14:16:13
bubba napisał(a):

ostatnio jest częściej i faktycznie była dyskusja i to niby przypadkiem no Oki
0 0

bubba

Cytuj wiadomość#6660499 poniedziałek, 25 listopad 2019, 14:19:44
joan napisał(a):

bubba napisał(a):

Ja sobie zawsze wmawiam, że to niechcący ktoś przy przewijaniu kliknął emotka Bo sama tak mam - np. na telefonie nie używam aplikacji ekonków, tylko wchodzę przez przeglądarkę na starą wersję strony. I czasem gdzieś źle kliknę emotka

Być może niechcący ale wcześniej tego nie było. No,chyba że post w nieodpowiednim wątku albo spam-wówczas sama walę z radością łapki w dół  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6660501 poniedziałek, 25 listopad 2019, 14:21:17
bubba napisał(a):

Być może niechcący ale wcześniej tego nie było. No,chyba że post w nieodpowiednim wątku albo spam-wówczas sama walę z radością łapki w dół  emotka

Pewnie część to rzeczywiście reakcje negatywne, ale raczej mniejszość. A ludzie, co dają łapki w dół... to przeważnie w kółko te same osobniki, więc można łatwo wyciągnąć wnioski emotka
nkba 0

bruce

Cytuj wiadomość#6660507 poniedziałek, 25 listopad 2019, 14:34:31
joan napisał(a):

bubba napisał(a):

Pewnie część to rzeczywiście reakcje negatywne, ale raczej mniejszość. A ludzie, co dają łapki w dół... to przeważnie w kółko te same osobniki, więc można łatwo wyciągnąć wnioski emotka

Mnie ostatnio antylajka dała jakaś mało mi znana osoba, nie mająca na naszym forum ani jednego wpisu, co więcej - było to w skojarzeniach.  emotka  Ja Wam mówię...  emotka  cciii... tu się czasami dzieją BARDZO dziwne rzeczy...  emotka
nkba 0

as32572

Cytuj wiadomość#6660514 poniedziałek, 25 listopad 2019, 14:50:06
Jakoś teraz łatwiej przypadkowo to wcisnac na komórce, sama sobie dałam ostatnio łapke w dół i to kilka razy, na komorce nie szlo tego skasować, tlyko na komputerze.

patyk

Cytuj wiadomość#6660718 poniedziałek, 25 listopad 2019, 19:56:22
Też kiedyś kliknelam na tel komuś w dół przypadkowo, chyba mam już grube paluchy od majonezu i śliwki naleczowskiej (śmiech przez łzy) 
0 0

dorcia0221-wp-pl

Cytuj wiadomość#6660991 wtorek, 26 listopad 2019, 13:00:41
Czy ktoś coś wygrała w ;;Loterii majonezowej Pudliszki'' bo widzę ,że nikt się nie chwalił
0 0
|< << < 315 316 317 318 319 320 321 322323 324 325 >