Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

bruce

Cytuj wiadomość#6670457 piątek, 3 styczeń 2020, 16:43:47
pikawka napisał(a):

Jestem z synem w szpitalu i w świetlicy dla dzieci są takie male kolorowe kostki Angry Birds. Udalo mi się ustalić, ze sa ze Stokrotki. Czy ktoś się orientuje, czy są tam do kupienia? Czy się to zbiera, o co chodzi? Chce kilka dla syna bo mu sie spodobaly bardzo. 

O, Biedna!  emotka emotka  Zdrówka dla Was!  emotka
Nie jestem pewna, czy nie były dołączane jeszcze kilka tygodni temu do paragonów za zakupy jako promocyjne (może jeszcze są nadal???), bo dostawałam coś takiego hermetycznie zapakowanego z tymi bohaterami, lecz nie otwierałam i rozdałam gratisowo przy sprzedażach.  emotka emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6670460 piątek, 3 styczeń 2020, 16:49:11
bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

Jestem z synem w szpitalu i w świetlicy dla dzieci są takie male kolorowe kostki Angry Birds. Udalo mi się ustalić, ze sa ze Stokrotki. Czy ktoś się orientuje, czy są tam do kupienia? Czy się to zbiera, o co chodzi? Chce kilka dla syna bo mu sie spodobaly bardzo. 

Nie jestem pewna, czy nie były dołączane jeszcze kilka tygodni temu do paragonów za zakupy jako promocyjne (może jeszcze są nadal???), bo dostawałam coś takiego hermetycznie zapakowanego z tymi bohaterami, lecz nie otwierałam i rozdałam gratisowo przy sprzedażach.  emotka emotka

Dziekuję. Jesteśmy dziś po wycieciu trzech migdałków. Wiec juz powinno byc z kazdym dniem lepiej.
Udało mi się znaleźć na fb w marketplanet. To jakieś kostki do gry  emotka  nie mam u siebie stokrotki i raptem z 2 razy do konkursu cos kupowałam w Bydgoszczy. Poczekam jeszcze może przejdzie mu to zauroczebie emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6670464 piątek, 3 styczeń 2020, 16:59:12
pikawka napisał(a):

bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

Dziekuję. Jesteśmy dziś po wycieciu trzech migdałków. Wiec juz powinno byc z kazdym dniem lepiej.
Udało mi się znaleźć na fb w marketplanet. To jakieś kostki do gry  emotka  nie mam u siebie stokrotki i raptem z 2 razy do konkursu cos kupowałam w Bydgoszczy. Poczekam jeszcze może przejdzie mu to zauroczebie emotka

Zdrowiejcie! emotka  
Chyba kiedyś tu ktoś o nie pytał na forum, możliwe, że jeszcze wiele osób ma i chętnie Ci je przekaże. emotka

Z innej beczki...  emotka  Zerkam na dziś dodane konkursy, a tam: "Home » Konkursy » Lista konkursów dzisiaj dodanych
Nadesłano 151 konkursów." emotka emotka  Podziwiam!  emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6670963 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 20:33:05
Wiem, że kiedyś był poruszany ten temat ale nie pamiętam konkluzji.
Czy na te zbiórki (chore dzieciaki/dorośli/Australia) można się dorzucić wysyłając smsy (lub inaczej bez podawania nr kary, PayPal i bez przelewu)? kiedyś można było wysyłać smsy, a teraz nie ma takiej opcji... emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6671035 wtorek, 7 styczeń 2020, 10:12:09
Zbieram propozycje odpowiedzi na pytanie: co zrobić z przeterminowanym (o 4 miesiące!) piwem? emotka emotka
Odnalazł się jeden karton Heńka wygrany w 2018r., który cudem nienapoczęcia przetrwał w piwnicy cały 2019r. Biedny, samotny, niezauważany, przykurzony, zapomniany... 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6671036 wtorek, 7 styczeń 2020, 10:14:32
defed napisał(a):

Zbieram propozycje odpowiedzi na pytanie: co zrobić z przeterminowanym (o 4 miesiące!) piwem? emotka emotka
Odnalazł się jeden karton Heńka wygrany w 2018r., który cudem nienapoczęcia przetrwał w piwnicy cały 2019r. Biedny, samotny, niezauważany, przykurzony, zapomniany... 

Booooszeeee jaka strata emotka emotka
defed 0

as32572

Cytuj wiadomość#6671037 wtorek, 7 styczeń 2020, 10:15:02
defed napisał(a):

Ja dopiero w grudniu skończyłam pić Heinekeny z zeszłego roku, a wygrałam łącznie 2 kartony, haha
Nic mi nie jest także, możesz pić emotka
defed 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6671038 wtorek, 7 styczeń 2020, 10:16:04
defed napisał(a):

A w smalu jak? Moze otwórz jedno i spróbuj  emotka emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6671039 wtorek, 7 styczeń 2020, 10:17:09
defed napisał(a):

dodaj jajka (pewnie masz zapas Farmio, to już teraz zadbaj o to, żeby się nie przeterminowały) i zrób sobie maseczkę na włosy emotka .
defed 0

defed

Cytuj wiadomość#6671041 wtorek, 7 styczeń 2020, 10:18:00
pikawka napisał(a):

defed napisał(a):

Boję się rozstroju żołądka!  emotka  Myślałam o jakiejś kuracji do włosów, kąpieli piwnej, czy cuś... Ktoś coś? emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6671043 wtorek, 7 styczeń 2020, 10:31:15
defed napisał(a):

pikawka napisał(a):

defed napisał(a):

Boję się rozstroju żołądka!  emotka  Myślałam o jakiejś kuracji do włosów, kąpieli piwnej, czy cuś... Ktoś coś? emotka

Ja bym mimo wszystko jedno posmakowala emotka
nkba, defed 0

as32572

Cytuj wiadomość#6671046 wtorek, 7 styczeń 2020, 10:39:34
pikawka napisał(a):

defed napisał(a):

pikawka napisał(a):

defed napisał(a):

Ja bym mimo wszystko jedno posmakowala emotka

U mnie w domu nikt na daty ważności nie patrzy, no poza nabiałem może, wiekszość rzeczy jednak jest jadalna równiez po terminie emotka
Mozna liscie kwiatów wyczyścić, będą się błyszczały.

edzia21

Cytuj wiadomość#6671049 wtorek, 7 styczeń 2020, 10:47:23
defed napisał(a):

pikawka napisał(a):

defed napisał(a):

2 lata temu skusilam sie na Heńka przeterminowanego o 3 miechy - KEG. Pozniej mialam tydzien wyciety z zyciorysu...
defed 0

misiapysiamisia

Cytuj wiadomość#6671050 wtorek, 7 styczeń 2020, 10:48:16
defed napisał(a):

Wykorzystać na pułapki dla ślimaków w ogrodzie emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6671121 wtorek, 7 styczeń 2020, 13:14:01
Pionas wrzuca kolejny raz rabaty do sklepu zabawkitotu- Fatalna nazwa jak dla mnie - czytam to jako "zabawki do kitu"....

patyk

Cytuj wiadomość#6671145 wtorek, 7 styczeń 2020, 14:29:21
dwaburekoty napisał(a):

Pionas wrzuca kolejny raz rabaty do sklepu zabawkitotu- Fatalna nazwa jak dla mnie - czytam to jako "zabawki do kitu"....

Ja przeczytałam zabawki kotu  emotka
I myślę sobie co za swir otworzył sklep z zabawkami dla kotów emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6671177 wtorek, 7 styczeń 2020, 15:54:06
forrrum napisał(a):

defed napisał(a):

Zbieram propozycje odpowiedzi na pytanie: co zrobić z przeterminowanym (o 4 miesiące!) piwem? Odnalazł się jeden karton Heńka wygrany w 2018r., który cudem nienapoczęcia przetrwał w piwnicy cały 2019r. Biedny, samotny, niezauważany, przykurzony, zapomniany... 

Zapewnić sobie na miesiąc całodobową ochronę auta pozostawionego na parkingu przez wejście w porozumienie (coś za coś) z lokalną żulią...

emotka emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6671180 wtorek, 7 styczeń 2020, 15:56:42
patyk napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Ja przeczytałam zabawki kotu  emotka
I myślę sobie co za swir otworzył sklep z zabawkami dla kotów emotka

emotka  A ja - "zabawki totus tuus/cały Twój", kojarząc z rzucaniem łaciną i Walentynkami...  emotka
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6671181 wtorek, 7 styczeń 2020, 15:57:00
defed napisał(a):

ja bym nie piła, tylko z czystym sumieniem robiłabym włosom płukanki piwne emotka
kiedyś takie piwo tak pożytkowałam, przyszedł do nas Gość, a tam na wannie puszki z piwem... emotka
defed 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6671194 wtorek, 7 styczeń 2020, 16:06:19
forrrum napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

defed napisał(a):

Zbieram propozycje odpowiedzi na pytanie: co zrobić z przeterminowanym (o 4 miesiące!) piwem? 

ja bym nie piła, tylko z czystym sumieniem robiłabym włosom płukanki piwne emotka
kiedyś takie piwo tak pożytkowałam, przyszedł do nas Gość, a tam na wannie puszki z piwem... emotka

Normalne, bierzesz kąpiele w piwie dla zdrowia i urody... https://m.interia...tv/video,vId,1118461

o, to, to, to! emotka tylko pamiętaj, do kufla (do użytku wewnętrznego) lej świeże, nieprzeterminowane! może być Cpt Jack, pograsz i o Karaiby  emotka
jak patrzę na ten filmik to zastanawiam się czy ktoś podpija takie piwo z wanny...  emotka
0 0