Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

chochliczka

Cytuj wiadomość#6675128 niedziela, 19 styczeń 2020, 17:58:55
Cytrusek77 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Dostałam dzisiaj maila z takiego konta katarzyna.

Oszuści, podają link do zapłaty tych 2 zł, a potem czyszczą ci konto.

dziękuję  emotka
0 0

FBgabriela1

Cytuj wiadomość#6675252 poniedziałek, 20 styczeń 2020, 11:15:32
Powiedzcie mi prosze o co chodzi z tym zbieraniem pieniedzy? Dla kogo i jak ? Widze tylko jak powiększa sie kwota emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6675254 poniedziałek, 20 styczeń 2020, 11:22:36
FBgabriela1 napisał(a):

Powiedzcie mi prosze o co chodzi z tym zbieraniem pieniedzy? Dla kogo i jak ? Widze tylko jak powiększa sie kwota emotka

Na pierwszej stronie tamtego wątku są linki do kliknięcia i instrukcja. Po kliknięciu dopisujesz powiększoną o grosiki z Twojego kliknięcia kwotę.

agicho

Cytuj wiadomość#6675498 poniedziałek, 20 styczeń 2020, 20:33:23
Słuchajcie, według nazwy czytnik z Tic Taca jest w kolorze białym (?)
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6675547 poniedziałek, 20 styczeń 2020, 22:09:44
Dzisiaj mnie taka refleksja naszła po przeczytaniu komentarza  pewnej osoby  pod moim wpisem ....niektórzy może zobaczyli inni już nie zobaczą bo wpis został usunięty a ta osoba dostała karniaka...  ja już dawno nie wpisuje się w wątku Moje wygrane...czasem  pod wplywem impulsu sie pochwalę ale wiele osób tutaj jest nie życzliwych, zazdrosnych itp. Nie dziwię się więc, że  wiele osób tez tego nie robi.Tak otrzymałam 5 bombonierka od RMF na stoku w Białce bo moja rodzina była w takim składzie .Do wiadomości osoby komentujacej nie schowalam ich do reklamowki z Biedronki tylko  do torby na buty narciarskie  emotka Może ze  mną coś nie tak ale Wasze wygrane mnie cieszą i dają motywację do gry nawet jak czasem przez kilka  tygodni nic nie wpada  emotka  

agusiac87

Cytuj wiadomość#6675567 poniedziałek, 20 styczeń 2020, 22:30:43
czy macie sprawdzony sposób na to, by paragony nie "wyblaknęły" w ciągu kwartału?
Mam paragony z grudnia które są w kopercie zamknięte i na niektórych już znikają nazwy produktów emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6675568 poniedziałek, 20 styczeń 2020, 22:33:08
agicho napisał(a):

Słuchajcie, według nazwy czytnik z Tic Taca jest w kolorze białym (?)

co to znaczy według nazwy? biały. po prostu biały emotka
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6675570 poniedziałek, 20 styczeń 2020, 22:36:09
Podobno im maja chlodniej tym lepiej!ktos kiedys pisal.o lodowce nie sprawdzalam!bunt rodziny emotka natomiast trzeba ograniczyc wilgoc i swiatlo czyli może w metalowym pojemniku?ja mam taki po czekoladkach, jest troche lepiej choc nie idealnie! emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6675595 wtorek, 21 styczeń 2020, 06:57:12
agusiac87 napisał(a):

czy macie sprawdzony sposób na to, by paragony nie "wyblaknęły" w ciągu kwartału?
Mam paragony z grudnia które są w kopercie zamknięte i na niektórych już znikają nazwy produktów emotka

ja trzymam w plastikowym pudełku i do zamrażalnika emotka

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6675597 wtorek, 21 styczeń 2020, 07:31:24
edith napisał(a):

Dzisiaj mnie taka refleksja naszła po przeczytaniu komentarza  pewnej osoby  pod moim wpisem ....niektórzy może zobaczyli inni już nie zobaczą bo wpis został usunięty a ta osoba dostała karniaka...  ja już dawno nie wpisuje się w wątku Moje wygrane...czasem  pod wplywem impulsu sie pochwalę ale wiele osób tutaj jest nie życzliwych, zazdrosnych itp. Nie dziwię się więc, że  wiele osób tez tego nie robi.Tak otrzymałam 5 bombonierka od RMF na stoku w Białce bo moja rodzina była w takim składzie .Do wiadomości osoby komentujacej nie schowalam ich do reklamowki z Biedronki tylko  do torby na buty narciarskie  emotka Może ze  mną coś nie tak ale Wasze wygrane mnie cieszą i dają motywację do gry nawet jak czasem przez kilka  tygodni nic nie wpada  emotka  

Nie marw się, jak RMF rozdawał kiedyś choinki tez wzięliśmy 3, bo wystaliśmy się za nimi w długaśnej kolejce, jedna poszła na gałązki  dla rodziny , a dwie sobie ubrałam w domu- jeden , jedyny rok miałam tak bogaty- w  dwie choinki.Cieszyły oko,ale szybko się obsypały, tak w ogóle to były wcześnie wycięte, dostałam je 13 grudnia i nie były, obiektywnie patrząc, najpiękniejsze, ale tamte święta pamiętam do dziś.,,Jak dają trzeba brać, a jak biją uciekać"- ponoć tak mówi porzekadło.Jeśli zjecie te bombonierki, a nie będziecie nimi handlować, to według mnie wszystko jest o.k.
edith 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6675599 wtorek, 21 styczeń 2020, 07:35:37
czy u was też występuje błąd w skrzynce na wp.pl? Mam odczytane wszystkie wiadomości, w każdym folderze, a skrzynka i tak pokazuje, że jest jeszcze 17 wiadomości nie odczytanych emotka
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6675600 wtorek, 21 styczeń 2020, 08:15:49
pioge7 napisał(a):

czy u was też występuje błąd w skrzynce na wp.pl? Mam odczytane wszystkie wiadomości, w każdym folderze, a skrzynka i tak pokazuje, że jest jeszcze 17 wiadomości nie odczytanych emotka

Mam tak od kilku dni, poczta wariuje wracają wiadomość z kosza do folderu odebrane  emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6675601 wtorek, 21 styczeń 2020, 08:20:01
karkocka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Mam tak od kilku dni, poczta wariuje wracają wiadomość z kosza do folderu odebrane  emotka

ah.. czyli to problem od nich... też tak mam od kilku dni. nawet próbowałem przeszukać wiadomości czy przypadkiem nie mam nieodczytanych, ale nic nie ma ... czekam więc na rozwiązanie tego problemu od nich emotka dziękuję
0 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6675609 wtorek, 21 styczeń 2020, 08:57:48
edith napisał(a):

ja dlatego w przypadku chociażby konkursów lokalnych się nie chwalę publicznie. Są osoby które później przychodzą na rozdanie nagród i komentują rozmawiając niby między sobą na tyle głośno żeby wszyscy słyszeli emotka Była taki przykład  że przyszły Panie stanęły z boczku i komentują "Moja praca była lepsza - zobacz na to gówo" "O jest ta konkursowiczka - widziałam jak się chwaliła innym konkursowiczom" (ciekawe skąd to wiedziała)

Ja wtedy miałem nagrodę dalszego stopnia ale jak w kolejnym wygrałem wycieczkę to już nic na forum nie napisałem takiego co by mogło powiązać nagrodę z odpowiednim konkursem.... A Panie na kolejne rozdanie nagród przyszły i... komentowały. Było to przykre z jednej strony bo deprecjonowały wartość mojej pracy względem ich ale z tej drugiej to ja miałem satysfakcję z ich bólu tyłka emotka  

Reasumując nie dziwię się niektórym osobom że się nie chwalą, szczególnie w konkursach lokalnych czy to z powodu ochrony swojej tożsamości i łączenia np. z forami konkursowymi czy zwyczajnie żeby oszczędzić sobie zawiści i buractwa.

takaja86

Cytuj wiadomość#6675611 wtorek, 21 styczeń 2020, 09:10:00
A ja bym miała taką prośbę żeby osoby które wygrały te wyjazdy na skoki przesłały prace która wygrały. Nic im to już nie zaszkodzi bo przecież konkurs się skończył a ja jestem ciekawa w czy gustuje Karlsbad. Myślę że nie jest to jakaś duża prośba
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6675614 wtorek, 21 styczeń 2020, 09:13:49
takaja86 napisał(a):

A ja bym miała taką prośbę żeby osoby które wygrały te wyjazdy na skoki przesłały prace która wygrały. Nic im to już nie zaszkodzi bo przecież konkurs się skończył a ja jestem ciekawa w czy gustuje Karlsbad. Myślę że nie jest to jakaś duża prośba

prośba jest bardzo duża bo nie tylko chodzi o tekst, ale i wypracowane strategie wobec organizatora (co sie podoba, co nie..._...raczej nie spodziewałabym sie, żeby ci to ktos przyslal....ponadto zauwaz, ze konkurs sie wprawdzie skonczyl, ale jest co roku z tym samym pytaniem, takze ten.....

takaja86

Cytuj wiadomość#6675615 wtorek, 21 styczeń 2020, 09:13:57
A jeśli chodzi o konkursy i mówienie o swoich wygranych to rozumiem co macie na myśli. Kiedy ja coś wygram i to się tu u mnie rozniesie to każdy mówi ale Ty masz szczęście A ja uważam że szczęście to ma ten kto wygrywa w totka A nie ja która nigdy nie wygrałam w żadnej loterii tylko musiałam się nieco napracować żeby dana nagrodę wygrać. Bo ja wygrywam jedynie w konkursach kreatywnych A poza tym to zawsze mówię A Ty grasz i zazwyczaj słyszę odpowiedz że nie więc na to odpowiadam żeby wygrać trzeba grać.

roksana2802

Cytuj wiadomość#6675616 wtorek, 21 styczeń 2020, 09:14:32
takaja86 napisał(a):

A może te osoby poświęciły kilka dobrych lat, żeby przekonać się w czym gustuje  Karlsbad? I jest to ich wysiłek, ciężka praca i przejście przez wcześniejsze pasmo porażek u nich? 

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6675617 wtorek, 21 styczeń 2020, 09:15:54
takaja86 napisał(a):

To jest bardzo duża prośba;) to jest ich praca, w która włożyły często sporo wysiłku. Konkurs jest organizowany już po raz kolejny, bardzo możliwe, że będzie organizowany znowu. Dlaczego miałyby się dzielić pomysłami na forum ze wszystkimi? Jestem pewna, że ich zgłoszenia byłyby chamsko kradzione. 

takaja86

Cytuj wiadomość#6675619 wtorek, 21 styczeń 2020, 09:19:15
zielonaszpilka napisał(a):

takaja86 napisał(a):

To jest bardzo duża prośba;) to jest ich praca, w która włożyły często sporo wysiłku. Konkurs jest organizowany już po raz kolejny, bardzo możliwe, że będzie organizowany znowu. Dlaczego miałyby się dzielić pomysłami na forum ze wszystkimi? Jestem pewna, że ich zgłoszenia byłyby chamsko kradzione. 

Ok rozumiem już dotarło
0 0