Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

pikawka

Cytuj wiadomość#6685791 środa, 26 luty 2020, 08:30:41
xpac napisał(a):

pikawka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Do wyjadaczy forumowych - jak wy robicie niektóre buźki, których nie ma na liście. Umiem zrobić tą emotka , ale potrzebuję np. takiej, która podpiera się pod brodą jakby mówiła hmmm.... Była chyba też kiedyś taka emotka co tańczyła i taka co wymiotowała emotka  Macie na nie kody?  emotka

Też chętnie skorzystam  emotka

hmmm

Eee te to ja znam. Myślałam, że jakieś nowe są  emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6685804 środa, 26 luty 2020, 09:36:55
xpac napisał(a):

pikawka napisał(a):

Do wyjadaczy forumowych - jak wy robicie niektóre buźki, których nie ma na liście. Umiem zrobić tą emotka , ale potrzebuję np. takiej, która podpiera się pod brodą jakby mówiła hmmm.... Była chyba też kiedyś taka emotka co tańczyła i taka co wymiotowała emotka  Macie na nie kody?  emotka

hmmm

Nonie gadaj emotka a tak powaznie to przecież znam tą listę. Pytam o buźki spoza niej

xpac

Cytuj wiadomość#6685807 środa, 26 luty 2020, 09:46:58

xpac napisał(a):

pikawka napisał(a):

hmmm

Nonie gadaj emotka a tak powaznie to przecież znam tą listę. Pytam o buźki spoza niej

Gadam gadam emotka  
Pokazałaś tam buźkę ---> emotka która jest na liście rozwijalnej emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6685813 środa, 26 luty 2020, 09:52:37
xpac napisał(a):

xpac napisał(a):

pikawka napisał(a):

hmmm

Gadam gadam emotka  
Pokazałaś tam buźkę ---> emotka która jest na liście rozwijalnej emotka

Tak dopiero rano ja znalazłam na liście, która otworzyłam na telefonie, bo na komputerze lista nie otwiera mi się w całości i nie da się zjechać na dół, ale ja te buźkę wpisuje kodem : hahaha: a nie wybieram z listy i szukam czy są inne buźki które można wpisac W ten sposób. Poza tym cały czas chodzi mi po głowie Buzka której nie ma na liście a wydaje mi się że jest, coś w stylu tej która wrzucił forrrum ale to chyba jeszcze nie to emotka  Nie wiem czy ja sobie uroilam czy nie:D
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6686484 piątek, 28 luty 2020, 13:21:15
czy ktoś korzystał z akcji gemius, ze smartfonem? kiedyś się zgłosiłam, i właśnie zadzwonili, chcą dać samsung a10 i śledzić moje strony i reklamy. Czy to jest bezpieczne?
0 0

miikka

Cytuj wiadomość#6686691 sobota, 29 luty 2020, 15:25:02
Cześć czy ktoś z Was może wie jak wyglada gwarancja w polaroidzie onestep z tictac??
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6686693 sobota, 29 luty 2020, 15:30:32
miikka napisał(a):

Cześć czy ktoś z Was może wie jak wyglada gwarancja w polaroidzie onestep z tictac??

ja miałam kartę gwarancyjną w środku
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6686744 sobota, 29 luty 2020, 18:54:50
agakaz2 napisał(a):

miikka napisał(a):

ja miałam kartę gwarancyjną w środku

Ja też mam w środku ale data bardzo krótka. do końca listopada tego roku chyba
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6686752 sobota, 29 luty 2020, 19:27:19
forrrum napisał(a):

delvitto napisał(a):

...właśnie zadzwonili, chcą dać samsung a10 i śledzić moje strony i reklamy. Czy to jest bezpieczne?

emotka ja bym się bał. Nie wiadomo, co wyśledzą. emotka

Mi na takiej samej zasadzie przyslali Samsung Galaxy A7 i poki co nie mialam z tego tytulu zadnych problemow.

ziolko

Cytuj wiadomość#6686810 niedziela, 1 marzec 2020, 00:21:01
W kwestii koronawirusa. Media a rzeczywistość.
Polecam obejrzeć 
FILM - nagranie z izolatki w szpitalu - dziewczyna wylądowała tam z podejrzeniem tego wirusa. 
Film trwa 12 minut, ale warto obejrzeć go do końca. 

bruce

Cytuj wiadomość#6686875 niedziela, 1 marzec 2020, 12:39:50
I do tego jeszcze - nagranie oczywiście jest na stronie opozycyjnej partii. Żenua...  emotka emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6686907 niedziela, 1 marzec 2020, 14:17:29
forrrum napisał(a):

ziolko napisał(a):

W kwestii koronawirusa. Media a rzeczywistość. Polecam obejrzeć FILM - nagranie z izolatki w szpitalu - dziewczyna wylądowała tam z podejrzeniem tego wirusa.  Film trwa 12 minut, ale warto obejrzeć go do końca. 

Obejrzałem. Na gorąco: pełna zgoda, moje obserwacje realiów tej tak zwanej "służby" zdrowia dziewczyna tylko potwierdza i uzbraja jeszcze w szczegóły, konkretne przykłady. Na pierwszy rzut oka i ucha film wydaje się być spoko. No ale jak wiadomo, diabeł zawsze tkwi w szczegółach, a mnie tam cały czas od początku coś zgrzytało... Obejrzałem więc raz jeszcze na spokojnie i kiełkuje we mnie podejrzenie, że to może być agitka propagandowa związana z okresem przedwyborczym. emotka Przyznać trzeba, że agitka sprawnie zrealizowana, inteligentna (nośny wątek koronawirusa występuje tu w roli płachty maskującej), bez nachalności, ale jednak manipulacja emocjami i podświadomością w celu skierowania myśli w określonym kierunku... Uczucie zgrzytu tylko się nasiliło. E, pewnie jestem przeczulony... emotka

Dokładnie, niepotrzebnie dodała te polityczne wstawki. Wystarczyłyby suche fakty i każdy wnioski i tak wyciągnąłby sam. Nie podoba mi się to, co dzieje się w kraju i kto nami i jak rządzi, ale nie lubię być poddawana takim manipulacjom z żadnej ze stron. Końcówkę mogła sobie darować. 

bruce

Cytuj wiadomość#6686910 niedziela, 1 marzec 2020, 14:27:25

Dokładnie, niepotrzebnie dodała te polityczne wstawki. Wystarczyłyby suche fakty i każdy wnioski i tak wyciągnąłby sam. Nie podoba mi się to, co dzieje się w kraju i kto nami i jak rządzi, ale nie lubię być poddawana takim manipulacjom z żadnej ze stron. Końcówkę mogła sobie darować

Istnieje spora obawa, że to właśnie dla owej końcówki nakręciła cały ten film, zresztą - nie jedyny w tej kwestii, choć innego oczywiście autorstwa.  emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6686923 niedziela, 1 marzec 2020, 17:10:02
mam takie pytanko, były co jakiś czas dostępne (kiedyś) rabaty do 40% za bycie klientem. Tak np było i jest w banku ING, ale były też w PZU, PGE, i może jeszcze gdzieś? Teraz w ING się pogorszyło, 40 % jest np w Philips, ale tylko na wybrane artykuły, i to do 1200 zł, wcześniej były droższe rzeczy, nawet ekspresy za 4-5 tysi. Już teraz nie emotka  ja właśnie zniżki na ekspres szukam, może wiecie coś o takich rabatach/programach na innych stronach?
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6686934 niedziela, 1 marzec 2020, 18:45:56
Czytał już ktoś z Was książkę "Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku"? Warto ją kupić, czy pełna jest truizmów?
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6686938 niedziela, 1 marzec 2020, 19:24:15
dwaburekoty napisał(a):

Czytał już ktoś z Was książkę "Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku"? Warto ją kupić, czy pełna jest truizmów?

Wow pierwszy raz słyszę o takiej książce. Też chętnie się dowiem czy warto emotka
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6686956 niedziela, 1 marzec 2020, 21:52:16
Czy ktoś może składał reklamację wczasów na wakacje.pl? Wiecie może jaki jest ich stosunek do reklamacji? Czy jest szansa coś ugrać?
0 0

bc142

Cytuj wiadomość#6686960 niedziela, 1 marzec 2020, 22:15:00
patyk napisał(a):

0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6686971 niedziela, 1 marzec 2020, 23:15:51
roksana2802 napisał(a):

Czy ktoś może składał reklamację wczasów na wakacje.pl? Wiecie może jaki jest ich stosunek do reklamacji? Czy jest szansa coś ugrać?

Pisz, skorzystaj z tabeli frankfurckiej. Najważniejsze jest to, aby podczas wczasów zgłaszać rezydentowi rozbieżności dt oferty, a rzeczywistości. Zawsze jest szansa "coś ugrać" jeżeli ma się do tego podstawy. 
0 0

misiapysiamisia

Cytuj wiadomość#6687039 poniedziałek, 2 marzec 2020, 09:40:36
delvitto napisał(a):

mam takie pytanko, były co jakiś czas dostępne (kiedyś) rabaty do 40% za bycie klientem. Tak np było i jest w banku ING, ale były też w PZU, PGE, i może jeszcze gdzieś? Teraz w ING się pogorszyło, 40 % jest np w Philips, ale tylko na wybrane artykuły, i to do 1200 zł, wcześniej były droższe rzeczy, nawet ekspresy za 4-5 tysi. Już teraz nie emotka  ja właśnie zniżki na ekspres szukam, może wiecie coś o takich rabatach/programach na innych stronach?

Ostatnio widziałam w payback, że można kupon na 40% do sklepu philipsa wybrać za punkty. Jakie produkty obejmuje już nie patrzyłam.