Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

pikawka

Cytuj wiadomość#6702842 środa, 13 maj 2020, 21:04:31
prosiaczek napisał(a):

Wyobraźcie sobie taką sytuację, że dziś na całkiem prywatnego mejla co to go kiedyś (tak z rok temu)  podawaliście w konkursie dostajecie z agencji wniosek urlopowy do wypełnienia...
Czy to nie całkiem prawidłowe przetwarzanie naszych danych? Czy tam adresów, nie ważne. 
Czy subtelna sugestia żebym sobie darowała granie w konkach, urlop od tego wzięła? emotka
Agencja reklamowa powszechnie znana.
Hmmm.

Nie zapomnij wysłać również numeru konta.... do wynagrodzenia  emotka

malenka

Cytuj wiadomość#6702973 czwartek, 14 maj 2020, 14:03:37
Dziewczyny bardzo dziękuję za wszystkie rekomendacje. Dzięki Waszym opiniom postanowiłam przyjrzeć się bliżej Boschowi, którego wcześniej w ogóle nie brałam pod uwagę. Okazuje się jednak, że ich nowe roboty mają mnóstwo ciekawych rozwiązań, których KitchenAid nie posiada, a i cena jest zdecydowanie niższa.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6703012 czwartek, 14 maj 2020, 16:05:04
cudaczek121 napisał(a):

Jeszcze tylko 3 dni i bedzie final countdown: www.zrzutka.pl/tghk42

i ja wpłaciłam.. rezygnuję z losowania
0 0

cudaczek121

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6703233 piątek, 15 maj 2020, 15:20:38
Komunie sie nie odbyly, wesela w maju tez nie.Moze Ktos jeszcze dorzuci pare zlotowek dla Chochliczki? 8 godzin do konca Zbiorki, a potem Ania wylosuje bon do Intersport i 2 bilety do Cimema City wazne do 17.10.2020:) Oraz bon do pyszne.pl www.zrzutka.pl/tghk42

chochliczka

Cytuj wiadomość#6703237 piątek, 15 maj 2020, 15:36:06
cudaczek121 napisał(a):

Ostatnie godziny Zbiorki.Sorry, ze jestem taka upierdliwa, obiecuje poprawę: www. zrzutka.pl/tghk42  Dla forumowej Chochliczki:)

emotka
Kasiu coś czuje, ze za dobre serce to tam z góry czeka Cię jakaś wspaniała nagroda  emotka

stalowiak1979

Cytuj wiadomość#6704221 środa, 20 maj 2020, 20:24:10
Witam. Jest wiele agencji które organizują konkursy-ale jak wskazuje konkurs Warki chyba nie wszystkie zgłoszenia były czytane -wiadomo bardzo duż ailośc zgłoszeń.
Jak wynika z Waszych doświadczeń które agencje sprawdzaja zgłoszenia w konkursach kreatywnych sms gdzie rzeczywiscie wybierają fajne prace.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6704230 środa, 20 maj 2020, 21:32:09
stalowiak1979 napisał(a):

Witam. Jest wiele agencji które organizują konkursy-ale jak wskazuje konkurs Warki chyba nie wszystkie zgłoszenia były czytane -wiadomo bardzo duż ailośc zgłoszeń.
Jak wynika z Waszych doświadczeń które agencje sprawdzaja zgłoszenia w konkursach kreatywnych sms gdzie rzeczywiscie wybierają fajne prace.

Sprawdzone agencje to na pewno Smolar, Karlsbad, Avanti, Los Mejores, Albedo, Columbit, Grzegrzółka, Kiora, Brandcomm, Nairobia, Studio REC, Fortis, NAV Agency... no jest tego trochę emotka . Zresztą ja mało kiedy podejrzewam losowanie, nawet jeśli agencja to jakiś no name. Prawdopodobnie w Warce był jakiś element losowości, bo przerobienie takiej ilości zgłoszeń wydaje się mega trudne. Niektórzy chwalili się, że wysyłali po 300 zgłoszeń dziennie! Wystarczy kilka takich osób plus cała reszta, która wysyłała po jednym albo po kilka zgłoszeń i może się zrobić nawet kilkanaście tysięcy dedykacji do przeczytania. Ale w innych konkursach nie masz takiej kosmicznej ilości, więc wszystko jest do przeczytania. Zwłaszcza, że duża część zgłoszeń od razu po przeczytaniu kilku pierwszych słów trafia do kosza, bo jest słaba emotka  

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6704245 środa, 20 maj 2020, 23:08:19
brandcomm???? oni to na pewno nie czytają emotka .
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6704246 środa, 20 maj 2020, 23:12:14
dwaburekoty napisał(a):

To jest wyłącznie SUBIEKTYWNA opinia zielonejszpilki - każdy ma swoją, wiadomo emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6704259 czwartek, 21 maj 2020, 00:41:41
edzia21 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

To jest wyłącznie SUBIEKTYWNA opinia zielonejszpilki - każdy ma swoją, wiadomo emotka

Dokładnie, to tylko moja opinia;) wygrałam u nich tylko w Red Bullu, za to dwukrotnie emotka i  były to mocno hmm... niestandardowe teksty, jakich nie puściłbym nigdzie indziej emotka  więc tylko na tej podstawie twierdzę, że czytali, bo jednak oba teksty miały wspólny mianownik emotka  natomiast trzeba brać też poprawke na to, że za różne konkursy, nawet organizowane w tej samej agencji, odpowiadaja często różni ludzie i to, co chwyci u jednego inny może olać totalnie, a być może i tak, że jeszcze inny po prostu sobie wylosuje;) ale podtrzymuje swoje zdanie, że zdecydowana większość konkursów jest rozwiązywana uczciwie i zgłoszenia są czytane
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6704330 czwartek, 21 maj 2020, 11:14:42
zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dokładnie, to tylko moja opinia;) wygrałam u nich tylko w Red Bullu, za to dwukrotnie emotka i  były to mocno hmm... niestandardowe teksty, jakich nie puściłbym nigdzie indziej emotka  więc tylko na tej podstawie twierdzę, że czytali, bo jednak oba teksty miały wspólny mianownik emotka  natomiast trzeba brać też poprawke na to, że za różne konkursy, nawet organizowane w tej samej agencji, odpowiadaja często różni ludzie i to, co chwyci u jednego inny może olać totalnie, a być może i tak, że jeszcze inny po prostu sobie wylosuje;) ale podtrzymuje swoje zdanie, że zdecydowana większość konkursów jest rozwiązywana uczciwie i zgłoszenia są czytane

Też wygrałem w redbullu (rower), ale pamiętam że były tam jakieś "jaja".
Setki zgłoszeń, a wygrywały duble.  emotka
A selekcja w konkursach zawsze jakaś jest.. Tak mi się wydaje.
Mi się wierzyć nie chce że WSZYSTKO co do jednego jest czytane. 

ps. Szkoda że od Grzegrzółki od dawna nic nie ma. Bramki od iq marketing, czy jakiejkolwiek innej agencji nie mają podjazdu.  emotka
reniii 0

asiam

Cytuj wiadomość#6704404 czwartek, 21 maj 2020, 14:14:40
Czy ktoś realizował już kody z loterii Heineken na pyszne.pl ? Czy kilka kodów można łączyć w jedno zamówienie ? Czy każdy realizować osobno ?
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6704424 czwartek, 21 maj 2020, 16:15:15
rufus napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Też wygrałem w redbullu (rower), ale pamiętam że były tam jakieś "jaja".
Setki zgłoszeń, a wygrywały duble.  emotka
A selekcja w konkursach zawsze jakaś jest.. Tak mi się wydaje.
Mi się wierzyć nie chce że WSZYSTKO co do jednego jest czytane. 

ps. Szkoda że od Grzegrzółki od dawna nic nie ma. Bramki od iq marketing, czy jakiejkolwiek innej agencji nie mają podjazdu.  emotka

Nie kojarzę konkursu z rowerami emotka  Ja piszę o tym zeszłorocznym ze skokami na spadochronie i lotem helikopterem i tylko na tej podstawie opieram swoją opinię emotka  Ale też teraz mi się kojarzy, że już kiedyś na forum czytałam negatywne opinie o Brandcomm - chyba przy konkursie m&m's z żabki (tam nie udało mi się wygrać;), chociaż sama póki co, nie mam im nic do zarzucenia.
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6704445 czwartek, 21 maj 2020, 19:15:25
asiam napisał(a):

Czy ktoś realizował już kody z loterii Heineken na pyszne.pl ? Czy kilka kodów można łączyć w jedno zamówienie ? Czy każdy realizować osobno ?

nie ma możliwości wpisania drugiego kodu podczas jednego zamówienia.
asiam 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6704670 piątek, 22 maj 2020, 14:03:33
Czy jest na forum osoba z Bielska-Bialej lub okolic, ktora moglaby dzis sie pofatygowac do galerii Sfera? Mialabym goraca prosbe, odwdziecze sie jakos.
0 0

dorothy

Cytuj wiadomość#6704785 sobota, 23 maj 2020, 11:32:09
poszukuję darmowej aplikacji, która rozpoznalaby kto namalował dany obraz, możecie coś polecić?

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6704790 sobota, 23 maj 2020, 12:33:11
dorothy napisał(a):

poszukuję darmowej aplikacji, która rozpoznalaby kto namalował dany obraz, możecie coś polecić?

Obiektyw Google (Google Lens) na telefon, rozpoznaje produkty, jedzenie, zwierzeta, tekst. Z obrazami tez powinien sobie poradzic emotka

kupila88

Cytuj wiadomość#6704824 sobota, 23 maj 2020, 15:48:30
na jakie pytanie odpowiada sie na konkurs Milka ABC bo w regulaminie inne niz w tyltule??
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6704827 sobota, 23 maj 2020, 15:52:01
kupila88 napisał(a):

na jakie pytanie odpowiada sie na konkurs Milka ABC bo w regulaminie inne niz w tyltule??

Wg mnie chodzi o dzień dziecka 
0 0